SBM Label

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: SBM Label

Post autor: RIVALDO111 »

Nypel napisał że urodziny ma w październiku, więc gość chyba pobił nawet rekord Bedoesa z kontraktem w SBM.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
BENGAL
Posty: 809
Rejestracja: 16 sie 2019, 18:26

Re: SBM Label

Post autor: BENGAL »

zajebiscie rozkminione marketingowo ze odjebali typowi klipa wzorowanego na klasycznej produkcji telekomunikacji sa Obrazek gesty stylowa okulary dzieciakowy sposob bycia i ziomus nie jest ci obcy masz wrazenie ze go znasz hujowa mebolscianka z teleydysku dziwny kolor scian
Awatar użytkownika
bilderberg
Posty: 136
Rejestracja: 14 sie 2019, 12:22

Re: SBM Label

Post autor: bilderberg »

No ja też tego nie ogarniam myślałem że on ma 14-15 lat a nie 18. Przecież jeśli jestes taki w wieku 18 lat to chyba coś poszło nie tak w wychowaniu + genetyka chujowa.
Ale śmiesznie to wygląda w porównaniu ze starym Bedopsem albo jakimś schafterem. Ciekawe na jak długo taki patent będzie opłacalny i jak potem zmieni image ten nypel. Pewnie pozna smak miasta i skończy jaki opiowrak
Awatar użytkownika
F88G
Posty: 511
Rejestracja: 25 cze 2021, 17:37

Re: SBM Label

Post autor: F88G »

Nypel w kuluarach rucha szmaciska, kąpie się w koksie, trzęsie każdą gimbazą w Mazowieckim i tylko czasem przy cali wspomina retrospekcyjnie Julce Wieniawie szurającej mu po kutasie, że w to w sumie niezwykle zabawny grymas losu, że skonstruował imperium na fakcie, że dorosłe chłopy nie mogą uwierzyć, że nastolatek zachowuje się i jest krindżowy jak na nastolatka przystało.
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: SBM Label

Post autor: Patryk233 »

F88G pisze: 13 mar 2023, 11:51 w sumie niezwykle zabawny grymas losu, że skonstruował imperium na fakcie, że dorosłe chłopy nie mogą uwierzyć, że nastolatek zachowuje się i jest krindżowy jak na nastolatka przystało.
no i do tego label z 3 milionami na YT. Tak podejrzewam, że gościu nie zaistniałby, ale jak się udało to spoko. Zobaczymy, jak małolat wykorzysta swoją szanse.
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: SBM Label

Post autor: RIVALDO111 »

@Patryk233

Bez pomocy SBM w życiu nie byłby w meju. To jasne jak słońce.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
many-s
Posty: 1792
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:06

Re: SBM Label

Post autor: many-s »

Z odpowiednim marketingiem, menadżerem i środkami finansowymi każdy jest potencjalnym celebrytą. Ciekawe ile kosztuje promocja Nypla - więcej czy mniej niż 50 000 PLN?
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: SBM Label

Post autor: RIVALDO111 »

Nie no myślę że 50 tysięcy zł na promocję Nypla to poszło lekko.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
kosciey
Posty: 469
Rejestracja: 19 kwie 2019, 9:08

Re: SBM Label

Post autor: kosciey »

Oj chyba więcej.
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: SBM Label

Post autor: RIVALDO111 »

SBM teraz robi atak.

Dziś Białas feat Sobel. W piątek Fukaj, a podobno w poniedziałek Mata.

Chyba chcą ruszyć do ataku po kiepskim 22.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
Pietrek_Kogucik
Posty: 33
Rejestracja: 01 gru 2022, 13:27

Re: SBM Label

Post autor: Pietrek_Kogucik »

RIVALDO111 pisze: 14 mar 2023, 11:20 Nie no myślę że 50 tysięcy zł na promocję Nypla to poszło lekko.
Zależy co nazywamy promocją, czy nagranie klipu to już jest działanie promocyjne, czy mówimy stricte o wywiadach, jakimś wykupowaniu reklam, czy artykułów.

