Pokémon!

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
stanky
Posty: 286
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:15

Re: Pokémon!

Post autor: stanky »

mam bardzo duzo kart z dziecinstwa, a najdrozsza to chyba ta
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20581
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Pokémon!

Post autor: phobos »

bloodyhell pisze: 05 sty 2023, 7:21 kurwa no kusicie mnie też
kurwaaaaaa
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
pardon
Posty: 7946
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Pokémon!

Post autor: pardon »

te karty chyba najfajniejszy zbierany artefakt z czasow dziecinstwa (ofc moje matka wyrzucila w niejasnych okolicznosciach ktoregos remontu), chociaz nie wiem czy zaczynajac zbierac teraz od zera nie popadlbym w chorobe zbierania rarytasow z mysla zeby je kiedys opylic i wtedy nici z dzieciej zajawki eh jak zyc panowie
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20581
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Pokémon!

Post autor: phobos »

piękne grafiki mają przede wszystkim, kurwa aż tak wiele tego nie miałem za dzieciaka i opyliłem je za psi chuj ale pewnie teraz
pardon pisze: 05 sty 2023, 23:06 popadlbym w chorobe zbierania rarytasow z mysla zeby je kiedys opylic i wtedy nici z dzieciej zajawki
Dodano po 13 minutach 35 sekundach:


taki to pożyje, znajdować rarytasy na wyprzedażach garażowych to może być zajawka dla zbieracza
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2627
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Pokémon!

Post autor: bloodyhell »

za oceanem wyprzedaże garażowe to jest istna kopalnia skarbów, ludzie tam często gęsto nie zdają sobie sprawy co maja w posiadaniu, i za psi huj oddają takie cuda
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13192
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Pokémon!

Post autor: oldschool »

Nie no obrzydliwe są te karty pod względem designu.

Ale samą zajawkę zabierania szanuje.
Awatar użytkownika
mlodyzwollie
Posty: 52
Rejestracja: 22 cze 2022, 1:35
Lokalizacja: Słubice

Re: Pokémon!

Post autor: mlodyzwollie »

oldschool pisze: 06 sty 2023, 14:29 obrzydliwe są te karty pod względem designu
Te vintage karty? Racja w chuj, są tragiczne. Te nowe karty o wiele bardziej mi sie podobają, full arty najbardziej.
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1420
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Re: Pokémon!

Post autor: bronek »

Propsy za zajawke na karty, kiedys mialem tego troche ale poszlo sie chyba jebac przy ktorejsc przeprowadzce (klasycznie...)

Pozyczylem ostatnio switcha od brata(nka) bo chcialem sobie wrocic do zeldy, ale brat(anek) kupil niedawno pkmn scarlet i propsowal wiec sobie pomyslalem ze sprobuje z ciekawosci, i nie zaluje. Naprawde zaskoczyla mnie ta gra, mimo ze niema tu nic nadzwyczajnego, ale bardzo fajnie wyszedl ten open world z roznymi sciezkami, ktore mozna pokonac w dowolnej kolejnosci. Fajnie sie lazi po tych mapkach, swiat jest duzy, czesto spotyka sie te same poksy ale fajny klimat jak sobie lataja po lace, spia pod drzewem albo wisza na nim, lataja ci nad glowa,buciekaja bo je przestraszyles, itd... Mam juz chyba z 15/20h gry zagrane od piatku, 2 badge i 1 dominujacy za mna i dalej czuje zajawke. Z minusow to grafa i bugi graficzne (niekiedy jest to naprawde komiczne i przesadzone) no i poziom trudnosci, ktory chce ominac tym ze po prostu zrobie sobie 2 ekipy po 6 poksow i bede zmienial co jakis czas. Przyjemnie jest tez to ze sa gymy jak za starych dobrych, ale tez dodatkowo tez questy z chad poksami i bazami gwiezdnego teamu, zawsze jakies urozmaicenie. Aha,mam tez ta przewage ze ze switchowych odslon gralem tylko w sword, ci ktorzy grali w reszte sa pewnie mniej zaskoczeni rozgrywka i nie maja efektu "wow". Podobaja mi sie tez nowe stworki, maja fajny design i mechanizm terakrystalizacji tez ciekawy wchuj i daje nowe opcje strategiczne.
Ktos jeszcze ogrywa te nowe czesci?
Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20581
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Pokémon!

