SBM Label

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

LuckyStrike
Posty: 110
Rejestracja: 17 gru 2019, 10:33

Re: SBM Label

Post autor: LuckyStrike »

@up

co masz na myśli pisząc, że:
Bo kto potrzebuje numeru 1 na Spotify, skoro wiedzą, że to wszystko zrobione na siłę i przy pomocy oszustw? To nie jest sztuka, to jest tylko i wyłącznie bujda.
lll
Posty: 1556
Rejestracja: 12 paź 2019, 0:34

Re: SBM Label

Post autor: lll »

@Tarzan420 siema frosti.

ale cos w tym jest, propsowanie sbm za 84 i 38 miejsce w Polsce to trochę nieporozumienie :rotfl:
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: SBM Label

Post autor: RIVALDO111 »

Tarzan420 pisze: 27 mar 2023, 16:30
RIVALDO111 pisze: 26 mar 2023, 3:51
Kalom pisze: 15 mar 2023, 10:37 ofensywa sbm porównywalna z ofensywą chelsea w lutym 2023
No i jednak ofensywa.

Uzi Białasa jest nr 1 Spotify oraz ma nr 1 na czasie yt i
nr 1 najpopularniejszy teledysk top.100 Polska

Aloha Fukaja 84 teledyskiem Polski , a Nypla 38 teledyskiem Polski.

Do tego Solar i Mata też latają w top 100 teledysków.


Dawno nie mieli takich wyników.
Kurwa mać, co za chujowa opinia. Co to w ogóle za SB Mafija, żeby się chwalić takimi wynikami? Toż to nic innego jak banda słabo pociągniętych dupków, którzy używają swoich łącz i układzików żeby wcisnąć swoje gówno w każdy możliwy sposób. To jakby porównać ich do porządnej muzyki, to tak jakby porównać srającego gołębia do szlachetnego orła.

Niech Frosti, czy inny raper, który naprawdę ma talent i coś do powiedzenia, broni się sam swoim rapem, a niech te sztuczne wyniki zostaną w dupie SB Mafii. Bo kto potrzebuje numeru 1 na Spotify, skoro wiedzą, że to wszystko zrobione na siłę i przy pomocy oszustw? To nie jest sztuka, to jest tylko i wyłącznie bujda.

Także nie wierzcie w te sztuczne wyniki, słuchajcie muzyki, która ma coś do przekazania i którą tworzą prawdziwi artyści, a nie te plastikowe gówna z SB Mafii. :wall:
Ja na tym forum jestem w aspekcie marketingowym. Co oni wciskają to niech inni badają.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
Tarzan420
Posty: 32
Rejestracja: 19 mar 2023, 21:42

Re: SBM Label

Post autor: Tarzan420 »

LuckyStrike pisze: 27 mar 2023, 17:08 @up

co masz na myśli pisząc, że:
Bo kto potrzebuje numeru 1 na Spotify, skoro wiedzą, że to wszystko zrobione na siłę i przy pomocy oszustw? To nie jest sztuka, to jest tylko i wyłącznie bujda.
Nie dajmy się oszukać liczbami. Co to za chujowe podejście, żeby używać swoich łącz i układzików, żeby wcisnąć swoje chujowe kawałki w każdy możliwy sposób? To nie jest talent, to jest oszustwo!

Nie zależymy od żadnej jebanej listy przebojów czy rankingów Spotify. Liczy się autentyczność i wartość artystyczna. To jak z jedzeniem, nie ważne ile ma gwiazdek Michelin, jak smak jest chujowy, to i tak nie warto tam zajrzeć. To samo jest z muzyką - jak utwór jest bez emocji i pozbawiony duszy, to co za różnica, że ma 10 milionów wyświetleń?

Jeśli jesteś zainteresowany poszukiwaniem nowych dźwięków i inspirujących tekstów, polecam sięgnąć po twórczość takich artystów jak: Milo, Open Mike Eagle czy brytyjskiego poety-rapera Kae Tempest. Ich muzyka to pełne poetyckiej subtelności i tajemniczej siły dzieła, które pozwolą Ci odnaleźć się w szerszym spektrum muzycznych wrażeń.

Przestań dać się oszukiwać sztucznie generowanym, bezdusznym produktem. Zamiast tego, otwórz swoje uszy na prawdziwe arcydzieła, które otworzą dla Ciebie nowe światy emocji i inspiracji. To właśnie w nich znajdziesz to, co zechcesz zanurzyć się na dłużej, coś co będzie Ci towarzyszyć na każdym etapie Twojego życia.
JEBAĆ DILERÓW CHUJOWEJ TRAWY
JARASZ GÓWNO, TO JESTEŚ KURWA SŁABY
JA SOCZYSTE TOPY DLA POPRAWY RÓWNOWAGI
JARAM CZARNĄ GRUDĘ JAK MIESZKAŃCY SOMALII
Awatar użytkownika
stratemirat
Posty: 569
Rejestracja: 31 maja 2020, 6:22

Re: SBM Label

Post autor: stratemirat »

Tarzan420 pisze: 27 mar 2023, 21:50Kae Tempest
Byłem na koncercie bez znajomości materiału i było mocno, dobra morda.
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3194
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: SBM Label

Post autor: yungXpaproch »

Tarzan420 pisze: 27 mar 2023, 21:50 Nie zależymy
uzytkownik tarzan przyznal sie do bycia raperem frosti rege
Awatar użytkownika
Tarzan420
Posty: 32
Rejestracja: 19 mar 2023, 21:42

Re: SBM Label

Post autor: Tarzan420 »

Kurwa, co to się odjebało? Dlaczego każdy myśli, że jestem Frosti tylko dlatego, że sprzedaję mu propsy? Co ja mam na sobie czapeczkę z daszkiem, czy co? Bo chyba tego mi brakuje, żeby być uznawanym za rapera?

