Sportowy Offtopic

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 2100
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: sztyc »

niech se napierdala kolejne gówniane i nikomu niepotrzebne rekordy typu największa ilość jebnięć kijem w kaloryfer przez 48 godzin
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6888
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: mateko »

mateko pisze: 06 lut 2024, 17:53 Telewizja Polsat pokaże na swoich antenach Super Bowl LVIII, czyli 58. finał NFL - ligi futbolu amerykańskiego. Co ciekawe, transmisja będzie dostępna nie tylko w Polsacie Sport, lecz także na antenie otwartego Polsatu. W meczu finałowym zagrają Kansas City Chiefs i San Francisco 49ers.
to już dzisiaj
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9756
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: potter »

Gdyby Netflix zrobił film z takim scenariuszem każdy by wyśmiał za naiwność, a jednak to się wydarzyło.

-WKS jako gospodarz turnieju przegrywa dwa mecze w fazie grupowej, w tym 0-4 z Gwineą Równikową
-zwalnia trenera, a zespół przejmuje niedoświadczony asystent
-przechodzi z trzeciego miejsca w grupie tylko dlatego że bramkarz Ghany dotyka piłkę wychodzącą za boisko i z tego rożnego Mozambik strzela gola na wagę odpadnięcia Ghany a awansu Słoni
-z Senegalem gol w końcówce i awans po karnych
-w ćwierćfinale z Mali dostają czerwoną kartkę, potem gola w plecy, a potem wyrównują w 90 minucie a w dogrywce strzelają gola w 122 min na wagę awansu
-w półfinale i finale bramki na wagę zwycięstwa strzela Sebastian Haller, który niedawno pokonał raka

Niesamowity turniej, niesamowite remontady, wielkie Wybrzeże Kości Słoniowej!
Obrazek
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 10395
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: wujot »

Spoiler
Obrazek
Josef bratan drugi raz w ciągu 24 godzin przegrywa w finale
pardon
Posty: 7964
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: pardon »

gdyby nie spoilery faktycznie filmowy material
Awatar użytkownika
demon
Posty: 1299
Rejestracja: 30 gru 2019, 15:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: demon »

Jak widzę WKS na pucharze narodów Afryki to zawsze mi się przypomina konkurs jedenastek Kamerun - WKS z ćwierćfinału PNA 2006. 24 karne wykonywane (w tym obaj bramkarze), tylko jedno pudło Eto'o. Jak to oglądałem wtedy to miałem niecałe 11 lat i dla mnie to była abstrakcja, że konkurs jedenastek może trwać tak długo i że bramkarze też mogą strzelać :lol: Nawet się zastanawiałem co będzie jak wszyscy piłkarze strzelą xD rzut monetą czy co.
vipdavid
Posty: 406
Rejestracja: 08 wrz 2019, 13:25

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: vipdavid »

Piłkarze Brazylii pierwszy raz od ponad 20 lat nie wystąpią na Igrzyskach :bag:
Awatar użytkownika
trez
Posty: 1081
Rejestracja: 13 sie 2019, 10:31

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: trez »

Kopana na IO jest bez sensu.
Awatar użytkownika
fifi
Posty: 1555
Rejestracja: 17 sie 2019, 13:48

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: fifi »

zainspirowany zdjeciem eddy'ego zapytuje:
jakie sporty zimowe preferujecie?
(oprocz snowboardu, nart, pilki noznej pod balonem/na hali :lol: )
bel pisze: 17 kwie 2024, 18:05 popadam w paranoje
bel pisze: 17 kwie 2024, 22:40 popadam w paranoje
bel pisze: 19 kwie 2024, 16:25 i zwariowałam
Awatar użytkownika
trez
Posty: 1081
Rejestracja: 13 sie 2019, 10:31

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: trez »

Saneczkarstwo.
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: Groszek »

