Juice WRLD | R.I.P.

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: instinkt, luk0as

Awatar użytkownika
Fleming
Posty: 1437
Rejestracja: 04 lip 2019, 19:38

Re: Juice WRLD [RIP]

Post autor: Fleming »

Na kanał xxx tez wleciał kawałek
Stawiam kołnierz przed wejściem na dyskotekę
Kurwy mówią bzdury, ja się staram dobrym być człowiekiem
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Juice WRLD [RIP]

Post autor: zemsta1kadluba »

szkoda chłopaka, ale żadne zaskoczenie, tak jak ktoś pisał w Stanach jest obecnie epidemia opioidów do której raperzy się chętnie przyłączają
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Juice WRLD [RIP]

Post autor: przedszkolanek »

Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: Juice WRLD [RIP]

Post autor: recklezz »

Spoiler
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Juice WRLD [RIP]

Post autor: oldschool »

According to a Monday (Dec. 9) report from TMZ, people aboard the private jet Juice Wrld was flying in told police that the rapper had consumed several pills before his seizure, which is one he suffered after arriving at Chicago Midway International Airport on Sunday morning. Additionally, law enforcement sources say they found a bottle of codeine cough syrup on the plane and 70 pounds of marijuana were reportedly seized from the jet. The FBI reportedly seized the marijuana.
https://www.xxlmag.com/news/2019/12/jui ... na-seized/

:dunno:
8es
Posty: 889
Rejestracja: 09 lip 2019, 15:19
Lokalizacja: Ślůnsk

Re: Juice WRLD [RIP]

Post autor: 8es »

Następny Lil Pump albo Lil Skies
Chujowo że tacy młodzi ludzie umierają, jestem kilkanaście miesięcy ledwie starszy i jakoś sobie nie wyobrażam nie żyć, ale też nie wyobrażam sobie tyle ćpać, może nie mam znajomości na takie rzeczy, zostaje jedynie antidol za 15złoty kurwa a parę lat temu był za 8 :(
Nie no ćpanie jest chujowe, nie wiem ilu jeszcze raperów by się musiało przekręcić aby dotarło tam do nich że opioidy to syf. Ale w sumie wyjebane w te Stany nigdy nie kumałem podjarki USA jak dla mnie to "kraj" ćpunów, gangów i spierdolonej podróby rugby, żadne kurwa american dreams
A co do muzyki Juice WRLD dosłownie kilka kawałków mi się podoba, ale myślę że miał potencjał aby bardziej rozjebać. Nagrał podobno tysiąc kawałków to jakby 50 płyt po 20 kawałków czyli trochę siana jeszcze na nim skoszą. Tyle dobrego że jego pośmiertne płyty będą pełnoprawne (nie wiem jak to napisać pardon) a nie jakieś stare kawałki jak u Lil Peepa na siłę
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Juice WRLD [RIP]

Post autor: daveyo »

Juice Wrld Dead at 21 After Suffering Seizure
Spoiler
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2976
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: Juice WRLD [RIP]

Post autor: vampmoney »

8es pisze: 09 gru 2019, 18:18 Następny Lil Pump albo Lil Skies
niestety ale następny w kolejce ustawia się Famous Dex
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Juice WRLD [RIP]

Post autor: KillerCroc »

vampmoney pisze: 09 gru 2019, 21:55
8es pisze: 09 gru 2019, 18:18 Następny Lil Pump albo Lil Skies
niestety ale następny w kolejce ustawia się Famous Dex
On miał jakoś kilka dni temu atak padaczki na koncercie a z tego co na hiphopheads wyczytałem to ziomka już kilka razy zbierali na backstageu bo sobie od tak zemdlał :dunno:
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Juice WRLD [RIP]

Post autor: SWN »

