Sportowy Offtopic

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9023
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: genocidegeneral »

ehh kurwa i ten robociarz młociarz fajdek znowu coś tam stękał na gali :what:
Obrazek
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: potter »

mnie ciekawi po chuj on tam chodzi co rok, chyba jedynie żeby sadzić swoje smuty i żeby było głośno o nim. Chłopie jak wiesz, że cię to nie bawi to zostań w domu
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3927
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: emcess »

a niech spierdala, kogo obchodzi rzut mlotem, milo, ze smiec jebany przy tym nie docenia sukcesow innych
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: Groszek »

Noël Le Graët udzielił wywiadu dla RMC Sport. Prezes Francuskiej Federacji Piłkarskiej ostro wypowiedział się o Zizou, co wywołało spore oburzenie we Francji, a na Twitterze niebezpośrednio odpowiedział mu nawet Kylian Mbappé

– Zidane zawsze był pod radarem, nie ma co opowiadać bajek. Miał wielu zwolenników, niektórzy czekali na odejście Deschampsa. Kto może poważnie krytykować Deschampsa? Nikt nie może. Zawsze można przegrać jakiś mecz, ale jestem z nim od 10 lat, nie było wielu problemów. Jego odejście zawsze generuje kliknięcia.

– Zidane w Brazylii? Nie wiem, byłbym zaskoczony, ale nie obchodzi mnie to. Niech robi co chce, to nie moja sprawa. Nigdy go nie spotkałem, nigdy nie myśleliśmy o rozstaniu z Didierem. Niektórzy dziennikarze muszą wymyślać, bo nie wiedzą co pisać i wolą mówić złe rzeczy niż dobre. Szczerze mówiąc, ci, którzy z góry potępiają, nigdy nie wyprowadzili mnie z błędu. Co do Zidane'a i reprezentacji Brazylii, to mam to kompletnie gdzieś, niech idzie gdzie chce! Może iść gdzie chce, do klubu, reprezentacji.

– Czy Zidane próbował się ze mną skontaktować? Oczywiście, że nie, ale nawet nie podniósłbym słuchawki. Miałbym powiedzieć mu, żeby poszukał innego klubu? Zróbcie mu specjalny program, aby znalazł klub lub reprezentację.

– Benzema doznał kontuzji, niestety odszedł i żałuję tego. Podziwiam Benzemę, miał najlepszy rok w swoim życiu i karierze. Niestety, w pierwszym lub drugim treningu miał problem. Podziwiam, a co mówi jego otoczenie? Nie obchodzi mnie to. Personel medyczny zrobił to, co było konieczne. Mieliśmy 24 zawodników, a skończyliśmy na 24, więc sztab wykonał dobrą robotę. Benzema wrócił do treningów po zakończeniu mundialu, a nie wcześniej. Chociaż mówiłem sobie, że Giroud mógł nie grać i moglibyśmy nie zdobyć tylu bramek, szkoda – stwierdził Le Graët.


Słowa Noëla Le Graëta oburzyły nie tylko wielu ludzi we Francji, ale także piłkarzy reprezentacji. Publicznie głos w mediach społecznościowych zabrał przede wszystkim Kylian Mbappé. Atakujący Paris Saint-Germain napisał: „Zidane to Francja, nie lekceważy się tak legendy… 🤦🏽‍♂️”. To jednak z pewnością nie koniec komentarzy do wypowiedzi prezesa Francuskiej Federacji Piłkarskiej

Dymy we Francji ziziou który siedzi na dupie nic nie mówi i wrzuca swoje pieski na insta, dostaje strzałami od 80latka bo media piszą ciągle że czeka na repre Francji i mbappe wjeżdża na białym koniu go chroni :lol:

Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: potter »

Afera, afera i po aferze. Zidane uznał że się nie odniesie, piłkarze skrytykowali i dziadek się zreflektował i przeprosił Zizou
Awatar użytkownika
redman23
Posty: 1364
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:40

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: redman23 »

jak po aferze jak Comunicado Oficial wjechał
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 6146
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: tychy

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: zemsta1camzata »

