Fifa

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
Ezio_Wroclaw
Posty: 2139
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:46
Lokalizacja: Wrocław

Re: Fifa

Post autor: Ezio_Wroclaw »

No ja mam aktualnie skład 83 i ciułam na kolejne wzmocnienia, jakby, gra mi się lepiej, nie jest jak w 19, gdzie chciałem po tygodniu to rzucić, wygrywam, 7 liga, ale inwestycje na PC ciężka sprawa, choćby na przykładzie kart kondycji, rynek już rozjebany, z poziomu 200 monet kt teraz już poziom 350 kt :dunno:
Obrazek

Nulla è reale, tutto è lecito.
https://musicxperienceblog.blogspot.com/ - maja pisaninka.
RateYourMusic
Awatar użytkownika
Minutka
Posty: 111
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:04

Re: Fifa

Post autor: Minutka »

Wrzuć se pele sona Trenta na ławkę to zaraz ocena składu podskoczy. Ja zrobiłem te zadania w jeden dzień i wypakowalem haalanda, ale co lukaku mi najebał 450 bramek to moje
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Fifa

Post autor: Cz4rny1337 »

pomocy bo juz sam nwm

po drodze wypadł by niewymienny Hakimi, czy jest sens dobierac do niego Kimpembe za taki kurwa hajs???? Boli mnie utrata wartości kart.

https://www.futbin.com/22/squad/1495063

Dybala i Hakimi niewymienni,

plan jest teraz taki, że na wahadłach theo i hakimi, w środku pola Tonali i Kessie, a 3 w obronie to Zakaria - Tomori - Kimpembe


ehhh kurwa komplitaż
Obrazek
Awatar użytkownika
JVCORE
Posty: 1467
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:15
Lokalizacja: WWA

Re: Fifa

Post autor: JVCORE »

Lewego bym wypierdolil kolego
#freefromage

GVMBLER
Dancio
Posty: 274
Rejestracja: 08 maja 2019, 9:53

Re: Fifa

Post autor: Dancio »

Testował ktoś tego ndombele ifa? Wymienić pogbe za niego, ale troche za malo staminy ma.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Jarekk
Posty: 1796
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:43
Lokalizacja: Lodzermensch

Re: Fifa

Post autor: Jarekk »

No stamina go skreśla imo, nie bez powodu przy takich wydawałoby się dobrych statach zawsze kosztuje mało
DLA ŻANDARMÓW 100% ZNIŻKI, ZAPRASZAM

viewtopic.php?f=31&t=8016
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2780
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: Fifa

Post autor: Mider »

Bernardo Silva road to the knockouts sztosik karta
Awatar użytkownika
RW0
Posty: 2227
Rejestracja: 20 kwie 2019, 16:00
Lokalizacja: 71

Re: Fifa

Post autor: RW0 »

jak zrobić by przy rożnych mój środkowy obrońca nie stał na 40 metrze tylko w polu karnym za np. grejlisza która ma metr pięćdziesiąt?
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Fifa

Post autor: koniec »

jakiś czas temu pisałem, że nie grałem w fife od 08 i pograłem w 21, trochę się wkręciłem i chcę kupić 22 na PC żeby pograć w fut, widzę że można kupić pudełkową wersję za ~209zł albo wersję cyfrową na origin/steam za ~280 i nie mogę znaleźć czym się te wersje różnią a różnica w cenie znaczna. Czy kupując wersję pudełkową będę miał jakoś okrojoną zawartość/będę jakoś stratny?
UlicaRzadzi
Posty: 514
Rejestracja: 30 kwie 2019, 1:03

Re: Fifa

Post autor: UlicaRzadzi »

Niczym, gry cyfrowe są droższe, jeśli masz napisane, że to i to jest wersją standardową, bo nie orientuje się ile teraz może kosztować ultimate, nigdy nie brałem, to jest jedno i to samo.
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Fifa

Post autor: koniec »

o0 nigdy bym nie pomyślał, że cyfrowe wydanie może być droższe, z czego to wynika?
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Fifa

Post autor: oldschool »

Magazynowanie pudełek swoje kosztuje i firmy muszą się przebijać ceną, a cyfrowo jak jest 1 sklep na platformie, to jest eldorado dla producenta. Więc kupujcie fizyki, bo jak znikną to będziemy w dupie.
Spoiler
Spoiler
Awatar użytkownika
kr0pka
Posty: 4383
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: Fifa

Post autor: kr0pka »

Cyfrową wersje na plejce możesz sobie z kimś na pół kupić normalnie
nic na potem
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Fifa

