Quebonafide

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
koxefer
Posty: 2389
Rejestracja: 30 gru 2019, 0:04
Lokalizacja: luxus, lexus - nie jezus chrystus

Re: Quebonafide

Post autor: koxefer »

Piters pisze: 25 paź 2022, 17:30
ART pisze: 25 paź 2022, 15:34 oczywiscie banger i co z tego ze dla beki
Mój ojciec z Santiago Latino, a twój stary pijany Grzesio
freeRivaldo
Awatar użytkownika
Wolny
Posty: 2325
Rejestracja: 24 lis 2019, 21:47

Re: Quebonafide

Post autor: Wolny »

bengerek pierwej sort
Pierdolnij z dyńki w mur, pierdolnij, żeby go rozkurwić.
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3741
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Quebonafide

Post autor: Bryx Fenrir »

Nawet spoko, chociaż raczej wracać nie będę, obaj pewnie w 5 minut na kolanie
Awatar użytkownika
PSZ
Posty: 1517
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:21

Re: Quebonafide

Post autor: PSZ »

nuda :sleep: i asłuchalne :what:
Awatar użytkownika
benzoabuser
Zbanowany
Posty: 5552
Rejestracja: 25 sie 2019, 18:58

Re: Quebonafide

Post autor: benzoabuser »

Fajne przecież, tylko kizownika wyjebać na zbity pysk
znajdę wszystkie kurwy świata i rozjebie

!EXTRA ANNOTATION!

ALL OF MY POSTS ARE FICTION
Awatar użytkownika
samir
Posty: 905
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:26

Re: Quebonafide

Post autor: samir »

smutne czym się jaramy,
(cie) w ogóle rap w polsce to taki śmietnik że indywidualnie każdy się przeniesie na indie/rnb. bo tego gówna sie nie da słuchać, słyszeliście nowy numer 2115? wyskoczyło mi i sprawdziłem, kurwa, kto tego słucha, ja nawet nie chce widzieć tych osób na żywo a i gdzie jest tuzza
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 6055
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: tychy

Re: Quebonafide

Post autor: zemsta1camzata »

nowy numer 2115 kozaczek ofc
Wszystkie moje wypowiedzi są pisane na podstawie scenariusza. Mogą zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci i takie, które mogą urazić niektórych dorosłych. Czytasz na własną odpowiedzialność.
Zwikk
Posty: 426
Rejestracja: 09 lis 2020, 17:17

Re: Quebonafide

Post autor: Zwikk »

To patryk mts a nie kizo
Awatar użytkownika
benzoabuser
Zbanowany
Posty: 5552
Rejestracja: 25 sie 2019, 18:58

Re: Quebonafide

Post autor: benzoabuser »

Nowa tuzza chujowa przecież
znajdę wszystkie kurwy świata i rozjebie

!EXTRA ANNOTATION!

ALL OF MY POSTS ARE FICTION
Awatar użytkownika
azar
Posty: 774
Rejestracja: 23 kwie 2019, 18:40

Re: Quebonafide

Post autor: azar »

przecież to jest chwytliwe tylko dlatego, że brzmienie jest oparte na freed from desire i tak samo by się tego sluchało niezależnie kto i co próbowałby do tego dukać
pozdrawiam serdecznie dzis kazda mordke
pozdrawiam serdecznie Monike Brodke
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Quebonafide

Post autor: przedszkolanek »

azar pisze: 29 paź 2022, 17:47 przecież to jest chwytliwe tylko dlatego, że brzmienie jest oparte na freed from desire i tak samo by się tego sluchało niezależnie kto i co próbowałby do tego dukać
niektórym nie przetłumaczysz

a tak ogólnie to strasznie chujowe jest wszystko od quebo ostatnio
nie żeby kiedykolwiek i cokolwiek było dobre, no może poza candy, ale imponujący regres z numeru na numer jest obecnie uskuteczniany
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9653
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Quebonafide

Post autor: jajca »

Jak tak mozna, masz kija w dupie i nie kumasz koncepcji i wizji, to tak specjalnie bo to jakub grabowski a nie quebo czaisz
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
banger
Posty: 856
Rejestracja: 22 kwie 2019, 16:54

Re: Quebonafide

Post autor: banger »

To jest właśnie różnica między takim MałolatemK2 a Quebonafajdem. Ten pierwszy ma naturalną charyzmę i styl, nie musi na siłę pajacować by przyciągnąć fanów, tworzy oryginalną muzykę bez spiętej dupy i silenia się na chuj wie co. Tymczasem ten drugi musi sobie wymyślać różne postacie bo jest nudnym jak flaki z olejem tryhardem.
Awatar użytkownika
Opieronie
Posty: 2166
Rejestracja: 18 paź 2019, 17:35

