Sportowy Offtopic

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9023
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: genocidegeneral »

no dobra kurwa ale może tamte zgwałcił :exclaim: :idea:
Obrazek
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 6146
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: tychy

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: zemsta1camzata »

mam nadzieje, ze teraz te szmaty dostana pozwy o odszkodowanie takie, ze nie wyplaca sie do konca zycia
Wszystkie moje wypowiedzi są pisane na podstawie scenariusza. Mogą zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci i takie, które mogą urazić niektórych dorosłych. Czytasz na własną odpowiedzialność.
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7686
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: ebismolarek »

Ciekawe co tam z Sigurdssonem
Awatar użytkownika
rozklad_gaussa
Posty: 1466
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:22
Lokalizacja: riwaldo

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: rozklad_gaussa »

jak wiekszosc tych oskarzen pilkarzy o gwalt, niektórzy forumowiczs to parteya juz za kratki wysyłali bo przeciez skriny ze snapchata real shit
RIVALDO111 pisze: 28 sie 2023, 0:27 Dlatego świat ciotowateje i to każdy kumaty od dawna wie.
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2780
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: Mider »

Benjamin jak niewinny to może do Realu wbić, a Ferland na podmianke do celi za niego
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: RIVALDO111 »

Durda i jego dziewuszka,która mogłaby robić za córkę . :D


Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
redman23
Posty: 1364
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:40

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: redman23 »

https://www.espn.com/soccer/paris-saint ... le-to-club

PSG wypierdolone z Parc des Princes xD
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: kapec »

Jak już jesteśmy przy L1, to dobrabramka z wczoraj
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: kapec »

„Do więzienia!” – Sport przekazuje, że sędzia zarządziła areszt zapobiegawczy bez kaucji dla piłkarza Daniego Alvesa, który jest oskarżony o gwałt. Były piłkarz Barcelony popełnił rzekomo agresję seksualną w dyskotece w Barcelonie. Oskarżająca zapewnia, że została zmuszona i była uderzana w toalecie, a piłkarz zaprzecza wydarzeniom. Może zostać skazany nawet na 12 lat.
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: Groszek »

Quiles pisze również, że portal El Taquigrafo miał dostęp do obrazu z kamer monitoringu dyskoteki, dzięki czemu widać, jak Alves przyszedł z kolegą do lokalu o 2 w nocy. Półtorej godziny później grupa młodych kobiet dołącza się do nich, wszystko wygląda normalnie i trwa wspólna zabawa. O 4:22 jedna z nich wychodzi do toalety, a kilka sekund później Dani Alves też miał się tam udać. W łazienkach nie ma już kamer, więc nie wiadomo, co tam się stało, ale po 47 sekundach najpierw ona, a potem on wychodzą, dołączając do reszty. Po 10 minutach Brazylijczyk i jego kolega żegnają się z kobietami i wychodzą. Według dziennikarza rzekoma ofiara zaczęła płakać, a jej przyjaciółki ostrzegły pracowników dyskoteki o możliwej agresji. Po pewnym czasie do sądu trafiło doniesienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez Alvesa. Kobieta uważa, że 39-latek włożył jej rękę pod bieliznę.
El Periódico twierdzi, że dotarło do zeznań kobiety złożonych na policji i w sądzie. Szczegóły są bardzo drastyczne. W artykule katalońskiego dziennika czytamy, że po dołączeniu przez trzy kobiety do loży Alvesa w sali VIP, Brazylijczyk od razu zaczął z nimi flirtować i kleić się do nich. Później stanął za jedną z nich i zaczął mówił coś, czego nie rozumiała, zdaniem El Periódico prawdopodobnie dlatego, że używał języka portugalskiego. Następnie piłkarz miał rzekomo trzykrotnie złapać dziewczynę za rękę, przybliżając ją siłą do swojego krocza, mimo oporu. Następnie Alves wskazał na pewne drzwi i powiedział, żeby poszła za nim. Kobieta weszła, ale gdy zobaczyła, że za drzwiami jest łazienka, chciała wyjść. Twierdzi przy tym, że Alves jej to uniemożliwił. Następnie „usiadł na toalecie, podciągnął jej sukienkę, poprosił, żeby powiedziała, że jest jego „małą suką”, zmusił, by usiadła na nim, następnie pchnął na ziemię i zmusił do seksu oralnego, czemu aktywnie się opierała, uderzył ją, podniósł z ziemi i penetrował do wytrysku”. Potem miał jej powiedzieć, żeby poczekała, aż wyjdzie z toalety. Gdy kobieta wróciła do loży, została tylko jedna jej koleżanka. Będąc w szoku, powiedziała jej, że muszą wychodzić, ale po jakimś czasie wybuchnęła płaczem i sprawa wyszła na jaw. Kobieta przeszła potem badania medyczne w szpitalu. Według El Periódico raport medyczny ma przyznawać, że istnieją pewne obrażenia, które można porównać z szamotaniną.

