Sportowy Offtopic

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: kapec »

Na netflixie jest serial dokumentalny (4x1h) o korupcji fifa, nie przypominam sobie żeby ktoś tu o nim wspominał.

W każdym razie jestem po. Myślałem że będą mielić tylko wybór Kataru, tymczasem jadą o zepsuciu organizacji od lat 70, roli m. in. adidasa, czy też o początkach Blattera. Jak kogoś chociaż w małym stopniu interesuje temat, to polecam, "Tajemnice FIFA".
insane
Posty: 1483
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: insane »

dzieki, obejrze

w tym samym temacie polecam to:
Spoiler
Spoiler
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: kapec »

FIFA przyklepala klubowe mistrzostwa świata w 2025, w USA, na 32 kluby.
Awatar użytkownika
bialyjelen
Posty: 958
Rejestracja: 21 paź 2019, 22:31

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: bialyjelen »

mmm ale super sie bedzie ogladalo taki real grajacy z mistrzem oceanii

pojebalo lysego, kolejne kilka/nascie(?) spotkan o gowno w kalendarzu
lygrys pisze: 02 lip 2023, 20:03 Myślisz kurwo, że jesteś zabawny
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: mql »

pokurwieni są

do tego dodajmy zmiany europejskich pucharów (bo nie tylko LM będzie POKURWIONA, ale i zarówno LE jak i LKE), mundial na 48 ekip, euro też pewnie zaraz na 32, bo 24 wciąż daje ryzyko, ze któryś mocarz się wyłoży w eliminacjach, dorzućmy jeszcze do tego jakieś zajebane superpuchary europy z czterema zespołami grane w Arabii Saudyjskiej czy innej Japonii

ja nie wiem, czas się powoli wymiksowywać z tego światka, niemieckie euro 2024 brzmi jak idealny last dance na interesowanie się futbolem pozaekstraklasowym/ulubionoklubowym, może jeszcze ewentualnie ten mundial w 2030, jeśli dostaną go Argentyna z Urugwajem, a potem niech się te kurwy łyse bawią same i spraszają bogoli z calego swiata, by obejrzeli ósme el clasico w roku
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: 2rzyn »

Dlaczego LM bedzie pokurwiona?
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: mql »

Liga Mistrzów 2024/25

- 36 drużyn w jednej grupie (podzielonych na potrzeby losowania terminarza na cztery koszyki wg współczynników klubowych)
- każda drużyna rozegra dziesięć meczów z różnymi rywalami (pięć u siebie, pięć na wyjeździe) - np. drużyna z pierwszego koszyka zagra dwa mecze z rywalami z pierwszego koszyka, trzy z drugiego, trzy z trzeciego i dwa z czwartego
- pierwsze osiem drużyn w tabeli awansuje bezpośrednio do 1/8 finału LM
- drużyny z miejsc 9-24 zagrają w 1/16 finału - zwycięzcy awansują do 1/8 finału LM, przegrani zagrają w fazie pucharowej LE

Dodatkowe cztery miejsca w fazie grupowej otrzymają:

1) trzecia drużyna piątej federacji w krajowym rankingu UEFA 2018/19-22/23
2 i 3) dwie najlepsze drużyny z pięcioletniego klubowego rankingu UEFA, które nie zakwalifikowały się bezpośrednio do fazy grupowej LM, ale zakwalifikowały się do europejskich pucharów w danym sezonie (czyli co najmniej do eliminacji Ligi Konferencji Europy)
4) dodatkowa drużyna z eliminacji w ścieżce mistrzowskiej

Limit drużyn z jednej federacji w Lidze Mistrzów został zwiększony do sześciu.

Liga Europy i Liga Konferencji Europy

W fazach grupowych Ligi Europy i Ligi Konferencji Europy także zostanie zastosowany nowy format (bez podziału na grupy) - planowane jest również zwiększenie liczby drużyn w fazach grupowych do 36 w LE i 36 w LKE. W LE każda drużyna zagra osiem spotkań, w LKE sześć.
Awatar użytkownika
bialyjelen
Posty: 958
Rejestracja: 21 paź 2019, 22:31

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: bialyjelen »

od sezonu 24/25 nie bedzie podzialu na grupy, 36 druzyn zamiast 32 grajacych w systemie szwajcarskim
lygrys pisze: 02 lip 2023, 20:03 Myślisz kurwo, że jesteś zabawny
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: 2rzyn »

