Malik Montana

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6722
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Malik Montana

Post autor: jAg »

Co za wsiur jebany :lol: :lol:
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
many-s
Posty: 1792
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:06

Re: Malik Montana

Post autor: many-s »

gods bidness pisze: 28 mar 2023, 10:24
Na co forumowi fani Sentina Malika - tak, zachowuje się jak debil, no ale muzykę robi spoko (tzn. bicik buja) więc wspierajmy razem ten brak godności wyświetleniami.
Awatar użytkownika
rozklad_gaussa
Posty: 1466
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:22
Lokalizacja: riwaldo

Re: Malik Montana

Post autor: rozklad_gaussa »

czekam na odtwarzanie trendu przez małolatów
RIVALDO111 pisze: 28 sie 2023, 0:27 Dlatego świat ciotowateje i to każdy kumaty od dawna wie.
geisha_in_hood
Posty: 44
Rejestracja: 10 lut 2023, 10:40

Re: Malik Montana

Post autor: geisha_in_hood »

many-s pisze: 28 mar 2023, 10:33
gods bidness pisze: 28 mar 2023, 10:24
Na co forumowi fani Sentina Malika - tak, zachowuje się jak debil, no ale muzykę robi spoko (tzn. bicik buja) więc wspierajmy razem ten brak godności wyświetleniami.
moim zdaniem on ma po prostu bordera i jest alternatywką, skończyły mu sie leki
Awatar użytkownika
fromage
Posty: 3906
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: Malik Montana

Post autor: fromage »

#malikchallenge na tiktoku I armia malolatow Malika bedzie skakac po kasach gdy Ty sobie czekasz na zamowionego big maca xD
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
Willxc
Posty: 1526
Rejestracja: 13 maja 2019, 13:39

Re: Malik Montana

Post autor: Willxc »

od razu leci lepa na łeb dla takiego pajaca
Awatar użytkownika
fromage
Posty: 3906
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: Malik Montana

Post autor: fromage »

Ta a ktos cie nagra I dostaniesz cancela I chuj a nie uwu bedzoe
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
Willxc
Posty: 1526
Rejestracja: 13 maja 2019, 13:39

Re: Malik Montana

Post autor: Willxc »

impulsywny pojeb ze mnie w takich sytuacjach co poradze
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 1989
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Malik Montana

Post autor: gods bidness »

Już ten oryginalny tik tok się dziwnie szybko urywa, bo pani z maka powiedziała: spierdalaj mi stąd pajacu, bo ścierą przez łeb dam albo Wieśka z kuchni zawołam to ci nogi z dupy powyrywa.
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2218
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: Malik Montana

Post autor: SiNi »

fromage pisze: 28 mar 2023, 10:57 Ta a ktos cie nagra I dostaniesz cancela I chuj a nie uwu bedzoe
Ale nie uważasz, że zachował się jak kretyn? Rozumiem, iż to co kontrowersyjne najlepiej się klika, ale jak dla mnie w tej sytuacji kajdany na łapy i pałą po plecach przy wszystkich ludziach i wtedy wrzut na tiktoka plus mycie blatu jego kominiarą za pinset złoty.
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 6146
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: tychy

Re: Malik Montana

Post autor: zemsta1camzata »

jak kretyn to ty postujesz
Wszystkie moje wypowiedzi są pisane na podstawie scenariusza. Mogą zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci i takie, które mogą urazić niektórych dorosłych. Czytasz na własną odpowiedzialność.
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6707
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Malik Montana

Post autor: mateko »

fromage pisze: 28 mar 2023, 10:48 #malikchallenge na tiktoku I armia malolatow Malika bedzie skakac po kasach gdy Ty sobie czekasz na zamowionego big maca xD
czekam
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2218
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: Malik Montana

Post autor: SiNi »

@mateko Pierwszy będzie @zemsta1camzatawięc czekam na kolejnego kretyna.
Ostatnio zmieniony 28 mar 2023, 11:34 przez SiNi, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 6146
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: tychy

Re: Malik Montana

Post autor: zemsta1camzata »

po łbie mogę ci poskakać
Wszystkie moje wypowiedzi są pisane na podstawie scenariusza. Mogą zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci i takie, które mogą urazić niektórych dorosłych. Czytasz na własną odpowiedzialność.
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2218
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: Malik Montana

Post autor: SiNi »

@zemsta1camzata Nie wciągaj mnie w swoje fetysze, szukaj wśród Twojego pokroju.
Awatar użytkownika
fromage
Posty: 3906
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: Malik Montana

Post autor: fromage »

