Grand Theft Auto [seria]

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1411
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: bronek »

lygrys pisze: 15 kwie 2022, 15:51 W GTA SA na komisariacie znalazłem fioletowe dildo.
Co trzeba z nim zrobić?
Zachowaj na razie, tego itemu musisz uzyc pozniej zeby zaliczyc misje z dopychaniem QAP, tylko musisz jeszcze kija znalezc
Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9918
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: lygrys »

Ale mnie wkurza ta misja z pociągiem
Spoiler
Spróbuje zrobić przed snem, a jak nie zrobię to oleję i idę spać.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9934
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: ART »

jak umiesz grac to wskakujesz na pierwszej albo drugiej rampie na pociag (po prawej stronie torow) i gotowe, jak nie to po prostu jedz troche oddalony od pociagu z boku i samo sie zrobi
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: DeDoK »

XDDD
Ostatnio zmieniony 13 mar 2023, 8:50 przez DeDoK, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6204
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: FruitOffTheWall »

z helikopterem w vc ez misja natomiast z tym samolockiem zajebanym u tej baby jprdl.....
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4667
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: 8na10 »

najtrudniejsza misja była w gta 3 jak trzeba było między wszystkimi dystryktami miasta rozwodzić kawę i miało się na to jakiś pojebanie mały czas
jasny wracaj na forum
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9934
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: ART »

jak cos to nie trzeba bylo stawac na czerwonych swiatlach
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
Rozpierdalator
Posty: 902
Rejestracja: 11 paź 2019, 19:17

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: Rozpierdalator »

8na10 pisze: 27 kwie 2022, 21:49 najtrudniejsza misja była w gta 3 jak trzeba było między wszystkimi dystryktami miasta rozwodzić kawę i miało się na to jakiś pojebanie mały czas
Wczoraj kończyłem tą zremasterowaną trójkę i potwierdzam. Jak się wie gdzie są te budki to jeszcze chuj, ale samemu szukać to ochujeć można.
A LAMUSY PALĄ SZAJS
I PRUJĄ SIĘ NA PSACH
Awatar użytkownika
Clay
Posty: 1561
Rejestracja: 03 sie 2019, 13:26

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: Clay »

W San Andreas była irytująca misja w 3 mieście w której trzeba było polecieć i zawisnąć nad dużym samolotem żeby wskoczyć na jego pokład, jak ten samolot ci uciekł to musiałeś powtarzać całą, mega długą sekwencje.

Druga która mogła wkurwić to ta od Cesara z którym trzeba było jechać niemal na drugi koniec mapy, jak jechałeś bezpiecznie to nic trudnego, ale jak skusiłeś się na jakieś skróty albo zapierdalanie to łatwo było rozjebać samochód a wtedy wszystko jak krew w piach :wall:
Awatar użytkownika
Czak
Posty: 3777
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:55

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: Czak »

Clay pisze: 28 kwie 2022, 16:55 W San Andreas była irytująca misja w 3 mieście w której trzeba było polecieć i zawisnąć nad dużym samolotem żeby wskoczyć na jego pokład, jak ten samolot ci uciekł to musiałeś powtarzać całą, mega długą sekwencje.
Pamiętam jak chodziłem za gówniaka do 15letniego kuzyna patrzeć jak gra i on utknął na tej misji i ta duma jak sam ją przeszedłem gdy już miałem swój komputer, piękne wspomnienia mam z tą grą
lygrys pisze: 23 sie 2022, 21:13 🎶 Polska gotowa na na duragi 🎶
Awatar użytkownika
quasimoto
Posty: 497
Rejestracja: 20 maja 2020, 13:01

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: quasimoto »

https://gta.fandom.com/wiki/Turn_on,_Tune_in,_Bug_out
Poczytajcie sobie o tym. Ile ja się nawkurwiałem, ale udalo się. Uwielbiam tę część GTA
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9022
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: genocidegeneral »

