Anime - normiki out

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
mlodyzwollie
Posty: 52
Rejestracja: 22 cze 2022, 1:35
Lokalizacja: Słubice

Re: Anime - normiki out

Post autor: mlodyzwollie »

Przeczytałem dzisiaj "Sayonara, Eri" bo zapomniałem sprawdzić i :bowdown: :bowdown: :bowdown:

Fujimoto to jednak goated artysta

Teraz nie wiem za co się zabrać z mang, w sumie jest prawie całe one piece do skończenia ale jestem mega ciekawy 20th Century Boys. Wypadałoby skończyć oglądać Vinland Sagę, tyle że pierwsza seria w połowie już mnie tak znudziła, że odechciało mi się dalej oglądać, warto przeboleć ten środek serii? Bo słyszałem ze największy character development jest w kolejnym arcu czyli w parcie drugim.
Awatar użytkownika
Hazardzista
Posty: 1188
Rejestracja: 05 paź 2019, 16:37

Re: Anime - normiki out

Post autor: Hazardzista »

Nie pamiętam jak tam się akcja rozkładała w pierwszym sezonie vinalndu ale cały sezon jak najbardziej na plus, minusem jest na pewno główny bohater ale wczoraj wyszedł pierwszy odcinek nowego sezonu i już widać że pójdzie to w zupełnie inną stronę.
No i mega fajny opening drugiego sezonu.
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4372
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Anime - normiki out

Post autor: Piters »

Drugi sezon to zupelnie inny klimacik, znalezienie celu w zyciu etc. Czy lepsze to ciezko powiedziec bo mi sie mocno 1 czesc w calosci podobala, ale no ludzie mowia ze tera najlepszy arc
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Willxc
Posty: 1530
Rejestracja: 13 maja 2019, 13:39

Re: Anime - normiki out

Post autor: Willxc »

o proszę, zajebiście że drugi sezon wychodzi, muszę sobie teraz mniej więcej przypomnieć pierwszy
Awatar użytkownika
ffeee
Posty: 1423
Rejestracja: 12 maja 2019, 16:02
Lokalizacja: Ziemia Obiecana

Re: Anime - normiki out

Post autor: ffeee »

Demon Slayer giga fajny a kreska przy umiejętnościach wody szczególnie przezajebista :bowdown:
Awatar użytkownika
mlodyzwollie
Posty: 52
Rejestracja: 22 cze 2022, 1:35
Lokalizacja: Słubice

Re: Anime - normiki out

Post autor: mlodyzwollie »

ffeee pisze: 16 sty 2023, 13:33 Demon Slayer giga fajny a kreska przy umiejętnościach wody szczególnie przezajebista
Noo, jak rengoku walczy to chyba top1 moment w anime obecnie, jakość walk jest niemożliwa.

Nowy chapter csm zajebisty, ciekawe jak on to rozwinie dalej
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4417
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Anime - normiki out

Post autor: Kalom »



hehe jak czekacie na finał Attack on Titan, który już został rozbity na trzy części to trzecia część rozbita została na jeszcze dwie xd
:joint: [*]
Awatar użytkownika
ffeee
Posty: 1423
Rejestracja: 12 maja 2019, 16:02
Lokalizacja: Ziemia Obiecana

Re: Anime - normiki out

Post autor: ffeee »

Wreszcie dokończyłem drugi sezon Demon Slayera, nie mogę doczekać się reszty :bowdown:
Spoiler
Walka Uzui z Gyutaro to jebany peak walk anime :bowdown: :bowdown:
Awatar użytkownika
mlodyzwollie
Posty: 52
Rejestracja: 22 cze 2022, 1:35
Lokalizacja: Słubice

Re: Anime - normiki out

Post autor: mlodyzwollie »

No Tengen Uzui to top postaci z tego anime, mimo dużego hype to naprawde kny jest dobre i na kwiecień 3 sezon wychodzi
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4417
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Anime - normiki out

Post autor: Kalom »

wyszła pierwsza godzinna część finału (finałów finału) aot
:joint: [*]
Awatar użytkownika
Hazardzista
Posty: 1188
Rejestracja: 05 paź 2019, 16:37

Re: Anime - normiki out

Post autor: Hazardzista »

