[Filmy] MCU w całej okazałości

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 7055
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: [Filmy] MCU w całej okazałości

Post autor: piernikowyskoczek »

@Parlae jest promka na d+ na wejście, 230 za rok
Awatar użytkownika
many-s
Posty: 1792
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:06

Re: [Filmy] MCU w całej okazałości

Post autor: many-s »

Wczoraj obejrzałem Dr Strange 2 i było to zajebiste wizualne przeżycie. Chyba top 5 Marvela razem z Avengersami Infinity War i Endgame, Thor Ragnarok, Strażnikami 1. Chuj tam w dziurawy scenariusz i fikołki logiczne. 100% rozrywki.

Co odjebał Sam Raimi :bowdown: jak ktoś oglądał stare rzeczy to jest konkret fan service a nie jakieś człowieki pająki stare.

Dodano po 4 dniach 9 godzinach 46 minutach 12 sekundach:
WandaVision dzisiaj poleci odcinek finałowy. Duże pieniądze i solidna rozkiminka scenariusza dla (póki co) każdego odcinka.

Rozrywka 100%. Sprawdzę dla równowagi Peacemaker niebawem
Awatar użytkownika
Korben Dallas
Posty: 327
Rejestracja: 19 kwie 2019, 19:17
Lokalizacja: flying taxicab

Re: [Filmy] MCU w całej okazałości

Post autor: Korben Dallas »

No co tam panowie, nikt jeszcze nie oglądał nowego Thora?

Trochę zawód chyba, spokojnie poziom niżej niż Ragnarok. Nieco za szybko leci, przydałoby się tak jeszcze z 10 minut dla Gorra.
Anybody else want to negotiate?
samcro
Posty: 777
Rejestracja: 29 maja 2019, 23:34

Re: [Filmy] MCU w całej okazałości

Post autor: samcro »

Korben Dallas pisze: 13 lip 2022, 8:50 Trochę zawód chyba, spokojnie poziom niżej niż Ragnarok
zawód nawet spory, Ragnarok o klase lub 2 nawet lepszy.
Spoiler
Co za bajeczka dla dzieci z dawaniem mocy thora dzieciom, humor momentami kretyński niczym z filmów dc, scena gdzie porwali dzieci, rodzice w sali dowiadują się o nie a thor, valkiria i jane rzucają żartami z podstawówki, reżyser zamiast wprowadzić jakąś powagę sytuacji tylko wg mnie ośmieszał. Russel Crowe jako Zeus wypadł komicznie, w migawce Hercules z aparcji też nie najlepiej ale dajmy mu szansę. Pożegnanie strażników galaktyki z Thorem to komedia i sporo jeszcze można pisać.
Niby czas w kinie szybko zleciał ale reżyser zrobił film dla dzieci lub jakichś kretynów niestety.
Lista forumowych najmanic.: jAg, art, moltisanti,camzat
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: [Filmy] MCU w całej okazałości

Post autor: Cz4rny1337 »

A ja się pośmiałem, ale mnie bawi humor waititiego, trochę skrajnie komediowy ale MCU w związku z wyrzuceniem z kin innych niż superbohaterskie filmów musi tworzyć w różnych gatunkach

Dzieciaki krindzowa lekka (ale potraktowałem to jako wstęp do zakończenia) i te gadki o miłości
Obrazek
Awatar użytkownika
many-s
Posty: 1792
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:06

Re: [Filmy] MCU w całej okazałości

Post autor: many-s »

Byłem na Thorze i nie wiem co właściwie sądzić i jaką dać ocenę. Chyba zbyt wiele gatunków zostało wrzuconych do jednego worka. Przeskoki między powagą a głupotą zepsuły odbiór ostateczny. Ragnarok był lepszy.
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4038
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: [Filmy] MCU w całej okazałości

Post autor: Luxair »

Myślałem że Thor będzie jeszcze gorszy, ale ostatecznie nie był taki zły. Kompletnie nie pasowały mi luzackie-cool teksty w wykonaniu Natalii - mogli chociaż tę jedną postać zostawić sucho-rzeczową dla równowagi... oczywiście za mało Bale'a (który wyglądał jak Marylin Manson, ale chociaż coś tam grał), no i to LGBT :damn:
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
Korben Dallas
Posty: 327
Rejestracja: 19 kwie 2019, 19:17
Lokalizacja: flying taxicab

Re: [Filmy] MCU w całej okazałości

Post autor: Korben Dallas »

Ależ to będzie piękne:
Spoiler
Anybody else want to negotiate?
Awatar użytkownika
many-s
Posty: 1792
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:06

Re: [Filmy] MCU w całej okazałości

Post autor: many-s »

O proszę, akurat wczoraj oglądałem świąteczny epizod. Do maja jeszcze trochę.
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4038
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: [Filmy] MCU w całej okazałości

Post autor: Luxair »

Wakandę dwójeczkę da się obejrzeć, czy raczej kicha?
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
Pteh
Posty: 423
Rejestracja: 17 kwie 2019, 14:27