Post autor: phobos »

ja gram w scarlett i skilluje różne pokemony pod raidy i powoli pokedex ciułam dla shiny charma, szkoda tylko, że te pokemony na open world są takie małe bo czasami w handheldzie ni chuj nic nie widać
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1420
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Re: Pokémon!

Post autor: bronek »

A no to fakt, biegniesz sobie przed siebie a tu zaczyna sie walka bo to byl rookidee a nie zdzblo trawy :shock:
Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8627
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Pokémon!

Post autor: 2rzyn »

Jedyne karty pokemonow i dragon balla jakie mialem tk te z laysow wiec pewnie nie sa tu nawet brane pod uwage xD
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
MalkoNTENT
Posty: 1668
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:53

Re: Pokémon!

Post autor: MalkoNTENT »

Dawać lecimy z pokemonami na netflixie. Jest ta pierwsza, jedyna prawiła wersja serialu
Malkontent to moje drugie imię odkąd dorosłem

Ja to nowy Sub Zero
a to że jestem chuj
Za to mogę podziękować ździrom
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1420
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Re: Pokémon!

Post autor: bronek »

Skonczylem ostatnio glowny watek w najnowszych poksach (pozostalo mi pokonanie ponownie wszystkich gym leaderow ale to juz post game raczej nie?) i musze przyznac ze bardzo podobala mi sie ta gra. Nie byla bez wad (zbyt latwa na poczatku, pozniej robi sie trudniej ale co z tego jak jestes niezniszczalny bo biegajac po swiecie uzbierasz 992 revivy i 2137 max potionow, grafa tez jednak moglaby byc lepsza, raz nawet mialem crasha i trzeba bylo od nowa wlaczyc gre :shock:, te glowne watki i cala otoczka imo zbyt dziecinna i nudnawa troche ale to chyba nigdy w poksach nie bylo wyszukane, chyba ze w mystery dungeonach gdzie fabula juz nie byla szczatkowa byleby byc tylko jednak byla motywem przewodnim i byla przynajmniej logiczna i pewnie dla niektorych "ciekawa" w jakis sposob) ALE wolne bieganie wsrod pieknej przyrody i stworkow, fajne walki i nowe poksy wynagrodzily mi w 100% wszystkie wady. Kiedys nie bylem zwolennikiem multi expa nowego, ale od tej gry juz jestem bo pieknie mi sie levelowalo tym razem wiecej niz 6 glownych poksow i robienie roznych teamow, szukaniu jak ktoregos poksa ewoluowac, itd... Musze tez przyznac ze koncowka fabuly tez props, w sumie do samego krateru to watek fabularny byl tylko po to zebys mial co robic, ale koncowka jednak troche zaskoczyla i bylem zdziwiony ze byly takie plot twisty a nie ze juz wszystko bylo wiadomo od dawna i bylo linearnie. Szkoda ze dopiero w koncowce sie tego wszystkiego dowiadujemy, mysle ze gdyby to rozlozyc na cala gre moznabylo jakos bardziej zaciekawic gracza glowna fabula.
Fajnie tez ze shiny pokemony mozna od razu zauwazyc bez walki z nimi, na plus tez ze rozne formy poksow tak samo jak rozmiary sa odzwierciedlone w open worldzie, niby taki drobiazg ale jak w koncu znajdziesz tego Taurosa z innymi rogami i czupryna albo biegajac po polanie widzisz dziwnego koloru lechonka to sie jarasz jak dziecko :oops: Ja dzieki temu przez przypadek 2 shiny poksy znalazlem, w tych klasycznych starych odlonach to byloby przeciez jak wygranie w totka

e: dodaje tez propsa dla artykulow/ksiazek z akademii, laboratorium i tych budynkow ze strefy 0, mala pierdola ale ja lubie takie pierdoly
Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
pardon
Posty: 7946
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Pokémon!

Post autor: pardon »

ogrywal ktos z was radical red 3.1? co za szatan stworzyl to dzielo slowo daje, zaden hack nie odbieral mi tak bardzo smaku zycia, ale no musze uwalic na pizde elite four bo nie zasne

w duzym skrocie: fabula fire red (z subtelnymi zmianami) + pula pokow wszystkich aktualnych generacji wraz z ich typami i technikami + kilka customowych zmian jak level cap i pare innych detali ktore znaczaco utrudniaja rozgrywke

zrobione :cool:
ODPOWIEDZ