SBM Label

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 6146
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: tychy

Re: SBM Label

Post autor: zemsta1camzata »

od jan rapowanie jeden numer lubie

Wszystkie moje wypowiedzi są pisane na podstawie scenariusza. Mogą zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci i takie, które mogą urazić niektórych dorosłych. Czytasz na własną odpowiedzialność.
ether
Posty: 516
Rejestracja: 26 sie 2019, 6:32

Re: SBM Label

Post autor: ether »

Jose pisze: 07 mar 2023, 18:06 jan rapowanie to po prostu muzyka dla dzieciaków 13-18
A muzyka, o ktorej tyle opowiadasz to do kogo niby? To samo, tylko niektorzy zawyzaja te srednią, ale przeciez bajki dla dzieci tez zdarza się doroslym ogladac :dunno:
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6494
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: SBM Label

Post autor: Jose »

A mówisz teraz o Żytonun czy o Big L-u? Zresztą nie wiem, czemu to odebrałeś ofensywnie. Lidwin ma ok. 60 lat, więc nic dziwnego, że nie słyszał nigdzie Johna-rappinga, a znam sporo nastolatków, dla których jest kimś, kim dla nas był Ras te 10 lat temu. No i spoko w sumie, choć imo to nie dowozi tekstowo ani trochę, no ale ja targetem nie jestem
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4039
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: SBM Label

Post autor: Luxair »

Czak pisze: 07 mar 2023, 18:26 pana zaschnięta plama spermy na spodniach
Jan-fapowanie pamiętamy :bowdown: :bowdown: :bowdown:
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
lll
Posty: 1557
Rejestracja: 12 paź 2019, 0:34

Re: SBM Label

Post autor: lll »

nk ocb
Awatar użytkownika
Czak
Posty: 3780
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:55

Re: SBM Label

Post autor: Czak »

Na ślizgu jan-rapowanie pytał w offtopicu jak usunąć zaschniętą plamę spermy ze spodni, oraz wpisał się w temacie rapera który akurst wypuścił numer z nim na feacie że gospodarz średnio ale janek fajnie
@e: zresztą pan moderator ładniej to opisał
viewtopic.php?p=108020#p108020
lygrys pisze: 23 sie 2022, 21:13 🎶 Polska gotowa na na duragi 🎶
lll
Posty: 1557
Rejestracja: 12 paź 2019, 0:34

Re: SBM Label

Post autor: lll »

dziekuje pan czak
ether
Posty: 516
Rejestracja: 26 sie 2019, 6:32

Re: SBM Label

Post autor: ether »

Jose pisze: 07 mar 2023, 20:36 A mówisz teraz o Żytonun czy o Big L-u? Zresztą nie wiem, czemu to odebrałeś ofensywnie. Lidwin ma ok. 60 lat, więc nic dziwnego, że nie słyszał nigdzie Johna-rappinga, a znam sporo nastolatków, dla których jest kimś, kim dla nas był Ras te 10 lat temu. No i spoko w sumie, choć imo to nie dowozi tekstowo ani trochę, no ale ja targetem nie jestem
Nie no, nie ze ofensywnie. Tak po prostu widze polski rap, mozesz tak powiedziec o 90% raperow, to jedynie kwestia sympatii i antypatii, jakichs malo sensownych wnioskow, na podstawie ktorych o jednych mowisz tak a o innych inacze. Dla mnie rzeczy ktore satysfakcjonowalyby mnie jako "starszego" (ale tylko troszke :)) sluchacza jest bardzo niewiele i sa to glownie rzeczy bardzo niszowe dlatego, mowie, ze to glownie taki przedzial wiekowy.

I nie, ze mam taki wyszukany gust- po prostu zwyczajnie bardzo ciezko jest o kogos kto ma osobowosc, jest swiadomy jakkolwiek muzycznie i tego o czym on w ogole zamierza nawijac, takie tam pierdolenie, bez ladu i skladu. Nie jestem w stanie do konca wyobrazic sobie sytuacji, ze ktos jest juz powiedzmy dorosly, troche obcowal z roznymi rzeczami i z wlasnym rozumem i jest w stanie zadowolic sie trescią i formą jaka dzisiaj bardzo czesto oferuje polski hip hop. Moglbym jeszcze kilka wątkow pociagnac, ale to juz nie moja bajka, odpowiedz na moj wpis to ok boomer i po sprawie. Ja i tak od dawna uwazam, ze rap jako taki dawno wrocil do podziemia i jest muzyką totalnie niszową. Moze kiedys znowu wroci stara moda (jako nowa niby) i nagle raperzy zmienią swój gust muzyczny i podejscie do tematu.
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: SBM Label