Re: [Filmy] MCU w całej okazałości

Post autor: Pteh »

tylko dla Namora i Atlantydy
samcro
Posty: 777
Rejestracja: 29 maja 2019, 23:34

Re: [Filmy] MCU w całej okazałości

Post autor: samcro »

Nie jest to mistrzostwo ale lepsze od ostatniego thora chociaż
Lista forumowych najmanic.: jAg, art, moltisanti,camzat
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2218
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: [Filmy] MCU w całej okazałości

Post autor: SiNi »

Po ostatnich nieudanych projektach to strach włączać, ale z tego co widać to wakanda jest jeszcze na granicy oglądalności bo ten nowy Thor to jakieś nieporozumienie.
irokez88
Posty: 36
Rejestracja: 10 paź 2019, 16:12

Re: [Filmy] MCU w całej okazałości

Post autor: irokez88 »

Luxair pisze: 14 gru 2022, 10:52 Wakandę dwójeczkę da się obejrzeć, czy raczej kicha?
Wyjątkowa kupa niestety. Śmierć Bosemana postawiła ich w trudnej pozycji i w każdej minucie fimu czuć, że miotali się potężnie, nie wiedząc co właściwie dalej zrobić. Zakleszczyli się między chęcią złożenia hołdu zmarłemu aktorowi i brakiem decyzyjności, co do dalszych losów świata i postaci. Nie ma tu żadnego głównego bohatera, obserwujemy jakiś potężny setup pod przyszłe wydarzenia i jednocześnie paskudny backtracking w ramach jednego filmu. W gruncie rzeczy mogłoby tego filmu nie być i nic by to nie zmieniło.
Awatar użytkownika
Korben Dallas
Posty: 327
Rejestracja: 19 kwie 2019, 19:17
Lokalizacja: flying taxicab

Re: [Filmy] MCU w całej okazałości

Post autor: Korben Dallas »

Jak tam panowie, nowego Ant-Mana ktoś widział? Jeśli nie, to śmiało możecie poczekać na D+, bo dupy nie urywa.
Anybody else want to negotiate?
piotrus
Posty: 99
Rejestracja: 22 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Radom/Łódź

Re: [Filmy] MCU w całej okazałości

Post autor: piotrus »

Widziałem wczoraj. I jak do tej pory miałem dużo cierpliwości i życzliwości do filmów/seriali z ery po Endgame, tak tu jestem nawet wkurwiony, że dałem się naciągnąć po raz kolejny.
Ani to nie ma scenariusza, ani bohatera, ani kurwa antagonisty
Spoiler
Kang kreowany na nowego Thanosa. Wyobrażacie sobie, że Thanosa finalnie pokonują... mrówki?
Ani to nie wygląda. A najgorsze, że zero jakiegoś pokładu emocjonalnego w tym filmie. Gówno największe.
samcro
Posty: 777
Rejestracja: 29 maja 2019, 23:34

Re: [Filmy] MCU w całej okazałości

Post autor: samcro »

Ja miałem sie wybrać ale daruję sobie po ocenach co czytam, ściągne z neta bo nie będę płacił za ten szajs. Infinity war i endgame mega produkcje a potem marvel zechciał się zrównać poziomem z filmami z dcu. Vandavision spoko ale to taki serial na raz, Falcon i winter soldier mi się podobał mimo że
Spoiler
decyzja co zrobili z S. Carter to głupota
Loki jeszcze ok ale Moon knight przereklamowany wg mnie, Ms. Marvel by mi się podobał może jakbym miał 12 lat. Thor to najgorszy film jaki obejrzałem w ostatnich latach. Czarna Pantera nie wiele lepsza. She Hulk nie miałem już ochoty sprawdzać ale zjazd mcu jest niesamowity. Jak zepsują Guardians ov the galaxy 3 to już oficjalnie bedzie można przestać oglądać całkowicie mcu. Zapomniałem o Hawkeye - to akurat dobry serial a kolejny zapomniany film przeze mnie Eternals to dno i wodorosty.
Lista forumowych najmanic.: jAg, art, moltisanti,camzat
piotrus
Posty: 99
Rejestracja: 22 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Radom/Łódź

Re: [Filmy] MCU w całej okazałości

Post autor: piotrus »

Heh, producent kreatywny DC dał Marvelowi szansę na odbudowę pozycji nowymi Guardiansami :cool:
Marvel powinien Gunna ozłocić.
Kawał świetnego popcorniaka najnowsi Strażnicy
Awatar użytkownika
Korben Dallas
Posty: 327
Rejestracja: 19 kwie 2019, 19:17
Lokalizacja: flying taxicab

Re: [Filmy] MCU w całej okazałości

Post autor: Korben Dallas »

Jaki to jest świetny film, po tych wszystkich Antmanach i Wakandach dostajemy w końcu jakość. Gunn dowiózł i trylogia Strażników zamyka się znakomicie.
Anybody else want to negotiate?
Awatar użytkownika
many-s
Posty: 1792
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:06

Re: [Filmy] MCU w całej okazałości

Post autor: many-s »

Super zakończenie trylogii. Bawiłem się doskonale. James Gunn :bowdown:
ODPOWIEDZ