https://hot16challenge2.pl/Mata prowadził wczoraj charytatywny stream, podczas którego zbierał pieniądze dla polskich szpitali na walkę z koronawirusem. Gościem autora „100 dni do matury” był Solar, który zapowiedział, że jeśli do końca transmisji uda się zebrać kwotę 16 tys. PLN, ruszy z drugą odsłoną Hot 16 Challenge, akcji, w którą pięć lat temu udało się zaangażować niemal całą rodzimą scenę rapową. Cel został osiągnięty, pozostaje więc czekać na szczegóły Hot 16 Challenge 2.
28.04 Solar (nominacje: Białas, Taco Hemingway, Bedoes, Mata, Mike Posner)
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
06.05 Skrubol (nominacje: Kaczy Proceder, donGURALesko, Kuba Knap)
06.05 mlodyskiny (nominacje: Gottastral, Maly Elvis, Schafter, Ozzy Baby)
06.05 KPSN (nominacje: JNR, Odesoen, Kafar DIX37, Bambo the Smuggler, Gąbka Laweta CREW, Yurkosky)
06.05 Young Igi (nominacje: Pikers, Żabson, Włodi, Kali, TYLA YAWEH)
06.05 Dedis (nominacje: Dudek P56, Małach, Kobik, PRO, Bezczel)
06.05 Green (nominacje: Rahim, Małpa, Gres, Wigor, Bartosz Kapustka)
06.05 Trill Pem (nominacje: Wac Toja, VBS, FlexLikeKev)
06.05 Bryndal (nominacje: Avi, Bisz, Medard GSC, MAXTHC, DJ Eklektik Selektah)
06.05 Wojtas (nominacje: Liroy, Radoskór, Pęku, Morus, TRL)
06.05 fukaJ (nominacje: KAX, Avi, JJ, Quebonafide, Billie Eilish)
06.05 FVNKOVY (nominacje: Lil Konon, Diset, Karwel, Sequelachi, Chomiko)
06.05 Ambro (nominacje: Golo, Nuk, Mazur aka Duff, Baczmag)
06.05 Wiktor z WWA (nominacje: Fonciak, Uki Grajda, Rafonix, Park Dwunasta, Yung Lean)
06.05 Człowiek Warga (nominacje: R.A.U., Nerwus, Śliwka Tuitam, Jordah, Romano)
06.05 Waldemar KASTA (nominacje: donGURALesko, Joka, Shellerini, Cira, Nemy)
06.05 Vixen (nominacje: Czeski, Kaen, Beton, Siles, Max Korzh)
06.05 TKM (nominacje: Mikołaj Hemmerling, B.R.O, ŻURAW, Damian Basiński, Kuba Wolski)
06.05 Sara Jaroszyk (nominacje: Mery Spolsky, Natalia Moskal, Rasmentalism, Dziarma)
06.05 Dister (nominacje: Stan, Michał Szczygieł, Siles, Rich Homie Kshan, Ricoo)
06.05 Dawid Podsiadło (nominacje: Monika Brodka, Daria Zawiałow, Meek Oh Why?, Michał Kempa)
06.05 Jot (nominacje: Isiek, Roszja, Pijak P, Ras, Mrozu)
06.05 Michał Karmowski (nominacje: Michał Materla, Saful, Mariusz Pudzianowski)
06.05 Marianne (nominacje: Remigiusz Remo Łupicki, Pit, Copik, TKM)
06.05 Tomcio (nominacje: Grupa Operacyjna, 36OMI, STD, Sinus, pan_adrian, Kstyk)
06.05 Bonson (nominacje: Okoliczny Element, LAIKIKE1, Tkzetor, Carter)
06.05 Karian (nominacje: Junes, MeekOh Why?, Zero, Lackluster, Czarli, Artur Rojek, Stefan Eli)
06.05 Kubi Producent (nominacje: Monika Brodka, Daria Zawiałow, Sapi Tha King, FORXST, Pvlace 808 Mafia)
06.05 Chvjztym (nominacje: Janusz Tramwaj 3000, Toczek, Kiki Krajnik, Santez, Fekir)
06.05 Yapi (nominacje: Young Multi, Młody Wiśnia, mily01, obi, Nastyl, Yurkosky, ALIEN SQUAD)
06.05 O.S.T.R. (nominacje: Green, Kas, Wyga, Afronty do boju)
06.05 Augustyn (nominacje: Ajman, YGK, Próżnia, Piotruś, Vigo, Young Finn)
06.05 Epis Dym KNF (nominacje: Ryjek Bezimienni, Obserwator Świata Faktów, DARCO, Finu DYM KNF)
06.05 Igor Herbut (nominacje: Abradab, Piotr Rogucki, Daria Zawiałow)
06.05 Tede (nominacje: Suja THS, CNE, DJ BUHH)
06.05 TPS (nominacje: Boro, Ejkej Grasownik, Białdżi, jav zavarii)
