Grand Theft Auto [seria]

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
fromage
Zbanowany
Posty: 3914
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: fromage »

V chujowy handling samochodow, jakby specjalnie DLA dzieciakow to bylo zrobione
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
Awatar użytkownika
Finesta
Posty: 849
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: Finesta »

Z tym się zgodzę, ale też odbiję piłeczkę w drugą stronę.
Ten, kto uważa model GTA IV jako najbardziej realistyczny chyba nigdy nie prowadził żadnego pojazdu.
Szczerze, to już SA jest bliżej do tego tytułu.
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4642
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: szpilman »

GTA 2 było mega jajcarskie, za małolata to nawet nie ogarniałem tam fabuły po prostu lota po czołg i kiiiiiilll frenzi :lol:


XD nadal mnie to śmieszy
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Awatar użytkownika
Lothia
Posty: 860
Rejestracja: 19 kwie 2019, 14:32
Lokalizacja: Kraków

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: Lothia »

Groszek pisze: 01 maja 2023, 11:51 Przecież gta nigdy nie było trudne
eee nie no, było parę takich misji, przy których trzeba było albo uważać, aby głupio nie zginąć albo chociaż trochę pokombinować. Zwłaszcza te które wspomniał @Kalom, niezależnie czy się latało pełnoprawnym samolotem, radio-controlled helikopterkiem czy awionetką. To nieobligatoryjne Dildo Dodo, to nie wiem nawet czy skończyłem jak już byłem dorosły, a pewną część tych misji zrobiłem dzięki temu, że wpadłem na odpowiedni bypass (w Vertical Bird wysiadłem z samolotu i otworzyłem po prostu ogień do wrogich maszyn, a misję z bombardowaniem Kubańczyków wolałem przechodzić bez odrywania się od ziemi, po prostu ich rozjeżdżałem).

Tak samo Espresso to go w trójce wymagało zapamiętania trasy, którą mieliśmy pokonać podczas rozpierdalania poszczególnych coffee standów. Albo to napierdalanie opancerzonej furgonetki, k l a s a.

Taką czwórkę czy piątkę to się przechodziło na autopilocie, nawet taka casualowa ciota jak ja dałaby radę skończyć całą grę bez korzystania z zapisów. Mimo że skończyłem te gry później niż części z 3d universe, to pamiętam z nich dużo mniej (tak na dobrą sprawę to nic, żadnej misji, wszystkie były chujowe).
Sha6e pisze: 01 maja 2023, 12:49 Po latach możemy to przyznać: każda gra która nie ma poziomu trudności Dark Souls to gówno. Przy grach trzeba kurwa cierpieć, wypruwać żyły. Jak gra nie ma trybu Hardcore to na Metacritic od razu oceniam na 1 z 20 kont żeby nikt na to gówno nie dał się nabrać.
Nie grałem w żadne soulsy (jak będę mieć trochę więcej czasu, to na pewno nadrobię), ale ogólnie to tak, we choose to go to the moon and do the other things, not because they're easy but because they're hard. Po co grać w gry, które nie stawiają odbiorcy żadnych wymagań? Jak kogoś interesuje głównie fabuła*, to niech sobie może sięgnie po beletrystykę albo film.

* tak jakby 99 procent historii z gierek to nie było generyczne, pretekstowe gówno
Awatar użytkownika
azar
Posty: 774
Rejestracja: 23 kwie 2019, 18:40

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: azar »

Groszek pisze: 01 maja 2023, 19:02no i 3 ma dla mnie zdecydowanie underrated soundtrack w chuj :bowdown:
o to to, plus fajny mroczny klimat, do tego misje (odjebanie Salvatore, Trump, ustawki w kiblu w central parku). Za dzieciaka robiło to wrażenie, dziś oczywiście jest zbyt surowe, by kogoś przekonało.
pozdrawiam serdecznie dzis kazda mordke
pozdrawiam serdecznie Monike Brodke
Awatar użytkownika
Finesta
Posty: 849
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: Finesta »

Nie będę cytował Lothii, ale jak ktoś szuka fabuły w grach to

Disco Elysium

Jedyne dzieło kultury, które zmieniło moje myślenie w niektórych sprawach, a nie tego się spodziewałem
Awatar użytkownika
Lothia
Posty: 860
Rejestracja: 19 kwie 2019, 14:32
Lokalizacja: Kraków

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: Lothia »

Planescape: Torment sobie jeszcze sprawdź
Awatar użytkownika
CL500
Posty: 924
Rejestracja: 01 gru 2022, 10:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: CL500 »

GTA SA najlepsze, wyjebane na fabułę, tam klimat robił całą robotę. Już w pierwszej misji zapierdalasz rower murzynem, brudny rap na głośnikach, lowridery, wojna gangów, graffiti. Odpalałeś gierkę, zabijałeś kilku ballasów, wpisywałeś jakiś śmieszny kod, żeby zrobić rozpierdol, jeździłeś po mapie fajnymi furami/helikopterem uciekając przed policją i była zabawa.
MalinowyJogurt 2
Awatar użytkownika
Czak
Posty: 3822
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:55

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: Czak »

