Pokémon!

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Pokémon!

Post autor: Bolo »

Arceus w tym miesiącu, kto planuje kupić? @phobos @Master @bortwick ?
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
miku
Posty: 1003
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: Berlin

Re: Pokémon!

Post autor: miku »

ja mam juz preorderniete z pol roku temu. :)
http://www.instagram.com/mikuberlin
Obrazek
Tommy Genesis really appreciates me
#BlackpinkIsTheRevolution
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20276
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Pokémon!

Post autor: phobos »

ja chyba wstrzymam się, bo mam kilka gier do ogrania na PC i zobaczę jak gameplay tego będzie wyglądał na youtube i potem pewnie kupię
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4611
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Pokémon!

Post autor: Parlae »

Ja tak samo, poczekam na gameplaye i recenzje.
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4611
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Pokémon!

Post autor: Parlae »

Pierwsze recenzje Arceusa są całkiem pozytywne. Chwali się gameplay, a sterowanie, kontrola postaci, walka i akcją są o wiele lepsze niż to co pokazywali w trailerach. Niestety dużym minusem jest słaba grafika.
Obrazek
To, że główna oś rozgrywki polega na powtarzaniu w sumie tego samego też nie napawa optymizmem. Ale gra ponoć daje fun, i to najważniejsze.
Polecam też ten link jak ktoś jest ciekaw (bez spoilerów, spokojnie):
https://www.reddit.com/r/pokemon/commen ... _cons_imo/
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20276
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Pokémon!

Post autor: phobos »

eh ja mam już dość tych open worldów i sandboxów, ta formuła się wyczerpała, tylko rockstar i cd projekt potrafią to zrobić tak, by w miarę nie nużyło
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4611
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Pokémon!

Post autor: Parlae »

No niestety porównania do Assassin's Creed mogą być trafne. Ale najlepszym porównaniem wydaje mi się Monster Hunter. Czyli formuła idziesz do dużego hubu/miasta, zbierasz questy, idziesz do strefy z potworami, robisz questy, wracasz, znów zbierasz questy idziesz do następnej strefy itd. No nic, poczekam jeszcze na poważniejsze recenzje, ale nie napawa to optymizmem.
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 7055
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: Pokémon!

Post autor: piernikowyskoczek »

no wszystkie gry AAA zaczely dazyc do jednego od czasu poteznego sukcesu wiedzmina 3, open world action rpg

czekam na nowa mode
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5170
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Pokémon!

Post autor: kapec »

Pokemon Legends - Arceus [FitGirl Repack]

Działa bez jakichś odrębnych emulatorów. Da się podpiąć pada z Xa, tak jak gdyby ktoś się zastanawiał czy warto garbić się nad klawiaturą.
Awatar użytkownika
miku
Posty: 1003
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: Berlin

Re: Pokémon!

Post autor: miku »

nowe Pokemony - late 2022
http://www.instagram.com/mikuberlin
Obrazek
Tommy Genesis really appreciates me
#BlackpinkIsTheRevolution
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4611
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Pokémon!

Post autor: Parlae »

Gra tu ktoś w Pokemon Unite? Od trzech dni sobie pykam i naprawdę funowe to jest.
Gra jest za darmo na Switchu/androidzie/iOS i w zasadzie jest to w pewnym sensie MOBA z pokemonami, ale na innych zasadach. Zdobywa się punkty, a nie wieże. Ogólnie mapa jest dosyć mała i często są teamfighty, co mi się podoba.
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3194
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Pokémon!

Post autor: yungXpaproch »

ja slyszalem tylko ze jest bardzo pay2win
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4611
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Pokémon!

Post autor: Parlae »

Serio?
Póki co nie zauważyłem. No ale mam dopiero 10 lvl konta, wbijam rankedy i jest łatwo. Może potem się zaczną schody.
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3194
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Pokémon!

