Gothic [seria]

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

kseroboj
Posty: 64
Rejestracja: 09 kwie 2020, 0:22

Re: Gothic [seria]

Post autor: kseroboj »

dojenie nostalgicznych uczuc imo
przeciez mozna sciagnac juz pierdyliard roznych modow ktore od strony wizualnej wznosza ta gre bardzo wysoko (glownie do gothica 2 tho, taki l'hiver pierwszy przyklad ktory mam w glowie)
system walki tragedia ale gra dalej grywalna max
przede wszystkim ten klimat byl zawsze (glownie jedynka), ktory obstawiam gdzies sie spierdoli mimo zachowania fabuly czy dialogow nieruszonych

i tak czekam z reka wiadomo gdzie
DwaRazy
Posty: 209
Rejestracja: 17 kwie 2019, 13:48

Re: Gothic [seria]

Post autor: DwaRazy »

Finesta pisze: 27 lip 2020, 22:37 - wszystko się zmieni i będzie bliższe oryginałowi (w skali podobieństwa mechanik od 1 do 10 stwierdził, że Teaser będzie podobny do finalnej gry na poziomie 1,35)
no i bardzo dobrze, bo jak zobaczylem jak to wyglada na teaserze to wbilem huj w ten projekt
befree pisze: Piszesz skrótami, bez polskich znaków czy argumentów, Twoja opinia jest dla mnie warta mniej więcej tyle co papierek po batonie znajdujący się na podjeździe mojego sąsiada. A CB to takie radio, używane raczej przez starszych słuchaczy.
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Gothic [seria]

Post autor: baqlashan »

jednoręczny szpon beliara to najlepsza broń w g2nk, dont @ me
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Gothic [seria]

Post autor: zemsta1kadluba »

Finesta pisze: 27 lip 2020, 22:37 - wszystko się zmieni i będzie bliższe oryginałowi (w skali podobieństwa mechanik od 1 do 10 stwierdził, że Teaser będzie podobny do finalnej gry na poziomie 1,35)
zajebiście bo o ile robienie zmian nie jest złe, to zmiany widoczne w teaserze były chujowe strasznie
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Gothic [seria]

Post autor: baqlashan »

przecież ten mod nie wyjdzie, albo jak wyjdzie po kilku latach to się okaże jakąś kaszaną xD to już klasyka polskiego moddingu, robi się huczne trailery na produkcję których przeznacza się pewnie 1/3 całego potencjału twórczego, pierdoli się non stop o lektorach itd itp, a jak przychodzi co do czego to pomysł okazuje się zbyt trudny w zrealizowaniu a twórcy sie przy wódce pokłócą i ekipa się rozpierdoli na 3 pomniejsze

ale obym się mylił
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Gothic [seria]

Post autor: zemsta1kadluba »

Ale to nie jest fanowski mod tylko oficjalny remake, mody robią chyba dwie niezależne ekipy i to G2:NK a tutaj jest remake jedynki
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Gothic [seria]

Post autor: baqlashan »

aha to ja o tych fanowskich do gotyku dwójki gadałem w takim razie to sie rozminelismy z tematem ale już mi sie załączył temat z tym hujowym polskim modem to polece dalej że wogle sama nazwa tego trajlera ostatnia prosta to mi przypomina jak dzień przed najebką zapewniamy ziomka że przyjdziemy pół godziny przed czasem ze zmrożoną flachą a w rzeczywistości w dzień imprezki gostek dzwoni że gdzie my jesteśmy u licha skoro melanż toczy się 2 godziny wszystkie dupeczki są już po czteropaku somersbi a my co a my wstajemy z łóżika otwieramy okno i wychylamy łeb coby odpowiedzieć klientowi taaaaa jestem prawie na miejscu przyjacielu aleeeż wiatr mie wieje dobra kończe podczas gdy w istocie nie zapalilim jeszcze nawet szlugi przed wykluciem przedwyjściowego jaja i lecimy ewidentnie w przysłowiowego huja na przypał taka to ostatnia prosta rozumisz także trzeba raczej mierzyć siły na zamiary a nie tu pierdolić za przeproszeniem o tym i o tamtym kurwa toteż beka z każdego kto czeka na te 2 mody bo jedni sa na etapie ubierania skarpet a drudzy szukania czystych slip co najwyżej
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Gothic [seria]

Post autor: zemsta1kadluba »

ten post sprawił że zacząłem się zastanawiać czy BENGAL to nie twoje prowo
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Gothic [seria]

Post autor: baqlashan »

ulepilem golema kto chce zobaczyc
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9068
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Gothic [seria]

Post autor: genocidegeneral »

Obyś się kurwa mylił bakłi bo jak coś odjebią to ja wiem z materiału gry-online jak oni wyglądają i walę ich na suke
Obrazek
frontkick

Re: Gothic [seria]

Post autor: frontkick »

Przeciez były już jakieś gejmpleje wrzucane z któregoś z tych modów i kozacko to wyglądało, wielkie dojebane miasto nowe tekstury bronie pancerze, nawet jakby mieli teraz to osrać i wrzucić w internet jak jest to contentu i tak byłoby na kilka godzin co najmniej, to że się pokłócili i rozbili na dwie ekipy no to dziecinada jak chuj ale wydaje mi się że na tym etapie już nie ma opcji że nic się nie wykluje z tego

wgl ciekawe czy ta ekipa bez dubbingu użyje Gothic bota czy wezmą jakichś studenciakow żeby podłożyli głosy
Awatar użytkownika
sugarhill_notausgang
Posty: 5492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:35

Re: Gothic [seria]

