SBM Label

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: SBM Label

Post autor: RIVALDO111 »

Pietrek_Kogucik pisze: 10 sty 2023, 15:47
czyngis_chan pisze: 27 gru 2022, 23:02 a sbm dalej współpracuje z soldout?
Prywatnie słyszałem, że na linii Solar - Magda Dubrowska (żona Solka i właścicielka agencji SOLDOUT) jest nieciekawie więc nie wiem na ile oni dalej współpracują z SBM. Dodatkowo Mata dostał grubą ofertę od Sony, więc pewnie nie przedłuży kontraktu. Bedoes z 2115 też odchodzą z SBM-u i jak widać nie będą podwytwórnią, tylko osobnym labelem. Jeśli Solar nie wymyśli jakiś grubych ruchów to ciężko widzę ich przyszłość

Solar dopiero co się obraczkowal i już konflikt z Magdą?
Ciekawe jak będzie z tym Matą. Zimmer i Rapowanie przy Bedoes,White i Mata to jak mrówki przy słoniach.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: SBM Label

Post autor: Patryk233 »

RIVALDO111 pisze: 10 sty 2023, 20:12 Solar dopiero co się obraczkowal i już konflikt z Magdą?
I mają syna.
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: SBM Label

Post autor: RIVALDO111 »

Patryk233 pisze: 10 sty 2023, 16:34 Przecież Solar z Bizim taki hajs skosili, że mogliby zainwestować w coś innego niż wydawanie niepoważnych typów.
A może sprzedadzą firmę , choć sądzę że Solar i Białas lubią w tym siedzieć.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
degeneratt
Posty: 65
Rejestracja: 23 lip 2022, 2:58

Re: SBM Label

Post autor: degeneratt »

Ciekawe jak będzie z tym Matą. Zimmer i Rapowanie przy Bedoes,White i Mata to jak mrówki przy słoniach.
podobno janek zmienil management na 2020 label takze no xD
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: SBM Label

Post autor: RIVALDO111 »

Nowe info czy stare.

Takie plotki chodzą już o Janku,Nowaku,Beteo,Macie, a teraz Walczuk wydaje jako Nowy Idol w creditsach.

I to, też jest bardzo ciekawe. Wszyscy uciekają z tonącego okrętu? Trzeba czekać.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9935
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: SBM Label

Post autor: ART »

props solarbialas tak sie konczy nagrywanie z maslowska
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
degeneratt
Posty: 65
Rejestracja: 23 lip 2022, 2:58

Re: SBM Label

Post autor: degeneratt »

RIVALDO111 pisze: 13 sty 2023, 23:38 Nowe info czy stare.

Takie plotki chodzą już o Janku,Nowaku,Beteo,Macie, a teraz Walczuk wydaje jako Nowy Idol w creditsach.

I to, też jest bardzo ciekawe. Wszyscy uciekają z tonącego okrętu? Trzeba czekać.
info o janku mam z filmiku tego goscia, o reszcie pierwsze slysze
https://www.youtube.com/watch?v=i5hB4HJcGxc
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: SBM Label

Post autor: RIVALDO111 »

A teraz jeszcze to

Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
mlodyzwollie
Posty: 52
Rejestracja: 22 cze 2022, 1:35
Lokalizacja: Słubice

Re: SBM Label

Post autor: mlodyzwollie »

RIVALDO111 pisze: 14 sty 2023, 20:38 A teraz jeszcze to
chodzi o to że solar w końcu zmieni gacie
proszeniebij
Posty: 110
Rejestracja: 24 kwie 2021, 18:24

Re: SBM Label

Post autor: proszeniebij »

co jak to tylko kolejna promocja?
pomyślcie
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: SBM Label

Post autor: Patryk233 »

RIVALDO111 pisze: 13 sty 2023, 23:38 Takie plotki chodzą już o Janku,Nowaku,Beteo,Macie, a teraz Walczuk wydaje jako Nowy Idol w creditsach
Nie wierzę w to. Chłopacy raczej zostaną. SBM obróci plotki w akcje promocyjną.
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Awatar użytkownika
degeneratt
Posty: 65
Rejestracja: 23 lip 2022, 2:58

Re: SBM Label

Post autor: degeneratt »

jakbym byl solarem lub bialasem to bym sprzedal juz reszte artystow w pizdu do jakiegos universal tak jak z 2115 bylo
Awatar użytkownika
Czak
Posty: 3777
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:55