Ogólnie lista kandydatów, o których śmierci informacja (odpukać oczywiście) szczególnie by mnie nie zaskoczyła jest dość spora w dzisiejszych czasach. Tak na szybko ze skojarzeń wyżej wymieniony Skies, Dex, Xan (teraz chyba nieco się poprawiło, ale swojego czasu wyglądał na mocnego wraka i ludzie z labelu potrafili zabierać mu telefon albo pilnować w domu), czy Smokepurpp. Najlepsze (zły wyraz, ale wiadomo o co chodzi) jest to, że najsłynniejsi wyjadacze nadal trzymają się całkiem nieźle - vide Future czy Juicy - a wśród młodziaków ostatnimi czasy pada konkretne żniwo.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: Juice WRLD [RIP]

Post autor: Ablazir »

A to nie było wywiadów itp., że zarówno Future jak i Juicy J już prawie w ogóle nie biorą?
Obrazek
Awatar użytkownika
wojtas
Posty: 406
Rejestracja: 18 kwie 2019, 10:20
Lokalizacja: Miasto Maczet

Re: Juice WRLD [RIP]

Post autor: wojtas »

DJ Paul na pewno się wziął za siebie po śmierci Lorda i Koopa, tylko trawę pali, myślę, że Juicy tez coś tam ograniczył.
zuperhero
Posty: 1681
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Juice WRLD [RIP]

Post autor: zuperhero »

vampmoney pisze: 09 gru 2019, 21:55
8es pisze: 09 gru 2019, 18:18 Następny Lil Pump albo Lil Skies
niestety ale następny w kolejce ustawia się Famous Dex
+1
na każdym teledysku/wywiadzie z ostatnich dwóch lat, jest konkretnie nagrzany, ciągle z ust leci mu piana, zresztą słychać po nutkach że robi dosłownie mumble rap

0-1:33 is footage of famous dex going through down syndrome
https://www.youtube.com/watch?v=Z2LytrCi7vU

e: aa no i nie wiem czy narkotyki działają w tak negatywny sposób na kosmitów jak na ludzi ale jeśli tak to do listy można dopisać Young Thug'a
Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Re: Juice WRLD [RIP]

Post autor: crbn »

Nie było w ostatnich latach bardziej pojebanej śmierci niż ta. Nawet zastrzelenie tentaciona w biały dzień tego nie przebije.

Juice miał na pokładzie ponad 30 kg marihuany - już tylko za to w Chicago dostaje się 35 lat więzienia. Do tego masa pigułek i dwóch ludzi z gnatami w powietrzu, co jest już kompletnie nielegalne. Nie wiem jakim cudem, ale pilot poinformował ziemię, że na pokładzie są dwa gnaty i jak wylądowali, ot czekały już na nich służby.

No i dotąd przynajmniej wszystkie źródła się zgadzają. Potem zaczyna się bardziej chora jazda. Na tiktoku już od wczoraj lata filmik jakiegoś gościa, co jest synem prokuratora, co się zajmuje sprawą. Najlepsze jest to, że jego wersję potwierdziło już TMZ. Z tego wynika, że ktoś na pokładzie podkablował pilotowi o broniach, Juice się dowiedział i na ziemi po prostu wepchnął w siebie kilkanaście pillsów. Nie wiadomo, czy to samobójstwo, czy po prostu faktycznie próbował w ten sposób przynajmniej ukryć pillsy, ale to wszystko jest chore. To był jego prywatny odrzutowiec, on zebrałby wyrok. Podobno federalsi mają nagranie jak Juice je łyka, więc nie zdziwię się, jak kiedyś wypłyną do internetu.

Podsumowując - wybrał śmierć zamiast dożywocia? Nie wiem, pewnie się dowiemy nowych szczegółów niedługo, ale to brzmi wszystko niewiarygodnie wręcz. I po chuj on przemycał tyle narkotyków w tak chamski sposób? Jego crew też zachowali się jak totalni debile i powinni mieć wyrzuty sumienia.

