[film] Co to ja ostatnio widziałem

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: [film] Co to ja ostatnio widziałem

Post autor: RIVALDO111 »

Jestem po Avatar 2- w skrócie jakby przerzucić się z Rambo na Mali Agenci.

Szkoda że tak zmiękczyli te uniwersum. Ble.

Dodano po 9 minutach 58 sekundach:
sztyc pisze: 12 mar 2023, 18:02 z drugiej strony najlepsze filmy, które dostały oscarka, żebny nie wyszło, że jestem hejterem;
- wszystko o ewie
- lawrence z arabii
- to nie jest kraj dla starych ludzi
- parasite
- patton
- pluton

Ostatnie dobre filmy które mogę powiedzieć ze zrobiły na mnie wow to Parasite,Hooligans i Prestiż i może jesze z 2 bym wyciagnal jak Kolekcjoner obrazów Koneser czy Niewidzialny gość z Hiszpanii. Już od lat mam wrażenie że świat przeszedl grę pod tytułem filmy i jak 2 na 200 zaskoczy to będzie dobrze. Dlatego po Parasite czułem się jakbym zjadł dobre mięso będąc 15 lat na poście.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5860
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: [film] Co to ja ostatnio widziałem

Post autor: cloud »

Luxair pisze: 31 mar 2023, 9:26 John Wick 4 - znajomi byli, i mimo że są fanami JW, i że internet piał że to najlepsza część serii, to poza sceną rodem z top-down shootera twierdzili że raczej zawód. Keanu już stary i powoli się rusza, a poza Donniem Yenem postacie drugoplanowe bardzo marne. 6/10
Mider pisze: 01 kwie 2023, 10:28 Lepszy od trójki na pewno, warto iść
nudy jak chuj imho ten nowy John Wick, totalnie bez podjazdu do trzech poprzednich części. szczerze mówiąc bardziej nastawiłem się na backgroundowe wątki, a dostaliśmy od zajebania akcji (fajnej, no ok, ale ile można xd), pod koniec zasypiałem i mocno znużony wyszedłem z sali kinowej, meh

btw
john wick 1 - 1h 41'
john wick 2 - 2h 2'
john wick 3 - 2h 11'
john wick 4 - 2h 49' :twisted:
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
ogkush
Posty: 855
Rejestracja: 03 lip 2019, 15:35

Re: [film] Co to ja ostatnio widziałem

Post autor: ogkush »

Tetris i Johnny obydwa dobre sprawdzać

Jeszcze Menu, ale to lipa akurat, początek nawet fajny później już co raz gorzej
baqlashan pisze: przyszedł belmondo i każdy wybraniec od razu skminił że on obiektywnie jest najlepszy, nie widzisz to znaczy że nie doznałeś wizji, nie jesteś po prostu wrażliwy na tak subtelnie tętniące zajebistością i ogładą piękno
Awatar użytkownika
stranger
Posty: 1256
Rejestracja: 26 maja 2019, 0:41

Re: [film] Co to ja ostatnio widziałem

Post autor: stranger »

John Wick 4 trzeba traktować jako komedie i wtedy jest super ultra mega fun i beka.
Spoiler
jak sie chyba po raz 3 spierdolil z tych wszystkich schodow to piałem w kinie jak pojebany. No i kurwa Panowie ŚLEPY ultra killer? Jak tu nie cieszyc michy
I know you think Obi-Wan gettin' tired now
Don't jump, Anakin, I got the higher ground
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9688
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: [film] Co to ja ostatnio widziałem

Post autor: potter »

Myślałem, że Niebezpieczni Dżentelmeni to będzie totalny syf a okazał się spoko groteską, z nudów można obejrzeć, może się zaśmiejecie z trzy razy. Dorociński top jak zwykle.
moody
Posty: 1029
Rejestracja: 14 cze 2019, 22:34

Re: [film] Co to ja ostatnio widziałem

Post autor: moody »

potwierdzam. mnie tam in plus najbardziej michal czarnecki w roli pilsudskiego zaskoczyl, bo zawsze z taka smetna ciapa mi sie kojarzyl, a tu calkiem bekowy byl
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2338
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: [film] Co to ja ostatnio widziałem

Post autor: kapper1 »

@stranger,
Spoiler
u mnie w kinie tak samo. Każdy już wiedział, że twórcy śmieją się z samych siebie :lol:
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4097
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: [film] Co to ja ostatnio widziałem

Post autor: Luxair »

Byłem na Super Mario Bros. Zgodnie z aktualnymi kanonami, główny bohater męski jest śmiesznym niezgułą, główna bohaterka jest silną kobietą bez wad która ratuje się sama, ojcowie są toksyczni a Mario nie mówi nawet z włoskim akcentem gdyż byłby to rasizm...? antyitalianizm...?

