Diox

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
mopek
Posty: 288
Rejestracja: 28 lip 2019, 16:25

Re: Diox

Post autor: mopek »

zmasakrowanie dioxa przez hadesa byłoby ładnym zwieńczeniem historii hifi - w samym tym że jeden nagrywa kasztany dekady a drugi rap dla koneserów brakuje jakiejś takiej wisienki na torcie
Konesermuzyki
Posty: 15
Rejestracja: 23 sty 2022, 20:03

Re: Diox

Post autor: Konesermuzyki »

Diox wyszedł wporzo A hades i dj źle się zachowali skoro skladu nie ma
moxxi
Posty: 4876
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Diox

Post autor: moxxi »

Props za namalowanie chuja na czole, dioxdioxide chyba musi jakiś content wymyślić żeby chociaż glamrap o nim napisał, beka z kasztana dożywotnia
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2165
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Diox

Post autor: oKulTywowany »

Aż przypomniało mi się jak okresie EripexQuebonafide,Rip podpisywał się Diox :bowdown: #nostalgia
This page is no longer available.
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11445
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Diox

Post autor: SWN »

Diox przytaczając te historie o narysowaniu kutasa liczył chyba na oburzenie i komentarze hurr durr zachowanie podłe, a wyszedł na jeszcze większego kasztana i strzelił se w kolano.

Ja w ogóle chciałbym poznać cały ten proces myślowy ostatnich lat. Gość z książkowego truskula nagrywającego rzemieślnicze, poprawne płyty wypełnione skreczami, nabijającego się z newschoolu i uważającego mężczyzn dbających o fryzurę za pedałów staje się orbiterem i współpracownikiem ekipy, która się z niego otwarcie napierdalała.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9684
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Diox

Post autor: jajca »

no skąd? no jaki to mógł być ten proces myślowy? po słynnym poście na fb Malik go wziął na huki grożąc, że go po prostu zastrzeli jak Chada Volta, Diox się nabrał i wystraszył i w obawie o własne bezpieczeństwo został przydupasem, cała historia
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
Połas
Posty: 1869
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:47

Re: Diox

Post autor: Połas »

SWN pisze: 24 sty 2022, 2:50 Diox przytaczając te historie o narysowaniu kutasa liczył chyba na oburzenie i komentarze hurr durr zachowanie podłe, a wyszedł na jeszcze większego kasztana i strzelił se w kolano.
Coś mi świta, że on o tym opowiadał już jakiś czas temu, nie wiem czy nie przy okazji wydania płyty z Czarnym w 2017, ale już wtedy ta historia w zasadzie nikogo nie obchodziła.
Obrazek
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: Diox

Post autor: szpilman »

Beka z dioxa
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2165
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Diox

Post autor: oKulTywowany »

Połas pisze: 24 sty 2022, 10:31 ale już wtedy ta historia w zasadzie nikogo nie obchodziła.
w zasadzie kogo w 2k22 obchodzi diox
This page is no longer available.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Diox

Post autor: oldschool »

Siema! Chciałbym was poinformować że ostatni wers z mojej zwrotki w tym numerze u Chady jest nadal piekielnie aktualny, w związku z czym naprawdę już za chwilę będę wracał z moją muzyką. Wierzę, że wszyscy fani mojego rapu poczują satysfakcję jak nigdy wcześniej po sprawdzeniu mojego nadchodzącego po latach piątego solowego krążka. Myślę że kwestią tygodni będzie ogłoszenie informacji na temat tego wydawnictwa – tytułu, okładki, daty premiery oraz rozpoczęcia preorderu! Dziękuję wszystkim którzy są ze mną. Włączcie sobie później jeszcze coś od Tomka Chady. Uważajcie na siebie i miłego dnia! — przekazał raper.

Chodziło dokładnie o ten wers:

”Wolę zginąć na scenie niż kurwa umrzeć na kanapie.”
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Diox

Post autor: Rupert »

Niezła informacja na czwartkowe popołudnie diox od rapowania z mr frenchman do Street solider nice
[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
azar
Posty: 774
Rejestracja: 23 kwie 2019, 18:40

Re: Diox

Post autor: azar »

Kasztan pisze:Nie wiem, co to są „papiery na mnie”, ale jeśli chodzi o to że założyłem komuś sprawę w sądzie – tak. Trwają dwie. W ogóle mnie to nie dziwi w cywilizowanym świecie, a w takim żyję. A ja na co dzień czytam wiedzę naukową, a nie jakieś profile o kolesiach, którzy jarają się, że ich ziomek siedzi w więzieniu. To nie mój świat i każdy, kto mnie zna wie, że takie poglądy głoszę od zawsze. Nigdy mi nie imponował kryminał ani jakieś jego pochodne. Wystarczy posłuchać mojej muzyki, żeby wiedzieć, kim jestem i jakie mam podejście do życia, pracy, zarabiania pieniędzy itd. Każdego, kto mnie okradnie albo skrzywdzi moich bliskich, będę ciągnął po sądach, bo po to płacę podatki od 15 lat. Nie żyję z ulicy ani na ulicy, więc nie rozumiem powodu, dla którego miałbym żyć według jej „zasad”. Nie pytajcie mnie o to za dwa dni znowu, to nie ma związku z muzyką
tymczasem jeszcze niedawno
Kasztan pisze:Pościgi, strzelaniny, skurwysyny – to nie film
Jesteśmy z innej gliny, płynie wóda, nie Cin&Cin
Jesteśmy na ulicy, w klubach, kurwo dzwoń po psy
pozdrawiam serdecznie dzis kazda mordke
pozdrawiam serdecznie Monike Brodke
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 10143
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Diox

Post autor: wujot »

Obrazek
Awatar użytkownika
d3nt
Posty: 2053
Rejestracja: 08 gru 2021, 22:09

Re: Diox

Post autor: d3nt »

Eins, zwei, polizei feat Sentino
Lepiej za miedzą niż pleksą ~Olgierdos
Awatar użytkownika
benzoabuser
Zbanowany
Posty: 5552
Rejestracja: 25 sie 2019, 18:58

Re: Diox

Post autor: benzoabuser »

Diox, diox chuj ci w te tłuste cyce
znajdę wszystkie kurwy świata i rozjebie

!EXTRA ANNOTATION!

ALL OF MY POSTS ARE FICTION
Awatar użytkownika
manieq
Posty: 1152
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:40
Lokalizacja: WRO

Re: Diox

Post autor: manieq »

Spoiler
Obrazek
Diox chce walki z Koldim za to, że zabrał mu możliwość zarabiania na chleb. :lol:
I go up the stairs like tup tup tup, oh, frühstück awaits me - well this is a cliché.
I live at home, I always go down the stairs for breakfast you know what I mean.


Obrazek
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Diox

Post autor: OmarStooleyman »

Jestem bardziej zdziwiony tym, że Diox przyznał, że ten beef mu nieźle uciął zarobki w tamtym czasie
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Diox

Post autor: joey »

ja jestem zdziwiony, że ze spadającymi zarobkami kojarzy beef, a nie wyraźną zmianę trendów w muzyce, które mu wtedy straszliwie spierdoliły

ale niech się walą, oglądałbym
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
JVCORE
Posty: 1467
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:15
Lokalizacja: WWA

Re: Diox

Post autor: JVCORE »

Rudzielec niezle rozjebal pandę
#freefromage

GVMBLER
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Diox

Post autor: Rupert »

Do boju koldi do goju dioxide
[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
ODPOWIEDZ