Najlepsze wersy

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8658
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Najlepsze wersy

Post autor: 2rzyn »

saturn pisze: 30 paź 2022, 17:43 @NSX dziękuję, fajnie taką opinię przeczytać. Tzn. fajnie, niefajnie - do tego zaraz przejdę.

Dissów żadnych nie będzie, bo nie mam na to czasu. W ogóle marnowanie swojej wizji artystycznej na jakichś kolesi z Internetu jak to zrobił 2rzyn (przypominam chłop potrafi nawijać, w miarę czysto śpiewać (!) i zmarnował swój potencjał twórczy na mixtape gdzie opisuje domniemane akty homoerotyczne między userami forum muzycznego :crazy: ) nie ma sensu dla mnie.

A powyższą zwrotkę wymyśliłem w jakieś 30 min. I ogólnie, może zabrzmi to nieskromnie, ale takie truskulowe, smutne szesnastki z podwójnymi rymami, bez flow, co mógłby nawinąć np. Junes to potrafię napisać, myślę, że na całkiem ok poziomie. TYLKO CO Z TEGO? Posiadanie mózgu smętnego truskula w wieku 21 lat jest gwoździem do trumny w moim i tak już beznadziejnym życiu. Żeby się jakkolwiek zsocjalizować potrzebuję słuchać i tworzyć: rocki, hyperpopy, emo-trapy etc. To co moja przyjaciółka i jej środowisko. Przecież jakby ona odpaliła, nie wiem, "Pansofię" to wyłączyłaby po minucie i odpisała "ok, fajne, ciekawe" z nadzieją, że więcej jej takich rzeczy nie wyślę. Jak robiliśmy sobie playlisty to z pl rapu wrzuciłem jedynie: Pezet/Noon "Dziś", Jimson "Umrę młodo" (a i tak nie wiem jak zareagowała na "świat to tyłek martwej dziwki") i "Przegrałem z Fukajem" jako nowość (w ogóle nawet podoba mi się ten numer i bezpiecznie było go wysłać). A tak to same Slowdive, Rojki itd. Dlatego po tym 4-tym listopada, gdy się prawdopodobnie spotkamy, zamierzam zerwać kontakt, bo już nie mogę wytrzymać, że ona we wszystkim jest "cool" (słowo z 2000 roku, ale nie wiem jak to inaczej określić, każdy aspekt jej gustu, mody, lifestylu bije mój na głowę). Ale nawet wtedy, gdy zamknę się całkowicie w swoim pokoju z nowymi tkmaxxami to będę rozkminiał jak przestawić neurony na inną muzykę, Chciałbym umieć czerpać przyjemność z odsłuchu np. Chivasa, zamiast liczyć wielokrotne i puszczać bumbapy na sampelkach od boomerów.
co ty pierdolisz? disstejp nagrany na majku do skajpa w kilka dni dla beki żeby nie pisać kolejnych ścian tekstu o tym że ktoś jest zjebany tylko ubrać to w jakąś formę - a ty mi tu o potencjale artystycznym będziesz pierdolił. To był forumowy "projekt"

po disstejpie były już dwie inne płyty i kolejne zapewne nadejdą i nie przewiduję na nich nawiązań do forum

niby na slizgu byłeś a chuja wiesz skoro przypierdalasz się o dissy które na starym forum również były nagrywane

kogo obchodzi jakaś tępa emo pizda którą nazywasz przyjaciółką
jak chcesz się socjalizować to najpierw zacznij nagrywać z kolegami z forum, bo zapewne więcej z nami tu przesiadujesz niż z jakimiś emorockojiperpopowymi cwelami
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: Najlepsze wersy

Post autor: aleksy »

najlepsze jest, że tępa emo pizda zmieni zdanie o hiphopie jak spotka pierwszego lepszego przystojniaka, który normalnie jej powie, że słucha rapu i w chuju ma jakieś pierdolenie, ten typ ją będzie ostro ruchał, a saturn nawet nie dostanie brudnych gaci, bo zrobił z siebie kundla i zmusza się do zmiany gustu, żeby o nim dobrze myślała

i hiphop znowu wygra :joint:
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
saturn
Posty: 1279
Rejestracja: 24 kwie 2019, 9:45
Lokalizacja: sungate

Re: Najlepsze wersy

Post autor: saturn »

Mówienie o dziewczynie, której nie znasz per:
aleksy pisze: 31 paź 2022, 14:03tępa emo pizda
nie świadczy o Tobie najlepiej. Ale Ty pogrążasz się z każdym kolejnym postem dot. swoich wydumanych teorii więc nie powinienem na to nawet zwracać uwagi.