Post autor: sugarhill_notausgang »

Spoiler
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4578
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Gothic [seria]

Post autor: Groszek »

:lol:
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Gothic [seria]

Post autor: baqlashan »

pobiłem rekord i zostałem magiem ognia na 3 lvlu, pozdr

Dodano po 7 minutach 29 sekundach:
aha, obejrzałem te nowe materiały dot kronik myrtany

nie bede udawał że to mi sie podoba tylko dlatego że goście się napracowali
ciężko mi to przechodzi przez gardło ale z tego co widziałem to ten mod to jest gówno z dupy wysrane, w komentarzach na yt widze spusty, ale do mnie to nie trafia w ogole, i zaburza klasyczny gotikowy klimat, a dialogi są tak drewnianeeeeeeeeeee kurrr....
po huj ja sie łudziłem wogle że coś z tego bedzie ciekawego
dzieje khorinis co wiadomo na 100% że nie wyjdą nigdy, ale przynajmniej spoko się prezentowały na tych materiałach na yt, w przeciwieństwie do kronik

rok 2021, mamy już 5378 modów do gotika i nadal ani jednego dobrego xD
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
YKCUL
Posty: 2863
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:07
Lokalizacja: Legalizacja

Re: Gothic [seria]

Post autor: YKCUL »

Ty chyba nie grałeś w dobre mody do Gothic, edycja rozszerzona, Cienie przeszłości. Rosjanie przecież zajebali Returninga który przedłuża grę do nie wiem 200 godzin
NOWY FORUM ŚLI**
TYLKO NIE RAPOWY
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Gothic [seria]

Post autor: baqlashan »

YKCUL pisze: 11 kwie 2021, 11:23 edycja rozszerzona
i tu mnie masz, to literalnie jedyny modzik spośród miliona, który cenię

dzieje się tak dlatego, że jest w huj spójny, nie rozpierdala lore i klimatu, lecz wzbogaca stare wątki, i dodaje to co piranie nie zdążyły na premiere zrobić - a pierwotnie miało być w grze
widać że twórcy wiedzieli co chcą zrobić, a nie że zebrali lokalną grupę dużyrnych klakierów zajawkowiczów, którzy za wszelką cenę chcieli się wykazać i pokazać jakie to mają wizjonerskie oryginalne spojrzenie (vide returning albo korniki martyny)

i na tym polega wg mnie dobry mod, szkoda że g2 nie doczekał się nigdy takiego
wg mnie nawet noc kruka rujnuje klimat g2, i zawsze gram bez tego cholernego dziadostwa z piratami, jakimiś azteckimi kreaturami i innymi tropikalnymi orbitalnymi farmazonami, jedyne co na plus w nk to rozbudowany watek bandytow
dla mnie gotyk to symulator średniowiecza, dlatego dwójka vanilla najlebża :joint: i lipa w huj że twórcy nie rozwinęli wątku robienia porzadku w miescie jako strażnik np, sa tam raptem 3 krótke misje

a wracaj do ER g1, finalnie nie przeszedłem tego bo poziom trudności był mocno niewyważony i troche odbierał fun, wiec sie zniechecilem, ale jakbym miał wracać do g1 to planuje właśnie go ograć z ER (ponoć wyszła jakaś nowsza wersja niedawno co naprawia sporo rzeczy)
YKCUL pisze: 11 kwie 2021, 11:23 Cienie przeszłości
sie nie wypowiem bo miałem co kilka minut glicze, wiec rzucilem to w pizdu
YKCUL pisze: 11 kwie 2021, 11:23 Rosjanie przecież zajebali Returninga
imo returning to jest ultra gówieno z dupy wydobyte, cały zamysł tego moda to "wincyj kuhhwa, wincyyyyj" i tyle, nic ciekawego
nie mam pojęcia na czym polega fenomen tego moda, dla mnie to wygląda jakby gimnazjaliści to robili

co więcej returning bierze ten motyw zjebanego rozwoju postaci z NK i rozwija go do takiego stopnia że to już jest niesmaczne po prostu
to już nie jest gothic, tylko jakiś hack n slach na silniku gothica, dla tych fanów którzy największy fun czerpią z absurdalnego grindu ;/
mechaniczna rozgrywka, zero immersji, mieszanka wedlowska, i niekiedy przebłyski jakichś fajnych rozwiazan - tak bym podsumował tego moda

na plus na pewno rozwinięcie wątku religijności w gierce, oraz spoko pierścień który dawał instant sprinta, czegoś takiego brakowało mi w podstawce, dlatego zawsze uczyłem sie warzenia potka na spida i na nim cała gierka robiona, bo szkoda czasu na truchtanie w te i we wte
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2359
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: Gothic [seria]

Post autor: kshaq »

jebać returninga, gówniany mod dla rusków walących konia pod komicznie wywindowany i niezbalansowany poziom trudności
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9068
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Gothic [seria]

Post autor: genocidegeneral »


XDD ja tam nadal nie wierzę :bowdown:

Zbrojewicz, Żak, Barciś, no jak chuuuuuuuuuuj
Obrazek
Awatar użytkownika
mas
Posty: 3145
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:40

Re: Gothic [seria]

Post autor: mas »

najśmieszniejsze jak okaże się że to gówno najgorsze z chujową historią i z masą błędów
nie mniej i tak jestem zdziwiony że to wyszło, w dodatku bez miliona zapowiedzi i zapowiedzi zapowiedzi jak to było wcześniej
hwjsk
Posty: 4829
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Gothic [seria]

Post autor: hwjsk »

....
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 12:33 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