[serial] The Wire

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9023
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: [serial] The Wire

Post autor: genocidegeneral »

e kurwa ile Gant ma lat?

krawężnik rozmawiający z Bunkiem mówi, że "42... nie, 43", no gościu jest krawężnikiem więc działanie 2002 - 197x sprawiło mu pewne trudności, ale w drugim odcinku patolog mówi "William Gant, 41"
Spoiler
a później jak McNulty stoi nad ciałem Stringera to on oddycha lol; chujowe, nie oglądałem
Obrazek
Awatar użytkownika
ksiendzuone
Posty: 16
Rejestracja: 30 wrz 2020, 14:50

Re: [serial] The Wire

Post autor: ksiendzuone »

kurwa ehh the wire
nadserial to jest
po obejrzeniu tego juz nic tak nie wchodzi i sie nie wkreca

trzeba odswiezyc niedlugo
Awatar użytkownika
LuckyLuke
Posty: 1293
Rejestracja: 20 kwie 2019, 19:19
Lokalizacja: Wrooclyn

Re: [serial] The Wire

Post autor: LuckyLuke »

To jest pierdolony masterpiece. Od jakichś 7 lat oglądam co roku i za każdym razem bawię się tak samo dobrze. Nie ma drugiego takiego serialu i pewnie nigdy nie będzie.
Rev
Posty: 602
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:05

Re: [serial] The Wire

Post autor: Rev »

Dotrwałem do końcówki 3 sezonu i olałem pare lat temu. Spoko serial ale arcydzieło xd Sopranos lepsze
Rossi
Posty: 652
Rejestracja: 25 kwie 2019, 14:43

Re: [serial] The Wire

Post autor: Rossi »

w łeb się pierdolnij
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9942
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: [serial] The Wire

Post autor: ART »

Rossi pisze: 14 sty 2021, 1:04 w łeb się pierdolnij
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
fromage
Posty: 3907
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: [serial] The Wire

Post autor: fromage »

hbo w tych latach zawsze robila bardzo dobre produkcje (OZ) pozniej soprano pozniej wire a moze inaczeej i co bym cos nie ladnego powiedzial ale ok moge zrozumiesz i z szanowac twoja opinie bo kazdy ma swoja, wire jest bardzo dobry komus sie podoba 1 sezon bo bronxy i inne i real nigga shit a pozniej jak polacy i wchuj narko hero wbija zeby balitomore demand zapokoic to wiesz, jest rynek jest popytk ale to tak z teorii sam z sobie serial to bardo bardzo dobry jak prawie wszystko z HBO, miales wire miales oza i cos tam ale zapomnialem i games of thrones czyli kurwa jesli mozga nie uzywasz to elo 3 2 0 widac ze to dobra wytwornia i na to trzeba patrzec z artystcznego point of viewa a nie sie w leb sie pierdolnij moze e wazilna ale hbo to jedna z lepszych domow produkcyjnych, czasami sezony sa ciekawe czasami nie (zalezy od uzytkownika) ale co taki marlo niby slaby? tak samo jak i z sopranos i innym ich dobrych produkcji
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: [serial] The Wire

Post autor: szpilman »

the wire jeszcze nie skończyłem, ale 1 i 2 sezon mi się bardzo podobał, ale ma dużo wspólnego z sopranos, sporo takich wątków się przewija, gdzie nie ma jakiejś akcji, a jakieś obyczajowe wypierdy bohaterów są grane.
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Awatar użytkownika
hanys
Posty: 220
Rejestracja: 24 kwie 2019, 22:41

Re: [serial] The Wire

Post autor: hanys »

Sam jesteś obyczajowym wypierdem. Przeproś, zanim jeszcze możesz.

https://www.youtube.com/watch?v=l4LhXyc ... lexasgames
Awatar użytkownika
fromage
Posty: 3907
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: [serial] The Wire

Post autor: fromage »

nie bo typow jest ze niby sezon 3 lub 4 bo tam greckie kebaby albo polskie community a oni chcieli prawdziwego czarnego getta ale jesli dobry uzytkownik to zrozumiesz ze dobre i wszystkie sezony obejrzyl jak prawdziwny zajawkowicz bo the wire dobre gowno i nie ze wymyslone a na podstawie ksiazki zrobili a taki smaczek tez jest chyba sie the corner sie nazywa czyli taki pilot nie pilot i tam ten afroamerykanski dekektyw co lubi mini meble robic to zapierdala po tych nie takich fajnych dzielniach baltimora i cpunem jest, takie cos jak bubbles
s01e01 dobre kiedy bialy od bombla boxdela leci hehe fejczura i go dojezdzaja z 10min pozniej takie nie ze fajne ale prawdziwe nie kradni od tych co kradna
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
Awatar użytkownika
JVCORE
Posty: 1467
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:15
Lokalizacja: WWA