Cała relacja nie wydaje się spójna, porównując ją z wcześniejszymi doniesieniami El Taquigrafo. Po pierwsze, informacje tego serwisu wskazywały, że pobyt w łazience, który nie został utrwalony w monitoringu, miał trwać zaledwie 47 sekund. Nie zgadza się też kolejność wejścia do toalety i wyjścia z niej, co miało zostać opisane na podstawie zapisu z kamer. Dotychczasowe doniesienia wskazywały również na to, że Alves jest oskarżony o to, że wsadzał kobiecie rękę pod bieliznę, a powyższe oskarżenia są znacznie poważniejsze. Trudno wytłumaczyć tę rozbieżność w rzekomych zeznaniach ofiary, więc jedno z tych mediów musi mieć złe informacje, a El Taquigrafo do tej pory celnie podawało przebieg zdarzeń związanych z zatrzymaniem i przesłuchaniem Brazylijczyka. Ponadto w tej sprawie niezrozumiałe jest to, że po takim zachowaniu Alvesa na początku kobieta zdecydowała się gdziekolwiek z nim udać. Doniesień El Periódico nie potwierdzają na razie inne media. Z drugiej strony sąd musiał mieć powody, aby zatrzymać Brazylijczyka w areszcie tymczasowym bez możliwości zwolnienia za kaucją. Nie możemy wykluczyć obecnie żadnej opcji, więc pozostaje poczekać z ferowaniem wyroków na postępowanie sądowe.
Dani alves aka 40 sekund easy
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
neks
Posty: 1177
Rejestracja: 21 kwie 2019, 15:39

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: neks »

Groszek pisze: 21 sty 2023, 10:20 Następnie Alves wskazał na pewne drzwi i powiedział, żeby poszła za nim. Kobieta weszła, ale gdy zobaczyła, że za drzwiami jest łazienka, chciała wyjść.

:lol: pewnie liczyła że idą do teatru
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: kapec »

Dzięki Bogu że Szkolnikowski i spółka o nas zadbają
Już niebawem poczynania CR7 będzie można obejrzeć w Telewizji Polskiej. Stacja właśnie poinformowała o zakupie praw do pokazywania ligi saudyjskiej, a także tamtejszego superpucharu. Wszystko wskazuje na to, że najczęściej będzie można zobaczyć mecze właśnie Al-Nassr (chociaż nie zapominajmy, że w Al-Szabab występuje Grzegorz Krychowiak). Spotkania mają być transmitowane na Sport.tvp.pl, a wybrane również na TVP Sport.
Plan na superpuchar

26.01.2023
Al-Feiha – Al Hilal (16:00) – Tvpsport.pl, aplikacja mobilna, Smart TV, HbbTV;
Al-Ittihad – Al-Nassr (19:00) – Tvpsport.pl, aplikacja mobilna, Smart TV, HbbTV;

29.01.2023
finał (18:00) – Tvpsport.pl, aplikacja mobilna, Smart TV, HbbTV.
Awatar użytkownika
mas
Posty: 3065
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:40

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: mas »

Ale bym zobaczyl o 16 w czwartek takie Podbeskidzie z Łeczną Al-Feiha z Al Hilal
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11616
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: FLoo »

Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2595
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: bloodyhell »

pizda troche, bo te produkcje viaplay są mi totalnie obojętne, i zależy mi tak właściwie tylko na premier league, więc i tak musze płacić za to full cenę
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11616
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: FLoo »

Ja wykupiłem w c+ do końca umowy za 20zl/mies
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
maciek
Posty: 1136
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:01

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: maciek »

A ja mam na rok jak ta oferta była do wzięcia za 399 i git, gorzej będzie za rok ale nie ma się co martwić na zapas. Ja jestem zadowolony z ich usług, nigdy tych słynnych problemów technicznych nie miałem no i zdecydowanie najbardziej trafiają do mnie z ofertą dlatego muszę i tak to mieć (właściwie jadę tylko na viaplay, TVP sport i Eurosport jeśli chodzi o transmisje sportowe)
pardon
Posty: 7836
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: pardon »

bloodyhell pisze: 26 sty 2023, 10:56 pizda troche, bo te produkcje viaplay są mi totalnie obojętne, i zależy mi tak właściwie tylko na premier league, więc i tak musze płacić za to full cenę
imo warto sobie ogarnac pakiet zawierajacy seriale+filmy zeby nadrobic fargo/most nad sundem/good doctor/babylon i cos tam jeszcze, no ale to nadrobisz i nara
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4338
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: Kalom »

schreuder out z ajaxu
:joint: [*]
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: Groszek »

