TUZZA - Giardino (2020)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: TUZZA - Giardino (2020)

Post autor: przedszkolanek »

bity ładne, wokale wiadomo, ale jakoś się tam średnio ze sobą kleją, od drillowego nowego doriana tendencja wzrostowa, gatti najlepsze
oryginały lepsze
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: TUZZA - Giardino (2020)

Post autor: oyche »

ja pierdole ten zrzut napalmu na wietkong w nike :bowdown: rozjebane
w ogole ostatnio giardino mi lepiej wchodzi niz faf :thinking:

ps gatti full lepszy w oryginale
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9683
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: TUZZA - Giardino (2020)

Post autor: potter »

Dla mnie najlepszy remix to Swizzy i Młody Dorian, ale większość remixów fajnie wjeżdża, nawet kawałek Dragon Balls polubiłem przez to.
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: TUZZA - Giardino (2020)

Post autor: KillerCroc »

Te Remixy są miliard razy lepsze niż oryginalny materiał i to nie dlatego że był słaby. Dragon Balls Ravvo, Gatti p-dope, Paranza NogaNoga, Warszawka Nocnego, no chyba wszystko mogę wymieniać, co za materiał :bowdown:
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: TUZZA - Giardino (2020)

Post autor: vampmoney »

oyche pisze: 28 maja 2020, 18:12 w ogole ostatnio giardino mi lepiej wchodzi niz faf :thinking:
Nie dziwie sie, ja Tuzzy nie lubiłem aż do premiery tego albumu, dla mnie jest z trzy razy lepszy pod każdym kątem niż faf
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: TUZZA - Giardino (2020)

Post autor: con shonery »

Giardino mi nie podeszło jak kiedyś sprawdzałem, teraz za to odpaliłem remixy i siadły super :bowdown:
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6832
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: TUZZA - Giardino (2020)

Post autor: mateko »

Remixy lepiej wypadają.
Awatar użytkownika
msh
Posty: 371
Rejestracja: 22 kwie 2020, 16:37
Lokalizacja: Resovia

Re: TUZZA - Giardino (2020)

Post autor: msh »

2020ALbum, jak dotąd najlepszy. Wiem, to samo pisałem o Tede, jednak z upływem czasu "Giardino" zostaję na głośnikach. Piękny krążek. Jaki oni mają Vibe! Musiała cała płytka polecieć trochę na reapicie, żeby tak do mnie trafić, śmiało mogę powiedzieć, że lepsze od "Czarny SWING". Jeśli chodzi o te remixy to tylko na spotify? Czy lata gdzieś po necie w rarze? Oczywiście jeśli to legal te remixy pytam?
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3246
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: TUZZA - Giardino (2020)

Post autor: yungXpaproch »

nie no panowie, jakis blad sie do matrixu wkradl ze tyle osob pisze ze giardino lepsze od faf, przeciez giardino sie chowa w cieniu fino alla fine
Awatar użytkownika
msh
Posty: 371
Rejestracja: 22 kwie 2020, 16:37
Lokalizacja: Resovia

Re: TUZZA - Giardino (2020)

Post autor: msh »

Też tak na początku myślałem. W ogóle po pierwszym odbiorze, to mi się wydawał taki przeciętny krążek. Parę razy poleciało, słowa zapadły w pamięć, refreny zajebiście się wkręciły. Jak na razie najlepszy album 2020 i będę to powtarzał, dotąd aż coś mi jeszcze raz rozjebie czache. Ten album mnie podobnie pozytywnie zaskoczył jak "Za młodzi na Heroda". A piszę dlatego, że zaskoczył, bo właśnie na początku single nie siedziały. Może daj mu jeszcze jedną szansę, albo tak z 5:) Więc powodzenia.
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: TUZZA - Giardino (2020)

Post autor: KillerCroc »

