Pokémon!

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3259
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Pokémon!

Post autor: yungXpaproch »

kurwa pokemony taka zajawa... za dzieciaka katowalem najpierw gameplaye z leaf green a pozniej sam ogralem dwa razy, pozniej ogralem sobie black, probowalem arceusy na kompie na cracku zajebac ale chujowo dzialal i skonczylo sie na obejrzeniu gameplayu ale kurwa... pokedex 1 generacji wryty w pamiec jak adres... niesamowite sa te pokemony, a zagralby w te nowe, szkoda ze tylko na te konsole swoje robia
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Pokémon!

Post autor: phobos »

pograj sobie w pokemmo mordeczko

https://pokemmo.com/
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13209
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Pokémon!

Post autor: oldschool »

Przecież normalnie można na PC grać w Pokemony na emulatorze Switcha? Czy nie?
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3259
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Pokémon!

Post autor: yungXpaproch »

phobos pisze: 16 gru 2022, 16:14 pograj sobie w pokemmo mordeczko
hehe tez chwile gralem
oldschool pisze: 16 gru 2022, 16:17 Przecież normalnie można na PC grać w Pokemony na emulatorze Switcha? Czy nie?
gralem wlasnie na emulatorze chwile w arceusy ale zaraz po premierze i chujowo dzialaly i mi sie odechcialo
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5223
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Pokémon!

Post autor: kapec »


oldschool pisze:Przecież normalnie można na PC grać w Pokemony na emulatorze Switcha? Czy nie?

Można, tak przeszedłem Arceusa. Tylko wbrew pozorom trzeba mieć w miarę sensownego kompa. Emulator, przynajmniej na tamten moment miał spore wymagania.

@up

U mnie działały bez najmniejszych problemów, nic nie kraszowało, bez problemu podpiąłem pada z Xa i gralo się spoko. Tylko tak jak pisałem, trzeba mieć dobry sprzęt. Ziomek jak odpalił u siebie to przy niektórych animacjach ataków chciało mu spalić kompa.
Ostatnio zmieniony 16 gru 2022, 16:36 przez kapec, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3259
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Pokémon!

Post autor: yungXpaproch »

u mnie caly czas ekran nakurwial w lewo jakby wpisac +left w konsoli w csie XD pewnie do zalatwienia jakos ale nie chcialo mi sie nawet :lol:
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13209
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Pokémon!

Post autor: oldschool »

kapec pisze: 16 gru 2022, 16:36
oldschool pisze:Przecież normalnie można na PC grać w Pokemony na emulatorze Switcha? Czy nie?

Można, tak przeszedłem Arceusa. Tylko wbrew pozorom trzeba mieć w miarę sensownego kompa. Emulator, przynajmniej na tamten moment miał spore wymagania.

@up

U mnie działały bez najmniejszych problemów, nic nie kraszowało, bez problemu podpiąłem pada z Xa i gralo się spoko. Tylko tak jak pisałem, trzeba mieć dobry sprzęt. Ziomek jak odpalił u siebie to przy niektórych animacjach ataków chciało mu spalić kompa.
No to nie będę miał po co kupować Switcha.
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5223
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Pokémon!

Post autor: kapec »

Ja akurat mam 2 miesięczny okres przez który nie ma mnie w domu, to kupiłem specjalnie do przejścia Poksów/Zeldy/Mario Odyssey i później chyba sprzedaje go w pizdu.

W każdym razie na ten moment 40h, złapane 290/400. @phobos łapiesz wszystkie?

e: gra dalej bez bugów
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Pokémon!

Post autor: phobos »

póki co przerwa bo się zmęczyłem tym farmieniem na event, później będę chyba robił raidy i może jakieś pvp, zbierać wszystkich mi się nie chce trochę, w arceusie też nie uzbierałem a tam tytułowy arceus do złapania jest po wypełnieniu pokedexu
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
mlodyzwollie
Posty: 52
Rejestracja: 22 cze 2022, 1:35
Lokalizacja: Słubice

Re: Pokémon!

