Malik Montana

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Picasso
Posty: 132
Rejestracja: 08 cze 2022, 21:27

Re: Malik Montana

Post autor: Picasso »

wklz pisze: 20 wrz 2022, 13:09 Jeszcze rodzice z siecią restauracji i dziadek góral który wysłał syna przez góry afganu na wrzeciono.
Nie mają sieci restauracji, to jest jakiś farmazon, który jest od kilku lat powtarzany po komentarzu z Glamrapu. Ojciec Malika miał jedną knajpę przy wylocie z Warszawy i ciężko powiedzieć żeby był jakiś zajebisty interes :lol: . Nie wiem czy ma ją nadal i jakie są jego losy, ale to nie jest osoba publiczna żeby dyskutować o nim na forum. W każdym razie, na tyle na ile znam tę historie, to mogę powiedzieć, że Malik to prawdziwy self-made man, który niczego nie dostał na tacy.
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3259
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Malik Montana

Post autor: yungXpaproch »

ja historyjek nie znam za bardzo ale malikowi naprawde wierze w bycie selfmade i wierze w swoja intuicje wiec jest selfmade
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9769
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Malik Montana

Post autor: jajca »

Chyba sentino made
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
Ema
Posty: 581
Rejestracja: 16 maja 2019, 23:19

Re: Malik Montana

Post autor: Ema »

jaki z niego selfmejd ? Z mieszkaniem, które dostał na 18tke od starych ? malik, to gorsza wersja wspomnianego Sentino i gdyby nie bujanie z Sentino to dalej by kręcił kebaby w reichu
Awatar użytkownika
Picasso
Posty: 132
Rejestracja: 08 cze 2022, 21:27

Re: Malik Montana

Post autor: Picasso »

To mieszkanie, to jeszcze większa bzdura niż ta sieć restauracji :lol:
Awatar użytkownika
Zephyr
Posty: 687
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:56
Lokalizacja: Santiago de Compostela

Re: Malik Montana

Post autor: Zephyr »

Może jeszcze powiedz, że Diho ma na imię Jakub :crazy:
Effe, perché il mio cognome è Fendi
Tony, perché vendevamo i pezzi
Sosa, perché viene dalla Colombia
Baby, perché piaccio alla tua troia
Awatar użytkownika
Ema
Posty: 581
Rejestracja: 16 maja 2019, 23:19

Re: Malik Montana

Post autor: Ema »

Zephyr pisze: 13 lis 2022, 17:04 Może jeszcze powiedz, że Diho nie ma na imię Jakub :crazy:
Poprawiłem
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 6401
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: tychy

Re: Malik Montana

Post autor: zemsta1camzata »

no diho ma przecież tomasz na imię a na nazwisko dihowski
Wszystkie moje wypowiedzi są pisane na podstawie scenariusza. Mogą zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci i takie, które mogą urazić niektórych dorosłych. Czytasz na własną odpowiedzialność.
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5222
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Malik Montana

Post autor: kapec »

Awatar użytkownika
krotkilot
Posty: 104
Rejestracja: 24 mar 2020, 0:38

Re: Malik Montana

Post autor: krotkilot »

Picasso pisze: 11 lis 2022, 23:23
wklz pisze: 20 wrz 2022, 13:09 Jeszcze rodzice z siecią restauracji i dziadek góral który wysłał syna przez góry afganu na wrzeciono.
Nie mają sieci restauracji, to jest jakiś farmazon, który jest od kilku lat powtarzany po komentarzu z Glamrapu. Ojciec Malika miał jedną knajpę przy wylocie z Warszawy i ciężko powiedzieć żeby był jakiś zajebisty interes :lol: . Nie wiem czy ma ją nadal i jakie są jego losy, ale to nie jest osoba publiczna żeby dyskutować o nim na forum. W każdym razie, na tyle na ile znam tę historie, to mogę powiedzieć, że Malik to prawdziwy self-made man, który niczego nie dostał na tacy.
To jak byś odniósł się do sytuacji i tego co pisał Diox o Maliku? Kilka lat temu jak jeszcze nie współpracowali napisał o starym koledze z liceum który jako pierwszy miał nowe Jordany i auto czekające przed szkołą. Na pewno kojarzysz tą sprawę i jaki był finał jak nie to mogę przypomnieć.
Awatar użytkownika
Picasso
Posty: 132
Rejestracja: 08 cze 2022, 21:27

