Pro Evolution Soccer

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
horrypaz
Brak Kultury
Posty: 3248
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:43
Lokalizacja: Hands, Underwood

Re: Pro Evolution Soccer

Post autor: horrypaz »

ej kurwa supcio to wyglada po tej łatce. jak dadzą masterleague to wracam chyba
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9683
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Pro Evolution Soccer

Post autor: potter »

No dobra ale da się jakoś odblokować wszystkie zespoły w trybie towarzyskim czy można tylko tymi 10 jak w demo jakimś? Chodzi o PS4
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1419
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Re: Pro Evolution Soccer

Post autor: bronek »

kurwa ale narobiliscie smaka, dzisiaj lub jutro sciagne trzeba obadac, mam nadzieje ze sie nie zawiode :roll:
Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
Awatar użytkownika
IllEisenheim
Posty: 193
Rejestracja: 19 mar 2020, 11:49

Re: Pro Evolution Soccer

Post autor: IllEisenheim »

potter pisze: 14 kwie 2022, 16:47 No dobra ale da się jakoś odblokować wszystkie zespoły w trybie towarzyskim czy można tylko tymi 10 jak w demo jakimś? Chodzi o PS4
Na ten moment skupili się na trybie Dream Team czyli odpowiedniku my Club. Offline dopiero będą aktualizować i dodawać prawdopodobnie płatną zawartość na zasadzie master league itd.
Głosy w necie i filmiki z gameplayu napawają optymizmem w porównaniu z wersją 0.9
Mateusz
Posty: 420
Rejestracja: 24 kwie 2019, 14:39

Re: Pro Evolution Soccer

Post autor: Mateusz »

Gameplay na pewno na plus, jest duża zmiana względem 21 pod kątem realizmu też w dobrą stronę.
Niestety na ps4 nie działa to do końca płynnie, a grając online to już w ogóle, ale liczę, że to poprawią z czasem.
A dlaczego blokują możliwość wydłużenia czasu meczu w singlu to nie wiem.
lambiczi
Posty: 845
Rejestracja: 22 kwie 2019, 16:58

Re: Pro Evolution Soccer

Post autor: lambiczi »

Pograłem jakieś 3h i jestem zachwycony, gameplay jest kozacki. Tryby gry zapowiadają się słabo (DreamTeam), marketingowo Konami leży, ale pokazują znowu, że dużo lepiej rozumieją futbol niż Kanadyjczycy. Świetna fizyka piłki, starcia fizyczne, drybling, wszystko wyważone w punkt. Każda akcja jest inna, duży fun z gry, szczególnie przeciwko AI na wyższych poziomach trudności (można sobie na treningu śmigać), bo online to trochę zbyt duży dynamizm. Grafika jest dla mnie ok, mogłaby być lepsza, ale i tak mi tnie na laptopie (i7-9750H/32GB/960SSD/GTX1650), więc chyba nie mogę narzekać. Warto się pobawić kamerą, bo solidnie zmienia odczucia z rozgrywki.

Na lekkie minusy sterowanie (przyzwyczaiłem się do markowania R1, brakuje mi blokowania drogi do podania trzymając przycisk podania jak było to w poprzedniej wersji, stunning pass/shot mógłby być pod L2), obrona czasem się gubi (idzie do zawodnika nie piłki) oraz trochę przykokszone stunning shoty i wrzutki (ale też często są blokowane).
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13192
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Pro Evolution Soccer

Post autor: oldschool »

lambiczi pisze: 15 kwie 2022, 9:39 Świetna fizyka piłki, starcia fizyczne, drybling, wszystko wyważone w punkt.
Serio? :lol:

Ta gra jest duużo słabsza niż PES 2021 i dalej jest to mega niedorobiony produkt. Ile razy piłka przeleciała centymetry koło mojego gracza, a on nic nie zrobił to nie zliczę.

