SBM Label

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: SBM Label

Post autor: RIVALDO111 »

Ale ta Sanah jest sztuczna , widzieliście jej podziękowania? Jakby miała 12 lat.
:damn: :damn: :damn:

Wszystkie występy idą na żywca. Tym bardziej czekam na występ HM2 :joint:
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: SBM Label

Post autor: RIVALDO111 »

Ale lipa ten występ i jeszcze ten numer dostałem Gucci od ciotki z USA

:rotfl: :rotfl: :rotfl:
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
F88G
Posty: 511
Rejestracja: 25 cze 2021, 17:37

Re: SBM Label

Post autor: F88G »

dobrze się bawiłeś?
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: SBM Label

Post autor: RIVALDO111 »

Dodano po 1 godzinie 37 minutach 26 sekundach:
Facetka dla głuchoniemych podczas występu HM2
:rotfl: :rotfl:

Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
Czak
Posty: 3779
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:55

Re: SBM Label

Post autor: Czak »

Kubek w kubek moj najebany ojciec w 2011 roku chcąc przyśmieszkować na imieninach z muzyki której wtedy słuchałem
lygrys pisze: 23 sie 2022, 21:13 🎶 Polska gotowa na na duragi 🎶
Awatar użytkownika
F88G
Posty: 511
Rejestracja: 25 cze 2021, 17:37

Re: SBM Label

Post autor: F88G »

RIVALDO111 pisze: 08 lut 2023, 0:06 Facetka dla głuchoniemych podczas występu HM2
w sztosie, ogólnie ciężko było się nie skupić na tłumaczach którzy się bujali i robili lepszy rozpierdol niż ostatnie 3 lata polskiego rapu kek

typo też dobrze dawał
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: SBM Label

Post autor: Patryk233 »

RIVALDO111 pisze: 07 lut 2023, 20:40 Ale ta Sanah jest sztuczna , widzieliście jej podziękowania?
Cała ta gala jest sztuczna w opór. Same ryjki z TVN'u. Jak nie jeden z pogody, to drugi z rodzinki pl. Jednemu się posada skończyła to wciska się go gdzie indziej. Kolesiostwo pełną gębą, pfu.
Pietrek_Kogucik pisze: 07 lut 2023, 14:41 Mega ciekawe jak w tak naprawdę 1,5 roku największa wytwórnia w PL może tak upaść.
Normalnie, wystarczy że największe konie pociągowe odejdą, czyli Bedoes, White, Mata (?) i wszystko się sypie.
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Awatar użytkownika
F88G
Posty: 511
Rejestracja: 25 cze 2021, 17:37

Re: SBM Label

Post autor: F88G »

Patryk233 pisze: 08 lut 2023, 1:11 Cała ta gala jest sztuczna w opór. Same ryjki z TVN'u. Jak nie jeden z pogody, to drugi z rodzinki pl. Jednemu się posada skończyła to wciska się go gdzie indziej. Kolesiostwo pełną gębą, pfu.
>ogladaj gale tvnu
>pluj na to ze to gala tvnu
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: SBM Label

Post autor: Patryk233 »

F88G pisze: 08 lut 2023, 1:13 >ogladaj gale tvnu
>pluj na to ze to gala tvnu
Nie chodzi o to, tylko nie widzisz, że cała ta gala jest na maksa sztuczna? Przewinąłem do występu chłopaków z SB i wyłączyłem. Obrzydliwe.
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3194
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: SBM Label

Post autor: yungXpaproch »

a to ktos sie spodziewal ze bedzie inaczej w telewizji?
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5396
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: SBM Label

Post autor: clockers »

RIVALDO111 pisze: 08 lut 2023, 0:06 Dodano po 1 godzinie 37 minutach 26 sekundach:
Facetka dla głuchoniemych podczas występu HM2
:rotfl: :rotfl:

okurwa xd
Awatar użytkownika
Pietrek_Kogucik
Posty: 33
Rejestracja: 01 gru 2022, 13:27

Re: SBM Label

Post autor: Pietrek_Kogucik »

RIVALDO111 pisze: 07 lut 2023, 15:00 Z tym Rapowanie to już pewne?

Mnie np dziś ciekawi czy HM2 będzie na playbacku czy na żywca.
Mam ziomali w agencjach, podobno jak się do niego piszę w jakiejś sprawie teraz, to figuruje pod mailem 2020.
Awatar użytkownika
F88G
Posty: 511
Rejestracja: 25 cze 2021, 17:37

Re: SBM Label

Post autor: F88G »

clockers pisze: 08 lut 2023, 10:18okurwa xd
Chciałbym tylko przypomnieć, że ekspresja w języku migowym jest środkiem przekazu, nie dodatkiem do niego czy komunikacją niewerbalną jak w przypadku komunikacji słownej, fakt, że laseczka się giba nie znaczy, że ją poniosło tylko zwyczajnie musiała tak to powiedzieć

czyt. prawdopodobnie normalnie gardzi SbMaffiją jak każdy z nas
Patryk233 pisze: 08 lut 2023, 1:15 Nie chodzi o to, tylko nie widzisz, że cała ta gala jest na maksa sztuczna? Przewinąłem do występu chłopaków z SB i wyłączyłem. Obrzydliwe.
Gala rozdania nagród z zasady musi być trochę sztuczna, to trochę jak apel w podstawówce, wyuczone teksty, wzrok starszych klas i nauczycieli na Tobie, leci na żywo wszystko, tak naprawdę mało kto potrafi odebrać nagrodę robiąc z tego swoje show i przeważnie są to kurewsko przygotowani ludzie z zapleczem komediowym.

