Rozkręcanie forum

Dział stworzony z myślą o użytkownikach oraz ich pomysłach związanych z rozwojem strony.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Rozkręcanie forum

Post autor: oldschool »

Szanujmy się, dewolaj to może być co najwyżej adminem na jakiejś gimbo grupce FB.
TheD
Posty: 6333
Rejestracja: 10 lip 2019, 21:40

Re: Rozkręcanie forum

Post autor: TheD »

Usunięto
Ostatnio zmieniony 20 lut 2023, 16:56 przez TheD, łącznie zmieniany 1 raz.
RIP Earl "DMX" Simmons - 1970-2021 [*]

#freeardrian

https://youtu.be/eFTlFPRCytU
Awatar użytkownika
Raptowny
Posty: 1000
Rejestracja: 09 gru 2019, 22:36

Re: Rozkręcanie forum

Post autor: Raptowny »

SWN pisze: 25 kwie 2020, 13:45 @daveyo

No więc od strony technicznej rozwiązania widzę dwa:

1. Powstaje wtyczka dodająca w oknie tworzenia posta kolejny przycisk na wzór tych od embedowania czy spoilerowania, po jej wciśnięciu pojawia się mały panel do nagrywania wiadomości o określonej długości. Wszystko jest zapisywane i przechowywane przez ustalony czas na naszym serwerze i nie wymaga stron zewnętrznych.

2. Użytkownicy muszą nagrywać swoje wiadomości na ustalonym, zewnętrznym serwisie (choćby podrzucone przeze mnie vocaroo). Później już w trakcie pisania posta używają funkcji MEDIA, tak jak choćby z youtube czy spotify i wrzucają swoją wypowiedź. Nagrania są przechowywane po stronie vocaroo i nie mam wpływu na ich usuwanie stamtąd, kontrolę itp.

Tak czy inaczej, nie wiem co byś z tym robił.
Świetne rozwiązanie. Widoczna oszczędność wzroku. Należałoby w przyszłości zadbać o kategorię (tj. sortować opinię i recenzję). Według mnie pomysł się sprawdzi, gdy zawartość okroi się do samego audio. Burza, którą generują użytkownicy siejący zamęt, może wykraczać poza ruchome obrazy.. :censored:
Spoiler
https://handicapbeats.bandcamp.com/
inwalidacja.blogspot.com/
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Rozkręcanie forum

Post autor: 2rzyn »

Tyle ze do pisanego posta zawsze mozna wrocic, a audio po jakims czasie, jak juz wyzej zostalo napisne, po pewnym czasie zniknie. Chujowe rozwiazanie moim zdaniem.
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
arboozrap
Posty: 1252
Rejestracja: 31 gru 2019, 11:42

Re: Rozkręcanie forum

Post autor: arboozrap »

Co Wy na to, żeby do składanek i mixtejpów zrobić osobny dział?
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Rozkręcanie forum

Post autor: oldschool »

Nie ma sensu, sam ze sobą będziesz tam pisał.
Awatar użytkownika
Jasny
Zbanowany
Posty: 2583
Rejestracja: 16 sty 2022, 1:03
Lokalizacja: Cała Polska - a wkrótce zagranica

Re: Rozkręcanie forum

Post autor: Jasny »

Mogę wam delikatnie i systematycznie wspierać SEO, jestem najlepszym pozycjonerem w Polsce. Próbuję skołować przyjaciółkę, co by spermiarzy więcej zostawało, ale ona nie jest głupia i ma lepsze rzeczy do roboty - ale to jak z pierwszą helupą. Generalnie każdy z was puszczą coś na yt czy wali konia, hejtujrcie jakiegoś Sentina czy propsujecie komuś cycki. Gdyby każdy z was pod jakimś widocznym komentarzem coś napisał, wkleił wątek, wspomniał - to samo tyczy się Facebooka, to forum stanie się miejscem piwotnym i hubem komunikacyjnym.
Ja tak od dzisiaj robię, a co do SEO to napiszcie jakie frazy i tyle, polskie Google to piaskownica
I live my life free of compromise and step into the shadows without complaint or regret.

