Quebonafide

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
carl
Posty: 435
Rejestracja: 08 maja 2019, 14:40

Re: Quebonafide

Post autor: carl »

kręcicie zbiorowe prowo, prawda?
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Quebonafide

Post autor: Patryk233 »

Czemu powo? Fajnie przecież poleciał. Jaracie się Żytem dukającym na majku, a uważacie za prowo typowo hip-hopową, skillową zwrotkę?
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13095
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Quebonafide

Post autor: oldschool »

Przecież ta zwrotka Quebonafide to jakby ją sztuczna inteligencja napisała po wpisaniu "prawdziwy hip hop". Sztuczne i nieśmieszne, do tego za długie.
Awatar użytkownika
Drmz
Posty: 1088
Rejestracja: 23 kwie 2019, 8:12

Re: Quebonafide

Post autor: Drmz »

Przecież to fristajl. Nie jest to fristajl najwyższych lotów, ale niech se chłopak leci na zajawie. Dostał szansę zaprezentować się w SBstarter i zamiast spinać kokony o to żeby wypaść jak najlepiej, to chłop wbija totalnie na hiphopie i rzuca dwu minutowy fristajl. Kto tak potrafi dzisiaj?
kosciey pisze: 03 mar 2020, 13:07 wszyscy jesteście chujowo wypluci przez generator gówna.
lygrys pisze: 15 sty 2021, 17:13 Tak czy inaczej nie żałuje, bo wreszcie kupiłem durszlak
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3194
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Quebonafide

Post autor: yungXpaproch »

odkryje dla was ameryke chlopaki
TO BYL FREESTYLE
plus to byl freestyle ktory z zalozenia mial byc typowo freestylowa hiphopowa zwrotka
wedlug mnie okej wyszlo pomiedzy tym gownem ktore zapodala reszta, tylko mam troche problem. numer wyszedl tak, ze sa ludzie z sbstartera ktorzy sie staraja i chca zrobic fajny numer, pokazujac sie szerszej publice, majac taka szanse, a caly numer wyszedl jako miejsce dla, nie wiem, akcji promocyjnej quebo? gdzie wszyscy odsluchaja i beda czekac az wejdzie quebo ktory zjadl cala ciekawosc i cala uwage w kawalku wzial sobie swoja na szybko nawinieta zwrotka. po prostu wedlug mnie troche nie fair dla reszty gosci na numerze chociaz uwazam ze zapodali chujowy numer
Awatar użytkownika
Drmz
Posty: 1088
Rejestracja: 23 kwie 2019, 8:12

Re: Quebonafide

Post autor: Drmz »

Zgadzam się, chociaż z drugiej strony Jakub daje fory tym młodziakom rzucając jakieś tam leniwe linijki na fyrstajlu. No raczej wątpię żeby młodzi odbiorcy SBstarter kumali jazde na takie zajawkowe wysrywy i to jakkolwiek doceniali. Jeśli przy tym reszta zawodników na traku wypada po prostu bezpłciowo i blado to o czym to świadczy
kosciey pisze: 03 mar 2020, 13:07 wszyscy jesteście chujowo wypluci przez generator gówna.
lygrys pisze: 15 sty 2021, 17:13 Tak czy inaczej nie żałuje, bo wreszcie kupiłem durszlak
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3648
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Quebonafide

Post autor: Prez »

no i tymi leniwymi linijkami na free wpierdolił zwrotki tych łaków, co to o nich mówi, na chuj czekać na ich nagrywki
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9684
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Quebonafide

Post autor: jajca »

a jak freestyle to przepraszam, w takim razie zajebiste
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4351
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: Quebonafide

Post autor: oyama »

lepiej sobie przypomnijcie WIEM ZE MOGE z Koldim
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
samir
Posty: 905
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:26

Re: Quebonafide

Post autor: samir »

susk to przyjaciółka mojej przyjaciółki, jednak napiszę po cichu tutaj

giga gówno, a ona w dodatku powiedziała że eminame jest najbardziej przehajpowanym raperem ever
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2724
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Quebonafide

Post autor: Jasek »

oyama pisze: 12 paź 2022, 17:10 lepiej sobie przypomnijcie WIEM ZE MOGE z Koldim
ale to był tłusty joint, i równie tłusto quebo się nie wpasował w klimat
cztery żubry i dwie kurwy
Awatar użytkownika
Mietek
Posty: 2169
Rejestracja: 08 paź 2019, 17:57

Re: Quebonafide

Post autor: Mietek »

Jak kurwa miałem lat 16ście i ząb mnie tak bolał że ledwo byłem przytomny, a matka mnie wiozła do dentysty, to zacząłem gadać do matki jakieś losowe rzeczy i puściłem na głośniku w aucie wiem że mogę. Pamiętam że matka srogo śmiechła na panczu kłeby, "każdy to MacGyver, robią dupę z gęby". Zapytałem się jej też wtedy, którego z tych gości by wyrzuciła z tego kawałka, wybrała Kłebe. Byłem tym zdziwiony bo wtedy myślałem że on tam najlepiej nawija właśnie.
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Quebonafide

Post autor: Patryk233 »

Czyli twoja mama, to wyrocznia pl rapu.
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Awatar użytkownika
Mietek
Posty: 2169
Rejestracja: 08 paź 2019, 17:57

Re: Quebonafide

Post autor: Mietek »

Słucha Intruza teraz i Chady. Zapuściłbym jej telefony Belmondziarza, ale trochę nie mam pomysłu jak to zrobić nie wychodząc na debila, musiałby mnie znowu ząb rozboleć.
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Quebonafide

Post autor: Patryk233 »

Mietek pisze: 16 paź 2022, 14:03 Słucha Intruza teraz i Chady
To prawilnie.
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Awatar użytkownika
benzoabuser
Zbanowany
Posty: 5552
Rejestracja: 25 sie 2019, 18:58

Re: Quebonafide

Post autor: benzoabuser »

Matka do śmietnika
znajdę wszystkie kurwy świata i rozjebie

!EXTRA ANNOTATION!

ALL OF MY POSTS ARE FICTION
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3194
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Quebonafide

Post autor: yungXpaproch »

pytasz czy zna republika - telefony a pozniej kazesz jej sluchac belmondo
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2165
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Quebonafide

Post autor: oKulTywowany »

This page is no longer available.
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 6144
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: tychy

Re: Quebonafide

Post autor: zemsta1camzata »

patryk mts props
Wszystkie moje wypowiedzi są pisane na podstawie scenariusza. Mogą zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci i takie, które mogą urazić niektórych dorosłych. Czytasz na własną odpowiedzialność.
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3648
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Quebonafide

Post autor: Prez »

nie wiem co o tym myśleć
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
ODPOWIEDZ