Wrestling

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
1909
Posty: 473
Rejestracja: 17 maja 2020, 15:14

Re: Wrestling

Post autor: 1909 »

Jeśli ktoś ma zamiar oglądać Royal Rumble, nie warto. Kobiecy był okej, dwie kolejne walki residentsleeper, może męski dowiezie
to kurwa forum rap, nie wizaż
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4385
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: Melbourne

Re: Wrestling

Post autor: oyama »

meskie Royal Rumble tez nie dowiozlo, ja akurat przespalem 70% Royal Rumble i wstalem na main event
Spoiler
czemu znowu zestawiaja walke Cody Rhodes vs Roman Reigns na WM40, skoro to bylo juz rok temu i wtedy tez Cody Rhodes dostal sie do tego pojedynku poprzez zwyciestwo w meskim Royal Rumble. Imo powinni isc all in w "best in the world" CM Punk, zeby go zmonetyzowac jak najbardziej po powrocie do federacji. Szkoda zreszta, ze czasy swietnosci WWE juz dawno sie skonczyly i WM pewnie bedzie kompromitacja
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4385
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: Melbourne

Re: Wrestling

Post autor: oyama »

ostatnio sa czarne chmury nad WWE, bo byla pracownica oskarzyla V. McMahon o handel ludzmi i wykorzystywanie seksualne. Wsrod zamieszanych sa tez Brock Lesnar i John Laurinaitis. Oczywiscie Vince McMahon opuscil poklad dla dobra federacji i broni sie przed oskarzeniami k0biety

w ostatnich czasach duzo takich afer, ale jak znowu sie okaze, ze k0bieta klamala dla kasy, to mam nadzieje ze #pieklomezczyzn bedzie pompowane
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
mazerunner
Posty: 29
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:37

Re: Wrestling

Post autor: mazerunner »

https://twitter.com/nodqdotcom/status/1 ... 4570142081
From the lawsuit: "As one example of McMahon’s extreme depravity, on May 9, 2020, he defecated on Ms. Grant during a threesome, and then commanded her to continue pleasuring his 'friend'— with feces in her hair and running down her back—while McMahon went to the bathroom to shower off. Upon his return from the bathroom, McMahon and his 'friend' actively resumed the threesome, which lasted over an hour and a half, while Ms. Grant remained covered in McMahon’s filth. When McMahon’s 'friend' left, McMahon ordered her to stay and to continue to sexually gratify him." https://
Bardzo mnie dziwi, że jeszcze Lygrys tego nie wrzucił
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2859
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: Wrestling

Post autor: Mider »

oyama pisze: 28 sty 2024, 14:09 meskie Royal Rumble tez nie dowiozlo, ja akurat przespalem 70% Royal Rumble i wstalem na main event
Spoiler
czemu znowu zestawiaja walke Cody Rhodes vs Roman Reigns na WM40, skoro to bylo juz rok temu i wtedy tez Cody Rhodes dostal sie do tego pojedynku poprzez zwyciestwo w meskim Royal Rumble. Imo powinni isc all in w "best in the world" CM Punk, zeby go zmonetyzowac jak najbardziej po powrocie do federacji. Szkoda zreszta, ze czasy swietnosci WWE juz dawno sie skonczyly i WM pewnie bedzie kompromitacja
ale słabiutko CM Punk wyglądał w ringu jak zostali tylko on i Rhodes, bardzo źle przyjął(sprzedał?) powerslam od Rhodesa
BouncedDuck5106
Posty: 658
Rejestracja: 19 kwie 2019, 10:50

Re: Wrestling

Post autor: BouncedDuck5106 »

Punk rozjebany na minimum 4 miesiące xd
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4458
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Wrestling

Post autor: Kalom »

cody jak ja ci współczuję ziomeczku :lol: to najbardziej cuckoldowy storyline jaki widziałem w życiu
:joint: [*]
Awatar użytkownika
1909
Posty: 473
Rejestracja: 17 maja 2020, 15:14

Re: Wrestling

Post autor: 1909 »

Całkiem przyjemna gala, ale ma na to wpływ też to, że kurwa no, jednak o tej godzinie to człowiek cierpliwszy jakiś
to kurwa forum rap, nie wizaż
BouncedDuck5106
Posty: 658
Rejestracja: 19 kwie 2019, 10:50

Re: Wrestling

Post autor: BouncedDuck5106 »

Dla mnie nuda, ale to wina tej mody na to że jak ktoś ma pas to go kurwa musi trzymać przez 3 lata, a stracić go może tylko na wm, kiedyś lepiej to wyglądało. Wyniki walk EC do przewidzenia, ogólnie każda walka była do przewidzenia, lipa
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4458
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Wrestling

Post autor: Kalom »

nawet fun te dwa dni rozrywki sportowej
:joint: [*]
ODPOWIEDZ