Rowery

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
fromage
Posty: 3907
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: Rowery

Post autor: fromage »

Prawie 105 Shimano pobralem
Chuj na MTB
Tylko road bike
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
hwjsk
Posty: 4808
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Rowery

Post autor: hwjsk »

****
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 16:32 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kebo
Posty: 141
Rejestracja: 05 maja 2022, 12:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: Rowery

Post autor: Kebo »

DoubleB pisze: 31 lip 2022, 21:30
hwjsk pisze: 29 lip 2022, 13:07 jedyne co to siodełko wygląda jak strapon w tej pozycji wysuniętej do przodu XD
ahahah, ale za to jak wygodnie

byłem dziś się karnąć i tak się wydarzyło, że spierdoliły mi się przerzutki, odpadł przewód z manetki, nie wiem, może spróchniał już xddd ogólnie są trzy biegi, na ten moment zacięło się na tym najwyższym. fajnie i niefajnie, z górki i na płaskim idealnie, ale pod górkę, no cóż - miałem potężny trening nóg dzisiaj xd czy znacie dobry serwis we wrocku? kiedyś słyszałem polecenia o lazarecie przy kościuszki. oprócz naprawy przydałby się ogólny serwis mojego grata, jakieś przeczyszczenie piast, coś tego
Ja Lazaret serdecznie polecam
https://linktr.ee/don_kebo

Po podaniu ręki milaniście, myję ją. Po podaniu ręki juventino, liczę swoje palce.
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Rowery

Post autor: Patryk233 »

Wróciłem z nocnego drajwu. Nic nie daje tyle adrenaliny, jak 3km ciemnego lasu :)

Mam 2 pytania:
1) Jakie światło polecacie do przodu i do tyłu, aby drogę dobrze rozświetlało? Coś do 100/150 zł dobrego się znajdzie? Mam jakąś chińszczyznę z biedronki za kilkanaście złoty i chyba pora na coś bezpieczniejszego się przesiąść.
2) Denerwują mnie moje błotniki. Są one wykonane z plastiku i podczas mocnego deszczu, gdy jadę mam całe plecy obwalone błotem, bo wgl nie chronią. Można kupić takie, które nie będą moich pleców brudzić? Czy to jest możliwe?

Z góry mówię, że nie siedzę w świecie rowerowym, jestem laikiem, ale od roku jeżdżę i myślę powoli nad lepszym sprzętem.
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20276
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Rowery

Post autor: phobos »

weź sobie convoya s2+ tylko uważaj na kąt świecenia, by po oczach nie razić, ewentualnie na mocne latarki można nakładać kondona zwanego dyfuzorem, który rozprasza światło
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Rowery

Post autor: Patryk233 »

@phobos a do tyłu coś polecasz?
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20276
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Rowery

Post autor: phobos »

z tyłu to praktycznie każda lampka z normalnym zasilaniem (czyli 2x AAA, AA albo USB akumulator) się nada, byle nie te wynalazki z baterią jak do zegarka
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
fromage
Posty: 3907
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: Rowery

Post autor: fromage »

Jesli raz na the cienkie road bajki siadziesz to beds ci sie obrzydzaly.te "normalne" bajki aka mtb, jak snake slime young thug sie poruszac miedzy autami, wiadomix pozdro murcix ze mozna skrocic pila the wielkie ale to I dalej nie jest road bike

Dodano po 6 minutach 56 sekundach:
hwjsk pisze: 31 lip 2022, 21:56Co zrobiles?
No ze Clarisa mialem ale po wielu upadkach to juz nie dziala ze nawet pod gorke nie moge Bo spada chain, to myslalem calego group seta wezme, ktory kosztuje prawie type Ile Sam biccicletta
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
Awatar użytkownika
trez
Posty: 1040
Rejestracja: 13 sie 2019, 10:31

Re: Rowery

Post autor: trez »

Patryk233 pisze: 31 lip 2022, 23:22 Wróciłem z nocnego drajwu. Nic nie daje tyle adrenaliny, jak 3km ciemnego lasu :)

Mam 2 pytania:
1) Jakie światło polecacie do przodu i do tyłu, aby drogę dobrze rozświetlało? Coś do 100/150 zł dobrego się znajdzie? Mam jakąś chińszczyznę z biedronki za kilkanaście złoty i chyba pora na coś bezpieczniejszego się przesiąść.
2) Denerwują mnie moje błotniki. Są one wykonane z plastiku i podczas mocnego deszczu, gdy jadę mam całe plecy obwalone błotem, bo wgl nie chronią. Można kupić takie, które nie będą moich pleców brudzić? Czy to jest możliwe?

