SBM Label

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: SBM Label

Post autor: RIVALDO111 »

The Bitch Fucker pisze: 25 lut 2023, 16:51 Jakoś tak gorzko Solar zarapował o rozstaniu z Beteo, wiadomo jakie tło tam było? Była jakaś drama? Zupełnie nie jestem w temacie.
Nie wiem, ale te odejście jest ciekawe. Pierwszy legendarny człowiek podpisany przez SBM.

Pewnie uważał się niedoceniany jak Janek i widział że wszystko szło w Mate,Zimmera,White i Bedoesa, choć takie prawa rynku że wytwórnia bardziej dba o tych mega popularnych a reszta na uboczu.

Ps wiecie że Moli będąc tyle lat w SBM ma 20 tysięcy na instagramie.To jest niesamowite jak on nie ruszał ludzi hehe.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
pawel g
Posty: 82
Rejestracja: 17 kwie 2019, 23:17

Re: SBM Label

Post autor: pawel g »

Przeciez Moli byl w sbm z dwa lata i wydał w tym czasie jeden album. Nic dziwnego
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: SBM Label

Post autor: RIVALDO111 »

Moli został podpisany w 2019 roku. Odszedł w 2021.
Miał na kanale SBM z 2-3 teledyski przed wydaniem płyty. Do tego później teledyski z płyty oraz udział w HM1. Dawno nie widziałem gracza który tak mało obchodził ludzi będąc w takiej topce jak SBM.

Znam szaraków których obserwuje więcej ludzi. Moli to fajny przykład że jak jesteś bezpłciowy to nawet najwyższy top nic Ci nie da.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
DJ_BOBO
Posty: 952
Rejestracja: 29 sie 2019, 21:55

Re: SBM Label

Post autor: DJ_BOBO »

Beteo jeden z bardziej niedocenionych graczy w Polsce, ale jeśli nie udało mu się w SBM to wątpię żeby udało się gdziekolwiek
https://youtu.be/UD4lt6AOVZQ?si=LOyIBdPJUn8olTdV
PIERDOLONY HARDKOR DZIEWCZYNKOOO
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: SBM Label

Post autor: RIVALDO111 »

No szczególnie Podwórko zrobione po latach pokazało jego talent. Nie jestem pewny czy to było lepsze od płyty Zimmera.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
bialyjelen
Posty: 1003
Rejestracja: 21 paź 2019, 22:31

Re: SBM Label

Post autor: bialyjelen »

Beteo totalny beztalenciak, pare refrenow dobrych i to tyle

dziwne ze trzymali go tyle, ale to pewnie z sentymentu
lygrys pisze: 02 lip 2023, 20:03 Myślisz kurwo, że jesteś zabawny
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: SBM Label

Post autor: RIVALDO111 »

Podobno są takie plotki że Beteo przechodzi do Zabsona lub do Malika Montany.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
bialyjelen
Posty: 1003
Rejestracja: 21 paź 2019, 22:31

Re: SBM Label

Post autor: bialyjelen »

czyli zmiana w stylu 'idz byc chujowym gdzie indziej'
lygrys pisze: 02 lip 2023, 20:03 Myślisz kurwo, że jesteś zabawny
Awatar użytkownika
Pietrek_Kogucik
Posty: 34
Rejestracja: 01 gru 2022, 13:27

Re: SBM Label

Post autor: Pietrek_Kogucik »

RIVALDO111 pisze: 23 lut 2023, 0:45 Czyli jeśli dobrze liczę po kawałku Solara

SBM to dziś Białas,Solar,Bryan,Po prostu Kajtek ,Kinny Zimmer ,Fukaj,Janusz Walczuk,Adi Nowak,Kacperczyki,Lanek.
Jeszcze Nypel, nie zapominaj o tym zawodniku. Do tego, jak koledzy pisali niżej, doszedł jeszcze Tomb (prawdopodobnie) oraz Michał Anioł

Dodano po 2 minutach 20 sekundach:
RIVALDO111 pisze: 25 lut 2023, 17:26
The Bitch Fucker pisze: 25 lut 2023, 16:51 Jakoś tak gorzko Solar zarapował o rozstaniu z Beteo, wiadomo jakie tło tam było? Była jakaś drama? Zupełnie nie jestem w temacie.
Nie wiem, ale te odejście jest ciekawe. Pierwszy legendarny człowiek podpisany przez SBM.

Pewnie uważał się niedoceniany jak Janek i widział że wszystko szło w Mate,Zimmera,White i Bedoesa, choć takie prawa rynku że wytwórnia bardziej dba o tych mega popularnych a reszta na uboczu.