Przede wszystkim wyszło chujowo bo włodarze postawili (lub musieli postawić) na raczkujących w tym temacie wodzirejów, jakaś Margaret, jacyś kurwa youtuberzy, to nie jest prosta sztuka by poprowadzić coś takiego i jak widać nawet ludzie z zapleczem medialnym którzy świecą ryjem od lat łatwo się wykładają (to tak jakby ktoś się zastanawiał czemu Ibisz czy Kammel to tak cenieni w gruncie rzeczy ludzie).

Szkoda, że przewinąłeś wszystko inne bo paradoksalnie to właśnie te najmniej ważne nagrody są zawsze najciekawsze i najbardziej warte poznania jak nagroda za dubbing czy tłumaczenia.
Awatar użytkownika
Połas
Posty: 1872
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:47

Re: SBM Label

Post autor: Połas »

F88G pisze: 08 lut 2023, 11:20 Przede wszystkim wyszło chujowo bo włodarze postawili (lub musieli postawić) na raczkujących w tym temacie wodzirejów, jakaś Margaret, jacyś kurwa youtuberzy, to nie jest prosta sztuka by poprowadzić coś takiego i jak widać nawet ludzie z zapleczem medialnym którzy świecą ryjem od lat łatwo się wykładają (to tak jakby ktoś się zastanawiał czemu Ibisz czy Kammel to tak cenieni w gruncie rzeczy ludzie).
Nie oglądałem internetowej transmisji, więc nie wiem, jak na backstage'u z wywiadami poradzili sobie Paciorek i Red Lipstick Monster, ale głównym prowadzącym był Marcin Prokop, który - jak zwykle, zresztą - był przechujowy. Już pal licho, że nazwał Janusza Walczuka Januszem WALCZAKIEM i niezdrowo podniecał się Nyplem na scenie, ale walenie tekstów o tym, że musiał swojej matce wylizać do czysta
Spoiler
PRODIŻ
to jest żenada najwyższej klasy. Zresztą, nie na jednej ramówce programowej TVNu byłem i zawsze przykro się słucha tego przygłupa, który myśli, że jest śmieszny. Do całości dodajmy ocenzurowanie Dody, obowiązkowe polityczne komentarze czy heheszki z Miszczaka, bo od czasu wyjebania go z TVN można jawnie toczyć bekę z byłego szefa.
Obrazek
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: SBM Label

Post autor: Patryk233 »

Połas pisze: 08 lut 2023, 11:46 ocenzurowanie Dody
W jakiej minucie? Widziałem, że chyba zapomnieli ją ogłosić.
F88G pisze: 08 lut 2023, 11:20 Szkoda, że przewinąłeś wszystko inne bo paradoksalnie to właśnie te najmniej ważne nagrody są zawsze najciekawsze i najbardziej warte poznania jak nagroda za dubbing czy tłumaczenia.
Zobaczyłem tylko dla chłopaków z SB, reszta kategorii mnie nie interesuje. Wgl Podsiadło bardzo naturalnie wypadł, widać że normalny chłopak.
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Awatar użytkownika
Połas
Posty: 1872
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:47

Re: SBM Label

Post autor: Połas »

Nie ogłosili jej, bo nikt nie przewidział, że Sadowska weźmie ją na scenę. Co było oczywiste, bo razem promowały film. Wydawca musiał dostać sraczki w tym momencie i gdy Doda chciała, po mowie Sadowskiej, podziękować za nagrodę, to zagłuszono ją muzyką, gdy już chwytała za mikrofon. Słuchawka u Bohosiewicz i Trojana musiała być rozgrzana do czerwonosci, bo nikt nie wiedział, co się odpierdala. Wielka żenada. Nie wiem, jak potężną moc ma Szulim, że po jej bójce z Dodą, TVN zrobi wszystko, aby dojebać Rabczewskiej.
Obrazek
Awatar użytkownika
bialyjelen
Posty: 962
Rejestracja: 21 paź 2019, 22:31

Re: SBM Label

Post autor: bialyjelen »

Wychodzi na to ze wracają do korzeni, followuja 17 osób na IG, wszyscy ze starej ekipy. Do tego ckliwe filmiki z przeszłości.

Chyba już można w sukienkach chodzić
lygrys pisze: 02 lip 2023, 20:03 Myślisz kurwo, że jesteś zabawny
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6206
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: SBM Label

Post autor: FruitOffTheWall »

teoembe boss wjedzie i rozjedzie łaaa

+ blejk i deys no kurwa nie zjebcie tego koncertowo rapere solar/białas
Ostatnio zmieniony 14 lut 2023, 21:54 przez FruitOffTheWall, łącznie zmieniany 1 raz.
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2032
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: SBM Label

Post autor: Krynew »

hotel maffija 3 w starym składzie, deys i tomb wspólne łóżko piętrowe
Kocham, pozdrawiam
Awatar użytkownika
Pietrek_Kogucik
Posty: 33
Rejestracja: 01 gru 2022, 13:27

Re: SBM Label

Post autor: Pietrek_Kogucik »

SB MAFFIJA, PROSZĘ ZDISSUJCIE KOGOŚ OD PEDAŁÓW I ROZJEBCIE UNO NA KLIPIE
ODPOWIEDZ