Quebonafide

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Quebonafide

Post autor: przedszkolanek »

jogi pisze: 15 maja 2023, 9:22 Czekam na stwierdzenie dwubiegunówki u chłopa.
proszę nie, bo będzie nowa odsłona tej szopki
Awatar użytkownika
F88G
Posty: 511
Rejestracja: 25 cze 2021, 17:37

Re: Quebonafide

Post autor: F88G »

spóźnione, i to tak w kilku latach licząc. Ale i wtedy i teraz byłoby to przeciętne.
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1411
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Re: Quebonafide

Post autor: bronek »

Fajny ten zlepiony kawalek, wkrecil mi sie
Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
000
Posty: 198
Rejestracja: 30 mar 2021, 9:36

Re: Quebonafide

Post autor: 000 »

Bryx Fenrir pisze: 21 maja 2023, 12:59 Ale buja ; O. swietny bicik, no takiego Quebe to chce się słuchać
wtedy jeszcze nie byl wykastrowany
moxxi
Posty: 4876
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Quebonafide

Post autor: moxxi »

Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
NEGRO
Posty: 1454
Rejestracja: 27 lip 2019, 14:59

Re: Quebonafide

Post autor: NEGRO »

Sniffing Gas :bowdown: :bowdown: :bowdown:
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1411
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Re: Quebonafide

Post autor: bronek »



Ktos zrobil zlepek tych wszystkich prewek z tt i udostepnil to jako mixtape

e: z dodaniem tych wczesniejszych luzakow typu teen kasia i matcha latte
Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Quebonafide

Post autor: RIVALDO111 »

Dziolcha Que nie lubi Pisu. To już wiem jakie preferencje ma Que. :joint:

Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
grubygrubszy91
Posty: 30
Rejestracja: 28 lip 2019, 16:51

Re: Quebonafide

Post autor: grubygrubszy91 »

A czy ktos normalny chce zyc w Polsce pisu?
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Quebonafide

Post autor: RIVALDO111 »

:lol:
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
F88G
Posty: 511
Rejestracja: 25 cze 2021, 17:37

Re: Quebonafide

Post autor: F88G »

słodka.
Awatar użytkownika
Połas
Posty: 1869
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:47

Re: Quebonafide

Post autor: Połas »

Sniffing Gas oficjalnie wjechało na streamingi.



Za dystrybucję cyfrową odpowiada Sony.

Obrazek
AseOne
Posty: 212
Rejestracja: 16 sie 2021, 9:08

Re: Quebonafide

Post autor: AseOne »

Czyli Quebo wraca oficjalnie
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11445
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Quebonafide

Post autor: SWN »

Ale jak to, przecież odszedł i znudził go rap!?!??

Polscy raperzy powinni mieć zakaz kampanii marketingowych opartych na wszelkich odejściach, zniknięciach, emeryturach i śmierciach, bo w większość przypadków wygląda to jak fochliwa nastolatka, która chce zwrócić na siebie uwagę i obrażona wytrzymuje co najwyżej parę dni.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 6144
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: tychy

Re: Quebonafide

Post autor: zemsta1camzata »

i jednak ostatni koncert się odbędzie

Wszystkie moje wypowiedzi są pisane na podstawie scenariusza. Mogą zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci i takie, które mogą urazić niektórych dorosłych. Czytasz na własną odpowiedzialność.
tomeczek2301
Posty: 500
Rejestracja: 22 mar 2021, 12:08

Re: Quebonafide

Post autor: tomeczek2301 »

No i fajnie
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1411
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Re: Quebonafide