Ps wiecie że Moli będąc tyle lat w SBM ma 20 tysięcy na instagramie.To jest niesamowite jak on nie ruszał ludzi hehe.
Ja wiem. Po ostatniej płycie SBM zdecydował się zakończyć współpracę z Beteo, dlatego, że przynosił wytwórni jedynie straty, a nikomu nie opłaca się dorzucać do interesu w nieskończoność. Obecnie Betelak podpisał się w Warnerze. Jeszcze nieoficjalne, ale potwierdzone info.
Awatar użytkownika
widzeszalenstwo
Posty: 671
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:05

Re: SBM Label

Post autor: widzeszalenstwo »

beteo to tam akurat dal najlepsza plyte jaka wydali od lat i jego kariera juz dawno moglaby sie rozwinac zupelnie inaczej gdyby ktos tylko sie nia zainteresowal
o tym jak bardzo mieli go tam w dupie swiadczy nawet to, ze w najwiekszym hicie ze swojego albumu jest wpisany nie jako autor, a gosc XD



takie numery jak palma na blokach, sto lat, hoodie z poprzedniej plyty i wiele wiele innych powinny pojsc duzo szerzej i ja sie ani troche nie dziwie, ze wyjebal w koncu na nich lage
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: SBM Label

Post autor: RIVALDO111 »

Wy chyba trolujecie z tym ,,Podwórko" Beteo, że to najlepsza płyta SBM ostatnich lat :rotfl:
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
widzeszalenstwo
Posty: 671
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:05

Re: SBM Label

Post autor: widzeszalenstwo »

Taka plyta nie istnieje, ale jak miales na myśli palmę na blokach, to powiedz co niby miałoby z nią konkurować - nijaki jan rapowanie czy plastikowy kinni zimer?
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: SBM Label

Post autor: RIVALDO111 »

Ty serio to była palma na blokach. Mój błąd.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Kysys
Posty: 397
Rejestracja: 12 maja 2019, 15:45
Lokalizacja: 77

Re: SBM Label

Post autor: Kysys »

Ja mam info że Beteo po prostu poszedł na swoje i założył markę Podwórko w skrócie pdwrko czy jakoś tak podłączona pod jakiś majors.
RapCelownik.pl - Najwięcej Treści o Muzyce Rap i Kulturze Hip Hop
Awatar użytkownika
many-s
Posty: 1802
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:06

Re: SBM Label

Post autor: many-s »

Co by nie mówić o raperze Solar / Białas - przeszli daleką drogę.

Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6560
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: SBM Label

Post autor: Jose »

Ptkwo > Pdwrko
lll
Posty: 1557
Rejestracja: 12 paź 2019, 0:34

Re: SBM Label

Post autor: lll »

many-s pisze: 07 mar 2023, 12:17 Co by nie mówić o raperze Solar / Białas - przeszli daleką drogę.
w zasadzie to chyba najdluzsza ze wszystkich raperow na scenie. nie w sensie stazu(chociaz ten juz i tak jest duzy w porownaniu do sredniej na scenie), ale liczby roznych etapow i tego jak zbudowali swoja pozycje(tak wiem, solar jest nołnejmem w świadomości statystycznego słuchacza, ale już sbm za którym stoi nie jest)
Awatar użytkownika
Lidwin
Posty: 471
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:55

Re: SBM Label

Post autor: Lidwin »

Mnie najbardziej dziwi cały ten jan rapowanie. Najgorsza ksywka jaka pamietam od lat, nie znam żadnego numeru który byłby gdziekolwiek puszczany i jeszcze przeczytałem ze on odszedł bo to normalna kolej rzeczy w rozwoju kariery artysty. Nawet z ciekawości przesłuchałem kilka numerow żeby sprawdzić ze może mnie coś omija, ale dalej mysle ze to jakieś prowo z tym gościem. Jeszcze sprawdziłem fragment wywiadu a on tam gadał jakby był mesjaszem inteligentnych tekstów w pl rapie. Przy nim Beteo to wytwórnia pierdolonych hitów, a kilka refrenów nawet ja znam nie śledząc ich wcale.
F1 to królowa. Zawsze była.
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6560
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: SBM Label

Post autor: Jose »

jan rapowanie to po prostu muzyka dla dzieciaków 13-18, oni się z tym utożasamiają i uważają za wybitne pióro, a że on nie wydaje się zbyt lotny, to uwierzył swojej banieczce
Awatar użytkownika
Czak
Posty: 3832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:55

Re: SBM Label

Post autor: Czak »

Lidwin pisze: 07 mar 2023, 18:05 nie znam żadnego numeru który byłby gdziekolwiek puszcza
Nie no, ten numer z bitem z birds on the wire czasem gdzieś tam słyszałem ale umówmy się na takim bicie każdego by się przyjemnie słuchało nawet pana zaschnięta plama spermy na spodniach
lygrys pisze: 23 sie 2022, 21:13 🎶 Polska gotowa na na duragi 🎶
ODPOWIEDZ