Quebonafide

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Quebonafide

Post autor: RIVALDO111 »

@@Mietek

Ja zawsze pisałem że era Quebo to jeden z pierwszych który zrobił z rapu pop , dlatego nawet na ślizgawce nie wiem czemu czytam o jakiejś wielkiej legendzie rapu.

Dziś takim Quebo jest White 2115 dla Polaków.

Czemu on a nie ktoś inny. To odwieczne pytanie meja ;)

Ale powiedzmy sobie też szczerze bardziej opłacalne jest zrobić z rapu pop , ponieważ dzisiejsze roczniki nie słuchałby dawnego rapu z ulicy i szekle nigdy by się nie zgadzały jak teraz.

Dla ,,raperów" to w ogóle złota era bo praktycznie oprócz Sanhy czy tam Podsiadło nikt im nie jest w stanie zabrać chleba.

Dlatego oni przejęli rynek popu w Polsce złapali dzieciaki i kasa płynie strumieniem i płynąć będzie dluuugie lata. :joint:



Dlatego jak piszesz że ktoś słuchający Quebo nie słucha na codzień rapu mnie nie szokuje.

Ten sam syndrom jest z Okim,Soblem czy innym Zimmerem. Czysta popóweczka dla mas od paru lat mylnie podpinana pod ,,rap"

Prywatnie z tej nowej fali, którzy mają giga zasięgi to uważam że raperem jest w miarę Kukon i Szpaku. Reszta to dla mnie popóweczka już kompletnie na maksa że o ja cię Panie :joint:
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
Mietek
Posty: 2174
Rejestracja: 08 paź 2019, 17:57

Re: Quebonafide

Post autor: Mietek »

Ogólnie zgadzam się z twoim postem, ale dla mnie Sobel jest naprawdę dobry i lubię go słuchać, więc porównywanie go do Zimmera mnie trochę boli. Czasami mam ochotę sobie posłuchać takiego poporapu i myślę że nikt tego nie robi w polsce lepiej od Sobla. Myślę że nawet jak ktoś nie lubi jego muzyki to jednak i tak powinien przyznać, że warsztatowo to jest kilka poziomów wyżej nad Zimmerem.
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 6115
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: Quebonafide

Post autor: DoubleB »

RIVALDO111 pisze: 14 gru 2022, 0:53 Dla ,,raperów" to w ogóle złota era bo praktycznie oprócz Sanhy czy tam Podsiadło nikt im nie jest w stanie zabrać chleba.
szkoda tylko że skręcili za bardzo w stronę tego popu, zamiast wypośrodkować ten miks
HEWRA/MOBBYN VS T6M [SOON]
HEWRA/MOBBYN VS BONE THUGS [SOON]
MÓJ TEMACIK! -> viewtopic.php?t=10448
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4422
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Quebonafide

Post autor: Kalom »

:joint: [*]
Awatar użytkownika
99mayday
Posty: 165
Rejestracja: 16 maja 2019, 22:35

Re: Quebonafide

Post autor: 99mayday »

Mietek pisze: 13 gru 2022, 22:45 a jak mu puściłem ścib to nie rozumiał dlaczego ktoś tego słucha.
props dla ziomka, rozumny człowiek zadałby właśnie takie pytanie
twoja familia to typy poznane wczoraj
tu co drugi golas robi z siebie ulicznego profesora
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Quebonafide

Post autor: przedszkolanek »

sąd się nie popisał, mógł zacząć karać za chujowy rap
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7692
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Quebonafide

Post autor: ebismolarek »

Jurek Mordel zawsze na propsie, króciutko z pajacami
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Quebonafide

Post autor: RIVALDO111 »

Tak z ciekawości to jak to będzie waszym zdaniem z tym Jakubem Grabowskim w SBM starter.

Facet odszedł z Quequality , SBM osłabiło się Bedoesem i White. Jego udział to troll roku , czy jednak obie strony są sobie potrzebne dzisiaj i serio on będzie nowym członkiem SBM. Gdzie Solar i Białas w obecnej sytuacji na pewno zacierali by ręce. :joint:
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3980
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Quebonafide

Post autor: emcess »

barter, on wykorzystując zasięgi sbm oglosi trase z kizo (pewnie po tym skoku na hajs da sobie spokoj z rapem) w ibizach gwiździny i innych, potem wrzuci jakiegoś luzaka sprzed 3lat, nagraja klip telefonem i po wspolpracy

Obrazek jebac kiboli
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Quebonafide

Post autor: RIVALDO111 »

Szczerze nie wierzę że Que rzuci to wszystko , ale może i tak. On pewnie jest milionerem więc z drugiej strony już nic nie musi robić.

