Liga Mistrzów i Liga Europy

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3974
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: emcess »

ale statsy nabite, a rivaldo tylko tym operuje z wiedzą rodem z komentarzy onetu jak ktoś to pięknie ujął
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 6351
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: tychy

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: zemsta1camzata »

RIVALDO111 pisze: 12 mar 2023, 19:37 Ale te City się męczy. Ciekawe czy oni walną ten Lipsk na Etihad.
ekspert
Wszystkie moje wypowiedzi są pisane na podstawie scenariusza. Mogą zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci i takie, które mogą urazić niektórych dorosłych. Czytasz na własną odpowiedzialność.
Awatar użytkownika
neks
Posty: 1205
Rejestracja: 21 kwie 2019, 15:39

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: neks »

:lol:
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: RIVALDO111 »

potter pisze: 14 mar 2023, 23:34 Wpadną na Bayern czy Real i znów będzie miał 10 kontaktów z piłką
Z Realem tylko 10 kontaktów z piłką oj coś wątpię. Jak nie z 3 golami minimum.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 10391
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: wujot »

Dlaczego Emerson nie wyleciał z boiska za ten wjazd w typa? :dunno:
imcat
Posty: 90
Rejestracja: 24 kwie 2019, 7:57

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: imcat »

Tak samo można zapytać o to dlaczego był karny i uznany gol na 2:0 (faul Haalanda na bramkarzu w momencie wykopu piłki). Oczywiście City było kilka klas lepsze nawet do czasu pierwszej bramki i było widać, że zaraz coś wpadnie, ale to co odkurwił sędzia to się w pale nie mieści i szkoda, że mało o tym jest mówione. Wszyscy się skupili na finalnym wyniku i 5 golach niesympatycznego Norwega, co nie jest dziwne, ale sędzia za te pierwsze 30 minut to powinien wrócić do okręgówki w swoim kraju. To wyglądało jakby ktoś grubo posmarował i chociaż wierzę, że przekupowanie sędziów na takim poziomie nie istnieje, to te kilka sytuacji z pierwszej połowy mogą służyć jako argument, że jednak istnieje.

Dodatkowo ten mecz dołożył we mnie kolejną cegiełkę nienawiści do tego klubu i dalej trzymam kciuki za nierealny scenariusz wyjebania ich z Premier League. Sam się dziwie, że przez prawie 20 lat bycia sympatykiem LFC to właśnie City stało się klubem, który wkurwia mnie najbardziej. Pewnie jeszcze wylosują Inter czy Milan w kolejnej rundzie.

Co do dzisiejszych spotkań, jakaś część serduszka wierzy, że LFC chociaż postawi się Realowi i nie będzie kolejnego wpierdolu, ale patrząc trzeźwo to szykują się dwa zwycięstwa gospodarzy, a szczególnie kurs na wygraną Realu jest kuszący. Szukając argumentów przeciwko Realowi do głowy przychodzi mi tylko niedzielne starcie z Barceloną w lidze i to chyba tyle xd. Bo nawet ich słabsza forma w lidze od dłuższego czasu nie ma przełożenia na LM.
crl
Posty: 452
Rejestracja: 30 kwie 2019, 14:26

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: crl »

Bo sędzia był kurwa słaby, albo tendencyjny
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: RIVALDO111 »

Mecz Real vs Ltc po 7-0 Lfc vs United mógł być ciekawy ale po przegranej z Bou 1-0 znów Lfc przypomniał kim jest w tym sezonie. :joint:
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4680
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: Parlae »

A kim jest?
imcat
Posty: 90
Rejestracja: 24 kwie 2019, 7:57

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: imcat »

crl pisze: 15 mar 2023, 13:21 Bo sędzia był kurwa słaby, albo tendencyjny
No właśnie nie do końca główny sędzia był problemem (chociaż sam w takim stylu napisałem), tylko cały zespół z VAR na czele, dlatego to tak źle i "ustawkowo" wyglądało. Ręka nie była gwizdnięta tylko VAR to zgłosił, ale już VAR nie zajął się sprawdzeniem faulu na bramkarzu RB i VAR też nic ciekawego nie zauważył w wyjściu Edersona. Nie pamiętam czy była informacja o tym, że jest sprawdzana potencjalnie czerwona kartka, jeśli była i uznali, że nie jest to na czerwo, to okej, sorry Panowie z VARu bo przepisy są chyba takie, że nie mogli cofnąć już decyzji o braku faulu. W takim wypadku ta decyzja to w 100% debilizm sędziego głównego, bo jak tam kurwa można było nie widzieć faulu gdzie typ leci 30 metrów i odpierdala wejście smoka, to ja nie wiem.
A kim jest?
Gównem obsranym z częścią kadry na poziomie ligowego średniaka, który czasem ma przebłyski.
crl
Posty: 452
Rejestracja: 30 kwie 2019, 14:26

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: crl »

na varze byl hernandez hernandez (specjalnie z małych), więc równie dobrze mógłby tam siedzieć kolega Lygrysa z pracy
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9688
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: potter »

dla mnie to nie była czerwona dla Edersona, ale no blisko. Leciał z tą nogą tak że jakby ją się wjebał w tego Laimera to by zabił, a ostatecznie trącił go inną częścią ciała, no bo też Austriak zwolnił bo bał się kolizji. Ale faul oczywisty i minimum żółta. A wejście Haalanda w bramkarza akurat dajcie spokój, normalna sytuacja jak Benzema v Donarumma rok temu, do puszczenia.
pardon
Posty: 7946
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: pardon »

bramkarze swiete krowy od 1410 kto pamieta nojera z finalu ms 2014 lapka w gore
travis1
Posty: 241
Rejestracja: 24 mar 2021, 11:09

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: travis1 »

no wiadomo, higuaina nieźle kolanem potraktował, jeszcze od razu z takich to mi się skojarzył, to już sentymentalnie rustu recber jak kiedyś skasował gościa jakiegoś gościa prawie na środku boiska kickiem
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9688
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: potter »

ale rozpierdol w Neapolu
tomeczek2301
Posty: 548
Rejestracja: 22 mar 2021, 12:08

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: tomeczek2301 »

co za bydło
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9068
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: genocidegeneral »

nie wiem jaki jest koszt takiej rozróby w przeliczeniu na jednego uczestnika, ale na pewno wyższy niż koszt kilku opakowań pigułek, matematykę zostawiam wam
Obrazek
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: RIVALDO111 »

Ale ten Lfc był bezjajeczny z Realem.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9688
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: potter »

Tak patrzę na te siódemkę potencjalnych rywali i no dla Chelsea żeby mieć szansę to musiałby znów wyjazd do Mediolanu wypaść, w innym wypadku ciężary. No może jeszcze Benfica 50-50, ale no oni są rewelacją sezonu jak co roku ktoś więc będą w 1/2. Więc dawać ten Inter albo znów Milan i może się uda ten półfinał zrobić, bo więcej to nie sądzę
BouncedDuck5106
Posty: 658
Rejestracja: 19 kwie 2019, 10:50

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: BouncedDuck5106 »

Ciekawe czy Real "wylosuje" bayern czy city?
ODPOWIEDZ