Post autor: koniec »

kupiłem gierkę i trochę sobie pograłem ale trochę przygniotła ilość rzeczy jaką trzeba ogarnąć w tym trybie sieciowym :bag:
Szukałem sobie jakichś poradników ale większość przeterminowana i dotyczy początku tej edycji/zakłada że grało się od początku ale dla takich bobów jak ja ciężko coś znaleźć.
Porobiłem jakieś podstawowe sbc, nabiłem kilka lvli grając w ten podstawowy tryb online(fut champions chyba), w squad battles grać nie mogę bo kurwy z ea mają wyjebane na pecetowców i z tego co widzę od początku tej fify ma ten sam problem co ja - piłkarze jednej z drużyn w prawie każdym meczu się nie ładują, czasem jest po dwóch/trzech, czasem 9, czasem nie ma ich w ogóle :rotfl:
No w każdym razie uciulałem taki skład z kart, które po drodze dostawałem, lepiłem byle najwyższy overall i było 100chemistry:
https://www.futbin.com/22/squad/3313897
mam 50k coinsów, może ktoś jakieś takie tipy ogólne rzucić typu które sbc koniecznie zrobić, w jaki tryb koniecznie zagrać, żeby jakichś tam ważnych nagród nie przegapić i co robić z tym hajsem, kupować jakieś paczki czy graczy?
Mogę kupić jakichś sensownych piłkarzy, żeby w chociaż trochę polepszyć ten skład czy grać i kitrać coinsy dalej?
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2780
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: Fifa

Post autor: Mider »

kup Kounde, około 4k coinsow kosztuje
Awatar użytkownika
WeezyBaby
Posty: 36
Rejestracja: 14 maja 2021, 12:42

Re: Fifa

Post autor: WeezyBaby »

koniec pisze: 24 lis 2021, 17:46 mam 50k coinsów, może ktoś jakieś takie tipy ogólne rzucić typu które sbc koniecznie zrobić, w jaki tryb koniecznie zagrać, żeby jakichś tam ważnych nagród nie przegapić i co robić z tym hajsem, kupować jakieś paczki czy graczy?
Mogę kupić jakichś sensownych piłkarzy, żeby w chociaż trochę polepszyć ten skład czy grać i kitrać coinsy dalej?
Paczek nie kupuj, za zadania i tak dostajesz. Zaglądaj do paczek, w sklepie jest taka opcja i jak trafi się coś ciekawego to wtedy kup taką paczkę. Graj w Division Rivals, tam co czwartek są jakieś nagrody, a poziom jest dostosowany do ciebie. Co do składu, wymień tego napastnika, jak masz 50k możesz kupić kilku ciekawych pod Hiszpańską. Niech ma powyżej 80 pkt tempa. Wymień tego Busquesta z ŚPD bo cholernie wolny jest.
Mogę ci jakiś skład zlepić za 50k, z tego składu zostaw Dembele i Carasco, a reszta do wywalenia.

Dodano po 33 minutach 41 sekundach:
Masz tutaj z ligi angielskiej skład za jakieś 40k https://www.futbin.com/22/squad/3354720
Hiszpańska jest biedna w tym roku, a że też gram na PC to polecam taką. Grałem wszystkimi z tych kart, prócz tego na prawym skrzydle. Aktualnie nie rób jakiś drogich SBC, ja zrobiłem na początku SBC o dwie karty 78+ i trafiłem tam Ronaldo, a przepaliłem karty za jakieś 2k. W podglądzie paczki za 25k trafiłem ikonę za 250k, więc też mi oddało. Jutro będą pewnie jakieś droższe paczki do podglądu, więc może coś tam trafisz, ale jak nie to raczej nie kupuj tak po prostu.

Jak będziesz wieczorem i będziesz chciał o coś spytać, to pisz na Discordzie, bo tutaj mi się nie chce wchodzić.

A i tu masz Hiszpański za jakieś 40k. https://www.futbin.com/22/squad/3355128 Chociaż imo lepszy ten Angielski. Jak uda ci się zostawić sobie tak z 10k to kup karty ze stylami gry dla niektórych piłkarzy. Obrońcy to najlepiej Cień, ale ta karta jest dosyć droga jak na początek. No dopytaj na discordzie jak chcesz.
“I’m Weezy F and the F is for flame
Eat these rappers chef of the game.”
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Fifa

Post autor: koniec »

ogólnie mi obojętne jaka liga, z hiszpańskiej złożyłem tylko dlatego że mi najwięcej z niej leci chłopków, po weekendzie sobie kupię jakiś skład bo trochę podpatrzyłem jak handlować i mam nadzieję że trochę zarobię :joint: w razie czego się odezwę na discordzie
Awatar użytkownika
WeezyBaby
Posty: 36
Rejestracja: 14 maja 2021, 12:42

Re: Fifa

Post autor: WeezyBaby »

Tylko nie kupuj takich wolnych :rotfl:
“I’m Weezy F and the F is for flame
Eat these rappers chef of the game.”
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Fifa

Post autor: koniec »

nie no ja ogólnie wiem, że wolni zawodnicy są chujowi, jedyny którego kupiłem to dembele, cała reszta mi poleciała z paczek a tego busquesta wstawiłem bo nie miałem nikogo innego na jego miejsce
Awatar użytkownika
WeezyBaby
Posty: 36
Rejestracja: 14 maja 2021, 12:42

Re: Fifa

Post autor: WeezyBaby »

Teraz ceny kart spadają, więc może pohandluj tak, żeby ze 100k mieć i wtedy złóż jakiś grywalny skład, choć za 50k skład na sam początek będzie idealny tbh, zawsze możesz go później ulepszać. A jak ci sama gra idzie? W której lidzie jesteś?
“I’m Weezy F and the F is for flame
Eat these rappers chef of the game.”
ODPOWIEDZ