SBM Label

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: SBM Label [Nowy content creator!]

Post autor: przedszkolanek »

RIVALDO111 pisze: 22 gru 2022, 15:18 To Szpaku miał tylko 1 płytę w BOR? Szybko uciekł skubany.
epka i płyta

joda w bor chyba jeszcze dwie płyty wydał
wolfram
Posty: 14
Rejestracja: 30 paź 2021, 21:00

Re: SBM Label [Nowy content creator!]

Post autor: wolfram »

Bardzo lubiłem SBM około roku 2015. Wtedy w rapie byly modne hehe punche. Byli fajną alternatywą dla Pato i Hipocentrum, bo oferowali nowsze brzmienie, gdzie wszechobecne bumbapy powoli nudziły.

Budowali swoją markę, Bialas miał wtedy chyba swój peak. Bardzo dobre Klik Klaki, solidne gościnne zwrotki.
Pamiętam, że liczyłem na numer z Eripe, bo drogi sb i pato gdzieś tam się przecinały np numer penxa z solarem i jakieś tam zdjęcie krążyło ze wspólnego melanżu.

Dziś jak patrzę, że to powoli się rozpierdala to mi smutno, ale tylko trochę bo czasy się zmieniają jak nawijał Jajo.
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: SBM Label [Nowy content creator!]

Post autor: Patryk233 »

przedszkolanek pisze: 22 gru 2022, 16:09 joda w bor chyba jeszcze dwie płyty wydał
Wydał jeszcze płytę pod ksywką Jodsen - Antidotum. Wgl rozeszła się ona bez większego rozgłosu, a imo płyta lepsza od tych pod ksywką Joda.

Jeden z moich ulubionych kawałków z płyty, mega siedzi refren Gedziuli.
Spoiler
@wolfram Białas z okresu 2014-2017 to złoto, gdzie się nie pojawiał to dobre zwrotki siekał. Znasz to mordo?
Spoiler
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Awatar użytkownika
fromage
Zbanowany
Posty: 3914
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: SBM Label [Nowy content creator!]

Post autor: fromage »

Jaki kurczaq content creator? Chyba ze to oplacony post bonjesli tak to zapomniales dodac #ad
Tak jest napisane w polskim prawie
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
Pasjaklasyki
Posty: 63
Rejestracja: 03 gru 2022, 16:45

Re: SBM Label

Post autor: Pasjaklasyki »

Inne Czasy 😎😀
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: SBM Label

Post autor: RIVALDO111 »

Ludzie dostrzegli że SBM Festiwal już przy świętach zaczynał pierwsza promocje. W tym roku cisza.

:joint:
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13186
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: SBM Label

Post autor: oldschool »

Czy zwiastuje to według ciebie jakieś zmiany mejnie? Czy kondycja mejnu w 2023 się pogorszy? Tyle pytań na temat mejnu, tak mało odpowiedzi :joint:
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: SBM Label

Post autor: RIVALDO111 »

Jeśli Mata odejdzie to dostrzegam bardzo duże zmiany, choćby to że 2020 zasięgowo zje SBM, więc co by nie mówić to historyczna chwila.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
czyngis_chan
Posty: 34
Rejestracja: 17 wrz 2019, 0:10

Re: SBM Label

Post autor: czyngis_chan »

a sbm dalej współpracuje z soldout?
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3627
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: SBM Label

Post autor: Moltisanti »

RIVALDO111 pisze: 27 gru 2022, 21:51 Jeśli Mata odejdzie to dostrzegam bardzo duże zmiany, choćby to że 2020 zasięgowo zje SBM, więc co by nie mówić to historyczna chwila.
Tyle że 2020 to żadna marka w przeciwieństwie do SBM które od zera wypromowało paru ludzi którzy wpierdolili scenę, długo nie będzie drugiego takiego labelu
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: SBM Label

Post autor: RIVALDO111 »

Na wielkie zasiegi to Bedoes,White i teraz Mata. Z tymi paru to bym nie przesadzał. Czy na 10 lat funkcjonowania to tak dużo?

Z resztą White każdy ma swoje zdanie, ale dla mnie to żaden raper tylko taki letni popowy bangerowiec całą karierę.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3627
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: SBM Label

Post autor: Moltisanti »

Przecież tam od zera wyrośli artyści którzy zdominowali polską scenę. Bedoes, White, Mata, nawet na fali tego sukcesu Białas został legendą wśród młodszego pokolenia. Nie ma w historii drugiej wytwórni z takim ROI. To tak jakby założyć kilkanaście firm, z czego 3 to będzie coś wielkości famemma. Jeszcze do tego hot16.
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13186
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: SBM Label

Post autor: oldschool »

Nie można napisać, że Bedoes od zera został wypromowany przez SBM, bo gdy tam dołączał to miał inne propozycje i już był dość znany.
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: SBM Label

Post autor: RIVALDO111 »

Moltisanti pisze: 28 gru 2022, 0:40 Przecież tam od zera wyrośli artyści którzy zdominowali polską scenę. Bedoes, White, Mata, nawet na fali tego sukcesu Białas został legendą wśród młodszego pokolenia. Nie ma w historii drugiej wytwórni z takim ROI. To tak jakby założyć kilkanaście firm, z czego 3 to będzie coś wielkości famemma. Jeszcze do tego hot16.
Okej. Ja nic nie odmawiam SBM. Tylko wiesz to tez trochę trwało i nie było takiej konkurencji.

Dziś pewnie w 5 blokach masz 190 raperów chcących być sławnymi :)
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Kokor
Posty: 134
Rejestracja: 21 mar 2021, 18:39

Re: SBM Label

Post autor: Kokor »

oldschool pisze: 28 gru 2022, 0:43 Nie można napisać, że Bedoes od zera został wypromowany przez SBM, bo gdy tam dołączał to miał inne propozycje i już był dość znany.
z tego co pamiętam to miał propozycje od... Sentino, ale zamiast tego wybrał SBM. Ciekawie się na to patrzy z perspektywy czasu, czy młody Borek pod skrzydłami Sentence byłby jeszcze bardziej odklejony?
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: SBM Label

Post autor: RIVALDO111 »

Sentino i Bedoes szybko by taka współpraca padła na moje.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: SBM Label

Post autor: RIVALDO111 »

:rotfl:

Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: SBM Label

Post autor: RIVALDO111 »

A jeszcze 11 miesięcy temu było tak

Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
Pietrek_Kogucik
Posty: 33
Rejestracja: 01 gru 2022, 13:27

Re: SBM Label

Post autor: Pietrek_Kogucik »

czyngis_chan pisze: 27 gru 2022, 23:02 a sbm dalej współpracuje z soldout?
Prywatnie słyszałem, że na linii Solar - Magda Dubrowska (żona Solka i właścicielka agencji SOLDOUT) jest nieciekawie więc nie wiem na ile oni dalej współpracują z SBM. Dodatkowo Mata dostał grubą ofertę od Sony, więc pewnie nie przedłuży kontraktu. Bedoes z 2115 też odchodzą z SBM-u i jak widać nie będą podwytwórnią, tylko osobnym labelem. Jeśli Solar nie wymyśli jakiś grubych ruchów to ciężko widzę ich przyszłość
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: SBM Label

Post autor: Patryk233 »

Przecież Solar z Bizim taki hajs skosili, że mogliby zainwestować w coś innego niż wydawanie niepoważnych typów.
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
ODPOWIEDZ