Post autor: yungXpaproch »

przy premierze widzialem na necie filmiki ze mozna se polevelowac postacie czy cos wydajac kase i rozpierdalasz wszystkich bo masz lepsze umiejetnosci
nie wiem czy dobrze pamietam dokladnie ale wiem ze slyszalem srogie narzekanie jak bardzo p2w jest
Awatar użytkownika
1909
Posty: 473
Rejestracja: 17 maja 2020, 15:14

Re: Pokémon!

Post autor: 1909 »

Parlae pisze: 01 sie 2022, 15:47 Gra tu ktoś w Pokemon Unite? Od trzech dni sobie pykam i naprawdę funowe to jest.
Gra jest za darmo na Switchu/androidzie/iOS i w zasadzie jest to w pewnym sensie MOBA z pokemonami, ale na innych zasadach. Zdobywa się punkty, a nie wieże. Ogólnie mapa jest dosyć mała i często są teamfighty, co mi się podoba.
Napieprzam czasami, nie chwaląc się całkiem nieźle nawet mi idzie. Na pewno lepiej niż w innych mobach. Aspekt Pay2Win to ulepszanie tych przedmiotów, które dajesz pokemonom. Daje to dosłownie dodatkowe parę punktów w atak/obronę, ale może zrobić różnicę. Nie zmienia to faktu, że jak nie jesteś człowiekiem który rage'uje przy MOBAch, to będziesz w te dodatkowe 30HP mieć wyjebane. Jak chcesz, to można popykać, tylko nie chce mi się teraz tutaj podawać nazwy. Tylko trzeba się jakoś zgadać.
to kurwa forum rap, nie wizaż
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4611
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Pokémon!

Post autor: Parlae »

No to zapraszam do wspólnej gry. Mój nick taki jak tutaj, ale wbijam o różnych porach.

W ogóle widzieliście te nowe legendy? Beka z nich, wyglądają guwnianie. Do tego mają koła, a biegają. :lol:
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20276
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Pokémon!

Post autor: phobos »

bardzo fajna gierka, jestem pozytywnie zaskoczony tym wszystkim, dziś event z charizardem zakończony sukcesem
Spoiler
Obrazek
jeszcze na pewno pogram, ale muszę odpocząć od tego farmienia by wyrobić się na ten event xD

Dodano po 2 minutach 46 sekundach:
w sensie pokemon scarlett/violet, mocno cisną po grze w necie, że spadki fpsów, crashe, no nie działa to idealnie, ale tylko w miastach zamułka i jak się otwiera mapę, na pewno lepiej to wygląda niż arceus i przyjemnie się gra
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5170
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Pokémon!

Post autor: kapec »

No ja nie wiem skąd ta fala negatywów. Mi gra nie zbugowała się ani razu, może rzeczywiście lekkie spadki fps w miastach i raz na jakiś czas (co 1-2h) na chwilę zablokuje mi się przycisk A, ale to na 10 sekund. A tak to nie mam z gierką żadnych problemów, wciąga, i bawię się przednio. Zacząłem tydzień temu to nawet nie próbowałem ogarnąć eventu z charizardem, na ten moment po 26h gry złapane 210 poków. Zamiast cisnąć za odznakami wolę pobiegać po mapie.
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20276
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Pokémon!

Post autor: phobos »

@kapec nie jestem pewien na 100%, ale chyba można dołączać do raidów online nawet bez skończenia fabuły, jest discord gdzie chłop nawet kolejki do raidów porobił i dostajesz link code https://discord.com/channels/1036671697 ... 9373451355

nie jestem właśnie pewien czy ukończyć trzeba fabułę do hostowania raidu (bo musisz znaleźć charizarda na mapce), czy do dołączania w ogóle

ale nie wiem też czy jakbyś miał azumarilla na 100 lvl bez odznak to by cię słuchał xd
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5170
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Pokémon!

Post autor: kapec »

Dzięki, ale nie podchodzę, nawet nie ma co próbować. Gymów mam 6/8, i nawet dragonite 56lvl ma na mnie wyjebane jajca
ODPOWIEDZ