Mobilne [android/iOS]

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Mobilne [android/iOS]

Post autor: Cz4rny1337 »

Ty No całkiem w pytke to jest i śmiga nawet na starym iPhonie se, polecam

Ja obecnie wkręcony w nowa grę typu gacha, tym razem langrisser - to stary taktyczny rpg ale w wersji Mobile, jest spoko bo gsmeplaye jest naprawdę wymagający i gra nie sprowadza się tylko do grindu na auto, fajne dropy mam i lgancko, jedynie klasycznie przeszkadza seksualziowanie postaci no ale co zrobisz nic nie zrobisz
Obrazek
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4611
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Mobilne [android/iOS]

Post autor: Parlae »

W tym tygodniu wyszła fajna karcianka na urządzenia mobilne (i chyba na steamie też jest), nazywa się Marvel Snap. Gra od Bena Brode'a - twórcy Hearthstone'a. Powiem szczerze, że całkiem przyjemnie się w to gra, mecze są krótkie (do 5 minut), decki małe, nie trzeba długo siedzieć nad 30-40 kartami, tylko dopasować je pod swoją taktykę i essa. Kolejnym plusem jest to, że Pay2Win w zasadzie nie istnieje, nie da się kupić wszystkich kart za kilka stów, tylko wszystko odblokowujemy wraz z postępem.
Polecam, szczególnie fanom Marvela. Postaci z tego uniwersum jest mnóstwo.
https://play.google.com/store/apps/deta ... l=pl&gl=US
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Mobilne [android/iOS]

Post autor: Cz4rny1337 »

Zagrałem pare meczy, ale coś zbyt proste mi się wydało i chyba jednak nie jaraja mnie tak bardzo postaci marvela

Ja dalej cisne Guardian Tales (japonska gacha) i jest przekozak, to ile pomysłów i contentu jest w tej grze to :bowdown: - taki akcyjniak w klimacie zeld z zagadkami etc, z dobrym humorem i odniesieniami do popkultury, do tego budowanie wioski, farma, różne tryby gry, pvp, coop,
- czego tam nie ma

Pamiętać trzeba ze to gacha wiec sporo grindu, ale z rozsądkiem, a developerzy sporo rozdają - ja sam nie wydałem złotówki i elegancki team można zrobić

Polecam, jkbc to mogę doradzić co i jak

Dużych cycow i małych dziewczynek jest tez w moderowanej ilość

A z kontrolerem (czy jak w moim przypadku na switchu z androidem) - jeszcze lepiej

Aaa i gra wyszła teraz tez na Nintendo Switch, ale nie ma synchronizacji i jest na razie mało contentu
Obrazek
Awatar użytkownika
the
Posty: 616
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:31

Re: Mobilne [android/iOS]

Post autor: the »

@Cz4rny1337Langrissera zostawiłeś czy przeszedłeś co się dało? Gram w to to od poł roku i zajebisty jest
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Mobilne [android/iOS]

Post autor: Cz4rny1337 »

Dropnalem, jednak „rozgrywki” trwały dość długo, bo jednak taktyczne rozkminki i niby chwaliłem, ale po pracy jednak mózg off i klikanie. No i Guardian Tales fajniejsza historia

Poza tym jak wypadnie z cyklu to ciężko wrócić bo mam wrazenie ze nie nadrobię strat

Ale fakt, jedna z lepszych gacha w jakie grałem

Polecam przy każdych gachach subreddity bo maja zawsze full poradników i materiałów
Obrazek
Awatar użytkownika
fromage
Posty: 3906
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: Mobilne [android/iOS]

Post autor: fromage »

Tylko ligusie nich chuj ksztusi czarnego kawusi jebac kapusi
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
ODPOWIEDZ