Re: SBM Label

Post autor: Czak »

Byłbym zdziwiony gdyby polarszałas nie był na to przygotowany, przecież sami byli największymi ikonami ruchu przechodzenia na swoje (nie wiem, czy teraz nie pierdolę głupot, ale wydaje mi się, że właśnie mniej więcej do czasów sb/quequality polski hip-hop stał mocnymi wytwórniami, dopiero od nich stało się 'modne' bycie selfmademanami), to jak wchodzenie w związek z dupą, która dla ciebie kogoś zdradziła, to nie był twój raper tylko była twoja kolej
lygrys pisze: 23 sie 2022, 21:13 🎶 Polska gotowa na na duragi 🎶
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: SBM Label

Post autor: RIVALDO111 »

degeneratt pisze: 15 sty 2023, 0:35 jakbym byl solarem lub bialasem to bym sprzedal juz reszte artystow w pizdu do jakiegos universal tak jak z 2115 bylo
I za ile sprzedałbyś takiego Beteo :lol:
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9935
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: SBM Label

Post autor: ART »

za kawalek makowca
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: SBM Label

Post autor: RIVALDO111 »

proszeniebij pisze: 14 sty 2023, 22:41 co jak to tylko kolejna promocja?
pomyślcie
Tylko zbytnio kogo. Jak tam 90 procent obsady chce zrobić out. A taki Walczuk ma ciężko wbić 100 k na ostatnich solówkach.

Potęga SBMu wynikała z Bedoesa i White. Odeszli to i SBM utonął. Taka jest prawda.

Nastki już płaczą. Dla nich obecny SBM to Mata,White i Bedoes.

Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
bombel
Posty: 32
Rejestracja: 01 sty 2023, 19:09

Re: SBM Label

Post autor: bombel »

Rozłam z SOLDOUT to jedno, ale sama Magda była menadżerką wielu raperów. Odeszła agencja, odeszła ona, odeszli raperzy bo zwyczajnie nie ma komu tam ich ogarniać. 2115 miało być sublabelem (hot16c2 Solara i jego wersy), a nie jest i to cios potężny. Co do odejścia Maty to i tak zdziwko mocne, że tak późno to nastąpiło. Spokojnie mógł wyłożyć lachę już po pierwszej płycie. Jakby się tak zastanowić to na dobrą sprawę został:

- fukaJ
- Kinni Zimmer
- Kacperczyk (wielki znak zapytania przy nich bym dał bo ich drugi album wyjebał mocno wszędzie)
- Jansusz Walczuk (jego ostatnie podrygi tam)
- Nypel (dziwnie cicho o nim coś)
- po prostu Kajtek (to bardziej niż pewne, że on z tegorocznego Startera jest podpisany)
- Solar
- Białas

Niesamowite, że rok temu nie było na nich chuja, to jakie Hotel Maffija 2 kręciło liczby i jak zdominowało branżę w miesiąc pokazało innym gdzie ich miejsce, a teraz jedna wielka niewiadoma co dalej. Moim zdaniem jeszcze w tym roku płyta Solar/Białas - "Jaki ojciec taki syn", a potem zobaczymy.
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3194
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: SBM Label

Post autor: yungXpaproch »


mata wydal singiel i widac dwie ciekawe rzeczy
•w miejscu wytworni wpisane jest juz e-Muzyka, a nie SBM Label
•Mata rzuca wersem:
SB to M szmato
na co mi twoj calus skoro sie nie ufa judaszom
CO TO ZNACZY?? CZY SB PIERDOLILO SWOICH ARTYSTOW?? WIELKA DRAMA?!?
RedN1ne
Posty: 28
Rejestracja: 24 mar 2022, 16:44

Re: SBM Label

Post autor: RedN1ne »

Te wersy tam brzmią jak bardziej jak pocisk po Bedoesie imo niż po SB
Awatar użytkownika
DJ_BOBO
Posty: 946
Rejestracja: 29 sie 2019, 21:55

Re: SBM Label

Post autor: DJ_BOBO »

SB(sbmafija) to M(mata) bo on robi największy hajs w tej wytwórni.
Możliwe nawiązanie do: "Podziemie to Laik"
https://www.youtube.com/watch?v=Z0Nq7jf9bSc
PIERDOLONY HARDKOR DZIEWCZYNKOOO
ODPOWIEDZ