Liga Mistrzów i Liga Europy

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: Groszek »



Obrzydliwy marciniak co on wgl tu pierdoli hatfu Obrzydliwy nazista :what:
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9023
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: genocidegeneral »

Z paczkomatów taka kurwa 1z2 rozumiem zrezygnuje?
Obrazek
Awatar użytkownika
kid
Posty: 1269
Rejestracja: 13 sie 2019, 20:32

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: kid »

tomus smokoski dla mnie ewidetne krecenie aferki kurwa 3x podkreslone ze to jest stan na 8:30 i ze wszystko moze sie zmienic wiec jaki nie bedzie final sprawy to tomus bedzie z racja a wydawalo mi sie ze on z tych wszystkich pucusiowych ziomusiow na najmniejsza miazge z mozgu ale jednak wszyscy tam po jednej monecie
OSOBNA rzecz ze przez polskich poddymiaczy la gazetta juz pisze o antysemickim pogromie w wykonaniu sympatycznego szymka i akurat la gazete pewnie ktos w uefie czyta a czasu do finalu jest co badz -malo
BouncedDuck5106
Posty: 658
Rejestracja: 19 kwie 2019, 10:50

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: BouncedDuck5106 »

jAg pisze: 02 cze 2023, 10:44
BouncedDuck5106 pisze: 02 cze 2023, 9:57 Oj biedny Szymek nie wiedział kim jest Mentzen, jak się nie myśli co się robi i z kim się pokazuje to tak się kończy.
Ale ty jesteś przyjebany xDDDD
Na tym evencie byli ludzie z różnymi poglądami, to była czysto biznesowa konferencja.
A UEFA i FIFA są na tyle skompromitowana, że szkoda strzępić ryja.
Oczywiście, tu jest czysto biznesowe ogłoszenie podane przez prezesa partii jak i sama partię

Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: con shonery »

Ludzie, się dziwią, że w kapitalizmie liczy się hajs a nie prawda i idee xd Mentzen, Marciniak, UEFA i fundacja Nigdy Więcej chcą po prostu jak najwięcej zarobić (nie wiem kto stoi za fundacją, tam może dochodzić jeszcze cel polityczny). Jak pracujesz w roku 2023 dla zachodniego korpo to lepiej nie bierz fuch od prawicowego polityka, który ciśnie po żydach i gejach (*Wyrwane Z Kontekstu), UEFA ma w pizdzie idee Mentzena, Nigdy Więcej i Marciniaka, na jego miejsce jest 100 chętnych, którzy nawet nie stali przy politykach. Robią se evencik i nie chcą żeby gadało się o nim w złym świetle, wielkie mi mecyje. Najbardziej poszkodowani są w tym wszyscym Polacy, którzy znowu się żrą między sobą ze złych powodów, nie wiem czy to psyop proxy war czy po prostu tak mamy.
Ostatnio zmieniony 02 cze 2023, 11:27 przez con shonery, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kid
Posty: 1269
Rejestracja: 13 sie 2019, 20:32

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: kid »

slowo
pardon
Posty: 7836
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: pardon »



tweety ktore nie zestarzaly sie zle
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6722
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: jAg »

BouncedDuck5106 pisze: 02 cze 2023, 11:24
jAg pisze: 02 cze 2023, 10:44
BouncedDuck5106 pisze: 02 cze 2023, 9:57 Oj biedny Szymek nie wiedział kim jest Mentzen, jak się nie myśli co się robi i z kim się pokazuje to tak się kończy.
Ale ty jesteś przyjebany xDDDD
Na tym evencie byli ludzie z różnymi poglądami, to była czysto biznesowa konferencja.
A UEFA i FIFA są na tyle skompromitowana, że szkoda strzępić ryja.
Oczywiście, tu jest czysto biznesowe ogłoszenie podane przez prezesa partii jak i sama partię

O obejrzałeś przemówienie Marciniaka? Czy tak pierdolisz jak potłuczony?
Btw był tam też Rafał Brzoska, więc liczę też na cancelowanie paczkomatów przez takie płatki śniegu jak ty. :lol:

Nigdy więcej zrobili tylko przysługę Mentzenowi, bo po takich akcjach tylko wzrośnie mu poparcie.
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4218
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: gogi »

