Sportowy Offtopic

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 6146
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: tychy

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: zemsta1camzata »

kapec pisze: 10 lut 2023, 18:16 39-latek przynajmniej trzykrotnie zmieniał swoje zeznania. Początkowo twierdził, że nie doszło do żadnego kontaktu między nim a kobietą, by w końcu zatrzymać się na wersji z seksem oralnym. Wyniki badań wskazują teraz, że doszło nie tylko do niego.
:bowdown: :bowdown:
Wszystkie moje wypowiedzi są pisane na podstawie scenariusza. Mogą zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci i takie, które mogą urazić niektórych dorosłych. Czytasz na własną odpowiedzialność.
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: kapec »

W grudniu na poprzednim zebraniu Rady FIFA ogłoszono, że Federacja nie porzuciła planu z rozszerzeniem klubowego mundialu. Nowy 24-zespołowy turniej miał odbyć się już w 2021 roku, ale odwołano go z powodu pandemii. Po debatach i zmianach FIFA zdecydowała się jednostronnie na stworzenie nowego klubowego mundialu z 32 drużynami, a pierwszą edycję zorganizuje w 2025 roku. Federacja podkreślała, że turniej będzie odbywać się co 4 lata w miejscu przeznaczonym w terminarzu dla reprezentacyjnego Pucharu Konfederacji.

Na dzisiejszym zebraniu Rady FIFA ustalono podział miejsc w nowym klubowym mundialu dla poszczególnych konfederacji. Ostatecznie rozkład uczestników będzie następujący:

Azja 4
Afryka 4
Ameryka Północna 4
Ameryka Południowa 6
Oceania 1
Europa 12
Gospodarz 1.

Pierwsza edycja rozszerzonego klubowego mundialu przypadnie na czerwiec-lipiec 2025 roku. Nie podano szczegółów uzyskania kwalifikacji do takiego turnieju w strefie europejskiej. W poprzednim przypadku turnieju w 2021 roku podawano, że kwalifikacje zdobywać będą zwycięzcy Ligi Mistrzów i Ligi Europy w każdym z czterech sezonów poprzedzających turniej, który miał odbywać się właśnie co 4 lata. Teraz jednak pulę miejsc dla UEFA rozszerzono z 8 do 12 zespołów, więc zapewne nastąpią zmiany w tym aspekcie. Być może kwalifikację otrzymają też zwycięzcy nowej Ligi Konferencji, ale nie jest to jeszcze potwierdzone.

Jeśli utrzymane zostaną kwalifikacje dla mistrzów Ligi Mistrzów z czterech sezonów przed klubowym mundialem, to Real Madryt załapie się do klubowego mundialu w 2025 roku dzięki swojemu ubiegłorocznemu zwycięstwu w Champions League (dla przypomnienia, Ligę Europy wygrał Eintracht, a Ligę Konferencji Roma).

FIFA potwierdziła dzisiaj również, że klubowy mundial w 2023 roku, który oczywiście zostanie rozegrany jeszcze w starym formacie i w którym udział weźmie zwycięzca trwającej edycji Ligi Mistrzów, odbędzie się od 12 do 22 grudnia 2023 roku w Arabii Saudyjskiej.
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: Groszek »

Ja wiem ze europa większa niż reszta, ale samo to że Europa ma dostać połowę miejsc to kurwa :bowdown: :lol:
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
mas
Posty: 3065
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:40

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: mas »

no też sądzę że wynik poniżej 60-70% dla Europy to skandal no ale jakoś muszą to promować poza Europę by hajs zainteresowanie się zgadzało
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4218
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: gogi »



pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: mql »

wielkie pozdro dla drugiego największego Oleksego w dziejach Polski, który tym sukcesem chyba oficjalnie wyprzedził już Pawła, a ido Józefa nie ma daleko
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: Groszek »

Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 10154
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: wujot »



ohoho wielu rzeczy o rudym nie wiedziałem
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11616
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: FLoo »

Props warto przeczytać
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9685
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: jajca »