Gdyby rozwijali gameplay z PES 2021 a nie crossplayowali to z jebanymi komórkami, to może coś by z tego było, a tak wątpię.
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2160
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Pro Evolution Soccer

Post autor: Wtn »

Całkiem fajnie się gra ale są jakieś wylewy typu ziomek strzela karnego, trafia w słupek a jego piłkarz stoi i się patrzy przez kolejne 10 sekund zamiast ruszyć do piłki czy cokolwiek XD
W ogóle da radę ogarnąć jakichś fajnych grajków/paczki do otwierania za free? Miałem te 200k punktów na grajków, kupiłem paru po 70-80 overalla zeby chociaz tam mieć jakiś tam skład a trafiam na samych kurwa gości z jakimiś forlanami co strzelają bramki z 25 metrów czy innego romario
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13192
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Pro Evolution Soccer

Post autor: oldschool »

Na PS4/5 jest darmowy pakiet dla posiadaczy PS Plus.
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2160
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Pro Evolution Soccer

Post autor: Wtn »

PC here :(
Awatar użytkownika
JVCORE
Posty: 1469
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:15
Lokalizacja: WWA

Re: Pro Evolution Soccer

Post autor: JVCORE »

Gra ktos w ten efootball? Pies mi wpierdolil płytę do fify i stwierdziłem, że wleci na testa i w sumie zajaweczka jest, wyjebane mam na coinsy, bo na chuj mi ronaldinho jak ja Pato i Davidem ich rucham
#freefromage

GVMBLER
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13192
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Pro Evolution Soccer

Post autor: oldschool »

Ile meczów zagrałeś?
Awatar użytkownika
benzoabuser
Zbanowany
Posty: 5552
Rejestracja: 25 sie 2019, 18:58

Re: Pro Evolution Soccer

Post autor: benzoabuser »

Jak pro evo to tylko PES6. Gra kultowa i klasyczna, a turnieje z kumplami w nią dawały więcej funu niż w nowe fifki.
znajdę wszystkie kurwy świata i rozjebie

!EXTRA ANNOTATION!

ALL OF MY POSTS ARE FICTION
Awatar użytkownika
JVCORE
Posty: 1469
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:15
Lokalizacja: WWA

Re: Pro Evolution Soccer

Post autor: JVCORE »

oldschool pisze: 08 maja 2022, 12:58 Ile meczów zagrałeś?
Żeby ogarnąć grę grałem eventy off teraz dobilem do 7 dywizji na te chwile
#freefromage

GVMBLER
lambiczi
Posty: 845
Rejestracja: 22 kwie 2019, 16:58

Re: Pro Evolution Soccer

Post autor: lambiczi »

Próbował ktoś pykać? Darmowa gra oparta na silniku PES'a zrobiona przez fanów/modderów:
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4413
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Pro Evolution Soccer

Post autor: Kalom »

wygląda jak patch co robi dobre wrażenie na początku, a jak sam pograsz to po 10 meczach się nudzi i uninstall, ale jak ktoś sprawdzi karierkę to może dać znać, bo pokopałbym coś
:joint: [*]
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4413
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Pro Evolution Soccer

Post autor: Kalom »

są tu jacyś ultimate enjoyerzy pro evo i mogą polecić która wersja lub mody mają najlepszy tryb kariery żeby się trochę pobawić?
:joint: [*]
Awatar użytkownika
przemocnik
Posty: 7
Rejestracja: 10 lut 2021, 8:19
Lokalizacja: Pomorze

Re: Pro Evolution Soccer

Post autor: przemocnik »

Nie ma obecnie lepszej gry piłkarskiej:

https://www.pessmokepatch.com/2023/09/spfl24.html

Football Life 2024 - sciągasz, odpalasz, wszystko na bazie PES 2021.

Niestety tylko offline.
Awatar użytkownika
insane
Posty: 1523
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: Pro Evolution Soccer

Post autor: insane »

w tym efootball jest jakiś tryb w stylu sezonów online z fify gdzie się gra prawdziwymi składami? bo sciagnalem to kiedyś i nie mogłem znaleźć innego trybu gry online niz ta kopia futa, a pograłbym w piłeczkę online
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13192
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Pro Evolution Soccer

Post autor: oldschool »

Dzięki, wrócę sobie do Pesa.

A nie wiesz może czy da się to nałożyć na VirtuaRED.com Patch 2021 v6?
ODPOWIEDZ