Ciągłe sprzeczności Daniego Alvesa w postępowaniu policyjnym i sądowym były jednym z głównych powodów, dla których sąd nakazał zatrzymanie go w areszcie bez kaucji za domniemaną napaść seksualną w klubie nocnym Sutton w Barcelonie
Brazylijczyka pogrąża nawet jego przyjaciel i osobisty kucharz, który chcąc stanąć w obronie piłkarza, podał jeszcze inną wersję wydarzeń
Co więcej, pojawiło się też nagranie przypadkowo zarejestrowane przez funkjonariuszkę Mossos d'Esquadra zaraz po zdarzeniu, które może być ostatecznym ciosem dla 39-latka
Alves przedstawił aż trzy różne wersje wydarzeń z 30 grudnia: zaczął od stwierdzenia, że tylko minął się z ofiarą, 23-letnią kobietą, w toalecie, a skończył na tym, że to on był "biernym obiektem agresji" w tej samej łazience. Co więcej, zaprzeczył temu, co pokazały kamery bezpieczeństwa oraz co powiedzieli świadkowie (kelnerzy i ochrona lokalu), jakoby zaprosił ofiarę do prywatnego pokoju, tańczył z nią i dwiema jej przyjaciółkami i zaprosił je, aby napić się cavy. Według źródeł, z którymi konsultował się dziennik ARA, Alves zaprzeczył nawet wersji wydarzeń podanej przez swojego przyjaciela i osobistego szefa kuchni, który był obecny tej nocy w restauracji i którego sam prawnik Alvesa wezwał w piątek do sądu, aby zeznawał i potwierdził relację piłkarza.


Osobisty kucharz Alvesa był daleki od udowodnienia którejkolwiek z trzech wersji Brazylijczyka, a dodatkowo podważył strategię obrony. Przede wszystkim pojawiła się sprzeczność, gdy próbował odpowiedzieć, dlaczego Alves wszedł do łazienki. Według wersji pokrzywdzonej, piłkarz tańczył przez kilku minut z nią i koleżanką. Kobiety miały poczuć się niekomfortowo, bo posunął się za daleko i dotknął ich genitaliów. W pewnym momencie Alves odsunął się od stołu i stanął przy drzwiach. Kazał jej wyjść na zewnątrz. Wydawało jej się, że chciał przez chwilę porozmawiać. Wtedy kobieta zorientowała się, że wchodzą do toalety. W tym momencie, według jej relacji, 39-latek rzucił się na nią, złapał ją za głowę, zmuszając do seksu oralnego, czemu aktywnie się opierała, Następnie podniósł z ziemi i penetrował, jednocześnie ją policzkując. Po kwadransie piłkarz wyszedł za drzwi. Wewnątrz łazienki nie było kamer, ale pozostałe kamery zarejestrowały wchodzącego do niej Alvesa.

Z kolei według źródeł, z którymi konsultował się dziennik ARA, przyjaciel Alvesa zapewniał, że piłkarz nie czuł się tej nocy najlepiej i dlatego udał się na chwilę do toalety. Były gracz Barçy w żadnym momencie nie poparł tej wersji. Gdy przyszła kolej na jego zeznania, powiedział, że cieszy się dobrym zdrowiem, tańczy i dobrze się bawi. Tym samym jedyny świadek przedstawiony przez obronę brazylijskiego sportowca i jedyna osoba, która mogła ręczyć za jego wersję, wygenerowała jeszcze więcej wątpliwości na sali sądowej.

Po tym jak te sprzeczności, a także ryzyko ucieczki z Hiszpanii, które przewidział sąd, doprowadziły do zatrzymania Alvesa w areszcie, jego obrona rozważa teraz zmianę strategii. Aby wzmocnić swoją pozycję, zakontraktowano prawnika Cristóbala Martella, który bronił m.in polityków takich jak Jordi Pujol, celebrytów takich jak Shakira, biznesmenów takich jak Josep Lluís Núñez i piłkarzy takich jak Leo Messi i Gerard Piqué. W najbliższych dniach obrona Alvesa przedstawi apelację, w której spróbuje przeciwdziałać sprzecznościom i zaargumentuje, że nie ma ryzyka ucieczki, aby sąd mógł ocenić, czy 39-latek powinien nadal przebywać w więzieniu.