Spoko odcinek aot, duży plus za to że nawet nie trzeba specjalnie rewatcha robić kolejnego bo akcja idzie dość czytelnie.
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4578
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Anime - normiki out

Post autor: Groszek »

Aaa a aaaa kurwaaaaaa nowy sezon hunterxhunter wychodzi w 2024 mamy to kurwyyyyy y auuuuuuu :bowdown: :bowdown:
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4372
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Anime - normiki out

Post autor: Piters »

Nadgoniłem wczoraj hypowane Oshi no Ko, bez kitu mega spoko, pierwszy odcinek zwłaszcza (który trwa 80 minut)
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
Hazardzista
Posty: 1188
Rejestracja: 05 paź 2019, 16:37

Re: Anime - normiki out

Post autor: Hazardzista »

Oo też się zabieram za Oshi! W polskich kinach leci Suzume, oglądał ktoś, warto się wybrać?
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4372
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Anime - normiki out

Post autor: Piters »

Vinland Saga to jebany sztos i tyle, drugi sezon nawala po emocjach co odcinek
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
#23
Posty: 1590
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:25
Lokalizacja: tinychat

Re: Anime - normiki out

Post autor: #23 »



Jako wielki fan Initial D, oczekuję rozpierdolu :bowdown:
It's got a hold on me the streets won't let me go I'm in love
Ezio_Wroclaw pisze: 05 wrz 2019, 10:10 Jeszcze mi kot o 4.40 wskoczył na mordę, jedyne pussy co tam ostatnio siada.
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Anime - normiki out

Post autor: OmarStooleyman »

Hazardzista pisze: 08 maja 2023, 20:30 Oo też się zabieram za Oshi! W polskich kinach leci Suzume, oglądał ktoś, warto się wybrać?
Jeżeli się jeszcze zastanawiasz to idź, warto. Obejrzenie tego przed telewizorem nie odda tego tak dobrze, jak kino z dobrym udźwiękowieniem.
Spaniały film ogółem, nie powiem, łezka się kręciła pod koniec
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Anime - normiki out

Post autor: RIVALDO111 »

Z biedy kinematograficznej od dłuższego czasu przełamałem się i dałem szansę Anime- Vinland saga.

I szczerze oglądając w tym roku Alice in Borderland 2 i House of the dragon. Siadło mi najlepiej z tych 3 produkcji. :joint:
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
tsuko
Posty: 812
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:45

Re: Anime - normiki out

Post autor: tsuko »

RIP wbijam.pl :( najlepsza strona bez kurewskich reklam, z odcinkami zawsze na czas
W związku ze zmieniającym się prawem, a także naciskami na zamknięcie strony, w dniu 28 czerwca 2023 roku projekt Twoja Mała Japonia ostatecznie dobiega do mety. Była to dla mnie bardzo trudna decyzja, jednakże nie mogła być inna. Walczyłem o istnienie strony już od dobrych kilkunastu miesięcy, podczas których musiałem dwukrotnie przenosić serwer, a także wiele razy reuploadować usuwane regularnie z serwerów pliki. Jest to ponad moje siły i zdrowie. Coraz więcej serii anime jest oficjalnie dostępnych po polsku, stąd istnienie TMJ traci na znaczeniu. Jest też CDA czy inne strony fanowskie, gdzie można kontynuować oglądanie swoich ulubionych tytułów. W polskim fandomie funkcjonuje wielu wspaniałych i zaangażowanych fansubberów. Każda osoba, którą zaraziłem moją pasją do japońskiej kultury, jest dla mnie powodem do dumy. Dziękuję wszystkim, którzy przez te lata wspierali stronę i się na niej udzielali. Życzę Wam, drodzy użytkownicy, wszystkiego dobrego i wielu niezapomnianych chwil z anime. Czuję się spełniony i odchodzę, niczego nie żałując :). Pozdrawiam i powodzenia wszystkim.
Zainteresowania - bezdomność , Premier League, Liga Mistrzów , Freak fighty i Strike King K-1,/walki w K-1 w małych rękawicach/
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4417
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Anime - normiki out

Post autor: Kalom »

nie no tragedia
:joint: [*]
ODPOWIEDZ