Re: Malik Montana

Post autor: Picasso »

krotkilot pisze: 11 gru 2022, 17:17 To jak byś odniósł się do sytuacji i tego co pisał Diox o Maliku? Kilka lat temu jak jeszcze nie współpracowali napisał o starym koledze z liceum który jako pierwszy miał nowe Jordany i auto czekające przed szkołą. Na pewno kojarzysz tą sprawę i jaki był finał jak nie to mogę przypomnieć.
NIe chcę tu rozprawiać o rodzinie Malika. Był okres, w którym jego ojciec miał pieniądze i okres, w którym tych pieniędzy nie miał. Być może Diox pamięta tylko ten pierwszy.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13209
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Malik Montana

Post autor: oldschool »

Drogi Patryku szerzej znany jako #DioxTyKurwo, owszem miałem Jordany jako pierwszy, bo tata do momentu kiedy mógł i miał, dbał jak najlepiej potrafi. Trudno żebym przyjeżdżał do szkoły polskimi samochodami skoro z zachodu do Polski przyjechałem. Ja chciałem tylko dodać, że to Ty ruchasz odpady po nas a nie na odwrót. Grzeczny jesteś chłopak i nim bądź, bo los się może odwrócić i tak jak ty potrąciłeś kogoś (Diox potrącił śmiertelnie na pasach człowieka – przyp. red.) tak przypadkiem ciebie ktoś może potrącić #gmll zapytaj o mnie i dowiedz się, że się nie bawię w te raperskie zaczepki ani raperskie rozwiązywanie spraw – napisał Malik na FB.
bombastyczny
Posty: 29
Rejestracja: 28 gru 2021, 19:42

Re: Malik Montana

Post autor: bombastyczny »

W tym poście o maliku wtedy tez wspominał chyba ze starzy tak go „wyrzucili z domu” ze kupili mu nowe mieszkanie i jakieś meble z Włoch mu kupili za tyle siana ze dioxa starzy przez całe życie na oczy nie widzieli tyle pieniedzy
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13209
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Malik Montana

Post autor: oldschool »

Obrazek
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 6401
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: tychy

Re: Malik Montana

Post autor: zemsta1camzata »

to akurat chodziło o diho z meblami i mieszkaniem z tego co kojarzę
Wszystkie moje wypowiedzi są pisane na podstawie scenariusza. Mogą zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci i takie, które mogą urazić niektórych dorosłych. Czytasz na własną odpowiedzialność.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9769
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Malik Montana

Post autor: jajca »

Bardzo mozliwe, w koncu jego ojciec, pan Dihowski jest potentatem branzy budowlanej wiec pewnie caly czas ma luzne mieszkania gdzie moze lokowac czlonkow rodziny ktorzy mu sie narażą
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
krotkilot
Posty: 104
Rejestracja: 24 mar 2020, 0:38

Re: Malik Montana

Post autor: krotkilot »

Warto dodać że po odpowiedzi Malika zamieszczonej kilka postów wyżej Patryk Diox momentalnie został ustawiony do pionu i na drugi dzień grał utwór Sentina w jednym z warszawskich klubów przepraszając za "wiry z jego strony".
Dalszy okres to już współpraca z GMLL i robienie klipów dla nich.
miejskisurfer
Posty: 36
Rejestracja: 10 sty 2021, 23:05

Re: Malik Montana

Post autor: miejskisurfer »

Czyli te plotki z poprzednich lat maja chyba pokrycie w rzeczywistosci, ze malik mial wjazd na chate i tez od tego momentu nie pokazuje chaty: https://www.youtube.com/watch?v=3U_vzPxMLnM
Awatar użytkownika
vivid
Posty: 371
Rejestracja: 18 kwie 2019, 12:00

Re: Malik Montana

Post autor: vivid »

Było coś więcej o tej akcji? Dobry track jak na to co od niego wychodzi ostatnio
Awatar użytkownika
d3nt
Posty: 2099
Rejestracja: 08 gru 2021, 22:09

Re: Malik Montana

Post autor: d3nt »

Kurwa kazdy ten drillowy czy chuj wie co to za type beat ma to samo tempo, podobne pauzy itp. Nic dziwnego ze się ma wrażenie ze wcześniej te kawałki już się gdzieś słyszało jak bit i flow to samo prawie, a przecież chuj mnie obchodzi o czym nawija malik Montana bo to tylko nazwy „ekskluzywnych” marek bądź gangsterski film który mu się przyśnił
Lepiej za miedzą niż pleksą ~Olgierdos
ODPOWIEDZ