W kansas na świętowaniu wygranej superbowl się strzelali 1 nie żyje 10 ciężko rannych w odniesieniu do zbliżających się ms2026 myślicie ze będzie tego strzelania tam w chuj (nie licząc ich codziennego strzelania z pizdy) i mass shootings pod stadionami spowodowanymi głównie piłka? Ja obstawiam przynajmniej jeden pojebus będzie sobie strzelał z dachu do cywili pod stadionami
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 4899
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: scam_sakawa »

fifi pisze: 13 lut 2024, 18:49 zainspirowany zdjeciem eddy'ego zapytuje:
jakie sporty zimowe preferujecie?
(oprocz snowboardu, nart, pilki noznej pod balonem/na hali :lol: )
Ale oglądać czy uprawiać?
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Awatar użytkownika
Weles
Posty: 257
Rejestracja: 08 maja 2020, 11:32

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: Weles »

Wiedzieliście, że
Aktorka Hiba Abouk, żona marokańskiego defensora Paris Saint-Germain, Achrafa Hakimiego, musi oddać graczowi połowę swojej fortuny w wyniku rozwodu.
Sąd za złożenie pozwu o rozwód w oparciu o zarzuty niewierności nakazał aktorce podzielić się swoim kapitałem z byłym mężem. Biorąc pod uwagę, iż cały majątek i fundusze Hakimi zapisał swojej matce Saidzie Mouh, sąd uznał 3 miliony dolarów, które znajdują się na rachunkach Hiba Abouk, za majątek wspólnie nabyty. Tym samym eks-żona marokańskiego piłarza musi mu zapłacić połowę tej kwoty, czyli 1,5 mln dolarów.
Abouk wcześniej zamierzała uzyskać połowę majątku Hakimiego, szacowanego na 70 milionów euro netto w ugodzie rozwodowej, ale oficjalnie małżeństwo nie ma się czym dzielić. Wszystkie pieniądze i majątek Marokańczyka należą do jego matki. :bowdown: :lol:

Swoje poparcie dla Hakimiego w sprawie rozwodowej z Abouk wyrazili znani sportowcy. Mistrz wagi średniej UFC, Nigeryjczyk z nowozelandzkim paszportem, Israel Adesanya poparł Achrafa, gdy rozeszła się wiadomość, w jaki sposób obrońca PSG zabezpieczył swoje aktywa pod nazwiskiem matki. Amerykańsko-brytyjski kickbokser i osobowość internetowa „Top G” Andrew Tate również pochwalił marokąńskiego piłarza za sprytne posunięcie.
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 6402
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: tychy

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: zemsta1camzata »

przecież to info już z rok lata, że hakimi wszystko na matkę miał
Wszystkie moje wypowiedzi są pisane na podstawie scenariusza. Mogą zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci i takie, które mogą urazić niektórych dorosłych. Czytasz na własną odpowiedzialność.
Awatar użytkownika
Weles
Posty: 257
Rejestracja: 08 maja 2020, 11:32

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: Weles »

Fakt, ale ominęło mnie, że jego luba musi dodatkowo jemu zapłacić :oops:
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6809
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: jAg »

Hakimi 200iq move
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
2do5
Posty: 2367
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08
Lokalizacja: gta ulicy

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: 2do5 »

Weles pisze: 15 lut 2024, 18:16 Fakt, ale ominęło mnie, że jego luba musi dodatkowo jemu zapłacić :oops:
chciała wydymać Freda, to teraz Fred wydyma ją ( ͡° ͜ʖ ͡°)
lygrys pisze: Zapraszam do merytorycznej dyskusji.
Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 2100
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: sztyc »

ruch jak aferzysta żeby komorus mu na konto nie siadł
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
vipdavid
Posty: 406
Rejestracja: 08 wrz 2019, 13:25

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: vipdavid »

Awatar użytkownika
potter
Posty: 9756
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: potter »

potter pisze: 27 wrz 2023, 16:27 Gattuso się wpierdala do tego burdelu w Marsylii, za rok już tam nie będzie trenował pewnie.
To było oczywiście do przewidzenia z tym, że minęło z pół. Za niego 70 letni Gasset zwolniony z Wybrzeża Kości Słoniowej w trakcie ostatnie Pucharu Narodów Afryki, który im prawie przegrał.

Kiedyś miał iść do Jagielloni Gattuso i się nie zdziwię jak jeszcze do Ekstraklasy trafi.
ODPOWIEDZ