Quebonafide

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1411
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Re: Quebonafide

Post autor: bronek »

Dalej cos tam pisze i wysyla, jak ktos lubi typa to mysle ze warto sprawdzic z samej ciekawosci
Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2032
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: Quebonafide

Post autor: Krynew »

Ja tam go lubię, ale tylko podkurwił. Dałby chociaż link do wetransfera tego numeru z Omegą, a nie wrzucił pocięte części i bez refrenu xd
Kocham, pozdrawiam
Awatar użytkownika
bialyjelen
Posty: 962
Rejestracja: 21 paź 2019, 22:31

Re: Quebonafide

Post autor: bialyjelen »

ale to ladnie napisane i trudno sie nei zgodzic
Spoiler
lygrys pisze: 02 lip 2023, 20:03 Myślisz kurwo, że jesteś zabawny
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Quebonafide

Post autor: RIVALDO111 »

Po kawałku teeny Kasia Que uznał że nie chce robić gówna i zakończył karierę i szanuje, a nie jak Taco który zrobił Barbie i będzie ciągnął dalej.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Popi
Posty: 263
Rejestracja: 11 sty 2020, 10:13
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Quebonafide

Post autor: Popi »

Wyruchał hiphop. Trzeba mu oddać, że w pewnym momencie był największą postacią sceny i miał odbiorców we wszystkich kręgach. Teraz tylko odciąć kupony do reszty i może siedzieć na piździchu po wsze czasy.
Propsy dla niego, ale Pihu miał rację
Popi.jaku
Awatar użytkownika
kurator
Posty: 60
Rejestracja: 10 maja 2019, 9:10

Re: Quebonafide

Post autor: kurator »

Bardzo lubię chłopa, ale mógłby przestać bić pianę
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Quebonafide

Post autor: RIVALDO111 »

kurator pisze: 14 maja 2023, 16:41Bardzo
Tam na Twitter pisze w tym wątku że już nigdy nie wróci jako Que więc już chyba przestanie bić pianę.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
legiakurwo
Posty: 112
Rejestracja: 24 sie 2021, 16:21

Re: Quebonafide

Post autor: legiakurwo »

Odklejka jak kanye, teraz tylko zostają antysemickie tłity i popieranie kofederacji, róbcie screeny bo tak będzie
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 7055
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: Quebonafide

Post autor: piernikowyskoczek »

Zamiast robić swoje, to pierdoli, że nie może "robić swojego", bo branża, trendy i biznes. WTF?
Awatar użytkownika
legiakurwo
Posty: 112
Rejestracja: 24 sie 2021, 16:21

Re: Quebonafide

Post autor: legiakurwo »

piernikowyskoczek pisze: 14 maja 2023, 18:25 branża, trendy i biznes
spisek reptilian jak nic
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Quebonafide

Post autor: przedszkolanek »

legiakurwo pisze: 14 maja 2023, 18:20 i popieranie kofederacji
to to
Awatar użytkownika
kurator
Posty: 60
Rejestracja: 10 maja 2019, 9:10

Re: Quebonafide

Post autor: kurator »

RIVALDO111 pisze: 14 maja 2023, 17:15
kurator pisze: 14 maja 2023, 16:41Bardzo
Tam na Twitter pisze w tym wątku że już nigdy nie wróci jako Que więc już chyba przestanie bić pianę.
Za chwilę będzie rok od kiedy mu się płyta zacięła i co jakiś czas wraca z tematem "Que is done". Zresztą on dobrze wie co robi. Rozgrywa tłum, a końca nie widać. W sumie to szacunek nawet.
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2725
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Quebonafide

Post autor: Jasek »

piernikowyskoczek pisze: 14 maja 2023, 18:25 Zamiast robić swoje, to pierdoli, że nie może "robić swojego", bo branża, trendy i biznes. WTF?
Te same odczucia
cztery żubry i dwie kurwy
Awatar użytkownika
Pietrek_Kogucik
Posty: 33
Rejestracja: 01 gru 2022, 13:27

Re: Quebonafide

Post autor: Pietrek_Kogucik »

Quebonafide nie kończy kariery, a ja mam mocne argumenty na poparcie tej tezy.

1. Quebonafide opublikował pożegnalny numer 5 czerwca zeszłego roku, a te jego głosówki ze snippetami sięgają blisko sierpnia. Czemu ktoś, kto zdecydował się zakończyć karierę, wydaje pożegnalny singiel i deklaruje publicznie, że nie chce robić muzy planuje Swoje kolejne ruchy. Dodatkowo chłop ciągle robił muzę pod inną ksywą, a chwilę temu skończył trasę z Kizem.