06.05 Słoń (nominacje: Opał, Profesor Smok, Floral Bugs, Mati Ważny, Kodein)
06.05 Bartocut12 (nominacje: Kobyła, JWP, Kamil Pivot, Eis, Cl Brooks, Blabbermouf)
06.05 Janek Jaki (nominacje: Milu, Nova, Kicxk, Tomcio, Lechu)
06.05 Młody Dzban (nominacje: Da Vosk Docta, Ankou, Kościey, Afrojax)
06.05 Afrojax (nominacje: Rafał Brzozowski)
06.05 Marcin Flint (nominacje: Jot, Afrojax, Kidd, Krzysztof Nowak)
06.05 Young Lungs (nominacje: Teddybear, Harm Franklin, Dom Vallie)
06.05 Puszka (nominacje: Wojciech Szczęsny, Bartosz Kapustka, Beniamin Wrembel, Marianne, Jakub Moder, Julia Wieniawa)
06.05 Paris Platynov (nominacje: Andrzej Duda, Pelcu)
06.05 Eazy Dyonizy (nominacje: Jesioł, Arab, Nelux, MRO, Flint)
06.05 Łona (nominacje: Ten Typ Mes, Bisz, Afrojax, Noon, Marian Lichtman)
06.05 Hudy HZD (nominacje: Pono, Wilku WDZ, Roho)
06.05 Moskal SQU (nominacje: Mały Matters, 730 Huncho, Rogal DDL, Seven, Książe Mazowiecki)
06.05 Tom Schklaneck (nominacje: Vae Vistic, Młody Dzban, Lil Tadek, Pham)
06.05 Schafter (nominacje: Pikers, Młody Dzban, Popek, Pan Wankz)
06.05 Jakub Żulczyk (nominacje: Mister D, Pablopavo, Remigiusz Mróz, Szczepan Twardoch)
06.05 Lukasyno (nominacje: Włodi, Kaczy Proceder, Wigor, Bob one, Peres, Witek Muzyk Ulic)
06.05 Oscar (nominacje: Dj Blaki Selektah, Young Igi, Jaco ALC, Avi)
06.05 Atutowy (nominacje: Kamel, Barvinsky, Wiadrowski)
06.05 Matis (nominacje: Sensi, Tytson, Decó, Hinol)
06.05 Deys (nominacje: Pan Wankz, Lil Xan, Friz, Nevelle Viracocha, Karian, Feno, Frank, AyamCamani, eLJot, Brodka)
06.05 Jeden (nominacje: Grubson, Kiełas, Remisz, Alien, Symer, Efjot)
06.05 Zbigniew Stonoga (nominacje: Krzysztof Andrzej Jackowski, Janusz Korwin-Mikke, Tygodnik NIE)
06.05 Kartky (nominacje: Gibbs, Przyłu, Karian, Deys, Kacper HTA)
06.05 Kizo (nominacje: Jongmen, Kabe, Aero, Helmut)
06.05 CBR (nominacje: Kosel, MXN, Onar, Kaz Bałagane, Dariusz Szpakowski)
06.05 Sławczi (nominacje: Łucznik, Pathos, Vin Vinci (Vandal Vibe), Kafar, Dudek P56)
06.05 Remisz (nominacje: Gibbs, Galla, Monumatik, Tazer, Leny da fam, Kozersky)
06.05 Tuzza (nominacje: Kuban, Artur Rojek, Sylvana, Krzysztof Gonciarz, Sidney Polak, Gunboi x Pvlace 808Mafia, Young Konrad)
06.05 Janigunz (nominacje: Prince PKS, Perti, DJ Hazel, Piotr Kędzierski)
06.05 Guzior (nominacje: Adamo, Avi, Przemo DBM, Eminem, Slim Szczegi)
06.05 Estro (nominacje: Piro, $MOK3RSI, Ricardo, Jagła, Szad, Ghostmane)
06.05 Barvinsky (nominacje: Niebostan, Rau, Kokavice, Holak, Arctic Monkeys)
06.05 Golo (nominacje: Młody krzaquu, Rzepa ŁDZ, Oskvr/David GENEZA, Kurzaw)
06.05 Johnny Slim (nominacje: Mikołaj Kreski, Yanolo SKNZ, Rymek, Pokahontaz, Dame D.O.L.L.A.)
06.05 Pazzy (nominacje: Vkie, JestemSzopen, Szychvl, Awalas, Jimin, Dominik Krulig Bugz)
06.05 Odesdoen (nominacje: Adrian, HNA, Janon, PN, PiatinioRGA a.k.a Młody Szczurek)
06.05 Maly Elvis (nominacje: Tomek Makowiecki, WJK, Młody Yerba, Remo, Patec Wariatec)
06.05 Plus (nominacje: Kolins, DJ Steez, Kazet, Bonzo, Łapa TWM)
06.05 Uki Grajda (nominacje: wszedzieZUBER, Komil, Reno, Samer, Skotar)
06.05 Louis Villain (nominacje: Kwiatek Haze, Weed Carrier, HDS)
06.05 Te-Tris (nominacje: Vae Vistic, Nerwus Milu, J Cole, Sebastian Fabijański)