Gdyby to co mówisz miało sens, wtedy każda kobieta mająca za sobą stosunek seksualny musiałaby być słuchaczką rapu. Jesteś nienormalny.
konto nieaktywne
Spoiler
Obrazek
wklz

Re: Najlepsze wersy

Post autor: wklz »

Na pociąg ze Świnoujścia się spóźniamy // Ale co z tego?
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: Najlepsze wersy

Post autor: aleksy »

wracaj wąchać obsrane gacie i napierdalać się biczem za to, że lubisz rap, normalny człowieku
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8658
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Najlepsze wersy

Post autor: 2rzyn »

saturn ty nie masz prawa pisać o kimś że pogrąża się w swoich postach po tym co odpierdoliłeś z tymi galotami
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
saturn
Posty: 1279
Rejestracja: 24 kwie 2019, 9:45
Lokalizacja: sungate

Re: Najlepsze wersy

Post autor: saturn »

@aleksy Ale wytłumacz mi w takim razie dlaczego relacja romantyczna/seksualna miałaby wpływać na preferencje muzyczne? Są 30-letnie fanki rocka, które mają męża, dzieci, nie słuchają rapu - co w takim razie o nich powiesz?
Aha, i mnie nazywasz nienormalnym bo chcę zmienić swój gust, ale jeśli dziewczyna pod wpływem znajomości z jakimś kolesiem zacznie interesować się rapem to jest typowa sytuacja, tak?
konto nieaktywne
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: Najlepsze wersy

Post autor: aleksy »

nic nie rozumiesz

tu chodzi o szacunek do samego siebie, uwierz mi, że tępa emo pizda gardzi tobą za to, że zaczynasz wstydzisz się swojej zajawki po to, by jej się przypodobać

jakby ci powiedziała, że nie lubi rapu, a ty na to że lubisz, bo coś tam, to ona nawet jakby go nie zaczęła od razu słuchać, to by cię szanowała i byłaby jakaś szansa na zdjęcie jej brudnych gaci

a tak nie ma i nigdy nie będzie
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
saturn
Posty: 1279
Rejestracja: 24 kwie 2019, 9:45
Lokalizacja: sungate

Re: Najlepsze wersy

Post autor: saturn »

Ok, teraz rozumiem.
aleksy pisze: 31 paź 2022, 14:24 jakby ci powiedziała, że nie lubi rapu, a ty na to że lubisz, bo coś tam, to ona nawet jakby go nie zaczęła od razu słuchać, to by cię szanowała
No może w idealnym świecie tak by było, ale zauważ, że słuchanie określonej muzyki (nie mówię o normikach-januszach co puszczają radio zet do śniadania, tylko o członkach subkultur, nawet nie jakoś bardzo wczutych) determinuje też określony sposób spędzania czasu. Z tego co zrozumiałem i zaobserwowałem po relacjach na ig to ona ze swoimi znajomymi np. ogląda anime, chodzi NA KONCERTY, do galerii/lumpów szukać jakichś ciuchów w ich stylu itd. Myślę, że szanuje mnie, ponieważ jest po prostu dobrą, mądrą osobą (i nie pisz proszę "tępa emo pizda" bo naprawdę jej nie znasz), ale cóż z tego skoro pasuję do niej i całej paczki jak wół do karety?

Emo uważam za modowo i też ideologicznie (tzn. nie róbmy z tego od razu jakiejś wielkiej filozofii, ale wiadomo o jaki mindset chodzi) za całkiem ciekawe - jaram się, tylko nie potrafię słuchać ich muzyki. Moim zdaniem może to wynikać np. z tego, że moje spektrum obejmuje też mizofonię i po prostu niektóre hałaśliwe dźwięki sprawiają mi dyskomfort. Już pomijając nawet te wszystkie post-grunge, post-hardcory, screamo - np. z phonkiem też nie daję rady (przepraszam @DoubleB :cry: ). Ale czułem coś na kształt podniecenia odkąd zapuściłem włosy i pomalowałem paznokcie (2rzyn oczywiście zaraz napisze, że to dlatego, że jestem dewiantem - nie, po prostu byłem wtedy trochę szczęśliwy, trochę dumny, trochę zaskoczony sobą - nie wiem jak to dobrze opisać, daję głowę, że też się tak kiedyś czuliście w danej sytuacji).

Rapu pod kątem treści (w większości) nie trawię - jest grubiański, chamski, zbyt pewny siebie etc. Ale niech taki będzie - mnie z rapowym lifestylem jest nie po drodze, takie mam usposobienie, więc nie chce mi się słuchać co oni do mnie mówią. Natomiast rap jako formę lubię bardzo - cała idea samplingu, turntablism, gierki słowne na niespotykaną skalę w porównaniu do innych gatunków. W miarę stonowane, ustrukturyzowane brzmienie. Już widać po tym opisie, że preferuję bumbapy i truskulozę niż tune na 808. A jak coś rapowego ma się przecinać z emo to tylko to drugie, niestety. Dlatego tak bardzo kiedyś kibicowałem zibexowi, mimo, że jest arcychujowym wykonawcą.