Those who would give up essential Liberty, to purchase a little temporary Safety, deserve neither Liberty nor Safety
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 4631
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Rozkręcanie forum

Post autor: scam_sakawa »

Ślizgawka to miejsce elitarne i ostatni bastion ludzi korzystających z forum internetowgo, im mniej świeżaków tym lepiej dla ogółu.
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Awatar użytkownika
Jasny
Zbanowany
Posty: 2583
Rejestracja: 16 sty 2022, 1:03
Lokalizacja: Cała Polska - a wkrótce zagranica

Re: Rozkręcanie forum

Post autor: Jasny »

Pytanie, czy elity nie powinny być w jakimś stopniu opiniotwórcze - zalew użytkowników wam nie grozi, w czasach, gdy przeciętny słuchach hip hopu nie potrafi pisać i nie różni się niczym od niedawnego słuchacza disco polo.
SWN pewnie chciałby podkręcić wartość forum, wygłodniali banów moderatorzy chcieliby wyrywać tzipki na swoją pozycję, a w przyszłości będziemy mieć oddział w każdym mieście, będziemy wysadzać budynki i wyzerujemy system bankowy i wszystkie długi.
Mogłyby być patronaty na patogalach i darmowe wejściówki, rozpoczynające się kariery i idane związki wielopłciowe.
Fanom Bel także powinno coś skapnąć.
Ponadto, nie taki ostatni, jesteście zajebiście klimatycznym forum, ale nie ostatnim forum na świecie (8na10 dostał przykłady).
I live my life free of compromise and step into the shadows without complaint or regret.

Those who would give up essential Liberty, to purchase a little temporary Safety, deserve neither Liberty nor Safety
Awatar użytkownika
Godhand
Posty: 3865
Rejestracja: 08 mar 2020, 15:12

Re: Rozkręcanie forum

Post autor: Godhand »

Jak chcecie ruch to jak wyżej.
Jak chcecie społeczność, i z niej generowanie zysków, to zloty raz na sześć miesięcy. Robię w forach osiem lat i nic tak nie tworzy załogi jak zloty.
Robię rap, wiec pytają mnie o moje osiedle
Człowieku, ja mówię trzema językami biegle
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 10127
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Rozkręcanie forum

Post autor: wujot »

Jasny pisze: 17 kwie 2022, 15:00 Mogłyby być patronaty na patogalach
był pomysł wrzucenia loga ślizgawki na plecy Kazika KKna gali MMA VIP, ale nie wypaliło przez brak chęci rzucenia trochę grosza
Awatar użytkownika
Jasny
Zbanowany
Posty: 2583
Rejestracja: 16 sty 2022, 1:03
Lokalizacja: Cała Polska - a wkrótce zagranica

Re: Rozkręcanie forum

Post autor: Jasny »

Godhand pisze: 17 kwie 2022, 19:47 Jak chcecie ruch to jak wyżej.
Jak chcecie społeczność, i z niej generowanie zysków, to zloty raz na sześć miesięcy. Robię w forach osiem lat i nic tak nie tworzy załogi jak zloty.
CO znaczy to co napisałeś, dosłownie, czy to slang?

Dodano po 13 minutach 49 sekundach:
Aaa Zloty, a nie złoty...
To ja nie wiem, ale popieram
I live my life free of compromise and step into the shadows without complaint or regret.

Those who would give up essential Liberty, to purchase a little temporary Safety, deserve neither Liberty nor Safety
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9935
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Rozkręcanie forum

Post autor: ART »

kiedy slizgery
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4791
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: Rozkręcanie forum

Post autor: badi »

jak zorganizujesz
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3649
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Rozkręcanie forum

Post autor: Prez »

czy jest opcja, żeby posty od userów dodanych do WROGÓW nie pojawiały się w powiadomieniach obserwowanych tematów? nie po to dodaję jednego kretyna z drugim na ignora żeby być pingowanym jak napisze coś głupiego w śledzonym przeze mnie temacie
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 5939
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: Rozkręcanie forum

Post autor: DoubleB »

to by było dobre
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3649
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Rozkręcanie forum

Post autor: Prez »

A co na to @SWN?
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11445
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Rozkręcanie forum

Post autor: SWN »

Rzucę okiem w wolnym czasie i sprawdzę czy takie coś nie padło już na oficjalnym supporcie phpbb, na siebie samego bym nie liczył bo

a) gdybym wiedział jak, to pewnie już by to działało
b) jestem ostatnio na tym samym kontynencie co leon
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
ODPOWIEDZ