@EDIT: A co do typów na kolejną śmierć, to ktoś z trójki Famous Dex - Lil Uzi - Trippie Redd IMO. To chore, że strzelamy, kto następny przedawkuje, ale obecnie. Future i Juicy w wywiadach już mówili, że są czyści, taki Future jak się dowiedział podczas pierwszego spotkania z Juicem, że jego muzyka go nakłoniła do spróbowania leanu, to wręcz przepraszał młodego. Dex jest w fatalnym stanie i od narkotyków coś mu się poprzestawiało w bani ewidentnie.
Obrazek
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Juice WRLD [RIP]

Post autor: przedszkolanek »

https://pitchfork.com/news/juice-wrld-s ... olice-say/ na potwierdzenie
70 pounds of marijuana
jp, a w offtopie ktoś miał problem przez dwa gramy
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2976
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: Juice WRLD [RIP]

Post autor: vampmoney »

zuperhero pisze: 10 gru 2019, 0:00
vampmoney pisze: 09 gru 2019, 21:55
8es pisze: 09 gru 2019, 18:18 Następny Lil Pump albo Lil Skies
niestety ale następny w kolejce ustawia się Famous Dex
aa no i nie wiem czy narkotyki działają w tak negatywny sposób na kosmitów jak na ludzi ale jeśli tak to do listy można dopisać Young Thug'a
Możemy być spokojni o Thuggera, SpaceGhostPurrp żyje więc na kosmitów to troszki inaczej działa
Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Re: Juice WRLD [RIP]

Post autor: crbn »

Thugger i Smokepurpp nie są głupi, żeby młodo umrzeć z powodu dragów. Lil Pump to samo zresztą. Skiesowi ostatnio urodził się dzieciak, więc może też się powstrzyma, chociaż to w sumie niewiadoma. Carti też za kilka miesięcy zostanie ojcem, więc też nie.
Obrazek
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Juice WRLD [RIP]

Post autor: SWN »

Ablazir pisze: 09 gru 2019, 22:49 A to nie było wywiadów itp., że zarówno Future jak i Juicy J już prawie w ogóle nie biorą?
Jak wspomniał wyżej Wojtas po zmniejszeniu się składu T6M pozostali członkowie podobno dostali małej refleksji na temat narkotyków, a co do Future'a to kojarzę wywiad z jakąś jego byłą/aktualną dupeczką, która twierdziła, że jego narkolinijki są mocno przesadzone i od dłuższego czasu wszelkie bragga o byciu faded to zwyczajna stylistyka.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Re: Juice WRLD [RIP]

Post autor: crbn »

Future się raz wypowiedział, że nie bierze dragów, ale nie chciał o tym wcześniej mówić, bo słuchacze by stwierdzili automatycznie, że jego muzyka się zmieniła przez to na gorsze.
Obrazek
mbunt
Posty: 799
Rejestracja: 09 maja 2019, 21:12

Re: Juice WRLD [RIP]

Post autor: mbunt »

8es pisze: 09 gru 2019, 18:18 Ale w sumie wyjebane w te Stany nigdy nie kumałem podjarki USA jak dla mnie to "kraj" ćpunów, gangów i spierdolonej podróby rugby, żadne kurwa american dreams
Troche prawda a troche nie, ludzie żyją na kosmicznym poziomie niewyobrażalnym dla ludzi w Europie (mediana metrażu mieszkania 20% najbiedniejszych Amerykanów = mediana europejska z tego co pamiętam) ale jak sie stoczysz to naprawde jest tragedia i nikt Ci nie pomoże. Bezdomni naprawde nie mają gdzie się podziać a dragi są jakąś drogą ucieczki, już nie mówiąc o tym jakie rzeczy są tu dostępne w aptekach, leki przeciwbólowe mają dawki 10-15 razy mocniejsze niż w Europie, jedzenie jest wysterydowane a jak zamawiasz zioło to koleś dostarcza jak pizzę w 15 minut walizeczkę z samplami 60 róznych rzeczy i robi Ci prezentacje na ulicy i to jest naprawde na skinienie ręką. Za to strzelaniny to jest mocno przerysowany temat, ogarnięte są spluwy (w miastach przynajmniej). To samo z gangusami, u mnie w Polsce na osiedlu się o wiele więcej działo za oknem jakiś dziwnych akcji niż teraz.
zapraszam do sprawdzenia
https://youtu.be/5s5QPZM7Pec
ODPOWIEDZ