Mnie zawsze ciekawila kariera Zbigniewa Przesmyckiego za czasow Bonka (ktory tez nieraz go bronil publicznie) w kontekscie tego, ze ojciec Józef Przesmycki w czasach gry Bonka w Widzewie zajmowal tam stanowisko skarbnika/ksiegowego/wiceprezesa, wiec odpowiedzialne stanowisko bylo nie bylo (rozdzielanie premii, te sprawy). Byla tez kiedys plotka ze pan Józef pomogl Bonkowi uniknac przymusowego transferu do Legii
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: joey »

https://twitter.com/David_Ornstein/stat ... 7408664576

nie wygląda to aż tak źle, jak ten potworek z trzydrużynowymi grupami, no ale i tak :neutral:
trójkąt bermudzki wola mokotów
Bisclavret
Posty: 3297
Rejestracja: 27 gru 2019, 18:27

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: Bisclavret »

Jak dla mnie spoko, nie mam w ogóle problemu z tym rozszerzaniem turniejów, moim zdaniem Euro sporo na tym zyskało.
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: mql »

nie no imo każda zmiana idealnego formatu tj, 32 ekip, 1/8, 1/4, 1/2 i dwa mecze finałowe (tj. o trzecie miejsce i finał) jest debilna i niepotrzebnie zaburza sytuację, o tye dobrze, ze ten nowy mundial będzie W MIARĘ czytelny - ale i tak ssie
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: Groszek »

Nie no te kurwa awanse z 3go miejsca to jest jakiś kurwa żart
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Bartuz
Posty: 449
Rejestracja: 20 maja 2019, 15:15
Lokalizacja: Fryna City

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: Bartuz »

Za niedługo reprezentacja Slizgawki awansuje do 1/16 finału MŚ jak w jakims kurwa pucharze Intertoto :wall:
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: Groszek »

Dele Alli 'banished' from Besiktas squad and told he won't play again this season
Former Tottenham and England midfielder Dele Alli has made just 13 league appearances since joining Turkish side Besiktas on a season-long loan from Everton in August
Dele Alli may not play for Besiktas again

Dele Alli's footballing career has gone from bad to worse as he has been axed from the Besiktas squad and left in limbo until the summer, it has been claimed.

Alli, 26, was once regarded as one of European football's brightest talents, but his career has stalled in recent years. Tottenham allowed him to join Everton on a free transfer in January 2022 before the Toffees offloaded him to Turkish side Besiktas last summer.

The England international was hoping to revive his career in Turkey but has failed to make an impression. He has scored just two goals in 13 league appearances and was omitted for the squad for their recent wins against MKE Ankaragucu and Istanbul Basaksehir.


Dele Alli speaks out after sending message to boss who said "he doesn't deserve to play"

Alli has struggled for minutes since Senol Gunes succeeded Valerien Ismael as Besiktas manager in October. The former MK Dons star has started just four league games under the veteran manager and reports in Turkey claim Alli may not play for Besiktas again.

According to Turkish outlet Takvim, Gunes is not planning on selecting Alli again. The playmaker is expected to watch Besiktas' remaining games from the stands before returning to Everton in the summer once his season-long loan spell comes to an end.

Alli's decline has been remarkable. The Englishman hit the headlines as a teenager when he inspired boyhood club MK Dons to promotion from League One in May 2015. He was named as the Football League's Young Player of the Year for his effort.
Sagi ciąg dalszy :lol: :bowdown:
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Bisclavret
Posty: 3297
Rejestracja: 27 gru 2019, 18:27

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: Bisclavret »

W którym polskim klubie go widzicie?
Awatar użytkownika
bialyjelen
Posty: 962
Rejestracja: 21 paź 2019, 22:31

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: bialyjelen »

miedz legnica po kolejnym awansie do ekstraklasy
lygrys pisze: 02 lip 2023, 20:03 Myślisz kurwo, że jesteś zabawny
Awatar użytkownika
neks
Posty: 1177
Rejestracja: 21 kwie 2019, 15:39

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: neks »

to przez te dredy, za 2 lata będzie kopał piłką o ścianę na jakimś skłocie
Awatar użytkownika
imo
Posty: 2006
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:07

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: imo »

TAA też zapuścił i chujnie gra, coś w tym jest
Dołączył(a): 04 Kwietnia 2012
lygrys pisze: 17 sie 2023, 22:17 z uśmiechem na twarz mówię mój catchphrase "dzień dobry, w czym pani pomóc?"
Obrazek
ODPOWIEDZ