Clay pisze: 28 kwie 2022, 16:55 Druga która mogła wkurwić to ta od Cesara z którym trzeba było jechać niemal na drugi koniec mapy, jak jechałeś bezpiecznie to nic trudnego, ale jak skusiłeś się na jakieś skróty albo zapierdalanie to łatwo było rozjebać samochód a wtedy wszystko jak krew w piach
to co sie jechalo najpeirw do niego na wypizdów a poźniej już raem z nim na wygwizdów robić foty tym wszystkim cwelom z loco syndicate? full razy tam zginąłem albo furę rozwaliłem albo utopiłem :nonono:
Obrazek
Awatar użytkownika
Clay
Posty: 1561
Rejestracja: 03 sie 2019, 13:26

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: Clay »

Dokładnie ta misja z aparatem, test na cierpliwość
quasimoto pisze: 28 kwie 2022, 22:02 https://gta.fandom.com/wiki/Turn_on,_Tune_in,_Bug_out
Poczytajcie sobie o tym. Ile ja się nawkurwiałem, ale udalo się. Uwielbiam tę część GTA
+1 Vice City Stories mocno niedoceniane, pewnie głównie przez port który był jaki był, w całej serii GTA to VCS dałbym w moim TOP3, imo lepsza część od kultowego Vice City(więcej możliwości, ciekawiej rozwinięte charaktery, lepsza fabuła, mniej drętwe modele postaci, budowanie imperium itp.), grałem w te gry w podobnym czasie zaczynając od VCS które jest prequelem i zrobiło na mnie większe wrażenie, Liberty City Stories natomiast do zapomnienia.
Awatar użytkownika
quasimoto
Posty: 497
Rejestracja: 20 maja 2020, 13:01

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: quasimoto »

Może Sony łaskawie wrzuci VCS do rozszerzonego Plusa, bo z chęcią ogralbym jeszcze raz, a już mi się nie chce PS2 ogarniać. Fajne wspominki mam.
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9918
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: lygrys »

Spróbuje dzisiaj zrobić tą misje z pociągiem, chociaż będzie trudno, bo strzelanie analogiem jest dla mnie tragiczne, do tego tej jebany Ryder zawsze mi się pcha pod kule BALLERSów.

Jeżeli chodzi o oryginalne GTA III/VC/SA to słyszałem, że Rockstar wycofał je ze sprzedaży w wersji cyfrowej i tylko można kupić w wersji zremasterowanej.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9934
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: ART »

przeciez tam kurwa ani nie trzeba strzelac, ani nie ma rydera ani nie ma BALLERSow (ani ballasow, sa vagosi)
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
Rozpierdalator
Posty: 902
Rejestracja: 11 paź 2019, 19:17

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: Rozpierdalator »

Najgorzej że ten Franklin tak chujowo strzela z tego motocykla :evil:
A LAMUSY PALĄ SZAJS
I PRUJĄ SIĘ NA PSACH
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9918
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: lygrys »

ART pisze: 29 kwie 2022, 10:31 przeciez tam kurwa ani nie trzeba strzelac, ani nie ma rydera ani nie ma BALLERSow (ani ballasow, sa vagosi)
Spoiler
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9934
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: ART »

to misja z tzw skrzynkami a nie z pociagiem, slynna misja z pociagiem to
Spoiler
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1411
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: bronek »

Clay pisze: 28 kwie 2022, 22:53 +1 Vice City Stories mocno niedoceniane, pewnie głównie przez port który był jaki był, w całej serii GTA to VCS dałbym w moim TOP3, imo lepsza część od kultowego Vice City(więcej możliwości, ciekawiej rozwinięte charaktery, lepsza fabuła, mniej drętwe modele postaci, budowanie imperium itp.), grałem w te gry w podobnym czasie zaczynając od VCS które jest prequelem i zrobiło na mnie większe wrażenie, Liberty City Stories natomiast do zapomnienia.
Props, ja tez bardzo dobrze wspominam VCS ktore ogrywalem na psp, bardzo fajna czesc polecam ograc jak ktos nie gral a lubi/ma sentyment do tych starych czesci
Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
ODPOWIEDZ