Spis rozjebusów

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
redman23
Posty: 1372
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:40

Re: Spis rozjebusów

Post autor: redman23 »

żandarmeria wojskowa jest traktowana tak samo jak policja?
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3632
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Spis rozjebusów

Post autor: Moltisanti »

No pomagają ludziom, więc w więzieniu jest za to chuj w dupe
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9748
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Spis rozjebusów

Post autor: jajca »

bylo juz tlumaczone, ze nawet straz pozarna ma przejebane
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
FCKGW
Posty: 7
Rejestracja: 28 paź 2019, 23:19

Re: Spis rozjebusów

Post autor: FCKGW »



Saga trwa.
Awatar użytkownika
d3nt
Posty: 2095
Rejestracja: 08 gru 2021, 22:09

Re: Spis rozjebusów

Post autor: d3nt »

Niech ktoś to oświadczenie z linku tutaj wklei pls
Lepiej za miedzą niż pleksą ~Olgierdos
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 6362
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: tychy

Re: Spis rozjebusów

Post autor: zemsta1camzata »

Obaj bracia roberta czyli Konrad Szlesinger (młodszy brat rodzony) oraz
Dawid Woźniek ( brat z innego ojca) potwierdzili zenznania Pawła J. który od 2017 roku jest 60tka
do dwoch grup z warszawy (łącznie grubo ponad 100 oskarżónych). Bracia Roberta byli do
odrebnego jednak owa 60tka zeznawała do wątków kilku innych ich spraw wiec mieli pelen dostep
do jego zeznań (wiedzieli ze to kapus i ze robia lipe innym) co wiecej srodowisko z jakiego
sie wywodza od lat wie dokladnie o calej sprawie wiec to nie tak ze nie swiadomie.
Odrazu przypomina sie akcja w ktorej Robert (obecnie schowany do wora za swoje krzywe ruchy)
wykrecił aferę Sobocie ktory zrobił to samo co jego bracia czyli potwierdził bedac w odrebnym
postępowaniu 60tke jednak on nie był w tamtym momencie swiadomy ze to kapuś i mimo to
dostał przysłowiowego chuja. Obecnie ekipacytryniarzy cały jej główny trzon to kapusie i frajery
zaczynajac od Karolka ktory jak wiecie rozjebal sie na 160 osob ( papiery nie moga narazie byc
udostepniane w internecie ze wzgledu na dobro oskarzonych przez niego osób) obaj bracia
to potwierdzacze a robert za stawanie za nimi i inne rzeczy dostal sztampel, gutek pruje sie z
odległości jednak jego brat mowi ze jest gonionym cweluchem u siebie w miescie. Cała ich banda
to zwyczajna banda chuja.


Odnośnie zeznań 60tki i potwierdzenia dat mamy całą dokumentacje jednak na prośbe
oskarżonych mozemy ją pokazywać tylko i wylacznie na zywo i nie mozemy wysyłać zeby
nie dostali dodatkowych zarzutów za utrudnienie śledztwa. Jesli ktos z was ma ochote zapraszamy
na priv tam ustalimy do kogo macie podjechać, co wiecej jesli ktoś chce sprawdzic orginalność
papierów mozna to zrobić w prokuraturze lub sadzie w wolominie i chlopaki prosili przekazac
ze jesli ktos zdecyduje sie na czytanie prosimy o nagranie filmiku zeby kazdy mogl rowniez
zobaczyc ze sa one w pelni legitne :)
Wszystkie moje wypowiedzi są pisane na podstawie scenariusza. Mogą zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci i takie, które mogą urazić niektórych dorosłych. Czytasz na własną odpowiedzialność.
Awatar użytkownika
d3nt
Posty: 2095
Rejestracja: 08 gru 2021, 22:09

Re: Spis rozjebusów

Post autor: d3nt »

Dziekuje
Lepiej za miedzą niż pleksą ~Olgierdos
Awatar użytkownika
KomunistomPodPrad
Posty: 274
Rejestracja: 05 wrz 2019, 18:43
Lokalizacja: Carcosa

Re: Spis rozjebusów

Post autor: KomunistomPodPrad »

Lol przecież to od początku było widać że chcieli naliczyć Sobotę.zal mi go trochę bo tyle lat budowania jakiegoś tam wizerunku, nie chce dać się naliczyć to mu kręcą aferę, odwracają się od niego ludzie, do sprawy jest sam, jeszcze jakiś Filipek który chuja ma wspólnego z ulicą, chyba że z sezamkowa wrzuca jakieś wersy

Jakby jongman miał odrobinę godności to by go przeprosil, teraz już w sumie niewiele zostało z kultury gotów ale przecież czas doskonale pokazał kto miał rację w tym sporze. No ale jongman woli gadać o przekopaniu kogoś w śmierdzącej sZczynami bramie i pozdrawiać ludzi co napadli na aptekę jak to słusznie zauważył Grandę. Pozdro Grande


