TIBIA

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
KILLIE
Posty: 506
Rejestracja: 04 maja 2019, 17:48

Re: TIBIA

Post autor: KILLIE »

nawet nie wiem, dla mnie to cos na zasadzie kowala w metinie, jak zwykle wszystko tak nagmatwane, ze chuj, w tych top tierach mozesz miec tylko cobra/lion/falcon/soul itemy, przy ulepszeniu jest szansa, ze po prostu sie rozjebia wiec pozdro z takim soulbleederem na 10tier
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6838
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: TIBIA

Post autor: instinkt »

So if I'm not mistaken in my quick maths to make a cobra club lvl 2 you'll need at least 4 cobra clubs. 8 cobra clubs to lvl 3, 16 for lvl 4 and so on to the extend of 1024 cobras clubs to upgrade the item to lvl 10, with no fails at all
If I want a Soulbleeder lvl 10 and decide to go the 'transfer route' I'd need 2 Soulbleeder lvl 9, which would require 2 cobra clubs lvl 10, or 2048 cobra clubs.
And don't forget there's a 35% chance to fail when you merge 2 items, and if you fail a 50% chance to lose one tier.
Yep, if my soulbleeder tier 9 fails it get to lvl 8, which means I lost 256 soulbleeder
:rotfl: no jest to lekko pojebana sytuacja nie powiem
jeszcze gdyby to była faktycznie najlepsza broń forever to ok, fajny czelendz "endgejmowy"; ewentualnie bankowy :lol:
ale przecież lepsze bronie ogólnie czy pod dane spawny wychodzą dość regularnie
dodatkowo może się pojawić ekwipunek na jeszcze wyższym tierze niż ten przykładowy soulbleeder co jest jeszcze bardziej popierdolone

dodatkowo olali tegoroczny zimowy update na rzecz 25 lecia gry na który podobno szykują "coś fajnego" :lol:
update miał być tak mały że nawet nie zrobili test serwera
okazało się oczywiście że się coś popierdoliło i te zbuffowane bronie dropiły z questów przez co po 16 na prawie 12h wyłączyli serwery

cipsoft to aktualnie cyrk na kółkach większy niż kiedykolwiek
dodatkowo na pozycji cm'ów mają jakichś totalnych nieudaczników którzy się tylko kompromitują na public boardzie
goście zaczęli punktować głupote tego systemu i ich głupotę to zamknęli tematy :lol:

mógłby jakiś zarobiony tibijczyk z kataru wykupić tą firmę i postawić gierkę do pionu bo aż szkoda jak się na to patrzy
Awatar użytkownika
KILLIE
Posty: 506
Rejestracja: 04 maja 2019, 17:48

Re: TIBIA

Post autor: KILLIE »

no przestan, pojebali sie w slowach bardziej niz polski raper i znowu przypadkiem robia double loot i rapid respawn, dobrze, ze juz nie gram od jakiegos czasu, haatfu, szkoda tylko, ze itemy potracily po 20-40% wartosci wzgledem 3miechow wstecz

e: a te tiery na bank ktoś zrobi, zobacz ile typa zrobiło sobie golden outfit za 1kkk(~10kk to 35zl)
Awatar użytkownika
elpe
Posty: 323
Rejestracja: 18 mar 2020, 13:59

Re: TIBIA

Post autor: elpe »

Pojebany pomysł z tymi tierami, dobrze że sprzedałem swojego chara jakiś czas temu. Kusił zakup EDa na wyższym lvlu, ale ten pomysł z tierami to :rotfl: i skutecznie zniechęcił mnie do dalszej gierki, teraz tylko tc muszę puścić w świat.

A tego rpka jednak spróbowałbym wystawić na bazaar, a eq puścić na markecie, bo odkąd wprowadzili bazaar, z tego co mi wiadomo, mało osób kupuje całe konta, zawsze można sprzedać to konto jako sama loyalka. Z takim lvlem i skillami jakiś brazol sobie na spokojnie może latać po mirrorze solo +jest okres zimowy, więc co do zasady chary schodzą za większe sumy, bo ludzie wracają do gierki
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4793
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: TIBIA

Post autor: badi »

a są jeszcze takie oteesy że się logowało passami 1/1 2/2 3/3 itp. i się wbijało na dany świat i się wybierało chary z realki i napierdalało pvp enforced?
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: TIBIA

Post autor: oyche »

troche nie kumam hejtu (ale nie wiem, obejrzalem tylko update recap od maxigasziego), przeciez nikt nie kazde zdobywac tier10
jakby powiedzieli ze nie ma limitu tierow to byloby ok ta, bo kazdy zdawalby sobie sprawe, ze realnie to tier4-5 jest do zdobycia?
cos jakby powiedzieli, ze level cap wynosi 999999999, a playerbase by sie zesral, ze haha jak to 999999999, przeciez zeby to wbic trzeba grindowac kilkadziesiat lat i wydac rownowartosc kawalerki w tc, cipsoft bad, a tak level jest unlimited i kazdy sobie pyka w swoim tempie, tak to widze

czy zle mowie
Awatar użytkownika
elpe
Posty: 323
Rejestracja: 18 mar 2020, 13:59

Re: TIBIA

Post autor: elpe »

