Diox

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Pizdiox
Posty: 7
Rejestracja: 22 lip 2022, 16:46

Re: Diox

Post autor: Pizdiox »

@Patryk233 Dobrze wierzę Ci bo prujdupa Diox by zaczęła wyzywać od syna kurwy jak jego kolega z dochodzeniówki Sentino. Co do ciebie prawdziwy Dioxie to cieszę się że twoja "kariera" się tak potoczyła że beczysz o Koldiego po 10 latach i wszelkie Twoje słowa o zasadach nie miały pokrycia w rzeczywistości. Moim zdaniem zawsze byłeś chuj a nie raper. W życiu pewne są śmierć, podatki i spięta dupa Patryczka
Awatar użytkownika
SentoAlainDelon
Posty: 287
Rejestracja: 04 cze 2020, 16:27

Re: Diox

Post autor: SentoAlainDelon »

@Pizdiox
Założyłeś specjalnie konto aby wylewać swój żal na Dioxa i Sentino, to raczej ty potrzebujesz normalnej roboty.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9684
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Diox

Post autor: jajca »

on ma kilkadziesiąt kont, założyć nowe to dla niego jak pierdnac
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
benzoabuser
Zbanowany
Posty: 5552
Rejestracja: 25 sie 2019, 18:58

Re: Diox

Post autor: benzoabuser »

No te akurat ma jakikolwiek sens
znajdę wszystkie kurwy świata i rozjebie

!EXTRA ANNOTATION!

ALL OF MY POSTS ARE FICTION
Pizdiox
Posty: 7
Rejestracja: 22 lip 2022, 16:46

Re: Diox

Post autor: Pizdiox »

SentoAlainDelon pisze: 22 lip 2022, 21:25 @Pizdiox
Założyłeś specjalnie konto aby wylewać swój żal na Dioxa i Sentino, to raczej ty potrzebujesz normalnej roboty.
Musisz wiedzieć że cieszę się z tego co w życiu robię i nie staram się być kimś na siłę. Nie tak jak Diox mający 40 lat nadal twierdzi że jest jakimś artystą a zasłynął jedynie jako kasztan który przegrał beef z Doniem. Sentino to hipochondryk pozujący na bogacza mającego wpływy w półświatku kryminalnym a tak naprawdę się boi własnego cienia. Gardzę oboma i ich wyrzygami choć z nich dwóch Diox to dno dna. Poziom Ciongmena i Lakokamadre
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9684
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Diox

Post autor: jajca »

I palucha
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Diox

Post autor: Patryk233 »

Paluch raczej wydaje się spoko ziomkiem.
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Kysys
Posty: 395
Rejestracja: 12 maja 2019, 15:45
Lokalizacja: 77

Re: Diox

Post autor: Kysys »

Dwa razy w życiu spotkałem na swojej drodze gdzieś prywatnie Dioxa po koncertach i wtedy już mi się wydawał strasznie spiętym i bucowatym typem tak z obserwacji.
RapCelownik.pl - Najwięcej Treści o Muzyce Rap i Kulturze Hip Hop
DjPendzel
Posty: 234
Rejestracja: 21 maja 2019, 6:53

Re: Diox

Post autor: DjPendzel »

Beka ze koldi jednym telefonem wyjebal dioksajda z kapusty
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Diox

Post autor: Patryk233 »

Kysys pisze: 24 lip 2022, 19:17 Dwa razy w życiu spotkałem na swojej drodze gdzieś prywatnie Dioxa po koncertach i wtedy już mi się wydawał strasznie spiętym i bucowatym typem tak z obserwacji.
Wydaje mi się, że jest strasznym atencjuszem. Na insta odpisuje chyba każdemu. Może to z jednej strony dobrze, bo może chce mieć kontakt z słuchaczami, ale wygląda to tak jakby potrzebował uwagi. Pewnie ma w sobie jakieś kompleksy, ból dupy (jak większość raperzyn).
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Pizdiox
Posty: 7
Rejestracja: 22 lip 2022, 16:46

Re: Diox

Post autor: Pizdiox »

DjPendzel pisze: 24 lip 2022, 19:23 Beka ze koldi jednym telefonem wyjebal dioksajda z kapusty
Hahahahaha tak Patryczek płakał że nie miał na rachunki przez niego i zabrał mu jedyne źródło utrzymania. Takie morały zawsze prawił w swoich popelinach a nie pomyślał o pójściu do pracy. No tak zapomniałem. Do tego trzeba mieć honor i ksztę przyzwoitości a on tego nie ma w ogóle
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Diox