Mój człowiek @Lothia sto procent prawdy z tym gta V jako filmem interkatywnym, ale ostatnio też miałem rozkminę czy to nie ma związku z tym że gta sa przehcodzilem jak byłem 10latkiem a gta V w wieku 22 lat i stąd wynikały ciezwry
lygrys pisze: 23 sie 2022, 21:13 🎶 Polska gotowa na na duragi 🎶
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4578
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: Groszek »

@Czak

Tu się z większością zgadzam, dzisiaj to jest to bardziej film prowadzacy po lini, a sandbox masz poza misjami
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
Godhand
Posty: 3883
Rejestracja: 08 mar 2020, 15:12

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: Godhand »

Lothia pisze: 01 maja 2023, 21:44 Planescape: Torment sobie jeszcze sprawdź
Jak strasznie boli, że ta gra wyszła za wcześnie i świat niegotowy.
Teraz w zalewie szybkich podniet i łatwych bodźców, PT dla każdego, kto szuka czegoś więcej, byłby Graalem.
How nonbinary persons kill people?
They / them.
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8628
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: 2rzyn »

Najrrudniejszha gra byla czesc 3. Glownie ze wzgledu na ograniczenia. Juz w vc takie wyskakiwanie z auta dawalo w chuj, tym bardziej jak zapierdalales j nagle ktos ostrzelal ci fure a ta zaczela plonac. W 3 zgon murowany bo zanim bys sie zatrzymal to juz by cie wyjebalo w powietrze.
Helikoptery w vc nigdy nie bhly dla mnie problemem. Za to ostatnia misja w san andreas jest trudna bo jest kurwa mega dluga i nie ma czekpojntow.
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
Rozpierdalator
Posty: 906
Rejestracja: 11 paź 2019, 19:17

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: Rozpierdalator »

kebab pisze: 01 maja 2023, 17:24 Ktoś z was grywał w samp lub mta? Ja przegrałem chyba wszystkie tryby od dm, trucków, rp i nawet trochę rpg.
niestety ja, na dwóch postaciach w RP (h-rp, później net4game) miałem łącznie 1500h :bag:, na truckach też grałem trochę, a RPG gardziłem

Ogólnie to wydaje mi się że ludzie tak bardzo propsujący VC nie grali w nie od kilkunastu lat, mi się też kiedyś podobało wiadomo, ale co się zabiorę do ponownego przejścia to mi się szybko odechciewa, a w SA mogę grać od nowa i od nowa.

Ostatnio przeszedłem sobie pół Vice City Stories na emulatorze (save mi się wyjebał dokładnie po misji w której przeniosłem się do drugiego miasta) i zajebiste jest, bardziej mi na tą chwilę podchodzi niż VC
A LAMUSY PALĄ SZAJS
I PRUJĄ SIĘ NA PSACH
Awatar użytkownika
insane
Posty: 1523
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: insane »

gralem w samp na serwerach typu nfs/f&f gdzie sie tuningowalo fury, byl drift counter itp no i cale liceum na rozszerzonej informatyce katowaliśmy samp na zmiane z cs 1.6
Awatar użytkownika
Rozpierdalator
Posty: 906
Rejestracja: 11 paź 2019, 19:17

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: Rozpierdalator »

Ale mi przypomniałeś, na MTA jeszcze jest serwer Need For Speed San Andreas, stworzony przez Polaków
Spoiler


Tu też spędziłem zdecydowanie za dużo czasu xD Dalej jest dla mnie niesamowite przez ile lat i w jakim stopniu oni to rozwijają, graczy teraz jest mało, ale jakby korporacje robiły gry w taki sposób jak admini ten serwer (czyli w 100% tak jak chcą tego gracze), to Świat byłby lepszym miejscem
A LAMUSY PALĄ SZAJS
I PRUJĄ SIĘ NA PSACH
Awatar użytkownika
fromage
Zbanowany
Posty: 3914
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: fromage »

Przypadkowo raz trafilem na ruski RP serwer ktory ma doslownie custom mapy na dwa/trzy miasta, Peter Moskva I jak w s.SA badlandy czyli dzierevnia, dobre gowno, wchuj czasu zeby wbic hajs I zaczac taxowke robic a pozniej kwadrat kupujesz, ciekawe Bo to wszystko duze mapki, MTA dalej zyje I jest aktywne, nie wazne czy race czy DM czy cos, ta gra dalej ma sie dobrze
Spoiler

Dodano po 1 dniu 12 godzinach 49 minutach 52 sekundach:
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
dzeske
Posty: 65
Rejestracja: 15 kwie 2020, 13:01

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: dzeske »

idzie gdzieś tanio kupić GTA 5 ?
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4680
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: Parlae »

Na PC?
https://gg.deals/game/grand-theft-auto-v/
10 euro w MMOGA. Ale nie kupowałem tam nigdy, nie wiem czy można ufać.
dzeske
Posty: 65
Rejestracja: 15 kwie 2020, 13:01

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: dzeske »

Tak na PC. Jak nie chce i nie zamierzam grać online to jest sens kupować?
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4680
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: Parlae »

Jak nie zamierzasz grać online to zwykła wersja wystarczy (w sensie NIE premium). No jest sens, bo to nadal dobra gra.
ODPOWIEDZ