Tak czy inaczej, policyjne śledztwo trwa. Jednym z kluczowych elementów będzie potwierdzenie, czy DNA zebrane na miejscu domniemanej napaści seksualnej należy do Alvesa. Według konsultowanych źródeł, ślady nasienia zostały znalezione na ścianie toalety, gdzie - jak twierdzi poszkodowana - piłkarz miał wytrysk. Policja wciąż pracuje nad wszystkimi tymi próbkami, a także tymi z odzieży ofiary.

Dziennik Sport donosi tymczasem, że przypadkowe nagranie policjantki Mossos d’Esquadra ujawnia reakcję ofiary, która płakała. Kobieta już wtedy opowiedziała o domniemanej napaści seksualnej i ataku ze strony Alvesa. Nagranie może być ostatecznym ciosem dla piłkarza. Policjantka, która zwróciła się do młodej kobiety, miała wiszącą na piersi kamerę, coraz częściej używaną przez umundurowanych funkcjonariuszy, i nieświadomie wcisnęła przycisk, który ją uruchomił. Po pierwszej pomocy kobieta została przeniesiona do Hospital Clínic. Podczas kontroli lekarskiej stwierdzono obrażenia pasujące do szarpaniny (zadrapania na kolanie) i uzyskano pozostałości nasienia, które zostaną porównane z próbką DNA, którą Alves zgodził się dostarczyć.

Z kolei dziennik El Periódico dowiedział się, jak wygląda codzienność Alvesa w celi więziennej w Brians 2 (do którego został przeniesiony z Brians 1). Brazylijczyk ma być traktowany jak każdy inny więzień i dodatkowo zdecydowano, że będzie współdzielił celę z innym oskarżonym o przestępstwo na tle seksualnym Brazylijczykiem o imieniu... Coutinho.

Jak mają podawać źródła zaznajomione z sytuacją Alvesa w więzieniu, rola "współtowarzysza celi" Alvesa jest bardzo ważna, ponieważ, biorąc pod uwagę zdecydowaną decyzję sądu oraz obszerne, udokumentowane i szczegółowe śledztwo prowadzone przez Mossos, wszystko wskazuje na to, że Alves może spędzić w więzieniu długi czas. Jak wykrył sąd, istnieje niebezpieczeństwo, że biorąc pod uwagę możliwości ekonomiczne Brazylijczyka, mógłby on uciec z Hiszpanii, co jest nie tylko bardzo możliwe, ale i bardzo łatwe. Jak pisze El Periódico, Coutinho odegra więc bardzo ważną rolę w przystosowaniu się Alvesa do codziennego życia w więzieniu.

Osoby, które widziały Alvesa przez pierwsze trzy dni jego pobytu w Brians 2, zapewniają El Periódico, że "wygląda na twardziela, z wielkim hartem ducha, świadomego, że to może trwać i że jeśli więzienie będzie trwało wiecznie, to będzie bardzo ciężko i będzie musiał się jak najlepiej przystosować". 39-latek przebywa w bloku 13. więzienia Brians 2, który jest przeznaczony właśnie dla osób oskarżonych o przestępstwo na tle seksualnym.

Jeden z ważnych barcelońskich prawników twierdzi dla El Periódico, że praca prawnika Cristóbala Martella będzie polegała na znalezieniu jednej lub więcej luk prawnych, aby zdezorganizować śledztwo w sprawie, która z tego, co wiadomo, jest bardzo dobrze prowadzona, udokumentowana i uargumentowana, z wystarczającą ilością dowodów, aby utrudnić Alvesowi wyjście z więzienia. Ten sam prawnik zapewnia, że aby sędzia zastępczy mógł z taką pewnością zdecydować o wysłaniu do więzienia tak wysoko postawionego oskarżonego, musi być bardzo pewny tego, co robi i wiedzieć, że dowody są przekonujące.

Aktualizacja
13:48 Prawniczka ofiary Ester García López: Chcę kary więzienia, a nie pieniędzy. To sprawa, w której jest więcej dowodów niż zwykle i to nie dlatego, że oskarżony jest osobą publiczną. Są takie osoby publiczne, które myślą, że są ponad dobrem i złem, które uważają, że nikt nigdy nie uwierzyłby takiej dziewczynie jak moja klientka.
Nowości w sprawie Alvesa jeśli to co piszą to prawda to :lol: jak można wziąć kucharza jako świadka, a ten składa jeszcze inne zeznania niż Ty 3 razy :lol:
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
ODPOWIEDZ