Post autor: Patryk233 »

Pizdiox pisze: 24 lip 2022, 22:01 nie pomyślał o pójściu do pracy
ale on chodzi do pracy, chyba nawet do dwóch. Poznałeś go osobiście, że pierdolisz na niego?
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Pizdiox
Posty: 7
Rejestracja: 22 lip 2022, 16:46

Re: Diox

Post autor: Pizdiox »

@Patryk233 Tylko przytaczam jego słowa z instagrama. Napisał że rap to było jego jedyne źródło utrzymania i koldi mu je zabrał. Żenada. Odpowiadając na pytanie to tak miałem okazję go kiedyś poznać. Jakoś nie chce mi się wchodzić w szczegóły bo to długa i zawiła historia. Pracowałem przy jednym z jego koncertów z Hifi i takiego buca nigdy wśród raperów nie spotkałem. Hades z Kebsem jak najbardziej w porzo i można było z nimi na luzie podbić na bajere. Co innego Pizdiox
Awatar użytkownika
Yayo
Posty: 1558
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:21

Re: Diox

Post autor: Yayo »

I wtedy postanowiłeś zostać hejterem :idea:
Obrazek
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Diox

Post autor: oldschool »

Pizdiox pisze: 24 lip 2022, 23:02 @Patryk233 Tylko przytaczam jego słowa z instagrama. Napisał że rap to było jego jedyne źródło utrzymania i koldi mu je zabrał. Żenada. Odpowiadając na pytanie to tak miałem okazję go kiedyś poznać. Jakoś nie chce mi się wchodzić w szczegóły bo to długa i zawiła historia. Pracowałem przy jednym z jego koncertów z Hifi i takiego buca nigdy wśród raperów nie spotkałem. Hades z Kebsem jak najbardziej w porzo i można było z nimi na luzie podbić na bajere. Co innego Pizdiox
Diox klipy kręcił + jako grafik pracował, więc to z tym źródłem utrzymania to pierdolenie jego.
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Diox

Post autor: Patryk233 »

No ten argument z Koldim, że mu zabrał możliwość zarabiania, to śmieszne.
Pizdiox pisze: 24 lip 2022, 23:02 takiego buca nigdy wśród raperów nie spotkałem. Hades z Kebsem jak najbardziej w porzo i można było z nimi na luzie podbić na bajere. Co innego Pizdiox
A co w nim jest takiego bucowatego, że nie cierpisz typa? Ja mam tak z Mesem. Niektóre kawałki bardzo lubię, ale jak oglądam wywiady, to sili się na mądrale, bo przeczytał jakieś mało znane książki, czy filmy. Odpycha to. Wymyśli jakiś hipsterki temat na kawałek o przytulaniu psa i chuj. Ale raper dobry z niego.
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Awatar użytkownika
talerz
Posty: 43
Rejestracja: 08 paź 2019, 16:24
Lokalizacja: zero52

Re: Diox

Post autor: talerz »

To jest jeszcze Ślizg/awka czy forum Bravo Girl? Na chuj rozkminiać wszelkie karykaturalne ruchy jakichś obcych typów z internetu którzy sobie nagrywają wątpliwej jakości piosenki?

Pentium233MHz, nie lepiej skorzystać z ładnej lipcowej pogody i coś podziałać w plenerze? Albo będąc już na forum MUZYCZNYM porozmawiać o MUZYCE?
Pierdolicie tu kocopoły jak jakieś wczute nastoletnie grupiski. 2012 widzę dla niektórych się nie skończył, nieźle xd
17. Zjedz skręta feat. Żary
DjPendzel
Posty: 234
Rejestracja: 21 maja 2019, 6:53

Re: Diox

Post autor: DjPendzel »

To jest bravo girl i co nam zrobisz? Poplaczesz się? Zły dzień w żabce miałeś?
Awatar użytkownika
talerz
Posty: 43
Rejestracja: 08 paź 2019, 16:24
Lokalizacja: zero52

Re: Diox

Post autor: talerz »

Mordo, ty zdajesz się mieć jakąś fiksację na temat Żabki xd skoro to forum bravo girl to możesz śmiało przewinąć co cię gryzie, pomożemy.

ontop: Diox zajebisty rap tyle lat wiadomo, mam wszystkie płytki, koszulkę, plakat, kubek i smyczkę, uwielbiam
17. Zjedz skręta feat. Żary
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Diox

Post autor: Patryk233 »

Kolejny snippet:
https://www.instagram.com/reel/ChDHsNZD ... _copy_link

18 sierpnia - start preorderu
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
ODPOWIEDZ