Mi to troche szkoda ludzi z meka, na codzien jestem tam wiele razy I widze/wiem jak to tam dziala Bo tam czasami naprawde jest ostre tyranie Bo w chuj ludzi, I wiekszosc to MLODE studwntki oraz pare starszych pan menagerek, napewno nie jest to latwa praca gdyz pressing naprawde jest wielki czasami, zapierdalasz jak wojak z Amazona a Tu jakis afganistanczyk w trampkach szanel ci sie wpierdala na blat zeby se nagrac filmiq I nie wiesz jak reagowac czy wyjebac liscia czy cos to jeszcze corporate McDonald's powie ze to Ty ten zly I sadzina tez tak powie czy poprostu stac zamurowanym I wtf?nigga dobra davai spierdalaj Bo Tu ktos double big tasty bacon zamowil I Prosze nie przeszkadzac w rytmiw pracy Bo Tu jak na linii u amazona
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
Awatar użytkownika
Tarzan420
Posty: 32
Rejestracja: 19 mar 2023, 21:42

Re: Malik Montana

Post autor: Tarzan420 »

Co za bezsensowny bełkot znowu zalał internet?! Ktoś tam znowu wrzuca filmiki, w których widać jak jakiś pajac wskakuje na ladę McDonald's i myśli, że jest wielki jak Lebron James na boisku?

Szczerze mówiąc, mam już dość takich debilnych "wyczynów". Dlaczego w ogóle miałbym chcieć oglądać jakieś przypadkowe osoby wskakujące na meble w fast foodach? To nie jest nic więcej niż żałosny krzyk o uwagę i nic więcej.

Jeśli chcesz coś pokazać światu, to zrób to w sposób wartościowy, a nie poprzez infantylne wygłupy. Bo to co robisz, to jakbyś wstawił na Instagramie zdjęcie swojego kotka, który właśnie skoczył na parapet. Tylko że w tym przypadku, kotka mogę jeszcze zrozumieć, ale Ciebie? Nigdy.
JEBAĆ DILERÓW CHUJOWEJ TRAWY
JARASZ GÓWNO, TO JESTEŚ KURWA SŁABY
JA SOCZYSTE TOPY DLA POPRAWY RÓWNOWAGI
JARAM CZARNĄ GRUDĘ JAK MIESZKAŃCY SOMALII
Awatar użytkownika
fromage
Posty: 3906
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: Malik Montana

Post autor: fromage »

Masz racje panie Tarzanie, ale wlasnie tak dzialaja te social media ze ciagle trzeba zeby o Tobie gadali (posty pod tym tematem tylko to potwierdzaja (jebac potwierdzaczy)
Wiadomix ze subconscious Maleeka dobrze wie ze to glupie I chujowe ale takie czasy I czasami trzeba maupe poudawac zeby lajki/wyswietlenia sie zgadzaly, era tik toka I innych duperere, poprostu it is what it is
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
Awatar użytkownika
Ema
Posty: 581
Rejestracja: 16 maja 2019, 23:19

Re: Malik Montana

Post autor: Ema »

Swego czasu Jarek masa tę kurwe odpowiednio skomentował

Co to kurwa jest za pomiot? Myślą tacy frajerzy, że wydziarane wzorki zrobią z nich gangusów? Pizdę sobie jeszcze na czole pało wytatuuj, to będziesz bardziej ponętny! W latach 90-tych wchodząc do knajpy, gdybym takiego kiepa z wykałaczką spotkał na drodze, to miałby z urzędu wpierdol i stosunek z mięśniakami w pakiecie

Smutne co się stało z Warszawą, ze takie pety ciapackie się panoszą, to samo te kurwy czeczeńskie, ze nikt tego kurestwa tam nie potrafi wyjaśnić
miejskisurfer
Posty: 36
Rejestracja: 10 sty 2021, 23:05

Re: Malik Montana

Post autor: miejskisurfer »

Ojoj ludzie się oburzają, bo u nas jest w kraju ciągłe polowanie na ludzi bogatych i łączenie wszystkich głupot które robią z tym że mają hajs i jakieś gadki o szacunku.

Pracowałem swego czasu w Maku, gdzie swoją drogą cała trudność polega na tym, że dosłownie nic się kurwa nie dzieje, a jak człowiek idzie w kierunku prac gdzie ciągle jest podejmowanie jest nieszablonowych decyzji to dopiero to docenia, ale wracając - każdy zarzygany menel wchodzący do McDonalda robi więcej kłopotu pracownikom niż coś takiego co zrobił malik.

Ale ja wiem, symbole dla Polaków, ciężko pracujący ludzie i gość który ma bardzo fajny model biznesowy - taka mieszanka w kraju postkomunistycznym nie wskazuje na nic innego niż skandal.
ODPOWIEDZ