Poza tym słucham dużo adult contemporary - Barbra Streisand, The Carpenters (to wszystko poznałem właśnie dzięki samplom, Apollo Brown robił z nich bity, w ogóle ile ja muzyki zwiedziłem dzięki temu, że ktoś czegoś użył), no ale w takie gatunki raczej trudno iść będąc niewykształconym muzycznie (bo oczywiście cały czas chciałbym stworzyć coś swojego i to też wpędza mnie w obłęd). Czasami puszczam też jakieś gitary, ale nie ekstremalne, jeśli już to bardziej indie brzmienia. Tylko to musi mieć fajny pomysł i dobre hooki bo większość zespołów gra jakieś rozmemłane plumkanie z identycznymi akordami. Gdy sobie wysyłaliśmy z przyjaciółką playlisty to głównie takie rzeczy tam poumieszczałem, ale skąd ja mam wiedzieć czy jeśli pisze, że "fajne" to nie robi tego przez grzeczność? Mogłem w sumie iść na całość i wrzucić sam hip-hop.

Ale ciekawy take podałeś, dziękuję. Postaram się z nią o tym szczerze porozmawiać kiedy się spotkamy. W piątek jak na złość ma być załamanie pogody, a nie chcę ciągać nas po deszczu (chociaż klimat byłby przedni, ale co po klimacie skoro dzień później każdy umierałby z gorączką i katarem?). Więc może uda się w czwartek lub sobotę.

W ogóle pod kątem tego co chciałem opisać to chyba mój najlepszy post tutaj, nawet jeśli ojciec pierdoli od pół godziny przez telefon i nie potrafię się skupić.
konto nieaktywne
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8658
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Najlepsze wersy

Post autor: 2rzyn »

Nie no post chujnia max jak zawsze. Masz wsuwke we wlosach i pomalowane paznokcie bo jestes w swojej orientacji seksualnej bardziej skierowany na parowki niz na brzoskwinie.
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
saturn
Posty: 1279
Rejestracja: 24 kwie 2019, 9:45
Lokalizacja: sungate

Re: Najlepsze wersy

Post autor: saturn »

Miałem na myśli moje subiektywne odczucia, że przekazałem to co chciałem przekazać (że masz tu przed sobą moją myśl uwolnioną jak Eldoka).
Ale Ty oczywiście wolisz pisać o jakichś parówkach i brzoskwiniach, może zjedz obiad, nie wiem, cokolwiek.
Szkoda czasu dyskusję z Tobą, bo w przeciwieństwie do aleksego nie rzucasz żadnych ciekawych tropów/rozkmin tylko fiksujesz się na ubliżaniu mi.
konto nieaktywne
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8658
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Najlepsze wersy

Post autor: 2rzyn »

Ty sam sobie ublizasz kolego
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Tiger
Posty: 566
Rejestracja: 05 kwie 2021, 17:35

Re: Najlepsze wersy

Post autor: Tiger »

Usunięto...
Ostatnio zmieniony 04 sie 2023, 6:57 przez Tiger, łącznie zmieniany 1 raz.
moxxi
Posty: 4877
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Najlepsze wersy

Post autor: moxxi »

BLACHA, ŁAPE ZA MIKROFON TY CHUJA KOLESZKI
NIE WIEM KTO JEST PREZYDENTEM POLSKI, WIEM JAK Z PALCA STRZELIĆ
(AŻ PŁACZE)
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 6169
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: Najlepsze wersy

Post autor: DoubleB »

saturn pisze: 31 paź 2022, 15:25 z phonkiem też nie daję rady (przepraszam @DoubleB
spoko xd też nie lubię zbytnio phonku z darciem pizdy
HEWRA/MOBBYN VS T6M [SOON]
HEWRA/MOBBYN VS BONE THUGS [SOON]
MÓJ TEMACIK! -> viewtopic.php?t=10448
Awatar użytkownika
saturn
Posty: 1279
Rejestracja: 24 kwie 2019, 9:45
Lokalizacja: sungate

Re: Najlepsze wersy

Post autor: saturn »

No oki. Ja ostatnio odkryłem playlisty z tzw. chill-phonkiem i niektóre sety fajne, ale jakoś nie siada mi ten podgatunek do końca. Klasyczny hip-hop jest groovy, a phonk ma taki mechaniczny vibe.

Żeby nie robić offtopu:

Wole cię naturalnie, uwierz
Jak tą pannę na reklamie wody niegazowanej


Jims romantyk :oops:
konto nieaktywne
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 6169
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: Najlepsze wersy

Post autor: DoubleB »

też potrafi taki być
Spoiler
ale na ogół ma inny rytm niż klasyczny, więc może nie siedzieć każdemu
HEWRA/MOBBYN VS T6M [SOON]
HEWRA/MOBBYN VS BONE THUGS [SOON]
MÓJ TEMACIK! -> viewtopic.php?t=10448
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2035
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Najlepsze wersy

Post autor: gods bidness »

Jak masz problemy ze słuchem, to idź do laryngologa

(Pezet, z cyklu "Najmocniejsze panczlajny w polskim rapie")
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Najlepsze wersy

Post autor: Patryk233 »

To jest gra, jak mówi tytuł
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
bcn
Posty: 72
Rejestracja: 01 gru 2022, 8:15

Re: Najlepsze wersy

Post autor: bcn »

Jest na blokach chyba teraz kurwa z piąta rano
Najebany sąsiad napierdala swoją starą

oychedonizonemanarmy
lygrys pisze: 30 sty 2024, 14:01 Dzisiaj biję psa penisem po czole
ODPOWIEDZ