Zawsze patrzę z politowanie na to spuszczanko nad Fino alla Fine, dla mnie to jest najgorsza produkcja od chłopaków, widać że eksperymentowali i nie wszystkie te eksperymenty tam się sprawdziły. Do tej pory nie przekonałem się do niczego z tej płyty poza singlowymi pozycjami a reszta u mnie na skipie. Pewnie to dość kontrowersyjne więc możecie przenieść do wiadomego tematu no ale mimo wszystko mówię to z perspektywy osoby która śledziła każdy ich materiał od wypuszczenia Włoskiej roboty i do tej pory uważam że to jest taka jedna wypadek przy pracy. Może kiedyś się przekonam i wrócę do tematu FAF i rzucę tam przeogromnego propsa no ale jak na razie to wracam słuchać mistrzowskiego Giardino
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
KamilNO
Posty: 639
Rejestracja: 24 lip 2019, 19:41

Re: TUZZA - Giardino (2020)

Post autor: KamilNO »

Album z remixami leci nawet częściej niż oryginalny który i tak zapętlany był długo, klasa ruchy robią
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3246
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: TUZZA - Giardino (2020)

Post autor: yungXpaproch »

msh pisze: 04 lip 2020, 13:31 Może daj mu jeszcze jedną szansę, albo tak z 5:)
232 scrobble na giardino pokazuja, ze dalem mu szans tyle, ze jestem w 100% pewnie powiedziec ze jest slabszy od faf. naprawde probowalem jakos sie przekonac do tego albumu ale nie wyszlo. to wszystko jest za czyste, brakuje tam one-linerow i jakiegos wyrazu mocniej nakreslonego
KamilNO pisze: 04 lip 2020, 20:26 Album z remixami leci nawet częściej niż oryginalny który i tak zapętlany był długo
nie jestem nigdy w stanie zrozumiec, jak mozna tak bardzo lubic remixy. wedlug mnie, przez remixy, track traci 50% swojego wydzwieku i go rozbija ze spojnej calosci w cos, co czesto sie nie klei (co mozna zobaczyc na adlibach na remixach giardino, one po prostu nie pasuja do nowych beatow)
Awatar użytkownika
msh
Posty: 371
Rejestracja: 22 kwie 2020, 16:37
Lokalizacja: Resovia

Re: TUZZA - Giardino (2020)

Post autor: msh »

Ja już sobie sprawdziłem na remixach ten album, też kilka razy, żeby za szybko nie wydawać opinii, i jednak to nie ma podjazdu nawet do płyty. Tak jak piszę kolega wyżej, że jednak rozbijają spójną całkość. Czasami pojedyńcze remixy jakiś numerów zajebiście siadają, ale to jednak pojedyńcze.
Całe płyty właśnie są takie "rozbite". Przypomina mi się zremixowana płyta Molesty - Mixtape DJ.B Kontra Molesta Ewenement. Tam też nic nie grało ze sobą.
Awatar użytkownika
TRAPSTAR
Posty: 279
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:28

Re: TUZZA - Giardino (2020)

Post autor: TRAPSTAR »

przecież Giardino > przepaść > FAF, nawet ostatnie epki są lepsze od debiutu
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6546
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: TUZZA - Giardino (2020)

Post autor: Jose »

Jakieś płaku płaku robiłem w tym temacie, ale wraca się świetnie, TOP3 roku na lajcie

I to trzeci rok z kolei


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
Woozard
Posty: 219
Rejestracja: 22 mar 2020, 13:00

Re: TUZZA - Giardino (2020)

Post autor: Woozard »

TRAPSTAR pisze: 06 lip 2020, 17:08 przecież Giardino > przepaść > FAF, nawet ostatnie epki są lepsze od debiutu
+1
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: TUZZA - Giardino (2020)

Post autor: vampmoney »

TRAPSTAR pisze: 06 lip 2020, 17:08 przecież Giardino > przepaść > FAF, nawet ostatnie epki są lepsze od debiutu
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10135
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: TUZZA - Giardino (2020)

Post autor: ART »

chyba dawno fino alla fine nie sluchaliscie, odswiezylem niedawno i sa to porownywalne poziomem materialy, giardino jest imo rowniejsze, tylko gatti tutaj jest do skipowania, ale na faf sa w chuj mocniejsze momenty niz tutaj (intro :oops: ), chociaz skipow tez jest wiecej
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: TUZZA - Giardino (2020)

Post autor: oyche »

ART pisze: 28 gru 2020, 23:25 gatti tutaj jest do skipowania
haha
ODPOWIEDZ