Post autor: RIVALDO111 »

Lidwin pisze: 07 mar 2023, 18:05 Mnie najbardziej dziwi cały ten jan rapowanie. Najgorsza ksywka jaka pamietam od lat, nie znam żadnego numeru który byłby gdziekolwiek puszczany i jeszcze przeczytałem ze on odszedł bo to normalna kolej rzeczy w rozwoju kariery artysty. Nawet z ciekawości przesłuchałem kilka numerow żeby sprawdzić ze może mnie coś omija, ale dalej mysle ze to jakieś prowo z tym gościem. Jeszcze sprawdziłem fragment wywiadu a on tam gadał jakby był mesjaszem inteligentnych tekstów w pl rapie. Przy nim Beteo to wytwórnia pierdolonych hitów, a kilka refrenów nawet ja znam nie śledząc ich wcale.

Akurat to co obecnie sprzedaje mainstream to Rapowanie kimś takim może się czuć, bo jak puści się jego teledyski to on tam zbytnio nie nawija o forsie, dupach , samochodach itp i chociaż mam na niego totalnie wywalone to trzeba mu to oddać, lirycznie taki Rusina, Vkie czy Asster czy Zimmer to 5 liga przy nim.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7686
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: SBM Label

Post autor: ebismolarek »

janpizdyzamulanie najgorszy lamus taka prawda
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3927
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: SBM Label

Post autor: emcess »

i jeszcze pajac gorszy niż ras, w sumie nie dziwne, że się kumplują. te posty na ślizgu i płacz, że nikt nie przyszedł na jego koncert na offie doskonale podsumowują tego dzieciaka
Obrazek jebac kiboli
Bisclavret
Posty: 3297
Rejestracja: 27 gru 2019, 18:27

Re: SBM Label

Post autor: Bisclavret »

Jan rapowanie > bedoes
Awatar użytkownika
d3nt
Posty: 2053
Rejestracja: 08 gru 2021, 22:09

Re: SBM Label

Post autor: d3nt »

Do tego zakochał się tancerce na rurce pierdolony ciumciok i przepierdalal na nią hajs w klubie gogo
Bisclavret pisze: 08 mar 2023, 11:46 Jan rapowanie > bedoes
Oboje są siebie warci
Lepiej za miedzą niż pleksą ~Olgierdos
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2298
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: SBM Label

Post autor: kapper1 »

Bisclavret pisze: 08 mar 2023, 11:46 Jan rapowanie > bedoes
co nie znaczy, że jest chociaż przeciętny
d3nt pisze: 08 mar 2023, 11:49Oboje
obaj*, chociaż bedoes to jeszcze chwila i cycki jak u oliwki
Awatar użytkownika
d3nt
Posty: 2053
Rejestracja: 08 gru 2021, 22:09

Re: SBM Label

Post autor: d3nt »

Obie* pizdy
Lepiej za miedzą niż pleksą ~Olgierdos
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: SBM Label

Post autor: RIVALDO111 »

Od dzis oficjalnie zawodnik SBM

Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
ikko
Posty: 105
Rejestracja: 13 maja 2019, 21:21

Re: SBM Label

Post autor: ikko »

kurwa co za gówno :lol:
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2298
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: SBM Label

Post autor: kapper1 »

ale opakowane w sreberko
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: SBM Label

Post autor: RIVALDO111 »

Śmieszy mnie te oburzenie na socjalach SBM że Solar śpiewał o 5 generacji itp to wielu myślało że wrócą stare czasy a wszyscy nowi zrobią out.

Wiadome było że to tylko chwilowa akcja była, przecież obecne Julki mają w 4 literach stary skład SBM , a tu trzeba pitos robić. :joint:

O dziwo ten Nypel ma hype. Już idzie na 200 tysięcy na yt , gdzie Walczuk 2 ostatnimi teledyskami potrzebuje miesięcy by to wbić. Na insta wbił już 140 tysięcy obserwujących gdzie taki Fukaj np ma 170 tysięcy.

Nypel to wcale nie taki zły strzał Solara jak widać. Jest kochany.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3562
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: SBM Label

Post autor: Moltisanti »

Wlasnie wyczytałem że ten Nypel ma 18 lat. Troche skislem bo koleś jest kreowany na jakiegoś dzieciaka ktory rapuje o flamastrach a uświadomiłem sobie ze Eis w jego wieku pisał teksty na gdzie jest eis :lol:
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
ODPOWIEDZ