NFL vs XFL

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
KejMart
Posty: 335
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:28

Re: NFL vs XFL

Post autor: KejMart »

Pierwszy raz w tym sezonie z przyjemnością oglądało mi się Chiefs. Wróciła Magia Mahomesa, obrona zagrała jak należy i najważniejsze nareszcie zagrali mecz bez żadnej głupiej straty. Oby to był dobry prognostyk na resztę sezonu. Mega ważne zwycięstwo. W ogóle liga w tym sezonie mega wyrównana i nie ma jednego wyraźnego faworyta
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NFL vs XFL

Post autor: joey »

ty no nie wiem jak tam twoj aaron rodgers, jebana zrogowaciala niedzwiedzica, co ja w taczce wywozili z playoffow

fajne rzeczy się dzieją, dziś kolejne dwa upsety i tytuł powędruje do jakiegoś qb-memiarza w stylu jimmyego g
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2128
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: NFL vs XFL

Post autor: suitup »

byloby tak gdyby nie mahomes szef
choc nie wiem czy to on, ale ten mecz byl pojebany
25pkt w ostatnich 2min, rozpierdol
jak ktos nie widzial to niech se obejrzy, jak dla mnie najlepszy mecz jaki widzialem od daaaawna
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NFL vs XFL

Post autor: joey »

ja poszedlem spac po int bradyego w koncowce q2, bo stwierdzilem, ze tym razem to na pewno nie wroci, a niewiele brakowalo, zeby znowu to zrobil skurwysyn (nomen omen kolejny raz udowadniajac, ze rodgers to mu moze szczepionke zrobic najwyzej, a nie stac w jednym rzedzie w dyskusji o byciu goat)

dowiozly w tym roku dywizje, co by nie mowic, postaral sie scenarzysta, zeby wszystkie cztery mecze mialy repeat value
inna sprawa, ze wszystko sie uklada pod bardzo latwy pierscien mahomesa od tej pory i raczej juz nie bedzie zaskoczen; zreszta, obojetnie kto wygra, to bedzie jakas fajna historia (ja najbardziej #teamStafford, bo bardzo niedoceniany byl w Detroit i wreszcie przyszedl czas, zeby cos dobrego od zycia dostal, a poza tym lubie kolczing McVaya)

Dodano po 5 dniach 2 godzinach 45 minutach 50 sekundach:


:shock:

Dodano po 1 godzinie 52 minutach 21 sekundach:


zwrot akcji widzowie, jednak powrót na złość Schefterowi
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6838
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: NFL vs XFL

Post autor: instinkt »

joey pisze: 29 sty 2022, 22:58 wszystko sie uklada pod bardzo latwy pierscien mahomesa
no to popierścieniowane
dawno nie widziałem takiego frajerstwa
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NFL vs XFL

Post autor: joey »

ta, bez kitu
nie ogarniam ogólnie playcallingu Chiefs w tej drugiej połowie, zagrali jak jacyś Packers z 49ers. zamiast wziąć i przydusić tych Bengals, kiedy naprawdę nic się nie kleiło. z drugiej strony - co by nie mówić - zasłużyli Bengals na to zwycięstwo, a na największe propsy to chyba ich defensywa zasługuje. fenomenalny występ. w drugim meczu za to klasyczny Jimmy-time w końcówce i trochę mi ich szkoda, ale z drugiej strony to historycznie sprawiedliwe, że wygrali Rams.
w superbowl w obliczu wszystkich okoliczności jednak za Burrowsem, ale rozum podpowiada, że o-line nie wytrzyma tej zwariowanej defensywy

i jeszcze raz:
joey pisze: 29 sty 2022, 22:58 postaral sie scenarzysta
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2128
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: NFL vs XFL

Post autor: suitup »

ale kurwa Patryk przypał
co prawda usnąłem w trakcie pierwszego drive'u ale widzę że ładnie sfrajerzone było

niech burrows to weźmie, będzie milo
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NFL vs XFL

Post autor: joey »

no dobra, skoro się stało, to kropkę postawimy najlepszą, filmową serią wokół NFL



Burrows jest :oops:
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NFL vs XFL

Post autor: joey »



co ja widze widzowie, banger alert, elegancko przycmiony wysryw rodgersa :oops:
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
KejMart
Posty: 335
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:28

Re: NFL vs XFL

Post autor: KejMart »

Ilość genialnych rozgrywających w AFC to gruba przesada.
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9519
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: NFL vs XFL