Re: Quebonafide

Post autor: Opieronie »

Ja uważam że Quebo miałby wiele do zaoferowania, no ale wybrał ścieżkę tryharda z nieśmiesznym image chuj wie po co. I w to brnie.
edenmar
Posty: 1186
Rejestracja: 30 lip 2019, 1:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Quebonafide

Post autor: edenmar »

To granie po festynach "Suczek" i hitów Ich Troje było nawet zabawne, ale teraz to faktycznie chuj wie, o co mu chodzi. Bo jak on sobie wymyślił po prostu, że przejdzie grę jeszcze raz wyboostowaną postacią, to w tym przecież nie ma absolutnie nic ciekawego.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Quebonafide

Post autor: przedszkolanek »

edenmar pisze: 29 paź 2022, 20:26 To granie po festynach "Suczek" i hitów Ich Troje było nawet zabawne
już wtedy to nie było zabawne
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9653
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Quebonafide

Post autor: jajca »

No z grubsza ten sam poziom zabawnosci co gwiazdor serialu klan pajacujący w "śpiewających fortepianach"

Dodano po 3 minutach 41 sekundach:
Opieronie pisze: 29 paź 2022, 20:00 Ja uważam że Quebo miałby wiele do zaoferowania, no ale wybrał ścieżkę tryharda z nieśmiesznym image chuj wie po co. I w to brnie.
Moze wlasnie dlatego, ze wcale nie ma tak duzo do zaoferowania, a pajacowanie zapewnia mu tarcze pt. "nie podoba ci sie bo jestes spiety i nie kumasz", a pajacowaniem przynajmniej przebije sie do publiki bo jego kawalkow i tak nikt nie kojarzy. spytajcie fana quebo o jego najlepsze linijki albo utwory, zapytani zawsze zaczynaja sie dusić ale kazdy kojarzy jego tatuaze i natalie schroeder
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Quebonafide

Post autor: przedszkolanek »

jajca pisze: 29 paź 2022, 20:37 No z grubsza ten sam poziom zabawnosci co gwiazdor serialu klan pajacujący w "śpiewających fortepianach"
nie no, to lepsze było

Dodano po 47 sekundach:
a jak na polską masskulturę ledwie post"90 to nawet całkiem niezłe
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2161
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Quebonafide

Post autor: oKulTywowany »

No tak typ nudny bez niczego ,porównany charyzmą do jakiegoś ,małolata k2" xD :bowdown: osiągnął wszystko czego by chciał każdy muzyk w swoim kraju co aż doprowadziło go do udręki dotyczącej sławy.
Teraz robi fajne ruchy i sie bawi z nawiązaniem do początku mi akurat to wpada z przyjemnością bo te numery remixy w większości napisane są na spontanie a wam jakoś nie przeszkadza ze cała reszta podpierdala cichutko patenty z zagramanicy.
Que ma wszystko flow punche styl zajawke i potrafi we fristajl ale co ja wiem lepsza opinia forumka niż czołowych producentów z wykształceniem muzycznym xD aaa no i typ to jest ten z tatuazami i innym kolorem włosów .taki Pezet Włodi czy Sokół do czego by nawiązali ze swoich początków? Jak oni niezmiennie brzmią tak samo ,jedynie chyba Peja musiałby zacząć chlać i uruchomić Charliego Pe
This page is no longer available.
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2263
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Quebonafide

Post autor: kapper1 »

oKulTywowany pisze: 29 paź 2022, 23:59 Que ma wszystko flow punche styl zajawke i potrafi we fristajl
no miał tak do 2014-2015 roku i jego najlepszego numeru "Hype". Wtedy był powiewem świeżości na scenie i czekałem na każdy numer z chujem w łapie.
Ciernie w remixie Walchucka, Trip, Manekin, Człowiek sztos (gościnka), Harry Angel, Modern Warfare, Pareidolia, Sukces (u Efena), Vanilla Sky to tak z bomby wymieniam.
Potem zaczął być pizdowaty/miałki z przebłyskami typu świetna gościnka u Eripe w 2018, SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ czy oryginalna zwrotka Que z Benz Dealera. Dochodzą do tego numery nagrywane z łakami typu Bedoes i Kizo ostatnio (wiem to beka, hehe).
W piździe mam te jego bezbeki od dwóch lat. Równie dobrze by mógł wrzucać płytę na speedyshare, ale musi się to obronić muzycznie, a nie słuchasz jednym uchem, a wylatuje drugim --> romantik sajko.
Charyzmę na majku zgubił chyba w Ciechanowie.
ODPOWIEDZ