Post autor: mlodyzwollie »

Zbiera ktoś tutaj karty pokemon tcg poza mną i @tsuko ? Zajebista zajawka póki co, w marcu wychodzi dodatek od scarlet/violet.
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5223
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Pokémon!

Post autor: kapec »

Macie jakieś karty które są sporo warte? Bo jak zobaczyłem na YT po ile niektóre chodzą, to złapałem się za głowę.
Awatar użytkownika
mlodyzwollie
Posty: 52
Rejestracja: 22 cze 2022, 1:35
Lokalizacja: Słubice

Re: Pokémon!

Post autor: mlodyzwollie »

Obrazek
Obrazek


To w sumie jedynie coś warte co mi poleciały, za to wartość czasami to nic, niektóre karty po prostu są przepiękne jak ta altaria:


Obrazek
Awatar użytkownika
tsuko
Posty: 813
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:45

Re: Pokémon!

Post autor: tsuko »

kapec pisze: 03 sty 2023, 5:44 Macie jakieś karty które są sporo warte? Bo jak zobaczyłem na YT po ile niektóre chodzą, to złapałem się za głowę.
Moja najdroższa to ten Mew, średnio koło 14€. Polecam zbieractwo karcioszek, zajebista zajawa
Obrazek
Zainteresowania - bezdomność , Premier League, Liga Mistrzów , Freak fighty i Strike King K-1,/walki w K-1 w małych rękawicach/
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2634
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Pokémon!

Post autor: bloodyhell »

a skąd paczki z kartami powijacie?
Awatar użytkownika
tsuko
Posty: 813
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:45

Re: Pokémon!

Post autor: tsuko »

Ja stacjonarnie z https://strefamtg.pl/ mają najlepsze ceny ze wszystkich sklepów i wybór też uczciwy, od kart Pokemon, przez Magic the Gathering po jakieś Dragon Balle i inne bzdurki
Zainteresowania - bezdomność , Premier League, Liga Mistrzów , Freak fighty i Strike King K-1,/walki w K-1 w małych rękawicach/
Awatar użytkownika
stranger
Posty: 1258
Rejestracja: 26 maja 2019, 0:41

Re: Pokémon!

Post autor: stranger »

Kiedyś kupiłem to bo liczyłem na dobry resell ale zrobili tego od chuja i tak sb lerzy
Spoiler
Obrazek
I know you think Obi-Wan gettin' tired now
Don't jump, Anakin, I got the higher ground
Awatar użytkownika
mlodyzwollie
Posty: 52
Rejestracja: 22 cze 2022, 1:35
Lokalizacja: Słubice

Re: Pokémon!

Post autor: mlodyzwollie »

O, no celebrations za 10 lat moze wzrosnie kilkukrotnie, fajne pulle tam są.
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Pokémon!

Post autor: phobos »

fajna sprawa te karty tylko kurwa papier odrzuca, zbyt podatne na zniszczenie to jest bym się mógł wkręcić w zbieractwo
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
mlodyzwollie
Posty: 52
Rejestracja: 22 cze 2022, 1:35
Lokalizacja: Słubice

Re: Pokémon!

Post autor: mlodyzwollie »

phobos pisze: 03 sty 2023, 21:11 fajna sprawa te karty tylko kurwa papier odrzuca, zbyt podatne na zniszczenie to jest bym się mógł wkręcić w zbieractwo
No to ci powiem, jest coś takiego jak koszulki + toploader i powoduje to że karta może być przechowywana a nawet grana bez jakiegokolwiek uszczerbku. Koszt za 50 toploaderów i 100 koszulek to jakieś kilkadziesiąt złotych ale to i tak jak otworzyłem boxa 36 boosterów po 11 kart to zużyłem może z 30 koszulek i 8 toploaderów. Jedyne co to może być toploader bez ochrony UV, ale warto dopłacić te kilka-kilkanaście zł i wtedy masz pewność, że nigdy ci nie wyblaknie karta. Tak wygląda np ta altaria już zapakowana:

Obrazek
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2634
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Pokémon!

Post autor: bloodyhell »

kurwa no kusicie mnie też
ODPOWIEDZ