Post autor: potter »

Tom Brady wznawia karierę miesiąc po tym jak ją zakończył.
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NFL vs XFL

Post autor: joey »

no niezła szopka, pogratulować
trójkąt bermudzki wola mokotów
encrenoire

Re: NFL vs XFL

Post autor: encrenoire »

Wariat, przyglup, no ale jednak swietny sportowiec, mimo wieku. Ja go nie umiem skreslic tak do konca.
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NFL vs XFL

Post autor: joey »

bardzo mi się podoba ruch Steelers z Trubiskym (chociaż jestem fanem Malika Willisa i tam bym go zapakował) i wejście w okienko Jets. dzieje się

Dodano po 6 dniach 21 godzinach 58 minutach 24 sekundach:
przepierdolony offseason, scenarzysta sie postaral

Dodano po 1 dniu 22 godzinach 9 minutach 47 sekundach:


co do kurwy :lol:

Dodano po 6 dniach 1 godzinie 30 minutach 17 sekundach:


i fajnie, bardzo potrzebna zmiana imo, chociaż po cichu liczyłem na większe nawiązanie do akademickich zasad
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NFL vs XFL

Post autor: joey »

śledzi ktoś draft? Willis w trzeciej rundzie zaskoczenie, czy jednak naturalna, kierowana zdrowym rozsądkiem kolej rzeczy?
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9919
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: NFL vs XFL

Post autor: lygrys »

Ktoś się orientuje czy jest jakiś youtuber, który nagrywa po polsku filmiki o NFL?
Kogoś kto nagrywa tak dobre rzeczy jak KeepTheBeat o NBA.
Spoiler
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NFL vs XFL

Post autor: joey »

jeśli chodzi o video, to tylko pojedyncze rzeczy - na pewno nie cykliczne i na pewno nie w takiej formie, bo po prostu nie ma na to zapotrzebowania, a ludzie śledzący ligę kumają język na tyle, żeby sprawdzać sobie amerykańskie kanały
zdecydowanie lepiej jest w kwestii audio, bo są dwa aktywne podcasty (płatne NFL po godzinach w newonce i darmowy NFL Polska na spotify), natomiast ich treść jest przeważnie ściśle związana z aktualnymi wydarzeniami w lidze i jeśli chcesz znaleźć jakiś kontekst historyczny, to raczej ciężko
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
pigment
Posty: 242
Rejestracja: 27 paź 2019, 20:14
Lokalizacja: 71

Re: NFL vs XFL

Post autor: pigment »



no po co biegać no po co
Awatar użytkownika
KejMart
Posty: 335
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:28

Re: NFL vs XFL

Post autor: KejMart »

Oglądali coś ? Ja głodny NFL już obejrzałem Bills - Rams, Dolphins - Pats, Chiefs - Cardinals i tragiczny mecz Tampa - Dallas.

Bills są mocni w chuj, chyba główny faworyt do Super Bowal. Mahomes bez Hilla sobie nie poradzi, taaaaa. Piękny dziś był Patrick. W takiej formie plus dobra obrona i Chiefs się świetnie ogląda, oby tak dalej bo kalendarz ciężki. Mecz TBB z Cowboys tragiczny. Parsons jest kotem, Dak kontuzja 8 tyg także po sezonie w Dallas. Brady z tymi reciverami będzie kolejny sezon groźny, ale różnica AFC a NFC jest ogromna.
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NFL vs XFL

Post autor: joey »

obejrzałem Jets (bo znowu dałem się nabrać na fajny offseason) i Chargers, no i szczerze mówiąc średnie były to wybory, biorąc pod uwagę poziom szaleństwa w week1

bardzo pozytywnie jestem zaskoczony Vikings. niby Packers w pierwszym meczu to zawsze jest gruba czopka, ale ta ofensywa pod wodzą KOC jest naprawdę super i jestem przekonany, że Cousins powalczy o mvp na koniec sezonu, a piękny Justin Jefferson będzie opoyem

i bardzo mnie cieszy super mecz Saquona Barkleya, mimo że to somsiad zza miedzy, bo to jeden z moich ulubionych zawodników w lidze i mocno mu kibicuję :oops:

Dodano po 4 dniach 2 godzinach 38 minutach 56 sekundach:
joey pisze: 14 wrz 2022, 19:43 Jets (bo znowu dałem się nabrać na fajny offseason)
cofam to
Spoiler
trójkąt bermudzki wola mokotów
ODPOWIEDZ