Pro Evolution Soccer

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
Holden
Posty: 1167
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:01

Pro Evolution Soccer

Post autor: Holden »

Jeśli jest już temat Fify, przydałby się także odnośnie PESa. Gra ktoś!?
Awatar użytkownika
loco
Posty: 1760
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: Pro Evolution Soccer

Post autor: loco »

PES > FIFA wiadomo i nawet z tym nie dyskutuj. szkoda tylko, że ta gra umarła na PC
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
Awatar użytkownika
horrypaz
Brak Kultury
Posty: 3226
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:43
Lokalizacja: Hands, Underwood

Re: Pro Evolution Soccer

Post autor: horrypaz »

napierdalam codziennie w 19 ale tylko offline. ludzie w grach tylko przeszkadzają
Mateusz
Posty: 418
Rejestracja: 24 kwie 2019, 14:39

Re: Pro Evolution Soccer

Post autor: Mateusz »

Potwierdzam, od czasu PESa 6 grałem w Fifę, w zeszłym roku zagrałem w 2018, teraz 2019 i raczej już nie wrócę. Gameplay jest jak dla mnie bardzo bliski ideału choć warto podkreślić, że jestem głównie graczem kanapowym offline/z kumplem.
Awatar użytkownika
Holden
Posty: 1167
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:01

Re: Pro Evolution Soccer

Post autor: Holden »

Ja na dobrą sprawę mogłem nie kupować 2019 tylko grać w Lite bo i tak ciosam tylko w MyTeam
Mateusz
Posty: 418
Rejestracja: 24 kwie 2019, 14:39

Re: Pro Evolution Soccer

Post autor: Mateusz »

Znacie może jakiś option file z ekstralkasą i jakiś z bundesligą? Skąd w ogóle najlepiej je brać? Interesuje mnie ps4.
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2595
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Pro Evolution Soccer

Post autor: bloodyhell »

jak dodatki do pesa to tylko evo-web, poszukaj tam
Awatar użytkownika
loco
Posty: 1760
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: Pro Evolution Soccer

Post autor: loco »

Najlepszy patch i do tego z Bundesligą to PES 2019 PESUniverse. Problem jest tylko taki, że jest on płatny, ale jak dobrze poszukasz to jakieś mirrory znajdziesz w necie za free.
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
Awatar użytkownika
horrypaz
Brak Kultury
Posty: 3226
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:43
Lokalizacja: Hands, Underwood

Re: Pro Evolution Soccer

Post autor: horrypaz »

jebać płatne
https://www.pes-patch.com/category/pes-2019-patch
ja od paru lat zawsze na PTE jechałem, teraz niedawno wgrałem smoke patch i polecam
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4338
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Pro Evolution Soccer

Post autor: Kalom »

grał już ktoś w demo 20?
:joint: [*]
Mateusz
Posty: 418
Rejestracja: 24 kwie 2019, 14:39

Re: Pro Evolution Soccer

Post autor: Mateusz »

Ja wczoraj zagrałem parę meczy, szczerze mówiąc jak dla mnie różnica między 18 a 19 była znacznie większa niż między 19 a 20. Zauważyłem trochę inne zachowanie piłki i trochę lepsze animacje ruchu piłkarzy. Pewnie przy dłuższej grze wychodzą inne drobne rzeczy, ale pierwszy kontakt nie zachęca żeby to opłacało się kupić.
Awatar użytkownika
loco
Posty: 1760
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: Pro Evolution Soccer

Post autor: loco »

Przecież jest mega przeskok. W 19 miałem sporo godzin i różnica jest znaczna. Przede wszystkim wolniejsza gra, brak ping ponga, trzeba myśleć przy rozegraniu przez co nie ma kosmicznych wyników, bo już nie przebiegniesz sobie jednym typem pół boiska. Czekam na pełną wersję i mam nadzieję, że nie będzie mocnego przewrotu w stosunku do dema, jak co roku.

