Kanye West

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: instinkt, luk0as

Damiang88
Posty: 22
Rejestracja: 01 gru 2022, 20:32

Re: Kanye West

Post autor: Damiang88 »

Dokładnie. Takie zachowania Westa prędzej odepcha od takich poglądów i przepcha ludzi na drugą strone. Jeśli już coś tu jest geniuszem to to że on to zrobi i te wszystkie nazistowskie i konserwatywne które sie rozlewają po całym świecie poglądy zostaną obśmiane i ludziom otworzą się oczy. Mam dziwne wrażenie że gdzieś u Westa jest właśnie to zamiarem. Zresztą to bardzo Amerykańska by była akcja w ich stylu.
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Kanye West

Post autor: koniec »

bardziej w amerykańskim stylu to jest właśnie promocja nazizmu
Awatar użytkownika
gawi
Posty: 3232
Rejestracja: 19 kwie 2019, 13:12

Re: Kanye West

Post autor: gawi »

W ogóle jaka promocja nazizmu? Przecież gloryfikowanie Hitlera to nawet jest za gruby lot dla jakichs ultraprawaków, nikt tego na poważnie nie weźmie, a nawet jeśli to ten ktoś sam nie będzie później brany na poważnie. Ja czekam na plot twist; moim zdaniem jest on równie prawdopodobny jak to co wyprawia Kanye od 2 miesięcy :dunno:
Sprzedam płyty CD (głównie rap amerykański, ale jest i Ortega Cartel - LAVORAMA)

viewtopic.php?f=31&t=9041&p=661906#p661906
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4667
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Kanye West

Post autor: 8na10 »

Smly pisze: 03 gru 2022, 17:32 Podobnie jak to że nick fuentes jest geniuszem ciężko mi byłoby uargumentować, po prostu będziecie musieli oglądać jego karierę i mi przyznać rację, ja wiedziałem że to jest przyszły hitler kiedy oglądałem go w 2019 w debatach jak miał 20 lat i kilku fanów, i co chwila się potwierdza
że ten cwel na liścia, w dodatku bez krzty charyzmy i jakichkolwiek oryginalnych poglądów ma być przyszłym hitlerem? tym samym, który się wjebał w ZSRR i powołał instytucję holokaust? dobrze się czujesz?
jasny wracaj na forum
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9684
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Kanye West

Post autor: jajca »

hitler tez byl kiedys cwelem na liscia, we wczesnym dziecinstwie mial na pienku z ojcem ktory mial go za ciumcioka, a przeciez w 1914 nie wzieli go do woja bo komisja uznala go za cipe i wymoczka, dopiero po wybuchu wojny i jego petycji laskawie zgodzono sie wlaczyc go do rezerwy, dopiero 1 WS go zbudowala mentalnie
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 1989
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Kanye West

Post autor: gods bidness »

Mentalnie to go zbudowała metamfetamina i barbiturany.
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Kanye West

Post autor: koniec »

gawi pisze: 03 gru 2022, 18:23 W ogóle jaka promocja nazizmu?
Do mnie to pytanie?
No normalna przedwojenne podłożenie podwalin pod nazizm od strony ideologicznej oraz inspiracja hitlera swoją polityką, wiece nazistowskie w amerykańskich miastach, powojenne finansowanie faszystowskich bojówek w ameryce południowej czy europie, zatrudnianie nazistowskich generałów w NATO, dużo przykładów można podawać.
gawi pisze: 03 gru 2022, 18:23 Przecież gloryfikowanie Hitlera to nawet jest za gruby lot dla jakichs ultraprawaków
Za gruby do czasu i tylko w sferze publicznej bo prywatnie nie sądzę, po prostu na razie muszą stwarzać pozory a Kanye właśnie może się przyczynić do zmiany tj. osobiście wątpię w to ale może mam za dużo wiary w ludzkość
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 1989
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Kanye West

Post autor: gods bidness »

Bo styl mój... obszerny gruby
nigdy krótki
jak smak huby buby.


DMX
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4537
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Kanye West

Post autor: Groszek »



Jak go tu nie lubić?
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4667
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Kanye West

Post autor: 8na10 »

XDDDDDD :bowdown:
jasny wracaj na forum
Smly
Posty: 38
Rejestracja: 02 gru 2022, 1:38

Re: Kanye West

Post autor: Smly »

Po ostatnich wywiadach, jeśli ogląda się w całości a nie urywki najbardziej kontrowersyjne, widać że kanye pierwszy raz od iluś lat znalazł spokój i jakiś cel, i widać że służy mu decyzja żeby poświęcić swoją karierę, może nawet życie, promocji fundamentalistycznego chrześcijaństwa czy czegoś.

