Wlatuje, z 1 ale dość krótkim kawałkiem, lekko emocjonalny. Rozpierdole ta scenę.
Re: Narko Ranger
: 31 sty 2020, 7:54
autor: YKCUL
Chwyta za serce :/ i co z tym łańcuchem?
Re: Narko Ranger
: 31 sty 2020, 7:58
autor: konserwa
Nie odzyskałem lomb sprzedal
Re: Narko Ranger
: 31 sty 2020, 9:31
autor: YKCUL
Chujowo, czuć że wylewasz emocje :/ też mam czasem przypaly z mamą więc znam ten ból który nas zabija :///
Re: Narko Ranger
: 31 sty 2020, 22:44
autor: konserwa
Zapraszam wszystkich dobrych ludzi
Re: Narko Ranger
: 31 sty 2020, 22:46
autor: Wtn
usuń ktoś ten temat
Re: Narko Ranger
: 31 sty 2020, 23:04
autor: ffeee
o mój boże
Re: Narko Ranger
: 31 sty 2020, 23:38
autor: konserwa
WRACAM DO KORZENI
Re: Narko Ranger
: 31 sty 2020, 23:43
autor: konserwa
[mention]przedszkolanek[/mention] [mention]formaszczytu[/mention] [mention]Jose[/mention] [mention]SWN[/mention] [mention]daveyo[/mention] oznaczam prawilnych fanów bo coś agresywnego wjechało czyli coś co lubicie nie pamietam kogo jeszvze
Re: Narko Ranger
: 31 sty 2020, 23:47
autor: freeze
co zrobiłeś za te 10zł ?
Re: Narko Ranger
: 01 lut 2020, 0:11
autor: konserwa
Kupiłem 3 zupki chińskie chleb jakaś szynkę i musiałem przeżyć..sprawdzajcie nowy agresywny polski drill