Polecam sprawdzić.
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Pro Evolution Soccer

Post autor: Piters »

Zagrałem 1 meczyk na razie i naprawde fajnie sie grało. Bardziej przypomina mi to piłkę nożną niż fifa i troche beka bo zawsze się śmiałem z tego gadania, ale EA poszło w chuj dziwną stronę. Pogram troche jeszcze i pomysle co w tym roku zrobic, ale jestem mega zaskoczony. Pewnie zależeć to będzie od trybu kariery (bo po tylu latach gowna w fifie bym se w to pograł bo bot fajnie tutaj ogarnia chyba), jak jest to rozwinięte w PESie, ktos ogarnia?
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Pro Evolution Soccer

Post autor: instinkt »

do kiedy to demo będzie aktywne? bo nie moge znaleźć info
do premiery?
MalinowyJogurt

Re: Pro Evolution Soccer

Post autor: MalinowyJogurt »

loco pisze: 02 sie 2019, 17:42 Przecież jest mega przeskok. W 19 miałem sporo godzin i różnica jest znaczna. Przede wszystkim wolniejsza gra, brak ping ponga, trzeba myśleć przy rozegraniu przez co nie ma kosmicznych wyników, bo już nie przebiegniesz sobie jednym typem pół boiska. Czekam na pełną wersję i mam nadzieję, że nie będzie mocnego przewrotu w stosunku do dema, jak co roku.

Polecam sprawdzić.
Identyczny post można wrzucać przy każdej nowej zapowiedzi PESa, oraz po wszystkich nowych gameplayach z Fify. A potem w pełnej wersji się okazuje, że i w jednej i drugiej grze ludzie na online uczą się schematów i tylko tak da się wygrywać.
Awatar użytkownika
loco
Posty: 1760
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: Pro Evolution Soccer

Post autor: loco »

[mention]instinct[/mention] Pewnie cały czas będzie aktywne. Tym bardziej, że np dzisiaj wyszedł patch do demo z jakimś uaktualnieniem. Można w demo po necie śmigać.

[mention]MalinowyJogurt[/mention] Nie porównuj pesa do fify pod względem schematów, bo pes to symulator, a fifa to arcade gdzie jednym typem robisz zwody przez całe boisko a na końcu podrzucasz sobie piłkę i lutujesz z przewrotki.

Zapytaj większości graczy co ich trzyma przy grze - licencje czy gameplay? Większość powie, że licencje i dlatego grają w fife. Gdyby konami ogarnęło licencje (co nie jest potrzebne w sumie, bo patche wychodzą już w dzień premiery i śmigasz sobie na oryginalnych logach, koszulkach itd) to popularność fify mocno by spadła i jestem tego pewien.
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Pro Evolution Soccer

Post autor: instinkt »

nie licencje a FUT
tryb który jest w PESie jest po prostu dużo gorszy
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2595
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Pro Evolution Soccer

Post autor: bloodyhell »

^na potwierdzenie artykuł mówiący o tym, że tryby Ultimate Team stanowią obecnie nawet 28% przychodów EA, co jest zatrważającą wartością

w demo pesa grałem i wracać nie mam zamiaru, nadal odpycha mnie plastikowy sposób poruszania się zawodników
Bartuz
Posty: 449
Rejestracja: 20 maja 2019, 15:15
Lokalizacja: Fryna City

Re: Pro Evolution Soccer

Post autor: Bartuz »

Zagrałem w demo PES 20 i naprawde miło sie zaskoczyłem (ostatni PES jaki grałem to ten z 2008, wiadomo PES6 na PC jedna miłość), powinąłem preorder i czekam na premiere. Wie ktoś czy można wgrywac patche na xbox, czy jest to tylko zarezerwowane dla PS4 i PC?
Awatar użytkownika
horrypaz
Brak Kultury
Posty: 3226
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:43
Lokalizacja: Hands, Underwood

Re: Pro Evolution Soccer

Post autor: horrypaz »

w poprzednich tylko pc i ps4
ODPOWIEDZ