Sprawia wrażenie świętego człowieka, jakiejś wyższej formy istnienia
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4667
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Kanye West

Post autor: 8na10 »

niech zacznie od posprzątania swego podwórka, i niezapraszania dziwek i dealerów na swoje płyty.
jasny wracaj na forum
Awatar użytkownika
dwupak
Posty: 1016
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:04

Re: Kanye West

Post autor: dwupak »

Smly pisze: 06 gru 2022, 10:01 Sprawia wrażenie świętego człowieka, jakiejś wyższej formy istnienia
xDDDDDDDDDDD

jestem fanem, ide sluchac graduation
FRIZOLISZEK FRIZA BOMBA TROMBY WARIATEC PATECA
to ja
Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2385
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: Kanye West

Post autor: Sialala »

:lol: :lol: :lol:
Damiang88
Posty: 22
Rejestracja: 01 gru 2022, 20:32

Re: Kanye West

Post autor: Damiang88 »

On to pisze serio czy sobie jaja robi?? :lol:
atlas
Posty: 28
Rejestracja: 10 paź 2019, 1:34

Re: Kanye West

Post autor: atlas »

Smly pisze: 03 gru 2022, 17:32Na okładce ziggy stardust pisze k. west
za każdym razem :rotfl:
Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2385
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: Kanye West

Post autor: Sialala »



Premiera właśnie była u Alexa Jonesa :lol:

Edit: Zajebisty ten numer
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2780
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: Kanye West

Post autor: Mider »

fajna nutka, ale słaba jakość
Awatar użytkownika
gawi
Posty: 3232
Rejestracja: 19 kwie 2019, 13:12

Re: Kanye West

Post autor: gawi »

Bardzo ładny kawałek, niestety jakiś mix chujowy, ale jak się straciło dobrych ogarniaczy od tego to nie dziwne :). Szkoda że taki krótki...
Sprzedam płyty CD (głównie rap amerykański, ale jest i Ortega Cartel - LAVORAMA)

viewtopic.php?f=31&t=9041&p=661906#p661906
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5391
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: Kanye West

Post autor: clockers »

Żulczyk w temacie Kanye na swoim oficjalnym fanpeju:
Spoiler
Parokrotnie wyrażałem publicznie sympatię do Kanye Westa, jego wyobraźni, kreatywności, pomysłów na muzykę i ubrania, stąd te parę zdań. Trudno znieść kompletny publiczny upadek jakiejś osoby gdy się ją bardzo ceniło. Aby dać jakiś punkt odniesienia - nigdy nie płakałem po Edzi bo nigdy nie porwał mnie kolorowy wiatr, za to od płyt takich jak "Yeezus" czy "Life of Pablo" nie mogłem się oderwać przez długie miesiące. Nie ma sensu nawet dotykać nazistowskiego bełkotu idioty, który z siebie wylał. Wywodu o tym że Hitler był fajnym gościem bo wynalazł autostrady i mikrofon pojemnościowy nie wymyśliłby John Cleese. To są klekotania osoby ciężko chorej psychicznie, ale oczywiście kładzenie akcentu na zaburzenie jest mocno niesprawiedliwe. Nie każda osoba z dwubiegunówką staje się zadeklarowanym neonazistą. West to skrajny przypadek człowieka kompletnie zakochanego w sobie i przekonanego o swojej wyjątkowości a z drugiej strony ignoranckiego i zupełnie niewykształconego. Jest to chyba o tym, że powinniśmy przemyśleć, a najlepiej wyrzucić z naszego słownika słowo "geniusz". Żyjemy w czasach ekstremalnego kultu jednostki. Geniusze otaczają nas zewsząd. Z reguły są to charyzmatyczni i wizjonerscy mężczyźni którzy dzięki paru rzeczywiście błyskotliwym biznesowym ruchom mają więcej forsy niż niektóre państwa. West, Bezos, Musk. Otaczamy ich kultem jak półbogów. Infosfera całej planety codziennie robi korytarz życia dla ich narcyzmu. Tymczasem są naprawdę ważniejsze sprawy niż obrażalstwo Muska czy neonazizm Westa, planeta świetnie poradziłaby sobie bez jednego czy drugiego ale oni nie przestają. Przemyślmy to wszyscy, naprawdę. Są na tym świecie geniusze ale nawet nie znamy ich nazwisk. Geniuszami są ludzie w stylu Olgi Malinkiewicz czy Larsa Lannfelta. Nie wiecie kto to, zgooglujcie. Poza tym przypadek Westa to lekcja dla wszystkich do czego prowadzi brak pokory i życie w otoczeniu klakierów. Każdy kto ma pieniądze Kanye albo Elona Muska (zostawmy na chwilę dyskusję o tym czy w ogóle ludzie powinni mieć takie pieniądze) powinien zatrudniać kogoś kto będzie szczerze i po żołniersku nawigował go po polu własnego ego. To po to królowie mieli błaznów, a nie po to żeby było śmiesznie. West wielokrotnie nazywał się następcą Michaela Jacksona i można powiedzieć że w kwestii publicznego upadku właśnie się nim stał. Bardzo przykro na to patrzeć, zwłaszcza że sprawa bez wątpienia skończy się tragicznie. A najbardziej jestem zły za to, że pozbawił mnie możliwości słuchania swojej muzyki bez tego całego głupiego balastu. Trudno. RIP.
trudno nie podbić. i w sumie chyba nic więcej do dodania w tym temacie imo.
ODPOWIEDZ