2. Que pisał, że sprzedał udziały w QQ, ale w rejestrach KRS dalej figuruje jako wspólnik.

3. W zeszłym roku na jednej z grupek pewien użytkownik (nie będę pisał kto i gdzie) pisał, że brał udział w kręceniu teledysku do nowych kawałków Queby. Post spadł już z rowerka, ale widząc ten post sprawdziłem użytkownika i rzeczywiście był to ktoś związany z produkcją klipów.

4. Vetulani. Quebo wydając swój "pożegnalny" numer umieścił na okładce nazwisko Vetulaniego, czyli polskiego profesora nauk przyrodniczych, który wypowiadał sie między innymi na tematy zdrowej żywności, w którą poszedł Que wraz ze swoim nowym brandem. Następnie Quebonafide zaczął studia na kierunku Technologii Żywności. Oczywiście do sieci wycieka zdjęcie Queby z rozpoczęcia (które umówmy się, każdy ma w dupie), jednakże poza tym nie pojawiły się żadne zdjęcia rapera robione z ukrycia na uczelni, żadne nagrania, ani screeny wykładów online - nic.

Wczoraj na twitterze Kuby pojawia się planowana tracklista niewypuszczonego mixtape-u, na którym pierwszy kawałek nosi tytuł Vetulani.

5. Za każdym razem jak robi się o nim cicho, Kuba zaczyna o sobie przypominać. Czy to poprzez postać Jakuba Grabowskiego, czy twitter. Po zrobieniu małego szumu sprawia wrażenie zmęczonego sławą, ogłasza koniec z rapem, po czym znowu robi coś, aby o sobie przypomnieć.

Podsumowując
Ciężko mi uwierzyć w to, że ktoś tak kultywujący zajawkę i poświęcający muzyce całe życie nagle się wypala. Tym bardziej po rozplanowaniu całej płyty, rzekomym nagraniu teledysku i ogarnięciu kilku sporych featów. Jak dla mnie zbyt dużo zachodu po to żeby nic z tego nie wyszło.
ether
Posty: 516
Rejestracja: 26 sie 2019, 6:32

Re: Quebonafide

Post autor: ether »

Pietrek_Kogucik pisze: 14 maja 2023, 22:25 Ciężko mi uwierzyć w to, że ktoś tak kultywujący zajawkę i poświęcający muzyce całe życie nagle się wypala.
A mi nie, bo mam to samo. Dzisiejszy rap nie ma nic wspolnego z tym, z jakiego miejsca startował Quebo i z czego wyniknęła jego zajawka tą muzyką.

Dodano po 5 minutach 7 sekundach:
Popi pisze: 14 maja 2023, 16:36 Trzeba mu oddać, że w pewnym momencie był największą postacią sceny i miał odbiorców we wszystkich kręgach.
A jednak ja zawsze mam wrazenie, ze on cos tam nawijal, ale w sumie to nie wiem co. Malo wyraziste wersy, niby odkrywcze porównania? Metafory.. Rapował zajebiscie, ale dla mnie totalnie bez wyrazu, Ale to i tak niezle
000
Posty: 198
Rejestracja: 30 mar 2021, 9:36

Re: Quebonafide

Post autor: 000 »

ale mu odjebalo ja pierdole zobaczcie jak on narzeka na swoj stan psychiczny, niezle musieli go nafaszerowac neuroleptykami ze w takim stanie jest teraz :what:
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 7055
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: Quebonafide

Post autor: piernikowyskoczek »

Jasek pisze: 14 maja 2023, 19:07
piernikowyskoczek pisze: 14 maja 2023, 18:25 Zamiast robić swoje, to pierdoli, że nie może "robić swojego", bo branża, trendy i biznes. WTF?
Te same odczucia
Ale dla Grupy Żywiec się ośmieszać mu nie przeszkadza.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9685
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Quebonafide

Post autor: jajca »

Bo w zywcu nie kaza mu rapowac, a w tym akurat jest chujowy
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
d3nt
Posty: 2053
Rejestracja: 08 gru 2021, 22:09

Re: Quebonafide

Post autor: d3nt »

Popi pisze: 14 maja 2023, 16:36 Propsy dla niego, ale Pihu miał rację
Propsy dla Piha, on już to widział dawno temu to o czym teraz quebonafide się wypłakuje
Lepiej za miedzą niż pleksą ~Olgierdos
Awatar użytkownika
jogi
Posty: 2926
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:46

Re: Quebonafide

Post autor: jogi »

Czekam na stwierdzenie dwubiegunówki u chłopa.
Yakuza not mafia, Yakuza wa kazoku.
ODPOWIEDZ