Anime - normiki out

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Anime - normiki out

Post autor: Groszek »

#freefromage a co, niektórym tego brakowało :what:
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1411
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Re: Anime - normiki out

Post autor: bronek »

Nie znam chorwackiego ale chyba pisal ze kiedys byl sceptykiem anime, obejrzal death note i sie do nich przekonal, dlatego death note jest dla niego najlepszym anime
Mam nadzieje ze pomoglem
Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
Awatar użytkownika
fromage
Posty: 3906
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: Anime - normiki out

Post autor: fromage »

Tez nie znam chorwackiego ale mysle ze masz racje
Obejrzalem tylko pierwszy odcinek Spy X Family i jest spoko, polecam
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1411
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Re: Anime - normiki out

Post autor: bronek »

Napisze tu bo wiekszy ruch: 4 listopada w Japonii wychodzi nowiusienki, 37 tom HxH :shock: Kurde trzeba bedzie nadrobic to w koncu bo ja sie gdzies juz sam nie wiem gdzie zatrzymalem :lol:
Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
Awatar użytkownika
Rhubarb
Posty: 495
Rejestracja: 30 maja 2019, 17:13

Re: Anime - normiki out

Post autor: Rhubarb »

"nowiusienki" czyli zawierający rozdziały 381-390, które wyszły trzy lata temu - w razie czego

nowe rozdzialy dopiero będą wychodzic w klasycznym, tygodniowym systemie, aczkolwiek powrót zawsze miał miejsce chwile przed premierą tomu, więc prawdopodobnie mozemy szykowac sie na koniec pazdziernika
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1411
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Re: Anime - normiki out

Post autor: bronek »

Dzieki za precyzje, nie diggowalem wiecej tylko mignelo mi info i podalem dalej bo wiem ze tutaj sporo fanow.

Wyszedl tez nowy trailer do powrotu Bleach, kurwa nie bylem az tak mocno zajarany tym powrotem bo pamietam ze koniec mangi mi sie srednio podobal, ale po tym trailerze chyba wsiadam do hype train i czekam na to

Dodano po 5 minutach 45 sekundach:
Aha, no i widzialem anons ze Sakamoto Days doczeka sie animacji, polecam obejrzec bo chyba nie da sie tego spierdolic a manga zbiera bardzo dobre recenzje (imo nie trafia do mnie tak mocno jak niektore inne mangi, ale faktycznie ciekawa fabula, odjechane postacie i niezla dawka humoru czyli to co lubimy w shonenach)

Z tych mang publikowanych przez Shueishe mysle ze nastepna ktora doczeka sie animacji bedzie Dandadan i to bedzie arcydzielo zobaczycie
Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4338
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Anime - normiki out

Post autor: Kalom »

jest już pierwszy odcinek drugiego sezonu spy x family jak cos
:joint: [*]
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Anime - normiki out

Post autor: Piters »

Imo dosyć średni

Za to jak ktoś nie widział to jest już Summer Time Rendering na Disney+ i jest to ogolnie piękne anime
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
tsuko
Posty: 809
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:45

Re: Anime - normiki out

Post autor: tsuko »

W poniedziałek nowy Bleach ja pierdole tyle na to czekałem i do końca wierzyłem że kiedyś będzie
Zainteresowania - bezdomność , Premier League, Liga Mistrzów , Freak fighty i Strike King K-1,/walki w K-1 w małych rękawicach/
Awatar użytkownika
#23
Posty: 1575
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:25
Lokalizacja: tinychat

Re: Anime - normiki out

Post autor: #23 »

W tym roku specjalnie pod to oglądałem stare odcinki
It's got a hold on me the streets won't let me go I'm in love
Ezio_Wroclaw pisze: 05 wrz 2019, 10:10 Jeszcze mi kot o 4.40 wskoczył na mordę, jedyne pussy co tam ostatnio siada.
Awatar użytkownika
ffeee
Posty: 1404
Rejestracja: 12 maja 2019, 16:02
Lokalizacja: Ziemia Obiecana

Re: Anime - normiki out

Post autor: ffeee »

tsuko pisze: 08 paź 2022, 18:12 W poniedziałek nowy Bleach ja pierdole tyle na to czekałem i do końca wierzyłem że kiedyś będzie
To samo, jaram się jak kiedyś gdy pierwszy raz to oglądałem :oops: :oops:
Awatar użytkownika
sebring
Posty: 4219
Rejestracja: 30 wrz 2020, 20:41

Re: Anime - normiki out

Post autor: sebring »

fajne to cyberpunk edgerunners, ale jakos szczegolnie dupy nie urywa, wiele razy juz te tropy w chinskich bajkach widzialem i w sumie przynajmniej dla mnie bylo to przewidywalne
postacie poza davidem i lucy naprawde plaskie i nieciekawe
kiedy czasy są dobre, to wódka jest zdrowa
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Anime - normiki out

Post autor: Jiigsi »

rebecca disrepect :what:
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
sebring
Posty: 4219
Rejestracja: 30 wrz 2020, 20:41