To jest jebane nieporozumienie! Ja nie mam zielonego pojęcia, jak robi się tą muzykę, ani jak tworzy się te teksty. Ja tylko słucham, co mi się podoba i tyle! Dlaczego to takie trudne do zrozumienia?

Może powinienem zacząć nosić garnitur i chodzić z zeszytem, w którym będę pisał jakieś słowa na rymy? Bo widocznie tylko wtedy będę miał szansę być uznawany za prawdziwego rapera.

A wiecie co? Znam kilku raperów, którzy są o wiele lepsi niż ten Frosti, o którym wszyscy mówią. Słyszeliście kiedyś o Freddie Gibbsie? Albo Westside Gunn? To dopiero są kurwa artyści, którzy mają coś do powiedzenia i robią muzykę na poziomie!

Niech każdy słucha, co chce, ale nie rzucajcie podejrzeń o bycie raperem na kogoś, kto nie ma z tym nic wspólnego. Bo to jest po prostu żałosne i śmieszne.
JEBAĆ DILERÓW CHUJOWEJ TRAWY
JARASZ GÓWNO, TO JESTEŚ KURWA SŁABY
JA SOCZYSTE TOPY DLA POPRAWY RÓWNOWAGI
JARAM CZARNĄ GRUDĘ JAK MIESZKAŃCY SOMALII
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3194
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: SBM Label

Post autor: yungXpaproch »

raper frosti rege pograza sie na forum muzycznym :lol:
Awatar użytkownika
d3nt
Posty: 2053
Rejestracja: 08 gru 2021, 22:09

Re: SBM Label

Post autor: d3nt »

Frosti zetnij włosy paparuchu
Lepiej za miedzą niż pleksą ~Olgierdos
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: SBM Label

Post autor: RIVALDO111 »

Sbm poinformowało ze od jutra do soboty będzie wlatywał teledysk na ich kanale.


Widać, ze chcą sie odbudowac po 2022
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2724
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: SBM Label

Post autor: Jasek »

Tarzan420 pisze: 28 mar 2023, 9:15 Ja nie mam zielonego pojęcia, jak robi się tą muzykę, ani jak tworzy się te teksty
siema frosti
cztery żubry i dwie kurwy
Awatar użytkownika
YKCUL
Posty: 2856
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:07
Lokalizacja: Legalizacja

Re: SBM Label

Post autor: YKCUL »

Typowo frosti, współczuję byku tej akcji z ojcem
NOWY FORUM ŚLI**
TYLKO NIE RAPOWY
Spoiler
Obrazek
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: SBM Label

Post autor: RIVALDO111 »

Sold out oficjalnie ogłosił rozstanie z SBM

Dodano po 5 godzinach 41 minutach 15 sekundach:

O kuźwa,160 zł za samą czapeczkę

Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
DJ_BOBO
Posty: 946
Rejestracja: 29 sie 2019, 21:55

Re: SBM Label

Post autor: DJ_BOBO »

to dużo dla ciebie?
https://www.youtube.com/watch?v=Z0Nq7jf9bSc
PIERDOLONY HARDKOR DZIEWCZYNKOOO
Awatar użytkownika
Czak
Posty: 3777
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:55

Re: SBM Label

Post autor: Czak »

Dla ciebie to mało?
lygrys pisze: 23 sie 2022, 21:13 🎶 Polska gotowa na na duragi 🎶
zuperhero
Posty: 1681
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: SBM Label

Post autor: zuperhero »

DJ_BOBO pisze: 09 maja 2023, 11:55 to dużo dla ciebie?
160 to nie są pieniądze ale za zwykłą basicową czapkę z naszytym logiem, która można dostać w detalu już za kilkanaście pln, nie wspominając już za jaką cenę sbm kupuje sobie w hurcie, to dojebali sobie sporawą marżę
lll
Posty: 1556
Rejestracja: 12 paź 2019, 0:34

Re: SBM Label

Post autor: lll »

Trzeba się z chujem na łby pozamieniać żeby kupić zwykła czarna basicowa czapkę z napisem jak z bazaru za 160ziko. Ale nie widzę nic dziwnego w sprzedawaniu tego, przecież obecnie w rapie chodzi tylko o to - żeby jak najwięcej siana wydoić ze słuchaczy :lol:
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: SBM Label

Post autor: RIVALDO111 »

DJ_BOBO pisze: 09 maja 2023, 11:55 to dużo dla ciebie?
za 160-180 to można wychaczyc nawet buty czy koszulki Nike ,pumy czy adidasa a ty pytasz mnie czy czapeczka SBM to dużo?
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 4635
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: SBM Label

Post autor: scam_sakawa »

lll pisze: 09 maja 2023, 12:14 żeby jak najwięcej siana wydoić ze słuchaczy
Zgadza się, nagrać kilka hitów, a potem doić z tekstyliów i innych dupereli z chorą marżą.
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Awatar użytkownika
DJ_BOBO
Posty: 946
Rejestracja: 29 sie 2019, 21:55

Re: SBM Label

Post autor: DJ_BOBO »

Czak pisze: 09 maja 2023, 12:03 Dla ciebie to mało?
tak
https://www.youtube.com/watch?v=Z0Nq7jf9bSc
PIERDOLONY HARDKOR DZIEWCZYNKOOO
ODPOWIEDZ