Re: [serial] The Wire

Post autor: JVCORE »

kurde lubię ten serial, bo czuć w nim brudny klimat ameryczki, są policjanci jankesi w bejsbolówce, nawet polaczek z przekręconym nazwiskiem się trafił. Wiadomo, że po objerzeniu sopranos raczej nie siądzie aż tak mocno, ale i tak jest to bardzo fajny serial godny polecenia
#freefromage

GVMBLER
Awatar użytkownika
PeterStillNinety's
WNB Weteran
Posty: 2563
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:43

Re: [serial] The Wire

Post autor: PeterStillNinety's »

Rev pisze: 13 sty 2021, 15:01 Dotrwałem do końcówki 3 sezonu i olałem pare lat temu. Spoko serial ale arcydzieło xd Sopranos lepsze
Daj mu jeszcze szansę i dojedz kolejne sezony Warto
Kontuzje brak sportu byłem wyczerpanym wrakiem dziś powracam po swój łup jak pirat w ręce z hakiem
Rossi
Posty: 652
Rejestracja: 25 kwie 2019, 14:43

Re: [serial] The Wire

Post autor: Rossi »

na chuj tak pisać w ogóle, jakby ktoś wbił do tematu o muzyce klasycznej i stwierdził ze chopin nudny w chuj, dotrwałem do trzeciej etiudy, to by nikt mu nie pisał "a spróbuj jeszcze się przemóc przez nokturny" tylko wbiłby chuja w to, nie masz uszu/oczu gościu to nikt ci ich nie doklei
Rev
Posty: 602
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:05

Re: [serial] The Wire

Post autor: Rev »

Dobra ale utkaj juz dupe typie, to ze dla ciebie to najlepszy serial jaki powstał nie znaczy, że kazdy musi uwazac tak samo xd spoko serial =/= chujowy serial. Znajomych tez przekonujesz, ze z rapu to tylko smarki smark i jimson a reszte to jebac? eot
Awatar użytkownika
fromage
Posty: 3907
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: [serial] The Wire

Post autor: fromage »

JVCORE pisze: 14 sty 2021, 21:22 kurde lubię ten serial, bo czuć w nim brudny klimat ameryczki, są policjanci jankesi w bejsbolówce, nawet polaczek z przekręconym nazwiskiem się trafił. Wiadomo, że po objerzeniu sopranos raczej nie siądzie aż tak mocno, ale i tak jest to bardzo fajny serial godny polecenia
bo tego sie nie porownoje do sopranos bo ten to taki a ten to taki serial jprdl to ze go jeden hauz hbo zrobil to elo ale kurcze sopranos spoxik a the wire tez spoxik ale to nie sa seriale zzeby ich katerygowac czy tam oceniac ze niby ten lepszy a ten slabszy, ciesz sie ze kiedys elo produkcje byly bo teraz hbo to tylko smoki i inne lanistery jako ze hbo europe dobre gowno robi (patrz umbre), sopranos mial ten swoj taki "dzwiek" no ze czuc klimat ale w wire tez jest bo tam kurwa caly rejon strzela i te "adlibsy" ktore niby slyszysz niby nie w backgroundzie najlepsze WMD WMD na kornerze ze ma dobry towar
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
Rossi
Posty: 652
Rejestracja: 25 kwie 2019, 14:43

Re: [serial] The Wire

Post autor: Rossi »

Rev pisze: 15 sty 2021, 0:06 Dobra ale utkaj juz dupe typie, to ze dla ciebie to najlepszy serial jaki powstał nie znaczy, że kazdy musi uwazac tak samo xd spoko serial =/= chujowy serial. Znajomych tez przekonujesz, ze z rapu to tylko smarki smark i jimson a reszte to jebac? eot
no przecież właśnie napisałem żeby nie przekonywać nikogo, umiesz czytać wgl
Awatar użytkownika
Hazardzista
Posty: 1186
Rejestracja: 05 paź 2019, 16:37

Re: [serial] The Wire

Post autor: Hazardzista »

Omar Little RIP

Michael K. Williams znaleziony martwy. Aktor miał 54 lata
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4611
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: [serial] The Wire

Post autor: Parlae »

Masakra. :cry: Rip. To gwizdanie Omara na zawsze w pamięci.
Yooo Omar is coming. :D
dicegame
Posty: 165
Rejestracja: 05 lip 2019, 15:28

Re: [serial] The Wire

Post autor: dicegame »

You come at the King, you best not miss

Ale smutek :confused:
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: [serial] The Wire

Post autor: Jiigsi »

:cry: nie no dramat

All in the game yo, all in the game.
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
ODPOWIEDZ