Re: Anime - normiki out

Post autor: sebring »

zdecydowanie, milion razy widzialem identyczne postaci jak rebecca, i to nie tylko w anime
jest nudna, doslownie ma jedna zabawna scene w serialu (kiedy david wbija na jej kwadrat dostarczyc modul jej bratu), ale mimo tego wszystkiego musze docenic doskonaly VA w wersji angielskiej, bardzo wybija sie na tle innych, rowniez na naprawde wysokim poziomie
kiedy czasy są dobre, to wódka jest zdrowa
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1411
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Re: Anime - normiki out

Post autor: bronek »

O kurde ale nostalglem :cry:

Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
moxxi
Posty: 4876
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Anime - normiki out

Post autor: moxxi »

Chainsaw Man :bowdown: kurwa ale opening dojebany :bowdown:
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
Hazardzista
Posty: 1186
Rejestracja: 05 paź 2019, 16:37

Re: Anime - normiki out

Post autor: Hazardzista »

Chainsaw Man pierwszy odcinek :bowdown: :bowdown: :bowdown:
Awatar użytkownika
Rhubarb
Posty: 495
Rejestracja: 30 maja 2019, 17:13

Re: Anime - normiki out

Post autor: Rhubarb »

chainsaw man cgi shitfest

za to mob piękny

no i pierwsze spoilery z nowego rozdzialu hunterka. az surrealistyczne się to wydaje!
Awatar użytkownika
myron
Posty: 230
Rejestracja: 01 maja 2019, 10:38

Re: Anime - normiki out

Post autor: myron »

Mob Psycho III oo jezu. Z ręką w gaciach czekam co tydzień na kolejny odcinek. SpyxFamily nie chce mi się oglądać, bo jak były kiedyś z trzy pierwsze odcinki pierwszego sezonu, to tak mi się spodobało, że mange zacząłem czytać, aż mi zbrzydło. Widzę jeszcze i tak nie dogonili akcji w anime, a czuje na ten moment aweresje, żeby to w ogóle włączyć. To coś jak z ruchaniem codziennie tej samej dziewczyny. W końcu traci smak. Czy jak z jedzeniem ulubionej potrawy lub słuchaniem w kółko tej samej piosenki, która Ci wpadła w ucho. Rzygasz już tym. Jestem zachłanny tak, że ja pierdole.
Chainsaw man obejrzany pierwszy odcinek, nawet spoko zapowiada się.
Odświeżonego po raz enty Berserka obejrzałem z 5min i wyłączyłem, bo stwierdziłem, że po chuj mam to oglądać jak i tak wiem jak się skończy xD

Ao ashi - jak ktoś lubi piłkę nożną, sporty drużonowe, to polecam. Wzruszałem się często.
Overlorda nowy sezon coś szybko skończył się jak dla mnie. Nawet akcja jakoś dobrze nie zdążyła się rozkręcić, a tu kurwa koniec
tate no yuusha - nowy sezon, pare odcinków i położyłem lache, straciłem ochotę, to włączać
One piece - gdy walczył z Kaido, to już z braku cierpliwości czytałem mange do przodu, ale tam zawsze jest, że wpierdol potem powrót kurwa 50 odcinków, żeby rozjebać. Tak dawno nie oglądałem, że zapomniałem o tym schemacie, który sprawił, że już rzygałem tym. Widzę anime dalej tam ostro kurwa powrót napierdala, pewnie włączę za pół roku, jak w końcu będzie final fight xD
Boruto też chwile mange czytałem i znudziło mnie, czasem tylko zerknę na stronie czy dalej fillery, czy w końcu jakieś konkrety

Z nowości czekam na nowy sezon Goblin Slayer i Vinland Saga. Jak ktoś ma dostęp do wszystkich odcinków Detective Conan, bo od dawna pragnę sprawdzić, to legendarne anime. Proszę podziel się.
Spoiler
Kamyl pisze:eazy-e momentami mógłby spokojnie spełnić swoje ambicje artystyczne w szeregach hemp gru.
Youtube
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1411
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Re: Anime - normiki out

Post autor: bronek »

myron pisze: 18 paź 2022, 3:28 Boruto też chwile mange czytałem i znudziło mnie, czasem tylko zerknę na stronie czy dalej fillery, czy w końcu jakieś konkrety
No manga jest daleko od anime, ale anime chyba chociaz troche nadgonilo i zekranizowali sage z jirenem. Ale i tak manga > anime, w sumie manga imo dalej ciekawa i ostatnie "plot twisty" trzymaly w napieciu wiec nwm czemu cie znudzilo (chyba ze pisales ze anime cie znudzilo nie manga)
myron pisze: 18 paź 2022, 3:28Jak
myron pisze: 18 paź 2022, 3:28 Jak ktoś ma dostęp do wszystkich odcinków Detective Conan, bo od dawna pragnę sprawdzić, to legendarne anime. Proszę podziel się.
O kurde to musi miec miliard odcinkow, manga ma ponad 100 tomow chyba, wiecej niz OP jak dobrze pamietam. I ciekawe czy w koncu skonczyli, kiedys sledzilem ale jakos odpuscilem bo glowny watek ciekawy ale za duzo tych "fillerowych" akcji bylo i odbilem
Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
ODPOWIEDZ