A już opłacanie glamrapu żeby pisał o ładnych high kickach z treningu który był w jakimś klipie Jongmena to jest poziom komedia i piaskownica, te obszerne i powolne kicki to mogą robić wrażenie właśnie na dzieciach z sezamkowej, proszę włączyć highliste Jonesa "The most dangerous gamę" i tu temat się zamyka. Odrobina refleksji panie Jongmen
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9748
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Spis rozjebusów

Post autor: jajca »

A jongmen to nie jest ten, co w zyrardowie sie bujal z ekipami z widzewa (chyba nawet byl na klipach typa, ktory nagrywal dla widzewa jakies rocznicowe okazjonalne kawalki itd) a po przeprowadzce do wwa wielki legionista? Zeby przeprosic musialby przyznac ze odjebal a to juz w trakcie akcji bylo widac ze strategia pojscia w zaparte jest grana
jajca pisze: 20 mar 2021, 12:27 Sobota prowadzi jakieś storytellingi, wyjaśnienia, pokazuje dokumenty, opisuje sytuację i zdarzenia że swojej perspektywy, na co jongmen ripostuje "aaaa kuhrwo jebana szescdziesiątko, patrz mam zakapiorow", jakby sam wiedział, że trochę się zagalopował i nie chciał przesadnie drążyć tematu, ale głupio się wycofać
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
KomunistomPodPrad
Posty: 274
Rejestracja: 05 wrz 2019, 18:43
Lokalizacja: Carcosa

Re: Spis rozjebusów

Post autor: KomunistomPodPrad »

Ja tu nie mam żadnych informacji i nigdy nie śledziłem kariery Jongmena, więc nie wiem. Ale były przecież wrzucane papiery na jakiegoś gościa który stał z Bonusem na jakimś zdjeciu. Generalnie jak widzicie liczą się dwie rzeczy: kto ma pieniądze, kto umie komuś doyebac, te dwie rzeczy zamazują wszystkie nieprawilne zachowania na prawilnej ulicy. A wspieranie domowego ninjy przez prawilniakow to ... Jak to można określić? Ja też nie wiem. Dobra koniec tego gadania :rotfl: niech każdy sam się nad tym zastanowić. Ma ktoś białko na Szada? Tyle lat moja oferta jest i nic, jest inflacja, daje 150 blikiem za skan na priv

Dodano po 1 minucie 25 sekundach:
"żandarmeria wojskowa jest traktowana tak samo jak policja?" Nie. Ale kończę te wątki bo to forum o rapie i jadę do robo. Eloszka
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 10391
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Spis rozjebusów

Post autor: wujot »

jajca pisze: 18 gru 2023, 9:15 A jongmen to nie jest ten, co w zyrardowie sie bujal z ekipami z widzewa (chyba nawet byl na klipach typa, ktory nagrywal dla widzewa jakies rocznicowe okazjonalne kawalki itd) a po przeprowadzce do wwa wielki legionista
Jongmen nie latał nigdy z ekipą widzewa na mecze/awantury tylko miał prywatne kontakty z jakimiś prawilniakami od nich
Awatar użytkownika
BENGAL
Posty: 809
Rejestracja: 16 sie 2019, 18:26

Re: Spis rozjebusów

Post autor: BENGAL »

o jongim wiadomo tyle ze zrobil nute z widzewiakiem z zyrardowa http://www.elanowcy.pl/aktualnosci.php? ... rom=&ucat=&
nagrali te nute z dedykacja dla wojska polskiego bo ten ziomek byl na misji
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 8029
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: wschodniopolak w wolnym mieście

Re: Spis rozjebusów

Post autor: eddy_wata »

ej dobra zwrota jongmena xD!
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9748
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Spis rozjebusów

Post autor: jajca »

Ta, o ten track mi chodzilo
Ale spoko ze tylko prywatne kontakty, tez mi sie te podzialy wydawaly glupie i sztuczne i w sumie fajnie ze zagorzaly legionista moze sie kumplować z sajko widzewiakami zamiast sie napinac
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
KomunistomPodPrad
Posty: 274
Rejestracja: 05 wrz 2019, 18:43
Lokalizacja: Carcosa

Re: Spis rozjebusów

Post autor: KomunistomPodPrad »

Nie chce mi się scrollowac dalej Instagrama Jongmena czy ten zagorzały Legionista ma zdjęcie z Zylety? Bo gdyby się tam znalazł to na pewno taki zdjęcie by było na insta. Dobra kończę temat bo moje posty coraz bardziej idą w stronę hejtu a wcale nie chce tego robić. Z racji mojego miejsca zamieszkania znam ludzi którzy są sajko Legii, nie widziałem zdjęć Jongmena

Dobra jeszcze tylko jedna rzecz wyjaśnię. Zawodowo zajmuje się obecnie profilowaniem ludzi ale nie dla policji. Jak komuś coś nie zgrzyta w tych rurkach, damskich torebkach i Instagramie to współczuję poziomu przeglądu rzeczywistości.