Ale gowno pierdolone. Odebrali cala radosc z ogladania tego :shock:
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3649
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: Prez »

mql pisze: 16 gru 2022, 12:16 ja nie wiem, czas się powoli wymiksowywać z tego światka
mam identyczne odczucia od kilku(nastu) miesięcy, coraz mniej mnie to wszystko jara, a coraz bardziej obrzydza
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9684
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: jajca »

bialyjelen pisze: 16 gru 2022, 12:11 mmm ale super sie bedzie ogladalo taki real grajacy z mistrzem oceanii

pojebalo lysego, kolejne kilka/nascie(?) spotkan o gowno w kalendarzu
Jak real ma z tym problem to może se nie grac przeciez, tylko czy hajs im smierdzi
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9517
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: potter »

Prez pisze: 16 gru 2022, 12:59
mql pisze: 16 gru 2022, 12:16 ja nie wiem, czas się powoli wymiksowywać z tego światka
mam identyczne odczucia od kilku(nastu) miesięcy, coraz mniej mnie to wszystko jara, a coraz bardziej obrzydza
ja podobnie, aczkolwiek to jest tak silny nałóg że wiem, że będzie ciężko się całkowicie odciąć. Mundial obejrzałem praktycznie cały, bo wiem że za 4 lata przez to że będzie 48 zespołów i granie w kilku strefach czasowych to będzie to już niemożliwe. A jak sobie pomyślę, że w niedzielę się mistrzostwa kończą a we wtorek już anglicy grają puchar w tym City z Liverpoolem to obiecuje sobie, że na pewno tego nie włączę. Na szczęście Chelsea mi tak ten sezon obrzydziła, że jest szansa że trochę od 2023 będę mniej w to zaangażowany.

Chociaż faktycznie lato 2024 wygląda faktycznie na dobry moment na rozstanie, po Euro i po ostatniej normalnej LM.
pardon
Posty: 7836
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: pardon »

no ja juz dawno uznalem ze ten kto w nas zaszczepil chec sledzenia tego kretynskiego sportu to najwiekszy zbrodniarz wojenny i zero litosci

kto nam odda ten czas powiedzcie blagam
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: mql »

nie no piłka już od dłuższego czasu jest dla mnie dodatkiem do czegoś, albo sobie do niej poćwiczę, albo z kimś posiedzę/przejdę się na mecz, albo coś tam robię w tle do pracy i polecam każdemu taki styl życia. ale głowę zajmuje za bardzo, wciąż
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: kapec »

kapec pisze:FIFA przyklepala klubowe mistrzostwa świata w 2025, w USA, na 32 kluby.
Tak by wyglądał skład, gdyby odbywały się w tym roku.
Spoiler
Awatar użytkownika
elkacpero
Posty: 1027
Rejestracja: 12 maja 2019, 23:23

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: elkacpero »

od paru dni pogłoski o tym jak piłkarze faszerują się mocnymi lekami przeciwbólowymi niczym użytkownicy z działu Używki, bo nie wytrzymują obciążeń, a tu pyk, nowy bzdurny turniej do rozegrania :lol:

zawodowy piłkarz słysząc o tym jest teraz jak ten krokodyl z mema jebne kawusie będzie git

Dodano po 35 sekundach:
albo jak jędrula z mojego avatara
Awatar użytkownika
bialyjelen
Posty: 958
Rejestracja: 21 paź 2019, 22:31

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: bialyjelen »

pan pilkarz i pan trener Siniša Mihajlović przegral z bialaczka :(
lygrys pisze: 02 lip 2023, 20:03 Myślisz kurwo, że jesteś zabawny
Bartuz
Posty: 449
Rejestracja: 20 maja 2019, 15:15
Lokalizacja: Fryna City

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: Bartuz »

mql pisze: 16 gru 2022, 14:08 nie no piłka już od dłuższego czasu jest dla mnie dodatkiem do czegoś, albo sobie do niej poćwiczę, albo z kimś posiedzę/przejdę się na mecz, albo coś tam robię w tle do pracy i polecam każdemu taki styl życia. ale głowę zajmuje za bardzo, wciąż
"Wspieraj swój lokalny klub", może to dla kogoś głupi frazes, ale wole jechac na wyjazd swojej druzyny przez poł Polski, zeby drzec ryja i ogladac to kopanie sie po czołach niż interesować sie kolejnymi rozgrywkami bogoli, którzy maja w chuju wszystko i wszystkich.
Awatar użytkownika
banger
Posty: 860
Rejestracja: 22 kwie 2019, 16:54

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: banger »

Ja czekam wyłącznie na wielkie turnieje reprezentacyjne i polskie kluby w europejskich pucharach, bo na wielką piłkę klubową mam wyjebane od kilku lat. Liga Mistrzów tylko pojedyncze mecze w fazie pucharowej a finał to zależy.
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4537
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: Groszek »

Spokojnie w 2024 wjedzie SL i Pan Floretino Perez uratuje piłkę nożną, tak jak Santiago Bernabeu w 55
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
ODPOWIEDZ