Wszystkie moje wypowiedzi są pisane na podstawie scenariusza. Mogą zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci i takie, które mogą urazić niektórych dorosłych. Czytasz na własną odpowiedzialność.
Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 2051
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: sztyc »

zajebisty grajcar w najlepszych latach, starej kurwie jaką bramę wsadził z woleja
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3927
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: emcess »

potwierdzam, piękny piłkarz w prime
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: potter »

no ta brama w finale LM :bowdown: ludzie bardziej z tego sezonu pamiętają przewrotę Ronaldo, ale no Bale to zrobił w decydującym meczu, no i jeszcze drugą dorzucił co chyba Karius zeszmacił

e:
obejrzałem, bez chyba :D

Ale no w chuj szybko, rok starszy ode mnie, ludzie w moim wieku już powoli kończą, masakra
Awatar użytkownika
elkacpero
Posty: 1027
Rejestracja: 12 maja 2019, 23:23

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: elkacpero »

Pamietam jak jeszcze jako młody crack kręcił całym Interem na San Siro, było widać, ze to grajek na poziom światowy. Jedna miłość dla tego brzydala
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4338
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: Kalom »

no maiconowi pewnie do dziś się śni po nocach gareth
:joint: [*]
Awatar użytkownika
Mietek
Posty: 2169
Rejestracja: 08 paź 2019, 17:57

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: Mietek »

Miałem w go w Fmie 07 albo 08 w Southamptonie i robił oro, jeszcze chyba jako boczny obrońca. Potem się jarałem że FM przewidział, jak patrzyłem że mu kariera wybucha.
travis1
Posty: 240
Rejestracja: 24 mar 2021, 11:09

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: travis1 »

no od jakiś 3 lat już po za futbolem, i kojarzy głównie z golfem, a tu naprawdę sporo kozackich momentów, jak wyżej wspomnieli użytkownikownicy, od razu jeszcze to zezłomowanie bartry piękne, się przypomina
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5170
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: kapec »

potter pisze: 09 sty 2023, 13:16 Afera, afera i po aferze. Zidane uznał że się nie odniesie, piłkarze skrytykowali i dziadek się zreflektował i przeprosił Zizou
Jednak padły strzały
Komitet Wykonawczy Francuskiej Federacji Piłkarskiej podjął decyzję o odwołaniu Noela Le Graeta ze stanowiska prezesa Francuskiego Związku Piłki Nożnej. Przynajmniej do czasu opublikowania audytu federacji.
Awatar użytkownika
stranger
Posty: 1248
Rejestracja: 26 maja 2019, 0:41

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: stranger »

On nie jest odwołany tylko zawieszony. Co prawda po tym audycie napewno zostanie wyjebany ale tam jeszcze dużo się będzie działo
I know you think Obi-Wan gettin' tired now
Don't jump, Anakin, I got the higher ground
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: Groszek »

Ten audyt bo on tam jakieś molestowanie uprawiał
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
stranger
Posty: 1248
Rejestracja: 26 maja 2019, 0:41

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: stranger »

Tam jest wgl teraz mega wielki pierdolnik i cały czas wypadają trupy z szafy. Powiedział, że odejdzie ale nie odejdzie sam i będzie wyciągał brudy na każdego. Polecam zrobić popcorn i czekać bo zapowiada się grube widowisko.
I know you think Obi-Wan gettin' tired now
Don't jump, Anakin, I got the higher ground
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: potter »

Ciekawe co z kontraktem Deschampsa będzie teraz, nowy prezes może mieć inną wizję a tu mu ten jeszcze zdążył do 2026 przedłużyć.

e:
W sumie zarząd wczoraj i tak ten kontrakt zatwierdził jednogłośnie więc chyba nic się nie zmieni. Przy okazji polecam Bonjour Ligue1, najlepszy program na kanale sportowym, nie trzeba nawet tej ligi oglądać by się dobrze bawić oglądając to.
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: Groszek »

https://www.bbc.co.uk/news/uk-england-m ... r-63677581
XD grubo
Zostało jedno oskarżenie o gwałt i jedna próbę gwałtu i wolność :lol: pięknie kariera rozjebana
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
ODPOWIEDZ