Panowie, Brzoski tam nie było, zrezygnował z udziału.
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6722
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: jAg »

con shonery pisze: 02 cze 2023, 11:26 Ludzie, się dziwią, że w kapitalizmie liczy się hajs a nie prawda i idee xd Mentzen, Marciniak, UEFA i fundacja Nigdy Więcej chcą po prostu jak najwięcej zarobić (nie wiem kto stoi za fundacją, tam może dochodzić jeszcze cel polityczny). Jak pracujesz w roku 2023 dla zachodniego korpo to lepiej nie bierz fuch od prawicowego polityka, który ciśnie po żydach i gejach (*Wyrwane Z Kontekstu), UEFA ma w pizdzie idee Mentzena, Nigdy Więcej i Marciniaka, na jego miejsce jest 100 chętnych, którzy nawet nie stali przy politykach. Robią se evencik i nie chcą żeby gadało się o nim w złym świetle, wielkie mi mecyje. Najbardziej poszkodowani są w tym wszyscym Polacy, którzy znowu się żrą między sobą ze złych powodów, nie wiem czy to psyop proxy war czy po prostu tak mamy.
UEFA nie chce, by gadało się o nich. :lol: Szkoda, że tak nie pomyśleli jak lizali dupę Putinowi

@gogi a to o tym nie wiedziałem, mój błąd
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: con shonery »

Wydaje mi się, że Putin + war in Ukraine może być w targecie UEFY mniej kontrowersyjne niż antisemitism + far-right, a Marciniak chcąc nie chcąc dorzucił takie tagi do swojego wizerunku. My się Putinem i Ukrainą emocjonujemy bo jesteśmy blisko, na zachodzie to bardziej gratka dla fanów współczesnych konfliktów.
Awatar użytkownika
neks
Posty: 1177
Rejestracja: 21 kwie 2019, 15:39

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: neks »

gogi pisze: 02 cze 2023, 11:35 Panowie, Brzoski tam nie było, zrezygnował z udziału.
Dostrzegł szczucie takich pajaców to zrezygnował, inaczej by nie przyjął zaproszenie w ogóle. To co, Anthony Taylor?

@con shonery a mistrzostwa w Katarze?
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: con shonery »

No też widocznie FIFIe się opłaciły w ogólnym rozrachunku, na tym że to Marciniak prowadzi ten mecz UEFA chyba wiele ugrać nie może. To mały trybik w wielkiej machinie, coś w nim głośniej skrzypnęło - stoją teraz przed wyborem czy to wymienić na nowy, czy wyczyścić i powiedzieć ludziom, że nic się nie stało. To księgowi zadecydują a nie jakiś tęczowy Sanhedryn.
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11616
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: FLoo »




Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 6146
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: tychy

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: zemsta1camzata »

smokowski atencjusz
Wszystkie moje wypowiedzi są pisane na podstawie scenariusza. Mogą zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci i takie, które mogą urazić niektórych dorosłych. Czytasz na własną odpowiedzialność.
krul
Posty: 460
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:19

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: krul »

no i elegancko, Marciniak vs Lukaku w finale zapowiada się super
Bisclavret
Posty: 3297
Rejestracja: 27 gru 2019, 18:27

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: Bisclavret »

Mucha smutna pewnie
Awatar użytkownika
rozklad_gaussa
Posty: 1466
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:22
Lokalizacja: riwaldo

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: rozklad_gaussa »

gogi pisze: 02 cze 2023, 9:04 Skąd ta wiedza? - Wiem to z dobrze, naprawdę bardzo dobrze poinformowanych źródeł i mam pewność, że tak to właśnie się stało - dodał.
XD pewnie od tego dobrze poinformowanego francuskiego dziennikarza mathieu boreaux
RIVALDO111 pisze: 28 sie 2023, 0:27 Dlatego świat ciotowateje i to każdy kumaty od dawna wie.
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: mql »

mql pisze: 02 cze 2023, 10:03 śmiesznie by było, jakby Smokowski puścił farmazona z tym usunięciem Marciniaka z finału, ale co podkurwił całą Polskę to jego
hehe
Deyker
Posty: 1053
Rejestracja: 17 maja 2019, 9:24

Re: Liga Mistrzów i Liga Europy

Post autor: Deyker »

Smoku chyba głosuje na Konfe
ODPOWIEDZ