Mały update bez nowych questów i miejscówek do expienia, co chwile jakieś double expy/rapidy, jeszcze większe p2w, nowe mobki to często stare skórki ze zmienionymi kolorami (patrz too hot to handle), ogólna nuda +opierdalanie się cipsoftu przy zgarnianiu dużego hajsu z tej gierki. Myślałem, że coś mnie jeszcze przytrzyma przy tibijce razem z winter update, a tak to dostajemy kolejne gówno do grindowania za ogromne ilości golda (pewnie rozpierdoli to market na jakiś czas i najbardziej odczują to casuale, dla których jakiś falcon/cobra/lion item to duży wydatek). Może na urodziny dadzą coś innego niż plecak, ale nie nastawiam się na nic ciekawego znając odpały cipsoftu :what:
Awatar użytkownika
KILLIE
Posty: 506
Rejestracja: 04 maja 2019, 17:48

Re: TIBIA

Post autor: KILLIE »

na bank ktos zrobi ten tier, podejrzewam tez, ze juz ktos jest blisko zebrania tokenow na ten crown outfit :bag:


no wlasnie ten bazaar jest mega popierdolony bo ciezko jakkolwiek wycenic chara bo nieraz XXX char kosztuje 4k a za chwile podobny/gorszy sprzedaje sie za 9k :dunno:
Awatar użytkownika
Dudek
Posty: 114
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:14
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: TIBIA

Post autor: Dudek »

ja sobie zaczalem grac na retrocores 7.4 i jest gituwa
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6838
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: TIBIA

Post autor: instinkt »

wgl wczoraj wieczorem mnie naszło żeby sobie przejrzeć strimy tibijskie na twitchu i akurat trafiłem jak chłopy płakali że nie zalicytowali 300 eka na vunirze z jakimś tam 105 swordem czy coś; w sumie to nie wiem czemu nie zalicytowali :dunno:
w sumie na pierwszy rzut oka char w stylu whatever, finalnie poszedł za 1k tc
sęk w tym że miał w chuj full addonów (praktycznie wszystko z tej " normalnej" starej tibii) w tym uwaga FERU HATA :lol:
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: TIBIA

Post autor: oyche »

Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6838
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: TIBIA

Post autor: instinkt »

oba te filmy :bowdown:
zajebiście że się udało dotrzeć do tych gości co kręcili dymy wtedy
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20276
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: TIBIA

Post autor: phobos »

zajebiste, w końcu jakieś opracowanie legend przekazywanych w latach 2000 z nooba na nooba

Dodano po 39 minutach 46 sekundach:
:bowdown: dla mapperow tej gierki, aż bym sobie na medivie wrócił bo tam tez jest kumaty typ od tworzenia mapy
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
KILLIE
Posty: 506
Rejestracja: 04 maja 2019, 17:48

Re: TIBIA

Post autor: KILLIE »

mam 9k tc na realu jakby ktos potrzebowal, moge puscic w lepszej cenie dla slizgera
Awatar użytkownika
elpe
Posty: 323
Rejestracja: 18 mar 2020, 13:59

Re: TIBIA

Post autor: elpe »

@KILLIE rp poszedł na bazar?
Awatar użytkownika
KILLIE
Posty: 506
Rejestracja: 04 maja 2019, 17:48

Re: TIBIA

Post autor: KILLIE »

@elpe


nie, dopiero w 90% ojebalem itemy i wszystkie stashe z depo, zapomnialem, ze mam po 60k gsp, gmp, ava, thunderow, gfb etc :roll: Nie wspominajac o roznych addonowkach, stackach po 1-2k small emerald etc., z itemow sprzedalem greavsy, falcon bowa, 2x ghost chestplate,3 shawle, pendulet itd., zostal mi jeszcze jeden falcon bow, cobra xbow, lion spangnenhelm i jakies tam smieciowe bone fiddle, na bank wyjalbym wiecej hajsu ale sie wkurwilem i puscilem wszystko w market czasami z roznica itemow 39kk sell 31kk buy ale nie mam czasu juz i szkoda mrozic ten hajs bo w planach mam dolozyc do fury 30km i 50nm :roll: miesiac temu greavsy byly 145/138kk na markecie sell/buy a tydzien temu wisialy po 120/118kk a ja sprzedalem je dzis po 128kk takze spoko


E: faktycznie byl taki charek z feru hatem, ciekawe tylko czy w czasie tej aukcji nie wylaczyli tibii co zamrozilo wszystkie oferty baazarowe i po prostu je zakonczylo przy braku dostepu do strony KLIK
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: TIBIA

Post autor: oyche »

Awatar użytkownika
elpe
Posty: 323
Rejestracja: 18 mar 2020, 13:59

Re: TIBIA

Post autor: elpe »

Po 25 latach cipsoft doda dźwięk do tibii :lol:
Awatar użytkownika
KILLIE
Posty: 506
Rejestracja: 04 maja 2019, 17:48

Re: TIBIA

Post autor: KILLIE »

*wycisz* tak jak 99% ludzi
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3651
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: TIBIA

Post autor: Prez »

elpe pisze: 07 sty 2022, 12:19 Po 25 latach cipsoft doda dźwięk do tibii :lol:
skąd info?
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
ODPOWIEDZ