Najlepszym elementem filmu jest piosenka Jacka Blacka:
Spoiler
Trzeba było jednak zrobić live action z Pedro Pascalem:
Spoiler
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9068
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: [film] Co to ja ostatnio widziałem

Post autor: genocidegeneral »

jakiś pierdolony meksykaniec już się spłakał że nieobsadzenie go w roli Mario to jakaś potwarz dla latynosów dx

co tam ciekawego wyszło tak +/- od ostatnich wakacji?
Obrazek
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5860
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: [film] Co to ja ostatnio widziałem

Post autor: cloud »

na filmie AIR, który jest wyreżyserowany przez Bena Afflecka bawiłem się znacznie lepiej, niż na najnowszym Johnie Wicku, serdecznie polecam
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2226
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: [film] Co to ja ostatnio widziałem

Post autor: SiNi »

Właśnie słyszałem, że kozak i czekanko mocno.
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 10391
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: [film] Co to ja ostatnio widziałem

Post autor: wujot »

namówiłeś cloud
Awatar użytkownika
insane
Posty: 1523
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: [film] Co to ja ostatnio widziałem

Post autor: insane »

jestem wlasnie po seansie AIR i polecam, bardzo szybko zleciał ten czas. oglądane ofc w AJ1
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4097
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: [film] Co to ja ostatnio widziałem

Post autor: Luxair »

Inside z Willemem Dafoe - pretensjonalne gówno obesrane, jeden z najnudniejszych filmów ever. Nie oglądać
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7847
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: [film] Co to ja ostatnio widziałem

Post autor: Cz4rny1337 »

ten film w swiecie d&d nowy jest calkiem spoko i polecam pod popcornik
Obrazek
Awatar użytkownika
many-s
Posty: 1799
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:06

Re: [film] Co to ja ostatnio widziałem

Post autor: many-s »

Obejrzałem wczoraj wieczorem francuski film akcji Bronx i polecam na odprężenie. Scenariusz nafaszerowany twistami. Kilka fikołów logicznych ale spoko się ogląda.
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5895
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: [film] Co to ja ostatnio widziałem

Post autor: mql »

Aftersun to najlepszy film jaki widziałem od dawna, chyba nawet od eggersowskiego Lighthouse, idźcie kupujcie bilety póki jeszcze można (a to pewnie ostatni dzwonek)
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5415
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: [film] Co to ja ostatnio widziałem

Post autor: clockers »

podbijam. przepiękny, wyjątkowy, osobny film z wybitnymi kreacjami (najlepsza dziecięca rola od nie wiem kiedy).
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4097
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: [film] Co to ja ostatnio widziałem

Post autor: Luxair »

potter pisze: 07 kwie 2023, 17:50 Myślałem, że Niebezpieczni Dżentelmeni to będzie totalny syf a okazał się spoko groteską, z nudów można obejrzeć, może się zaśmiejecie z trzy razy. Dorociński top jak zwykle.
Popieram, wyszła całkiem zjadliwa polska wariacja na temat stylu Guya Ritchie. Zamiast wykręconych gangsterów mamy Witkacego, Boya-Żeleńskiego, Conrada, Piłsudskiego i innych, a całość dzieje się w międzywojennym Zakopanem. W drugiej połowie tempo niestety mocno siada, no i nie jest to komedia typu "popłakałem się ze śmiechu", ale ogólnie props! Tym bardziej że, jak się okazuje, pojawiające się tam postaci historyczne to nie jakiś losowy namedropping ale wszyscy oni odwiedzali kiedyś Zakopane, a np. Witkiewicz faktycznie kolegował się z Bronisławem Malinowskim.

Jedyne co mnie raziło to używanie współczesnego języka - "hajs" i "wypierdalaj" mogli sobie darować...
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 6109
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: [film] Co to ja ostatnio widziałem

Post autor: DoubleB »

oglądam od kilku dni harrego pottera po angielsku po raz pierwszy, i poprawcie mnie jeśli się mylę, ale z tego co widzę nie ma angielskiego odpowiednika słowa cholibka? znam niemal wszystkie dialogi po polsku na pamięć, i jak wchodzi któraś ze scen z ewidentną cholibką to hagrid nie uźywa czegoś takiego
HEWRA/MOBBYN VS T6M [SOON]
HEWRA/MOBBYN VS BONE THUGS [SOON]
MÓJ TEMACIK! -> viewtopic.php?t=10448
ODPOWIEDZ