Dodano po 25 minutach 32 sekundach:
Polecam też:

https://m.youtube.com/watch?v=GtU2nMEkV5o
Cygan naprawdę miał potencjał na mistrza świata. Gdyby nie personalne perypetie to sądzę że by nim zostal. Strasznie smutna historia. Spoczywaj w pokoju.
Ostatnio zmieniony 19 gru 2023, 8:59 przez KomunistomPodPrad, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9748
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Spis rozjebusów

Post autor: jajca »

Nie wiem jak z meczami ale swego czasu dosc regularne paradowanie w barwach bylo czy to na fotkach czy na klipach
Spoiler
Obrazek
Ale nie wiem, moze to tez byly prywatne kontakty?
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
KomunistomPodPrad
Posty: 274
Rejestracja: 05 wrz 2019, 18:43
Lokalizacja: Carcosa

Re: Spis rozjebusów

Post autor: KomunistomPodPrad »

Dobra naprawdę ostatni post i koncze. Każdy jest w stanie sobie kupić taką koszulke i ja założyć. Podziały były są i będą, dobrze że nikt nie biega tu po mieście z maczeta bo to przesada, chyba każdy dorosły człowiek kuma że można się kumplować z ludzmi ponad podziałami klubowymi, przecież i Szpila w końcu doszedł do tych wniosków chociaż akurat Kraków jest bardzo podzielony. No ale jednak głównie jest tak że ultrasi trzymają się z ludźmi z tego samego klubu. Ja dlatego rzadko bywałem na meczach (i to nie Legii, nigdy nie byłem na Legii bo dorastalem w kilku miejscach) głównie jeździłem na Okręgowke bo tam były najlepsze jaja, a te wrogie patrzenie się na siebie ekip szczególnie na małych stadionach (4 i 3 liga) w akompaniamencie beznadziejnego poziomu piłki średnio mnie jarało.

Nigdy nie zrozumiem tylko jednego, po co sobie robić zdjęcie przy śmierdzącej szczytami bramie. Tzn zrozumiem, bramy to najbardziej prawilne miejsce jakie może być.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9748
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Spis rozjebusów

Post autor: jajca »

No mnie osobiscie takie rzeczy nie rażą, wrecz przeciwnie, bardziej wrzucam jako ciekawostke, ale z drugiej strony jakas czastka mnie jest ciekawa, co sam zainteresowany mialby do powiedzenia o takiej sytuacji, biorac pod uwage ze mowimy o świętym strazniku prawilnosci z zapędami do rozliczania i wyjaśniania (chociaz w akcji z sobotą to był chyba tylko narzędziem, zeby inni nie musieli ryzykowac reputacji). Oczywiscie przy zalozeniu, ze ta sytuacja dotyczylaby kogos innego (bo u siebie samego to wiadomo, wyjatkowa sytuacja), np. gdyby sobota mial prywatne kontakty z ludzmi mocno wkreconymi w kibicowanie jakiejs kosie Pogonii, ciekawe czy byloby to uzyte jako argument przeciw niemu?
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
KomunistomPodPrad
Posty: 274
Rejestracja: 05 wrz 2019, 18:43
Lokalizacja: Carcosa

Re: Spis rozjebusów

Post autor: KomunistomPodPrad »

Ale Jongmen dalej ma zdjęcie ze wspomnianym wyżej człowiekiem na Insta, ten chłopak myśli kategoriami że jak ktoś jest duży i umie przypi...lic to warto się z nim bujać. Ja znam dowlownie kilka osób z sajko Legii a więc to nie jest reprezentatywna próbka, ale żaden z tych ludzi nie ma zdjęć w rurkach z damskimi torebkami. Poza tym gdyby Jongmen był ultrasem/sajko to na pewno musiałby wytłumaczyć ekipie sajko z którą by się bujał (hipotetycznie) dlaczego przyjaźni się z kimś z klubu z którą dana ekipa ma kosę. Bo na wysokim poziomie kibicowania zaczynają wchodzić tez tematy pozasportowe, i umówmy się, związane z $. Zresztą teraz to już naprawde nikomu sie nie chce szukać konfliktu nawet tym bardzo prawilnym, przecież ilu z tych co się miało nigdy nie rozj... Się ostatecznie rozj.... . Wchodzi dorosłe życie gdzie trzeba się zająć rodziną, zarobić hajs, zapłacić rachunki. Nawet te stare ekipy, im się już po prostu nie chce. Jeden z moich sąsiadów z TB'95 to samo, po co on ma jeździć jak on się już najezdzil kiedy było bardziej klimatycznie. Ja też czuje lekki dysonans bo z jednej strony myślę o świętach z rodziną a zdrugiej rozkminiam jakieś pół kibicowskie pół kryminalne tematy na forum o rapie :rotfl: teraz już naprawdę mykam. Miłego!
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 10391
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Spis rozjebusów

Post autor: wujot »

Kaczy też nagrał numer z prawilniakami z jude gangu przypomnę, ale to inna historia.
Chłopy mają przyjaciół we wrogich ekipach i co mają zakończyć znajomości bo ktoś lata na inny stadion?

to rac na blokach jak rac na meczach
kibicowanie zostawiam kolegom
ODPOWIEDZ