Z góry mówię, że nie siedzę w świecie rowerowym, jestem laikiem, ale od roku jeżdżę i myślę powoli nad lepszym sprzętem.
Z przodu mam Prox Aero. Dla mnie wystarczyło 400 lm na las i funkcja stroboskopu na przegnanie Łosia. xd Z tyłu mam zwykłego chinczyka z ali. Oczywiście wszystko ładowanie na usb.
hwjsk
Posty: 4808
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Rowery

Post autor: hwjsk »

****
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 16:31 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 5948
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: Rowery

Post autor: DoubleB »

Kebo pisze: 31 lip 2022, 23:18 Ja Lazaret serdecznie polecam
thx mordo
Awatar użytkownika
fromage
Posty: 3907
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: Rowery

Post autor: fromage »

No wiadomix ale co chcialem powiedziec ze jesli raz sadiesz na takie gumy to nigdy nie wracasz
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
hwjsk
Posty: 4808
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Rowery

Post autor: hwjsk »

****
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 16:31 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
checollada
Posty: 689
Rejestracja: 27 kwie 2019, 12:34

Re: Rowery

Post autor: checollada »

Ja tak miałem w tym roku, jak sobie w Wiśle wypożyczyłem na cały dzień elektrycznego fulla, niesamowita frajda. Szkoda, że ceny tak zwalają z nóg. Z drugiej strony myślałem o tym tak, że jak ktoś nie mieszka w górach, to ile razy w ciągu roku taki rower wykorzysta, żeby opłacało mu się wydać tylko pieniędzy. Pomysł wynajmu nie jest taki zły.

Za jakieś dwa tygodnie przyjedzie do mnie z Polski moja szosa po mocnym serwisie i naprawach. Nie mogę się doczekać, nie jeździłem na niej od dwóch lat i strasznie się jaram. Obecnie mieszkam na wsi w austriackich Alpach, więc jeżdżąc tutaj samochodem widoki rozpierdalają i nie mogą się znudzić, wspaniale będzie to przeżyć na rowerze :bowdown: Jedyne czego się boję to przewyższenia, bo bardzo długo nie jeździłem, więc forma jest żadna. :D
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Rowery

Post autor: Patryk233 »

Ktoś używał lampkę Mactronic Scream 1.3 o mocy 900 lumenów, bądź Spectera meteor 1200 lumenów?Zastanawiam się jaki z nich wybrać. Generalnie Mactronic zachęcił mnie wymienny akku, ale słyszałem, że uchwyt jest bardzo słaby. Z kolei Specter ma wbudowany akku i lipa trochę, ale pojemność akku znowu 6 000 mAh, a w Screamie coś koło 3tyś mAh.
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Awatar użytkownika
dou
Posty: 840
Rejestracja: 17 kwie 2019, 23:36

Re: Rowery

Post autor: dou »

Korzystacie z apek do nawigowania? Z czego korzystacie? Ja pare tras sobie na komoocie ogarnalem i była gituwa, ale np dzisiaj jakiś cel sobie wpisałem i gdzieś inaczej skręciłem i nie aktualizuje mi tej trasy, jakąś opcje trzeba włączyć czy mieć Premium czy co?
Kiedy umiera człowiek, tracimy całą bibliotekę
Użytkownicy nawiązujący do plhh na maturze: encrenoire, jajca, MalinowyJogurt, Master
Jasny pisze: 08 lip 2022, 11:20 Szkoda, że ludziom mózg nie wraca.
Awatar użytkownika
Kebo
Posty: 141
Rejestracja: 05 maja 2022, 12:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: Rowery

Post autor: Kebo »

up@

Ja zgrywam plik gpx do navi i tyle, jeśli chodzi o to z jakich aplikacji je biorę to właście komoot i strava
https://linktr.ee/don_kebo

Po podaniu ręki milaniście, myję ją. Po podaniu ręki juventino, liczę swoje palce.
Awatar użytkownika
fromage
Posty: 3907
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: Rowery

Post autor: fromage »

Kurcza 🐔nigdy nie probowalem ale prawie SE 105 r7000 zamowilem I kurczaq smutek tera
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Rowery

Post autor: con shonery »

Jakiś rower wyprawowy możecie polecić? Taki co by sakwy udźwignął, raczej klasyczny tatkowóz, gravele fajnie wyglądają ale nigdy w takiej pozycji nie jeździłem i wydaje mi się, że więcej frajdy będę miał bardziej wyprostowany, wole jeździć wolniej i się rozglądać. Tak do 5k.
SLAFF
Posty: 349
Rejestracja: 29 kwie 2019, 8:25

Re: Rowery

Post autor: SLAFF »

Styknie na najbardziej wypasionego trekkingowego Krossa i jeszcze zostanie tysiak na alko i narkotyki.
ODPOWIEDZ