Po Bedoesie i White Solarowi siadł by taki Quebo.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Blendzior
Posty: 271
Rejestracja: 29 sie 2021, 23:09

Re: Quebonafide

Post autor: Blendzior »

Ja czekam aż on (oczywiście irinicznie i z dystansem) siądzie na butli po czym powie, że to wszystko było na niby i to taki performens i akcja promocyjna. Kariera chłopa to 5% muzyki i 95% robienia wokół siebie szumu. Jak to mówił Pan Raper "rzuczasz sie w oczy bo ci błyszczą lakierki" nic więcej dodawać nie trzeba. A ostatnie tracki tak chujowe, że nawet kizo go zjada na feacie a o to sie trzeba postarać.
Ostatnio zmieniony 07 sty 2023, 16:02 przez Blendzior, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13193
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Quebonafide

Post autor: oldschool »

RIVALDO111 pisze: 07 sty 2023, 15:56 On pewnie jest milionerem
Nie pewnie i nie milionerem, a multimilionerem.
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Quebonafide

Post autor: RIVALDO111 »

@oldschool

Multimilionerem to jest Conor Mcgregor.

Trochę odleciakes.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13193
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Quebonafide

Post autor: oldschool »

multimilioner «posiadacz wielomilionowego majątku»
• multimilionerka
Myślisz, że Quebonafide - jeden z najpopularniejszych raperów w historii polskiego rapu nie dorobił się kilku milionów?
Blendzior
Posty: 271
Rejestracja: 29 sie 2021, 23:09

Re: Quebonafide

Post autor: Blendzior »

Chlopie ty chyba 10 lat spędziłeś pod kamieniem. Byle Oskarek co minecraft nagrywa może mieć z wspolprac pol banki rocznie a quebo będący dekade w topce mainstreamu z własnym labelem nie dorobił sie kilku-kilkunastu milionów?
Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2388
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: Quebonafide

Post autor: Sialala »

Przecież to jest debil jebany. Mysli pewnie ze milion złotych to piniondz który tylko eminem ma
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Quebonafide

Post autor: RIVALDO111 »

oldschool pisze: 07 sty 2023, 16:08
multimilioner «posiadacz wielomilionowego majątku»
• multimilionerka
Myślisz, że Quebonafide - jeden z najpopularniejszych raperów w historii polskiego rapu nie dorobił się kilku milionów?

Kilku to okej. Sądziłem że jak piszesz o multimilionestwie to idziemy w jakieś 30-300 mln.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5208
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Quebonafide

Post autor: kapec »

Uważasz że 30mln jest nierealne?

Przecież typ razem z Taco przy trasie Taconafide w przeciągu 9 dni zrobił soldout 7 koncertów w największych halach Polski.
Trasa romantic psycho to samo, a bilety na te spędy kosztowały 80-140zł.
Allegro za reklamę rzekomo rzuciło 1mln które niby przekazal na cele charytatywne. Egzotyka, Soma, Romantic wszystko z grubo powbijanym diamentem, no myślę że na koncie ma lekko 6 7 zer.


edenmar
Posty: 1228
Rejestracja: 30 lip 2019, 1:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Quebonafide

Post autor: edenmar »

Ja tylko przypominam, że siedem zer to zrobił Kękę, który mimo wszystko marketingowo jest jakąś trzecią ligą mainstreamu, to co dopiero taki Quebonafide
karbo99
Zbanowany
Posty: 177
Rejestracja: 01 gru 2022, 7:57

Re: Quebonafide

Post autor: karbo99 »

Kto według was zarobił najwięcej w polskim rapie w ostatniej dekadzie? Quebo się chyba nasuwa jako nr 1 chociaż patrząc ile płyt najebał Paluch i każda co najmniej podwójna platyna a do tego poza pandemią non stop koncetry to samą ilością mógł wysunąć się na 1 miejsce? Quebo jednak miał tych płyt mniej czy Taco
ODPOWIEDZ