Dodano po 2 minutach :
Jak liczymy wszystkie klipy od startera, każdą sesję w studiu, sesję zdjęciową, zakupiony przez SBM bit itp. to myślę, że 50k mięciutko. Jeśli bierzemy pod uwagę same działania czysto reklamowe, to nie ma chuja żeby 20k na to poszło.
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4338
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: SBM Label

Post autor: Kalom »

ofensywa sbm porównywalna z ofensywą chelsea w lutym 2023
:joint: [*]
Awatar użytkownika
KILLIE
Posty: 506
Rejestracja: 04 maja 2019, 17:48

Re: SBM Label

Post autor: KILLIE »

tomb wracaj
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: SBM Label

Post autor: potter »

Mówisz i masz
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2725
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: SBM Label

Post autor: Jasek »

Xddd
cztery żubry i dwie kurwy
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: SBM Label

Post autor: RIVALDO111 »

Gosc z prawej dziś rządzi SBM Label.

Z lewej prosi o feat.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
kebab
Posty: 309
Rejestracja: 12 maja 2019, 12:30

Re: SBM Label

Post autor: kebab »

King Tomb najlepszy raper w Polsce, dziwko!
ZAKAZ
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: SBM Label

Post autor: RIVALDO111 »

Kalom pisze: 15 mar 2023, 10:37 ofensywa sbm porównywalna z ofensywą chelsea w lutym 2023
No i jednak ofensywa.

Uzi Białasa jest nr 1 Spotify oraz ma nr 1 na czasie yt i
nr 1 najpopularniejszy teledysk top.100 Polska

Aloha Fukaja 84 teledyskiem Polski , a Nypla 38 teledyskiem Polski.

Do tego Solar i Mata też latają w top 100 teledysków.


Dawno nie mieli takich wyników.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
KILLIE
Posty: 506
Rejestracja: 04 maja 2019, 17:48

Re: SBM Label

Post autor: KILLIE »

nrwp
Awatar użytkownika
Tarzan420
Posty: 32
Rejestracja: 19 mar 2023, 21:42

Re: SBM Label

Post autor: Tarzan420 »

RIVALDO111 pisze: 26 mar 2023, 3:51
Kalom pisze: 15 mar 2023, 10:37 ofensywa sbm porównywalna z ofensywą chelsea w lutym 2023
No i jednak ofensywa.

Uzi Białasa jest nr 1 Spotify oraz ma nr 1 na czasie yt i
nr 1 najpopularniejszy teledysk top.100 Polska

Aloha Fukaja 84 teledyskiem Polski , a Nypla 38 teledyskiem Polski.

Do tego Solar i Mata też latają w top 100 teledysków.


Dawno nie mieli takich wyników.
Kurwa mać, co za chujowa opinia. Co to w ogóle za SB Mafija, żeby się chwalić takimi wynikami? Toż to nic innego jak banda słabo pociągniętych dupków, którzy używają swoich łącz i układzików żeby wcisnąć swoje gówno w każdy możliwy sposób. To jakby porównać ich do porządnej muzyki, to tak jakby porównać srającego gołębia do szlachetnego orła.

Niech Frosti, czy inny raper, który naprawdę ma talent i coś do powiedzenia, broni się sam swoim rapem, a niech te sztuczne wyniki zostaną w dupie SB Mafii. Bo kto potrzebuje numeru 1 na Spotify, skoro wiedzą, że to wszystko zrobione na siłę i przy pomocy oszustw? To nie jest sztuka, to jest tylko i wyłącznie bujda.

Także nie wierzcie w te sztuczne wyniki, słuchajcie muzyki, która ma coś do przekazania i którą tworzą prawdziwi artyści, a nie te plastikowe gówna z SB Mafii. :wall:
JEBAĆ DILERÓW CHUJOWEJ TRAWY
JARASZ GÓWNO, TO JESTEŚ KURWA SŁABY
JA SOCZYSTE TOPY DLA POPRAWY RÓWNOWAGI
JARAM CZARNĄ GRUDĘ JAK MIESZKAŃCY SOMALII
ODPOWIEDZ