Post autor: bronek »

troche guilty pleasure z tym zamieszaniem, z logicznego punktu widzenia moglbym miec dokladnie odwrotne spojrzenie na sytuacje niz te ktore mam i krytykowac ruchy za nieszczerosc, za cringe, za nieslownosc, ale jakos wylosowal mi sie spawn po drugiej strony barykady i z ciekawoscia obadalem te mini odsluchy na tt, przesluchalem te kawalki zlepione przez fanow i jakos ten quebo wydaje mi sie bardziej "ludzki" z ta doza irytujacego niezdecydowania i jakos nie potrafie hejtowac :confused: z drugiej strony nie widzialem tez tych reklam dla zywca i mi moze nie wyskakiwac ten quebo z lodowki jak niektorym tutaj, stad moze tez te odczucie takie inne :roll:
co do muzyki to drugi raz slucham tego zlepku i nawet fajne niektore kawalki, bez jakiegos rozpierdolu ale czuc ze przelezaly te kawalki troche i czuc troche klimat starszych albumow w nich (ten drill to taki voodoo 2 czyli cos pomiedzy ezoteryka i egzotyka, stary dobry que i mercy tez brzmia jakby byly odrzutami z ezo, ta komercja i czarne mleko juz jak ta spokojniejsza czesc romantic psycho)

Dodano po 55 sekundach:
aha a ten sniffing gas na ripicie, dojebany jest ten bit i nawijka
Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
swital
Zbanowany
Posty: 109
Rejestracja: 15 sty 2023, 12:45

Re: Quebonafide

Post autor: swital »

Pih miał rację. Nie że Que jest słabym raperem, ale tym większy szacunek dla graczy pokroju Palucha, Kękę, Sokoła że bez tych całych cyrków potrafili wyjąć z rapu miliony budując wizerunek na muzyce a nie muzykę na wizerunku.
tomeczek2301
Posty: 500
Rejestracja: 22 mar 2021, 12:08

Re: Quebonafide

Post autor: tomeczek2301 »

bronek pisze: 06 cze 2023, 15:54 troche guilty pleasure z tym zamieszaniem, z logicznego punktu widzenia moglbym miec dokladnie odwrotne spojrzenie na sytuacje niz te ktore mam i krytykowac ruchy za nieszczerosc, za cringe, za nieslownosc, ale jakos wylosowal mi sie spawn po drugiej strony barykady i z ciekawoscia obadalem te mini odsluchy na tt, przesluchalem te kawalki zlepione przez fanow i jakos ten quebo wydaje mi sie bardziej "ludzki" z ta doza irytujacego niezdecydowania i jakos nie potrafie hejtowac :confused: z drugiej strony nie widzialem tez tych reklam dla zywca i mi moze nie wyskakiwac ten quebo z lodowki jak niektorym tutaj, stad moze tez te odczucie takie inne :roll:
co do muzyki to drugi raz slucham tego zlepku i nawet fajne niektore kawalki, bez jakiegos rozpierdolu ale czuc ze przelezaly te kawalki troche i czuc troche klimat starszych albumow w nich (ten drill to taki voodoo 2 czyli cos pomiedzy ezoteryka i egzotyka, stary dobry que i mercy tez brzmia jakby byly odrzutami z ezo, ta komercja i czarne mleko juz jak ta spokojniejsza czesc romantic psycho)

Dodano po 55 sekundach:
aha a ten sniffing gas na ripicie, dojebany jest ten bit i nawijka
Mercy powstało po RP
Awatar użytkownika
VBSW
Posty: 3093
Rejestracja: 07 paź 2019, 16:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: Quebonafide

Post autor: VBSW »

Generalnie to cały jego plan zjebała pandemia i teraz gwiazdorzy. Wie, że na wiele może sobie pozwolić bo fanów ma od zajebania i jak zniknie i wróci to nadal będzie baaah.
Ino ros - plany są ciekawe, z tego co dowiedziałem się z naszego hermetycznego grona. :joint:
Dwa jak gadałem z ziomkiem, ziomka blablabla to legendarna "Galaktyka" prędzej czy później (ino ros za późno, ale nadal hype jest) wyjdzie :lol:
Sąd mnie tu nie rusza, sądzi tylko Pan
Bieda czy bogactwo - oba smaki znam
ODPOWIEDZ